Maj 23, 2024, 02:25:48 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.154 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP  (Pročitano 615227 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.310
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #195 poslato: Septembar 07, 2011, 10:19:18 pre podne »
IZ PONUDE NUTRITION SHOP-a OGISTRA
Ultimate Nutrition - Creapure spada u grupu mikronizovanih kreatina što znači da ima maksimalnu apsorpciju u digestivnom traktu t.j. nekoliko puta više od običnog kreatina.
Razliku između čistog i nečistog pa čak i toksičnog od visokokvalitetnog kreatina je skoro nemo guće utv...rditi ukusom i golim okom.

Ultimate Nutrition je napravio poseban ugovor o saradnji sa SKW Trostberg farmaceutskom kompanijom koja prodaje najčistiji kreatin na svetu “CreaPure micronized”. U kompaniji SKW Trotsberg AG. registacija se vodi pod brojem 2465021.
vise na:

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29954

Van mreže Damir82

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #196 poslato: Septembar 07, 2011, 03:28:47 posle podne »
Poštovani,

Imam tri pitanja:
1.Da li i dalje važi popust od 10% na robu kupljenu u vrednosti preko 10000 dinara?
2.Ako bi se roba naručila danas kada bi stigla?Lokacija je Novi Beograd.
3.Na koji način se vrši plaćanje?

Pozdrav :)...

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #197 poslato: Septembar 07, 2011, 04:02:23 posle podne »
Evo sto se kaze iz prve ruke... :)
1. Da i dalje vazi 10% preko 10 000 din
2. Mozes se dogovoriti kad ti odgovara, ponedeljom se ne vrse dostave- sto se tice radnih dana, naj kasnije za dva do tri dana, ja sam npr narucio juce, a napisao da mi dodje u utorak jer mi tako najvise odgovara... sve mozes da se dogovoris, ja zivim na vozdovcu i nikad posiljka nije kasnila, niti se nesto desilo nepredvidjeno...
3. Pouzecem, kad dodje roba ti platis,

preko  6000 din dostava je free, meni se desilo da ovaj iz post-ekspresa oce da mi naplati dostavu, to nije do OGISTRE to je do postara oce da nas oladi, a ja im u inat nedam, nego u dinar im sve spremim jer su bezobrazni... :)  
uglavnom se prave da nemaju kusur, zato i ti spremi tacnu cifru i onda nemas problema...

Van mreže Damir82

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #198 poslato: Septembar 07, 2011, 04:26:27 posle podne »
E hvala ti puno Milane na odgovorima...

Pozdrav

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #199 poslato: Septembar 07, 2011, 04:28:35 posle podne »
E hvala ti puno Milane na odgovorima...

Pozdrav

nema na cemu
Ziv bio...  ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.310
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #200 poslato: Septembar 07, 2011, 04:59:19 posle podne »
Evo sto se kaze iz prve ruke... :)
1. Da i dalje vazi 10% preko 10 000 din
2. Mozes se dogovoriti kad ti odgovara, ponedeljom se ne vrse dostave- sto se tice radnih dana, naj kasnije za dva do tri dana, ja sam npr narucio juce, a napisao da mi dodje u utorak jer mi tako najvise odgovara... sve mozes da se dogovoris, ja zivim na vozdovcu i nikad posiljka nije kasnila, niti se nesto desilo nepredvidjeno...
3. Pouzecem, kad dodje roba ti platis,

preko  6000 din dostava je free, meni se desilo da ovaj iz post-ekspresa oce da mi naplati dostavu, to nije do OGISTRE to je do postara oce da nas oladi, a ja im u inat nedam, nego u dinar im sve spremim jer su bezobrazni... :) 
uglavnom se prave da nemaju kusur, zato i ti spremi tacnu cifru i onda nemas problema...


Milane
HVALA TI MNOGO STO SI ODGOVRIO U MOJE IME!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.310
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #201 poslato: Septembar 07, 2011, 05:00:37 posle podne »
 :) :)

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30058

IZ PONUDE NUTRITION SHOP-a OGISTRA - dovoljno je samo reci :100 mg coffeina,40mg synephrine,100 mg green tea extract, 50 mg L-tyrosina,50 mg ALA,10 mg CAYENE Pepper...I JOS MNOG TOGA

- Podsteći tiroidnu žlezdu, da na prirodan način ubrza metabolizam

- Trošiti mast kao primarni izvor energije i s tim trošiti ma...sne obloge brže i efikasnije

- Zaustaviti apetit i smanjiti osećaj gladi

- Blokirati alfa-2 adrenergične receptore, koji su odgovorni za nalaganje masnog tkiva

- Povećati budnost, napuniti telo sa energijom, ubrzati moždane funkcije i oštro razmišljanje

- Sprečiti simptome predugog uzimanja raznih stimulansa centralnog nervnog sistema

- Poboljšati svoj polni život

- Produžitii delovanje hormona epinefrina i norepinefrina, koji igraju odlučujuću ulogu kod ubrzavanja metabolizma.

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #202 poslato: Septembar 07, 2011, 05:46:33 posle podne »
Evo sto se kaze iz prve ruke... :)
1. Da i dalje vazi 10% preko 10 000 din
2. Mozes se dogovoriti kad ti odgovara, ponedeljom se ne vrse dostave- sto se tice radnih dana, naj kasnije za dva do tri dana, ja sam npr narucio juce, a napisao da mi dodje u utorak jer mi tako najvise odgovara... sve mozes da se dogovoris, ja zivim na vozdovcu i nikad posiljka nije kasnila, niti se nesto desilo nepredvidjeno...
3. Pouzecem, kad dodje roba ti platis,

preko  6000 din dostava je free, meni se desilo da ovaj iz post-ekspresa oce da mi naplati dostavu, to nije do OGISTRE to je do postara oce da nas oladi, a ja im u inat nedam, nego u dinar im sve spremim jer su bezobrazni... :) 
uglavnom se prave da nemaju kusur, zato i ti spremi tacnu cifru i onda nemas problema...


Milane
HVALA TI MNOGO STO SI ODGOVRIO U MOJE IME!!!

Nema na cemu Pedja....  :)

Van mreže Damir82

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #203 poslato: Septembar 09, 2011, 02:12:20 posle podne »
Poručeni paket mi je stigao jutros u 10h.Onoliko koliko je pisalo na poružbini toliko je bilo i plaćeno....Samo da se zahvalim i jedna konstatacija:
Myofusion od Gasparija, gledao sam u svim radnjama u Beogradu i nijedna ga nije imala ali eto ti ga imaš.Svaka čast.U svakom slučaju jako dobra ponuda proizvoda na Ogistri i šarenolik asortiman...pozdrav :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.310
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #204 poslato: Septembar 10, 2011, 10:08:14 pre podne »
Poručeni paket mi je stigao jutros u 10h.Onoliko koliko je pisalo na poružbini toliko je bilo i plaćeno....Samo da se zahvalim i jedna konstatacija:
Myofusion od Gasparija, gledao sam u svim radnjama u Beogradu i nijedna ga nije imala ali eto ti ga imaš.Svaka čast.U svakom slučaju jako dobra ponuda proizvoda na Ogistri i šarenolik asortiman...pozdrav :)

HVALA
a naravno da onoliko koliki Vam stigne na mail obavestenje o porudzbenici-TOLIKO SE I NAPLACUJE

Plaćanje pouzećem, po prijemu pošilke. Pošiljka se šalje brzom poštom.Vreme dostave 2-3 radna dana . CENA paketa (ispod 6.000 RSD) će biti uvećana po ceni tarifiranja brze pošte.

Ako kupujete proizvode čija ukupna vrednost prelazi 6.000 RSD dostava je BESPLATNA. Troškove brze pošte snosimo Mi.
Za kupovinu preko 10.000 RSD uz besplatnu dostavu ostvarujete i popust od 10%


SAMO STO LJUDI KOD NAS ne vole da citaju na zalost pa uvek ima nekih dodatnih pitanja itd ..

ali dobro

HVALA JOS JEDNOM

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.310
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #205 poslato: Septembar 12, 2011, 06:13:52 posle podne »
 :D :D

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php

Prodavnica namenjna sportistima,rekreativcima,i svima onima koji teze ka boljem i zdravijem zivotu

NUTRITION SHOP OGISTRA je jedan od vodecih ovlascenih distributera prirodnih dodataka ishrani za sportiste i rekreativce na ovdašnjem trzistu.

Pre svega tu mislimo na vitamine, minerale, biljne ekstrakte, proteine, kreatin, NO reaktore, aminokiseline,zatim, preparate koji se koriste za lakse i brze dobijanje misicne mase i definicije, sagorevace masti, preparate za oporavak, prohormonske prepara...te, sportsku opremu i još mnogo toga.


http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.310
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #206 poslato: Septembar 13, 2011, 06:28:23 posle podne »
NEKE OD AKCIJA NA NUTRITION SHOP-u OGISTRA- PROVERITE
DYM ISO 100 -2.3 kg=7380
ON HYDRO WHEY 1.6 kg = 6780
NUTREX LIPO 6 BLACK =5090
ELITE GOURMET  2.2 kg=4690
kao i jos mnogo toga na


http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php

Van mreže MrProper

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
« Poslednja izmena: Septembar 15, 2011, 12:34:17 pre podne MrProper »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.310
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #208 poslato: Septembar 15, 2011, 07:31:15 pre podne »
1. sto se tice ibora kreatina-to je na tebi.bitno da su obadva micronized i da rade posao-a rade vise nego dobro :D

2.ON whey clasiic je 70% whey protein

-THE whey je 80% cist denaturizovan koncentrat

-razliku izmdju whey koncentrata bilo kojih i amino whey-a sam vec toliko puta objasnio da je je stvarno bez veze o tome ponovo ponavljati (amino whey je mesavina ISOLATA SURUTKE I HYROLISED COLAGENA i pojacan je sa BCAA (leucin-isoleucin-valin) tj na samu strukturu radi srednje BV colagena AK strukutra je ojacana sa primarnim AK



Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #209 poslato: Septembar 15, 2011, 09:45:09 pre podne »
@MrProper
Uzmi amino whey i the creatin...neces pogresiti i ustedeces sebi nesto kesa.