Jun 10, 2024, 07:47:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: kworkcib
X3MShop banner

Autor Tema: K-1 Final 8  (Pročitano 34431 puta)

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #75 poslato: Decembar 13, 2010, 11:22:52 pre podne »

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #76 poslato: Decembar 13, 2010, 11:40:47 pre podne »
Hmm.. vi momci imate selektivno sjecanje...

Na turnir koji je ove godine osvojio Alistar, Badr nije uspio da se kvalifikuje. Diskvalifikovan je...

Takodje kazes, ako uspije da ostane van zatvora... pa da, neko talentovan za ovaj sport poput njega mora da ima i dvije ciste u glavi pa da se ne mlati okolo, nego tamo dje treba, i to po nekim pravilima... ako vec voli da bije suparnike na patosu, tu je mma, pa moze da odradi mec sa Alistarom i u toj disciplini....

Ja mislim da je Badr odlican borac, nije precvrst, ali srcan je i puca iz svih oruzija, ali mi smeta sto nije inteligentniji, tj sto ne zna talenat da kanalise nego pravi budalu od sebe.

Sto se tice selektivnog sjecanja ima i ovaj mec...  ;)

http://www.youtube.com/watch?v=NmBy2nZtXF4
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #77 poslato: Decembar 13, 2010, 02:57:50 posle podne »
Hmm.. vi momci imate selektivno sjecanje...

Na turnir koji je ove godine osvojio Alistar, Badr nije uspio da se kvalifikuje. Diskvalifikovan je...

Takodje kazes, ako uspije da ostane van zatvora... pa da, neko talentovan za ovaj sport poput njega mora da ima i dvije ciste u glavi pa da se ne mlati okolo, nego tamo dje treba, i to po nekim pravilima... ako vec voli da bije suparnike na patosu, tu je mma, pa moze da odradi mec sa Alistarom i u toj disciplini....

Ja mislim da je Badr odlican borac, nije precvrst, ali srcan je i puca iz svih oruzija, ali mi smeta sto nije inteligentniji, tj sto ne zna talenat da kanalise nego pravi budalu od sebe.

Sto se tice selektivnog sjecanja ima i ovaj mec...  ;)

http://www.youtube.com/watch?v=NmBy2nZtXF4

Imam ja odlično sećanje, ovaj meč je bio prvi posle diskvalifikacije protiv Bonjaskog, nije bio spreman fizički to mu se vidi po telu, a pogotovo ne psihički. Na konferenciji za štampu pred GP 2009 je obecao Overemu nokaut u prvoj rundi, to se i desilo. Ne bih rekao da nije inteligentan, pratim ga vec godinama unazad, slusao sam ga mnogo mnogo puta kad prica van ringa, u opustenom izdanju ili na konferencijama.... On jednostavno ima problem sa samokontrolom, nije bas normalan, takve ljude poznajem i ja a sigurno i ti.... nisu glupi ali jednostavno ih u trenutku bes prevlada..... sto se tice Badr Harijeve nekvalifikacije, nije on diskvalifikovan od Egipcanina dok je gubio mec pa ga onda na kvarno udario, nego dok ga je inace unistavao bes je ponovo prevladao, i to je bilo to. Inace izmedju njih dvojice je sigurno bilo nesto, jer je i konferencija za stampu bila poprilicno napeta.... Sto se tice k1 Badr Hari je neuporedivo bolji od Overema, bice prilike pokazace se to ponovo...a sto se tice toga da nije precvrst...ha pa koliko je puta samo ustajao Protiv Zibermana koji udara kao maljem, Hong Man-a, Karaeva itd...... ne umanjujem trijumf Overema samo mislim da  je ovaj bolji i to dosta....u k1 naravnou mma ne bi imao sanse

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #78 poslato: Decembar 13, 2010, 03:00:18 posle podne »
Nesto je bilo medju njima ranije ko zna....

http://www.youtube.com/watch?v=5r3x-IZFWuI

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #79 poslato: Decembar 13, 2010, 03:20:06 posle podne »
sta je bilo medju njima? mozda su bili momak i devojka? xD
The training is nothing, will is everything.

Van mreže HikMik

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #80 poslato: Decembar 13, 2010, 06:18:18 posle podne »
Lik je klasičan PSYCHO !

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #81 poslato: Decembar 13, 2010, 08:14:05 posle podne »
Hmm.. vi momci imate selektivno sjecanje...

Na turnir koji je ove godine osvojio Alistar, Badr nije uspio da se kvalifikuje. Diskvalifikovan je...

Takodje kazes, ako uspije da ostane van zatvora... pa da, neko talentovan za ovaj sport poput njega mora da ima i dvije ciste u glavi pa da se ne mlati okolo, nego tamo dje treba, i to po nekim pravilima... ako vec voli da bije suparnike na patosu, tu je mma, pa moze da odradi mec sa Alistarom i u toj disciplini....

Ja mislim da je Badr odlican borac, nije precvrst, ali srcan je i puca iz svih oruzija, ali mi smeta sto nije inteligentniji, tj sto ne zna talenat da kanalise nego pravi budalu od sebe.

Sto se tice selektivnog sjecanja ima i ovaj mec...  ;)

http://www.youtube.com/watch?v=NmBy2nZtXF4

Imam ja odlično sećanje, ovaj meč je bio prvi posle diskvalifikacije protiv Bonjaskog, nije bio spreman fizički to mu se vidi po telu, a pogotovo ne psihički. Na konferenciji za štampu pred GP 2009 je obecao Overemu nokaut u prvoj rundi, to se i desilo. Ne bih rekao da nije inteligentan, pratim ga vec godinama unazad, slusao sam ga mnogo mnogo puta kad prica van ringa, u opustenom izdanju ili na konferencijama.... On jednostavno ima problem sa samokontrolom, nije bas normalan, takve ljude poznajem i ja a sigurno i ti.... nisu glupi ali jednostavno ih u trenutku bes prevlada..... sto se tice Badr Harijeve nekvalifikacije, nije on diskvalifikovan od Egipcanina dok je gubio mec pa ga onda na kvarno udario, nego dok ga je inace unistavao bes je ponovo prevladao, i to je bilo to. Inace izmedju njih dvojice je sigurno bilo nesto, jer je i konferencija za stampu bila poprilicno napeta.... Sto se tice k1 Badr Hari je neuporedivo bolji od Overema, bice prilike pokazace se to ponovo...a sto se tice toga da nije precvrst...ha pa koliko je puta samo ustajao Protiv Zibermana koji udara kao maljem, Hong Man-a, Karaeva itd...... ne umanjujem trijumf Overema samo mislim da  je ovaj bolji i to dosta....u k1 naravnou mma ne bi imao sanse
cudno kako protiv overeema nije ustao :P

Spartak

  • Gost
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #82 poslato: Decembar 13, 2010, 08:40:42 posle podne »
Po meni Alistair i nije pokazao neku preceranu tehniku na ovom turniru,prima batine dok ne udje blize u klinc dje snaga dolazi vise do izrazaja.Trebao bi malo bolje da koristi distancu.Inace mi je najgotivniji tamo.Imao je boljih dana

Van mreže Burner

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 191
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #83 poslato: Decembar 13, 2010, 11:04:12 posle podne »
the REEM je cudoviste.Realno ne vidim nikog sem mozda Badr Harija ili Remija ko ce da ga zaustavi.
Ako je iko gledo kako je prosto demolirao Gohana s 2 udarca u rib cage.Zasluzeno osvojen turnir.

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #84 poslato: Decembar 13, 2010, 11:31:23 posle podne »
Hmm.. vi momci imate selektivno sjecanje...

Na turnir koji je ove godine osvojio Alistar, Badr nije uspio da se kvalifikuje. Diskvalifikovan je...

Takodje kazes, ako uspije da ostane van zatvora... pa da, neko talentovan za ovaj sport poput njega mora da ima i dvije ciste u glavi pa da se ne mlati okolo, nego tamo dje treba, i to po nekim pravilima... ako vec voli da bije suparnike na patosu, tu je mma, pa moze da odradi mec sa Alistarom i u toj disciplini....

Ja mislim da je Badr odlican borac, nije precvrst, ali srcan je i puca iz svih oruzija, ali mi smeta sto nije inteligentniji, tj sto ne zna talenat da kanalise nego pravi budalu od sebe.

Sto se tice selektivnog sjecanja ima i ovaj mec...  ;)

http://www.youtube.com/watch?v=NmBy2nZtXF4

Imam ja odlično sećanje, ovaj meč je bio prvi posle diskvalifikacije protiv Bonjaskog, nije bio spreman fizički to mu se vidi po telu, a pogotovo ne psihički. Na konferenciji za štampu pred GP 2009 je obecao Overemu nokaut u prvoj rundi, to se i desilo. Ne bih rekao da nije inteligentan, pratim ga vec godinama unazad, slusao sam ga mnogo mnogo puta kad prica van ringa, u opustenom izdanju ili na konferencijama.... On jednostavno ima problem sa samokontrolom, nije bas normalan, takve ljude poznajem i ja a sigurno i ti.... nisu glupi ali jednostavno ih u trenutku bes prevlada..... sto se tice Badr Harijeve nekvalifikacije, nije on diskvalifikovan od Egipcanina dok je gubio mec pa ga onda na kvarno udario, nego dok ga je inace unistavao bes je ponovo prevladao, i to je bilo to. Inace izmedju njih dvojice je sigurno bilo nesto, jer je i konferencija za stampu bila poprilicno napeta.... Sto se tice k1 Badr Hari je neuporedivo bolji od Overema, bice prilike pokazace se to ponovo...a sto se tice toga da nije precvrst...ha pa koliko je puta samo ustajao Protiv Zibermana koji udara kao maljem, Hong Man-a, Karaeva itd...... ne umanjujem trijumf Overema samo mislim da  je ovaj bolji i to dosta....u k1 naravnou mma ne bi imao sanse
cudno kako protiv overeema nije ustao :P

Nije, ali ga je razbio ko pičku sledeci put !

Van mreže Burner

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 191
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #85 poslato: Decembar 13, 2010, 11:57:58 posle podne »
badr hari nije normalan
 ono sto je on uradio stvarno je izvan granica normale,pogotovo sto je dobijo taj mec u svakom pogledu.Ovo mu je cini mi se druga il treca diskvalifikacija.Ako se lik ne pribere ne treba ni da se bori

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #86 poslato: Decembar 14, 2010, 12:42:13 pre podne »
badr hari nije normalan
 ono sto je on uradio stvarno je izvan granica normale,pogotovo sto je dobijo taj mec u svakom pogledu.Ovo mu je cini mi se druga il treca diskvalifikacija.Ako se lik ne pribere ne treba ni da se bori

Tu si u pravu potpuno.

Spartak

  • Gost
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #87 poslato: Decembar 14, 2010, 02:35:10 pre podne »
the REEM je cudoviste.Realno ne vidim nikog sem mozda Badr Harija ili Remija ko ce da ga zaustavi.
Ako je iko gledo kako je prosto demolirao Gohana s 2 udarca u rib cage.Zasluzeno osvojen turnir.

Gokhan ga je unistavao do tad
ne znm da li si gledao mec Ghita-Saki, Saki je vukao povrijedjeno rebro od tog meca.Da je bio svjez ko zna sto bi bilo

Van mreže Burner

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 191
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #88 poslato: Decembar 14, 2010, 02:56:30 pre podne »
the REEM je cudoviste.Realno ne vidim nikog sem mozda Badr Harija ili Remija ko ce da ga zaustavi.
Ako je iko gledo kako je prosto demolirao Gohana s 2 udarca u rib cage.Zasluzeno osvojen turnir.

Gokhan ga je unistavao do tad
ne znm da li si gledao mec Ghita-Saki, Saki je vukao povrijedjeno rebro od tog meca.Da je bio svjez ko zna sto bi bilo

odlican je bio do tog udarca.
Oni udarci back spinigin heel hook il kako se vec zovu su brutalni.
BTW jel zna iko sto Remija nije bilo na turniru il sam nesto propustio>?

deadgame

  • Gost
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #89 poslato: Decembar 14, 2010, 04:19:50 pre podne »
e da ne idem u off ali od kad je ovo unistenje drvosece od strane rema http://www.youtube.com/watch?v=dxJrayu72Sk&feature=player_embedded
al ga je brutalizovao,a secam se kako je Piter ranije unistavao malte ne sve,ispravite me ako gresim,nisam neki fan K-1,zadrti sam MMa-ovac

:) ;)