Maj 03, 2024, 11:51:19 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Vas jelovnik...  (Pročitano 315331 puta)

Van mreže muskulus

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #180 poslato: Novembar 15, 2010, 06:35:07 posle podne »
Moze li mi neko navesti neke namernice koje su jeftine,a bogate proteinima i ugljenim hidratima. Nemam bas para da se hranim ono ekstra pa ne bi mogao stalno da imam na meniju npr piletinu.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #181 poslato: Novembar 15, 2010, 06:49:44 posle podne »
pa zar meso ne spada u kategoriju jeftino?
mislim
ne rauzmem pitanje
jefitino a da ima B?
pa to je meso,jaja....

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #182 poslato: Novembar 15, 2010, 07:06:13 posle podne »
pa zar meso ne spada u kategoriju jeftino?
mislim
ne rauzmem pitanje
jefitino a da ima B?
pa to je meso,jaja....
ma nesto pored mesa,jaja,sira,ribe,praha nesto sto necemo da kazemo...
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže muskulus

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #183 poslato: Novembar 15, 2010, 07:14:24 posle podne »
pa zar meso ne spada u kategoriju jeftino?
mislim
ne rauzmem pitanje
jefitino a da ima B?
pa to je meso,jaja....


Meso i nije bas toliko jeftino,bar za mene.Ne mogu bas da priustim da svaki dan jedem belo meso. Pitao sam se da li je pasulj dobar jer kazu da ima proteina u njemu,a naravno zanima me gde proteina i ugljenih hidrata ima jos...

pa zar meso ne spada u kategoriju jeftino?
mislim
ne rauzmem pitanje
jefitino a da ima B?
pa to je meso,jaja....
ma nesto pored mesa,jaja,sira,ribe,praha nesto sto necemo da kazemo...

Ne zanimaju me suplementi ako si na to mislio...

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #184 poslato: Novembar 15, 2010, 08:28:29 posle podne »
oslic, jaja

ali meso je meso :)

Van mreže dex

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #185 poslato: Novembar 15, 2010, 11:49:10 posle podne »
pasulj je dobar za explozivnost :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #186 poslato: Novembar 16, 2010, 06:26:52 pre podne »
muskulus
ja ti nisam ni nudio suplementa ako na to aludiras pod 1
a pod dva
NEMOJ DA CUJES nego procitaj sta u sebi pasuloj sadrzi
dakle
i talio malo B sto ima su B iz biljnog porekla koji nema dobar amino kislineski profil i ukoliko se ne mesa sa B zivotnjskog porekla ,prevedrno je nula bodova
svi bi mi,a prvi ja voleo da mogu da jedem pasllju,krofne,itd itd itd i da izlgedam ovako kako izlgedam ,ALI JE NA ZALOST TO NEMOGUCE

meni je zao sto cujem da ti je meso nedostupno tj da je skupo  ali stvari stoje tako kako stoje i sigurno neces naci nigde izovre B jefitnije od mesa,ribe,jaja ili SVEGA OSTALOG STO SAM VEC NABORJAO

i da  bdw..
suplemetnacija je skuplja opcija od mesa tako da neznam gde si u opste video da ti ja to saveutjem....
ali dobro..
nadam se da si shvatio ono sta zelim da ti kazem

Van mreže muskulus

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #187 poslato: Novembar 16, 2010, 09:56:17 pre podne »
muskulus
ja ti nisam ni nudio suplementa ako na to aludiras pod 1
a pod dva
NEMOJ DA CUJES nego procitaj sta u sebi pasuloj sadrzi
dakle
i talio malo B sto ima su B iz biljnog porekla koji nema dobar amino kislineski profil i ukoliko se ne mesa sa B zivotnjskog porekla ,prevedrno je nula bodova
svi bi mi,a prvi ja voleo da mogu da jedem pasllju,krofne,itd itd itd i da izlgedam ovako kako izlgedam ,ALI JE NA ZALOST TO NEMOGUCE

meni je zao sto cujem da ti je meso nedostupno tj da je skupo  ali stvari stoje tako kako stoje i sigurno neces naci nigde izovre B jefitnije od mesa,ribe,jaja ili SVEGA OSTALOG STO SAM VEC NABORJAO

i da  bdw..
suplemetnacija je skuplja opcija od mesa tako da neznam gde si u opste video da ti ja to saveutjem....
ali dobro..
nadam se da si shvatio ono sta zelim da ti kazem

Pa napisao si ,,nesto sto necemo da kazemo'' pa sam zato pomislio na suplementaciju.Nisam nigde nasao sastojke pasulja pa sam zato pitao.
Videcu ako budem nekako mogao da iskombinujem da jedem 3x nedeljno meso jer toliko idem u teretanu pa bolje da jedem kad treniram nego nikako da ne jedem i mislim da ce se na meniju naci prvenstveno riba.Ja inace jedem meso posle treninga.

Jel ok da jedem tunjevinu pomesanu sa malo pavlake,majoneza i dosta paradajza i paprike.To obozavam da jedem pa se nadam da je to dobro, zbog tunjevine.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #188 poslato: Novembar 16, 2010, 09:59:24 pre podne »
Nije dobro to...

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #189 poslato: Novembar 16, 2010, 10:01:20 pre podne »
U jednoj zdravoj ishrani ne postoje majonez i pavlaka...tako da taj svoj omiljeni mix zaboravi.

Iskreno zao mi je sto nisi u situaciju da priustis dovoljno mesa....moze riba da se jede, ali opet zna se i koliko i koja riba.

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #190 poslato: Novembar 16, 2010, 10:21:38 pre podne »
Oslic ti je na akciji oko 200din/kg u Tempu ako se ne varam. Za 200din imas 170g proteina, mislim da nema jeftinije od toga. A i imas dobru kolicinu hrane, mozda se zasitis. :D
Naravno, ne treba jesti samo oslic, al meni je on jedan od glavnih izvora proteina, uz belo meso...

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #191 poslato: Novembar 16, 2010, 01:20:33 posle podne »
Jel ok da jedem tunjevinu pomesanu sa malo pavlake,majoneza i dosta paradajza i paprike.To obozavam da jedem pa se nadam da je to dobro, zbog tunjevine.

Brate tunjevina,pavlaka,majonez,dosta paradajza i paprike,ovo su tvoje reci,isto kao i nemam dovoljno para za meso,pa sracunaj ovo sto se nalazi u tvom kako je Velja rekao mix-u i videces da pilece belo i pirinac nisu nesto mnogo skuplji...
A i ovaj oslic sto je Francuz naveo je isto odlicna opcija,trkni dok je akcija i boli te uvo...
Dobro ako ne mozes da priustis,ne mozes,postujem to,bio sam i ja u slicnoj situaciji...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže dex

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #192 poslato: Novembar 16, 2010, 02:37:24 posle podne »
Oslic ti je na akciji oko 200din/kg u Tempu ako se ne varam. Za 200din imas 170g proteina, mislim da nema jeftinije od toga. A i imas dobru kolicinu hrane, mozda se zasitis. :D
Naravno, ne treba jesti samo oslic, al meni je on jedan od glavnih izvora proteina, uz belo meso...

ako je mistral ne vredi ni 20 dinara. ja ga bacio na teflon, gomila vode izasla, od kilo ostalo 200 grama neke odvratne mase... naravno zavrslilo u kanti, to ni macke ne bi jele.

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #193 poslato: Novembar 16, 2010, 03:01:41 posle podne »
muskulus
ja ti nisam ni nudio suplementa ako na to aludiras pod 1
a pod dva
NEMOJ DA CUJES nego procitaj sta u sebi pasuloj sadrzi
dakle
i talio malo B sto ima su B iz biljnog porekla koji nema dobar amino kislineski profil i ukoliko se ne mesa sa B zivotnjskog porekla ,prevedrno je nula bodova
svi bi mi,a prvi ja voleo da mogu da jedem pasllju,krofne,itd itd itd i da izlgedam ovako kako izlgedam ,ALI JE NA ZALOST TO NEMOGUCE

meni je zao sto cujem da ti je meso nedostupno tj da je skupo  ali stvari stoje tako kako stoje i sigurno neces naci nigde izovre B jefitnije od mesa,ribe,jaja ili SVEGA OSTALOG STO SAM VEC NABORJAO

i da  bdw..
suplemetnacija je skuplja opcija od mesa tako da neznam gde si u opste video da ti ja to saveutjem....
ali dobro..
nadam se da si shvatio ono sta zelim da ti kazem

Pa napisao si ,,nesto sto necemo da kazemo'' pa sam zato pomislio na suplementaciju.Nisam nigde nasao sastojke pasulja pa sam zato pitao.
Videcu ako budem nekako mogao da iskombinujem da jedem 3x nedeljno meso jer toliko idem u teretanu pa bolje da jedem kad treniram nego nikako da ne jedem i mislim da ce se na meniju naci prvenstveno riba.Ja inace jedem meso posle treninga.

Jel ok da jedem tunjevinu pomesanu sa malo pavlake,majoneza i dosta paradajza i paprike.To obozavam da jedem pa se nadam da je to dobro, zbog tunjevine.
ja sam ti napisao to
ali sam mislio da ces skontati da je to sala,evo izvinjavam ti se
jaja i oslic su jeftiniji izvor proteina
i svapski sir na pijaci ali ima malo vise mlecne masti
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Heisenberg

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 432
Odg: Vas jelovnik...
« Odgovor #194 poslato: Novembar 16, 2010, 04:33:12 posle podne »
Pedja jel mislis na proteine kad napises B?zar se proteini ne oznacavaju sa P ???
u teretani sam od jutra to je normalna stvar
kad puste veru matovic ja pravim dar mar