Maj 19, 2024, 08:09:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Da li ce i Srbija progutati paradu?  (Pročitano 193713 puta)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #180 poslato: Oktobar 07, 2010, 06:48:30 posle podne »
jbg filipe ti odo u misiju da dokzaes kako je hriscantvo sranje i kako to nema veze sa pederima
ok..ajde da se slozimo oko toga
ali ne mozes ti iz bg sa 24 god da ponistis nesto sto je stvarano hiljadama godia BILO DA JE TO SRANJE ILI NE
dakle..nema veze dali si pravi ili lazni vernik..NISI PEDER to je bitno..
ako onaj se moli bogu a to radi lazno..to je njegov problem jebiga..on bar ima neka nacela..nisu moralna ali ima neka..bar glumi.
pederi su bolesni ljudi kojima treba lecenje i to sto oni rade je nesto sto se kosi sa tom tradicjom ma kakva onda da je jebiga...

ma ja samo pricam da ako gledamo hriscanstvo,ono propagira mir i ljubav i okreni drugi obraz i prihvati sve ljude is tvorenja bozija blablabla tako da po hr logici trebalo bi dopustiti tu paradu,zato akzem da je glupo pozivati se na hr vrednosti u ovakvom slucaju.Ja celo ovo vreme pricam da ljudi imaju pravi cilj,SPRECITI PARADU,ali pogresne razloge za to sprecavanje.

Opet kazem,kao pripadnik velike vecine ocekujem da se postuje pravo vecine i to je kraj price.Poenta je u tome sto ce svaka shusha i sekta uskoro moci da trazi svoja prava i povlastice.A to jedino jbg,moze da se spreci  ako propadne US,EU i mnogi drugi sto mislim da je slabo moguce sada...Tako da stvarno crni dani za covecanstvo nastupaju,a gej parade su samo jedno zrnce prasine onoga sto se sprema ne samo nama nego celom civilizovanom svetu.Ako do kraja ovog veka ne zavlada kompletna anarhija,bice super.




a evo sad gledam TV,ici ce poslanici,ministri i ko zna ko jos u paradi tako da kontam da ce policije biti jos vise i opet jedino resenje u ovakvoj situaciji je MASOVNA MIRNA DEMONSTRACIJA.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže b0zaa

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
  • eat-train-eat-shit-eat-fuck-eat-sleep
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #181 poslato: Oktobar 07, 2010, 07:58:48 posle podne »
Uh, pazi ovako, kolko ja znam SPC ima jasno definisan stav prema HOMOSEKSUALIZMU - da je to vid DUHOVNE bolesti i da takvim ljudima treba pomoci isto kao i alkoholicarima, itd... A to da li neko hoce nekog da lincuje u ime vere, mislim da to ima veze sa ljudima vise nego sa verom. Evo ovde ima intervju sa Amfilohijem gde iznosi stav SPC

http://www.dverisrpske.com/tekst/1873069
eat,train,eat,shit,eat,fuck,eat,sleep!!!

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #182 poslato: Oktobar 07, 2010, 10:48:01 posle podne »
da je ostao goli otok, tokom vremena evoluirao bi kao jedno lepo mesto gde bi se slali ovaki naopaki  ;D
Samsung NX1000

Van mreže THe.

  • Član
  • *
  • Poruke: 20

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #184 poslato: Oktobar 08, 2010, 02:02:40 pre podne »
Filipe, primetio sam da u svakom tvom postu ides okolo naokolo u uvijenoj formi protiv Boga, Isusa, hriscanstva  biblije i trudis se da sve to ismejes i diskvalifikujes.
To sto si ti ateista i sto verujes u evoluciju tj. da "zivo nastaje od nezivog" i da su ljudi nastali zahvaljujuci milijardama super gresaka ili mutacija je tvoje pravo i to je ok,ali da ismejavas hriscanstvo mislim da to nije ok. Ja sam vernik i neverujem u to da je nas DNK nastao slucajno tj. da su milijarde slozenih  informacija nastale slucajno.Jbg kad mi nauka bude pokazala gde danas "zivo nastaje od nezivog" i gde su prelazne forme bilo koje vrste i jos milijardu pitanja za koje nauka nema nikakve odgovore ili su smesni onda mozda i ja ponovo budem ateista.
Da me ne shvatis pogresno, nemam nista protiv ostalih stvari koje si napisao, osim ove gore opaske koju sam naveo. ;)

hriscanstvo,ono propagira mir i ljubav i okreni drugi obraz i prihvati sve ljude is tvorenja bozija blablabla tako da po hr logici trebalo bi dopustiti tu paradu,zato akzem da je glupo pozivati se na hr vrednosti u ovakvom slucaju.Ja celo ovo vreme pricam da ljudi imaju pravi cilj,SPRECITI PARADU,ali pogresne razloge za to sprecavanje.

Pa ti kao da si citao bibliju  :D , ovo si napisao proizvoljno, jbt neko bi poverovao da si stvarno citao bibliju  ;)

Ova parada itekako ima veze sa hriscanstvom i sa moralom, i to je veoma veliki razlog za njeno sprecavanje. Nesme se dozvoliti da covek udje u MORALNU TOLERANCIJU, jer cemo onda morati da trpimo i gore stvari od gej parade, jbg. meni ce biti moralno ovo tebi ono i moracemo da se tolerisemo.


I da se malo podsetimo ovih slika u kojima se takodje vidi koliko su pederi nemoralni i koliko ismevaju hriscanstvo. Najpre mislim na 9, 10 , 11 sliku odzgo.
http://www.zombietime.com/folsom_sf_2007_part_1/index.php




Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #185 poslato: Oktobar 08, 2010, 02:23:08 pre podne »
lepo je sto su politicari  resili da izadju iz svojih rupa i najzad pokazu ko su i sta su,  kakvih su sklonosti i koliko im je stalo do misljenja naroda koji ih je doveo na vlast,ionako bi dali guzicu da pisljiv dinar i da ostanu na vlasti,pa im je i mesto medju tim ološem, svaka ptica svome jatu leti
« Poslednja izmena: Oktobar 08, 2010, 02:26:41 pre podne Ted Arcidi »


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #186 poslato: Oktobar 08, 2010, 02:32:52 pre podne »
Auuuuu kakve gadosti  !!!!!!   SODOMA I GOMORA

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #187 poslato: Oktobar 08, 2010, 02:50:04 pre podne »
drugari ni oni,a ni mi nemamo nista od ovoga,batalite prazne price i tako ce sve za par dana biti gotovo...
svi se slazemo da ne treba da se odrzi,ali ne mozemo da uticemo mnogo na to,tako da.....


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #188 poslato: Oktobar 08, 2010, 04:23:49 pre podne »
Super tema, moz da pises sta oces da se izduvas :)
aj i ja cu sad malo

1. Bolest jeste, pa sta? i grip postoji godinama pa se ljudi lece od njega, jel tako? JESTE!

2. Ovi danasnji pederi su isfolirani i pola i vise od pola je to iz fazona ili BESA! da je iso da cuva ovce ili da kopa i ore, qrtz bi bio peder ne bi znao sa ce od umora, vecina pedera su neki intelektualci ili isfolirani umjetnici! 
Malo tu ima postenog radnog sveta, koji duguje za struju 250.000, kome kasni plata i  koji treba da radi glavu na golfu 2 1986 godiste.... tuzno al istinito.....


Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #189 poslato: Oktobar 08, 2010, 07:38:16 pre podne »
Filipe, primetio sam da u svakom tvom postu ides okolo naokolo u uvijenoj formi protiv Boga, Isusa, hriscanstva  biblije i trudis se da sve to ismejes i diskvalifikujes.
To sto si ti ateista i sto verujes u evoluciju tj. da "zivo nastaje od nezivog" i da su ljudi nastali zahvaljujuci milijardama super gresaka ili mutacija je tvoje pravo i to je ok,ali da ismejavas hriscanstvo mislim da to nije ok. Ja sam vernik i neverujem u to da je nas DNK nastao slucajno tj. da su milijarde slozenih  informacija nastale slucajno.Jbg kad mi nauka bude pokazala gde danas "zivo nastaje od nezivog" i gde su prelazne forme bilo koje vrste i jos milijardu pitanja za koje nauka nema nikakve odgovore ili su smesni onda mozda i ja ponovo budem ateista.
Da me ne shvatis pogresno, nemam nista protiv ostalih stvari koje si napisao, osim ove gore opaske koju sam naveo. ;)

hriscanstvo,ono propagira mir i ljubav i okreni drugi obraz i prihvati sve ljude is tvorenja bozija blablabla tako da po hr logici trebalo bi dopustiti tu paradu,zato akzem da je glupo pozivati se na hr vrednosti u ovakvom slucaju.Ja celo ovo vreme pricam da ljudi imaju pravi cilj,SPRECITI PARADU,ali pogresne razloge za to sprecavanje.

Pa ti kao da si citao bibliju  :D , ovo si napisao proizvoljno, jbt neko bi poverovao da si stvarno citao bibliju  ;)

Ova parada itekako ima veze sa hriscanstvom i sa moralom, i to je veoma veliki razlog za njeno sprecavanje. Nesme se dozvoliti da covek udje u MORALNU TOLERANCIJU, jer cemo onda morati da trpimo i gore stvari od gej parade, jbg. meni ce biti moralno ovo tebi ono i moracemo da se tolerisemo.


I da se malo podsetimo ovih slika u kojima se takodje vidi koliko su pederi nemoralni i koliko ismevaju hriscanstvo. Najpre mislim na 9, 10 , 11 sliku odzgo.
http://www.zombietime.com/folsom_sf_2007_part_1/index.php





1.Takodje i ja kazem,kad mi pokazete jedan jedini dokaz coveka koji sve gleda,koji nas voli,i ako pogresimo u jednoj od zapovesti onda jbg down to hell.Ja nisam ateista vec panteista,ne verujem u ono sto propagira organizovana religija jer su je ljudska bica napravila za sopstvenu korist.Mnogo bolje bi bilo da ljudi filozofksi diskutuju o onome sto biblija prica i ostale svete knjige i da se drze nekih vaznih tema tih skupova prica,jer sve svete knjige imaju neke jako bitne poruke ljudksom rodu.necemo vise o religiji.

2.Citao sam bibliju :) stari zavet i novi zavet,Kuran takodje. Ako nadjem neki prevod Tore na netu,i to ce se procitati sto da ne.Samo se razlikuje nacin na koji ja gledam price iz tih knjiga od tebe,to je sve.

3.PEDERLUK nije normalna stvar tu se svi slazemo,ja vam smao pricam da svako ima svoje vidjenje morala,i dal oept treba da nabrajam stvari tipa da je nekom oralni seks nemoralan,nekom analni,nekom je seks pre braka nemoralan(ovo sve pricam o heteroseksualcima)...Meni je nemoralno kad se oni ovako vataju na ulici i sta sve rade,ali to bi mi smetalo kod bilo kog drugog.Dokle god se pederi,lezbache ne zvalave,pipaju,paradiraju "ponosno" itd predamnom,neka ih nek arde sta oce iza cetri zida.Ende

4.Ako hocete da nesto promenite i nekom nudite izlecenje,evo ja opet kazem,JAVNA TAJNA je da vecina evo u Beogardu recimo,zna koja su to "Gej" mesta i koje diskoteke i kafici su emsta za njihovo okupljanje...Tako da poruka ovima koji zele da tuku-ene tucite ima u cumicevom sokacetu onaj zeleni kafic kako se zove,Koji oce da lece-ene ima disko ispod pancevackog mosta...al nemojte ovde da pricate kako cete resiti stvar,nego ajde u praksu vise meni je dosta keyboard prica.



da sklonite posledicu,sklonite uzrok.to je to
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #190 poslato: Oktobar 08, 2010, 03:40:39 posle podne »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #191 poslato: Oktobar 08, 2010, 03:46:51 posle podne »
ali filipe opet ti krivom drinom....
jebote pa kakve veze ima taj cafee gde se pederi okupljaju???
dobro..verovatno ce i on doci na red ali TO SU ONA CEITRI ZIDA o kjojima pricamo...i neka ih tamo jebo im pas mater
ne pricamo sta oni rade u tom kaficu ili diskoteci...PRICAMO O PARADI NJIHOVOJ BOLESNOJ.....
jbg..
a do ko ce i sta ce..well.....hehhehe

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #192 poslato: Oktobar 09, 2010, 01:09:17 pre podne »

1.Takodje i ja kazem,kad mi pokazete jedan jedini dokaz coveka koji sve gleda,koji nas voli,i ako pogresimo u jednoj od zapovesti onda jbg down to hell.Ja nisam ateista vec panteista,ne verujem u ono sto propagira organizovana religija jer su je ljudska bica napravila za sopstvenu korist.Mnogo bolje bi bilo da ljudi filozofksi diskutuju o onome sto biblija prica i ostale svete knjige i da se drze nekih vaznih tema tih skupova prica,jer sve svete knjige imaju neke jako bitne poruke ljudksom rodu.necemo vise o religiji.

2.Citao sam bibliju :) stari zavet i novi zavet,Kuran takodje. Ako nadjem neki prevod Tore na netu,i to ce se procitati sto da ne.Samo se razlikuje nacin na koji ja gledam price iz tih knjiga od tebe,to je sve.

3.PEDERLUK nije normalna stvar tu se svi slazemo,ja vam smao pricam da svako ima svoje vidjenje morala,i dal oept treba da nabrajam stvari tipa da je nekom oralni seks nemoralan,nekom analni,nekom je seks pre braka nemoralan(ovo sve pricam o heteroseksualcima)...Meni je nemoralno kad se oni ovako vataju na ulici i sta sve rade,ali to bi mi smetalo kod bilo kog drugog.Dokle god se pederi,lezbache ne zvalave,pipaju,paradiraju "ponosno" itd predamnom,neka ih nek arde sta oce iza cetri zida.Ende

4.Ako hocete da nesto promenite i nekom nudite izlecenje,evo ja opet kazem,JAVNA TAJNA je da vecina evo u Beogardu recimo,zna koja su to "Gej" mesta i koje diskoteke i kafici su emsta za njihovo okupljanje...Tako da poruka ovima koji zele da tuku-ene tucite ima u cumicevom sokacetu onaj zeleni kafic kako se zove,Koji oce da lece-ene ima disko ispod pancevackog mosta...al nemojte ovde da pricate kako cete resiti stvar,nego ajde u praksu vise meni je dosta keyboard prica.


da sklonite posledicu,sklonite uzrok.to je to

1. Ne pada mi na pamet da bilo sta dokazujem jer kad covek DUHOVNO otupi, i kad ga od obdanista do fakulteta uce o DARVINIZMU, onda takvom coveku i mrtvaci da izlaze iz groba nece biti dovoljan dokaz.

2. To su za tebe price a za mene mnogo vise od toga.

3.Ti kazes da svako ima svoje vidjenje morala a ja kazem DA JE TO NAJ GORA STVAR U CELIJ OVOJ PRICI I DA BAS IZ TOG RAZLOGA IMAMO OVU TEMU O KOJOJ PISEMO I  IZ TOG RAZLOGA CEMO IMATI U BUDUCNOSTI JOS VECIH POSRNUCA, pa pogledaj slike koje su postavljene, to je za njih moralno.Neko ce sutra reci ja zelim da se zenim sa kozom jer je to meni normalno i moralno i to su moja prava i svi moraju da me tolerisu jer svako ima svoj vid moralnosti. Ako pogledas moj  predhodni post videces da sem vec spomenuo MORALNU TOLERANCIJU, sto je veliko zlo.

4. Kao sto pedja rece, imaju svoja CETIRI ZIDA i tamo neka rade sta god hoce a ne da ubedjuju moje dete kako je PONOSNO biti peder i kako je to  samo izbor.

Citat
da sklonite posledicu,sklonite uzrok.to je to

Uzrok je bolest u glavi, ali Darvinisticka nauka tu vrstu bolesti ne zeli da leci...
« Poslednja izmena: Oktobar 09, 2010, 01:13:18 pre podne IGOR_X3M »

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #193 poslato: Oktobar 09, 2010, 03:22:58 pre podne »

1.Takodje i ja kazem,kad mi pokazete jedan jedini dokaz coveka koji sve gleda,koji nas voli,i ako pogresimo u jednoj od zapovesti onda jbg down to hell.Ja nisam ateista vec panteista,ne verujem u ono sto propagira organizovana religija jer su je ljudska bica napravila za sopstvenu korist.Mnogo bolje bi bilo da ljudi filozofksi diskutuju o onome sto biblija prica i ostale svete knjige i da se drze nekih vaznih tema tih skupova prica,jer sve svete knjige imaju neke jako bitne poruke ljudksom rodu.necemo vise o religiji.

2.Citao sam bibliju :) stari zavet i novi zavet,Kuran takodje. Ako nadjem neki prevod Tore na netu,i to ce se procitati sto da ne.Samo se razlikuje nacin na koji ja gledam price iz tih knjiga od tebe,to je sve.

3.PEDERLUK nije normalna stvar tu se svi slazemo,ja vam smao pricam da svako ima svoje vidjenje morala,i dal oept treba da nabrajam stvari tipa da je nekom oralni seks nemoralan,nekom analni,nekom je seks pre braka nemoralan(ovo sve pricam o heteroseksualcima)...Meni je nemoralno kad se oni ovako vataju na ulici i sta sve rade,ali to bi mi smetalo kod bilo kog drugog.Dokle god se pederi,lezbache ne zvalave,pipaju,paradiraju "ponosno" itd predamnom,neka ih nek arde sta oce iza cetri zida.Ende

4.Ako hocete da nesto promenite i nekom nudite izlecenje,evo ja opet kazem,JAVNA TAJNA je da vecina evo u Beogardu recimo,zna koja su to "Gej" mesta i koje diskoteke i kafici su emsta za njihovo okupljanje...Tako da poruka ovima koji zele da tuku-ene tucite ima u cumicevom sokacetu onaj zeleni kafic kako se zove,Koji oce da lece-ene ima disko ispod pancevackog mosta...al nemojte ovde da pricate kako cete resiti stvar,nego ajde u praksu vise meni je dosta keyboard prica.


da sklonite posledicu,sklonite uzrok.to je to

1. Ne pada mi na pamet da bilo sta dokazujem jer kad covek DUHOVNO otupi, i kad ga od obdanista do fakulteta uce o DARVINIZMU, onda takvom coveku i mrtvaci da izlaze iz groba nece biti dovoljan dokaz.

2. To su za tebe price a za mene mnogo vise od toga.

3.Ti kazes da svako ima svoje vidjenje morala a ja kazem DA JE TO NAJ GORA STVAR U CELIJ OVOJ PRICI I DA BAS IZ TOG RAZLOGA IMAMO OVU TEMU O KOJOJ PISEMO I  IZ TOG RAZLOGA CEMO IMATI U BUDUCNOSTI JOS VECIH POSRNUCA, pa pogledaj slike koje su postavljene, to je za njih moralno.Neko ce sutra reci ja zelim da se zenim sa kozom jer je to meni normalno i moralno i to su moja prava i svi moraju da me tolerisu jer svako ima svoj vid moralnosti. Ako pogledas moj  predhodni post videces da sem vec spomenuo MORALNU TOLERANCIJU, sto je veliko zlo.

4. Kao sto pedja rece, imaju svoja CETIRI ZIDA i tamo neka rade sta god hoce a ne da ubedjuju moje dete kako je PONOSNO biti peder i kako je to  samo izbor.

Citat
da sklonite posledicu,sklonite uzrok.to je to

Uzrok je bolest u glavi, ali Darvinisticka nauka tu vrstu bolesti ne zeli da leci...

1.Nije Darvin jedini naucnik :D niti igde pominjem evoluciju,a iskreno,trenutak kada nauka dokaze stob rekli,essence of life ili the god particle ili stagod,covek ce po obicaju naci nacin da to iskoristi da pounistava sve sto stigne,pa mi se i ne zuri da se pokaze bilo sta :D Mene niko nista nije ucio na taj nacin,niti sam ja duhovno otupeo :) fora je sto ti sad mislis da ja nisam duhovna osoba jer ne verujem po stoti put u ORGANIZOVANU RELIGIJU,to je tvoje pravo i tvoje misljenje.

a na ovo,neznam otkad je to nauka suprotna religiji? Crkva jednostavno kaze "ah pa da,veliki prasak=zapoceo bog,evolucija=bog itd itd. Ja jedino usta ne verujem je kreacionizam jer mislim da ljude koji veruju da je svet star 6 iljade godina stvaaarno treba leciti.al ni oni nisu krivi.

Tebe niko ne tera da dokazujes,imas to u sebi,to ti je dovoljno,ja imam u sebi veru u drugaciji entitet ja ga zovem sila prirode,dal ce se ispostaviti da je to isto sto i hriscanski,muslimanski,jevrejski ili majanski bog,verovatyno nikada necemo saznati.


2.To ti i kazem.Za mene je to bajka sa bitnom poukom prozeta metaforama,za nekog nesto prema cemu bukvalisticki vodi zivot.

3.Eeee to ej fora druze,svi oce svoje vidjenje svi oce nesto razlicito...meni je pun qrac toga.Ja da se pitam,diktator gore,apsolutna vlast i ajde dovidjenja kome se ne svidja,moze da se preseli u sibir ili saharu,komu-fasizam at its best :D davno je Platon rekao da demokratija vodi u anarhiju,i to je skroz tacno.A zasto se ljudi ne bune? Zato sto danas ljude boli qrca za sve,filmovi,igrice,luna parkovi....sva ta zabava je tu da ti zamaze oci da bi sve bitne dogadjaje prpustao kao nerelevantne.Kad se ljudi osveste bice prekasno.Zato,ko smilsja zakone?Ko odredjuje sta je javni moral?KOga treba menjati?...valjda je sve jasno

4.Mislio sam na one koji odredjuju pravila
« Poslednja izmena: Oktobar 09, 2010, 03:25:17 pre podne TeH FiLiP »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.554
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #194 poslato: Oktobar 09, 2010, 10:01:50 pre podne »
samo da napomenem da to dal je neko ucen ili ne nema veze sa njegovom verom ... tj. ne znam odakle to da je svaki intelektualac po difoltu ateista... cak sta vise najveci umovi svih vremena su verovali u Boga...e sad druga je prica crkva kao institucija itd...