Maj 29, 2024, 08:50:57 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: K-1 Final 8  (Pročitano 34362 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #60 poslato: Decembar 11, 2010, 08:14:31 posle podne »
Ovo bi predvidio svako ko iole prati Overeemov rad. Al' lako je njemu kad koristi roidse, sram ga bilo.

Vise se poznaju ovima sto nijesu ni stigli na turnir od bjesnila... nego prijatno me iznenadio Aerts, fizicki pod stare dane poceo da izgleda kao Lebaner - od '88 je u K1 ringu, steta sto se potrosio sa Schiltom, ali to je car turnira.

Alistar zaista bez premca danas.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #61 poslato: Decembar 11, 2010, 08:20:26 posle podne »
jedino mi je zao sto je brzo pao saki...
The training is nothing, will is everything.

Van mreže etaoin

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #62 poslato: Decembar 11, 2010, 08:36:28 posle podne »
Saki nerealno brzo udara, kao da je iz igrice izasao... A Overim, ubica :)

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #63 poslato: Decembar 11, 2010, 08:36:48 posle podne »
Ovo bi predvidio svako ko iole prati Overeemov rad. Al' lako je njemu kad koristi roidse, sram ga bilo.

Vise se poznaju ovima sto nijesu ni stigli na turnir od bjesnila... nego prijatno me iznenadio Aerts, fizicki pod stare dane poceo da izgleda kao Lebaner - od '88 je u K1 ringu, steta sto se potrosio sa Schiltom, ali to je car turnira.

Alistar zaista bez premca danas.

To je bila aluzija na ove sto ga nazivaju overoid i sl. jer prosto ne mogu da vjerujem, da ljudi, pogotovo koji su na ovom forumu, ne kapiraju kako funkcionise profesionali sport ;)

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #64 poslato: Decembar 11, 2010, 08:56:39 posle podne »
Ovo bi predvidio svako ko iole prati Overeemov rad. Al' lako je njemu kad koristi roidse, sram ga bilo.

Vise se poznaju ovima sto nijesu ni stigli na turnir od bjesnila... nego prijatno me iznenadio Aerts, fizicki pod stare dane poceo da izgleda kao Lebaner - od '88 je u K1 ringu, steta sto se potrosio sa Schiltom, ali to je car turnira.

Alistar zaista bez premca danas.

To je bila aluzija na ove sto ga nazivaju overoid i sl. jer prosto ne mogu da vjerujem, da ljudi, pogotovo koji su na ovom forumu, ne kapiraju kako funkcionise profesionali sport ;)


Upravo tako, ja ga lično ne volim zato što mi se ne svidja njegov stil borbe, za mene je Badr Hari top K1 borac, ali umanjivanje onog što je uradio Overem zbog steroida i to još na ovom forumu je komično, steroide koriste verovatno svi borci pa  sigurno  i Badr Hari....... svaka čast još jednom Overemu

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #65 poslato: Decembar 11, 2010, 08:57:29 posle podne »
Saki nerealno brzo udara, kao da je iz igrice izasao... A Overim, ubica :)

A Saki zaista nevidjeno brz i nevidjena tehnika.......

Van mreže HEAD KICK

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #66 poslato: Decembar 12, 2010, 05:33:00 posle podne »
Po meni najbolji mec je bio izmedju Sakija i Ghite razmena udaraca bez prestanka non stop,i da je Saki usao bez povrede protiv Overeema sigurno bi bila mnogo tesnija borba.Saki udara  strasno kad je uspeo Overeema preko garda da obori onim udarcem iz okreta.
Ne svidja mi se Overeemova taktika iako je pobedio dozvoljava da primi dosta udaraca ne znam da li bi mu to proslo kod Schilta,prosli put je izgubio od Harija jer je cekao dosta a u prvom mecu protiv Harija je bio dosta agresivniji i pobedio,mozda gresim ali to je moje misljenje.

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #67 poslato: Decembar 12, 2010, 05:52:15 posle podne »
Sramota da Reem osvoji. Propade K-1 totalno. Spong samo da se privikne na kilazu i pravice cuda. I ovako je objasnio Reem-u sta je tehnika al nije mogao da se nosi sa onolikim govedom.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #68 poslato: Decembar 12, 2010, 06:42:17 posle podne »
Sramota da Reem osvoji. Propade K-1 totalno. Spong samo da se privikne na kilazu i pravice cuda. I ovako je objasnio Reem-u sta je tehnika al nije mogao da se nosi sa onolikim govedom.

:) :) :)

deadgame

  • Gost
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #69 poslato: Decembar 13, 2010, 03:48:17 pre podne »
Citat
A Overim, ubica Smeško
jedva cekam i nadam se da cemo ga gledati na prolece sa fedorom,ciji verovatno zadnji mec mozda i najtezi u karijeri.....Can't waith for that

deadgame

  • Gost
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #70 poslato: Decembar 13, 2010, 03:50:52 pre podne »
Sramota da Reem osvoji. Propade K-1 totalno. Spong samo da se privikne na kilazu i pravice cuda. I ovako je objasnio Reem-u sta je tehnika al nije mogao da se nosi sa onolikim govedom.
Razmisljam i ja ko moze parirati reemu,kad je cudoviste,uzasno jeziva snaga sa dobrom tehnikom i velikim iskustvom,moze biti fatalno za svakoga ^_^

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #71 poslato: Decembar 13, 2010, 09:11:10 pre podne »
Tehnikom? :D

Hari ce ga odvaliti, Spong isto samo da se privikne na kilazu, Saki isto..radio je sa slomljenom rukom ;), Gita ce ga ubiti...ne dizite ga u visine zato sto ima najveci biceps.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #72 poslato: Decembar 13, 2010, 10:13:23 pre podne »
Tehnikom? :D

Hari ce ga odvaliti, Spong isto samo da se privikne na kilazu, Saki isto..radio je sa slomljenom rukom ;), Gita ce ga ubiti...ne dizite ga u visine zato sto ima najveci biceps.

Dace bog ! :)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #73 poslato: Decembar 13, 2010, 10:19:21 pre podne »
Hari ce ga odvaliti, Spong isto samo da se privikne na kilazu, Saki isto..radio je sa slomljenom rukom ;), Gita ce ga ubiti...ne dizite ga u visine zato sto ima najveci biceps.

Vjerujem da sigurno znas i nekog borca u svom klubu, gradu koji ce obrisati patos sa njim, samo da mu nadjemo sponzora da mu kupi kartu do Japana.  ;D ;D ;D

[Dace bog ! :)

100% samo da uspije da se kvalifikuje i da ga ne zatvore zbog pizdarija koje pravi.  ;)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #74 poslato: Decembar 13, 2010, 11:17:19 pre podne »
Hari ce ga odvaliti, Spong isto samo da se privikne na kilazu, Saki isto..radio je sa slomljenom rukom ;), Gita ce ga ubiti...ne dizite ga u visine zato sto ima najveci biceps.

Vjerujem da sigurno znas i nekog borca u svom klubu, gradu koji ce obrisati patos sa njim, samo da mu nadjemo sponzora da mu kupi kartu do Japana.  ;D ;D ;D

[Dace bog ! :)

100% samo da uspije da se kvalifikuje i da ga ne zatvore zbog pizdarija koje pravi.  ;)

Da se kvalifikuje ???  To neće biti problem, samo ako bude na slobodi :)