Maj 07, 2024, 06:48:19 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: XXXIXen
X3MShop banner

Autor Tema: Da li ce i Srbija progutati paradu?  (Pročitano 193473 puta)

Van mreže srebrni vuk

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
  • THE EASY DAY WAS YESTERDAY
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #270 poslato: Oktobar 11, 2010, 09:46:47 pre podne »
sva zajebancija je krivica policije(tj.glavonja),evo kako... praksa je da se bilo kakav skup ovakvog i slicnog rizika(kao pederska setnja)  jednostavno zabrani jer postoji ogromna mogucnost nemira i pobune gradjana. vrlo dobro su gospoda znala sta se moze desiti pa su ipak izveli silu na ulice napravili zidove,ogranicili slobodu kretanja i time,citiracu nekog,lupili samar gradjanima Beograda i Srbije.
pa samo bi ludi pomislio da ce proci bez posledica,kakvih takvih...
Κύριε ἐλέησον

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #271 poslato: Oktobar 11, 2010, 09:52:27 pre podne »
Ma samo da spakuju ove zivotinjesto razbijaju da mogu ko covek da prodjem krajem. Da ne gledam da me neka nadopana budala nabode radi 200 dinara

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #272 poslato: Oktobar 11, 2010, 10:06:48 pre podne »
Citat
Debelo bi me kostalo da sam dosao

pa dobro,realno da i ne bi niko ni dolazio zbog ovga toliki put ma gde god da jesi ali isto tako onda NEMAS PRAVO DA KENJAS OD TAMO i pametujes kako bi ti nesto uradio a ti SI TAMO NEGDE DALEKO itd itd itd itd
dakle treba da cutis i uzivas u blagodetima edmokratije u kojoj zivis tamo jer kapiram da si verovatno u nekoj "demokratskoj"zemlji gde sve puca od ljubavi i razumevanja ljudi jednih medju drugima.....

Citat
Sta bre pickice sedimo kuci? Ako neko osmisli DOBAR nacin da se proteraju podrzacu ga.
upravo sam rekao,ne treba VI od tamo nikoga da PODRZAVATE jer nista ovde i tu je kraj price..lako je sa tudjim kurcem mlatiti po trnju ili sto kaze narood od kuda sam ja-LAKO JE IZA STRICA UDARATI MEDJEDA!!
tako i ti..
ti ces da podrzis od tamo...a u pm..hvala ti veliko na podrsci...jos ako poslajes neku humanitarnu pomoc za ljude koji su gladni ovde ,mozda ti tadija nekada i spomenik digne..ko zna jbg..

Citat
ovo sto se desilo je GLUPOST

GLUPOST proizvodi GLUPOST
sto nisu lepo dali da se obracunamo sa pederima i nista se ne bi desilo
to malo sranja sto se desilo,naravno nije za pohvalu ali to je posldica ovoga sto sam gore rekao.
pa brate mili,mi pricamo danima o tome ZASTO PEDERI I NJIHOVA BOLEST nemaju mesta javno da obitavaju a onda se sranje desi kao posledica sprecavanje necega zlog
neko rece gore namesteno..pa naravno...i onaj panudr na b92 gde govori onome sto mu lobanja otvorena VI STE DOSLI DA RUSITE MOJ BEOGRAD..
sjajno...pa niko nije dosao da rusi njegov beograd jer ce verovatno do kraja i da postoji samo beograd kao glavni grad,drzava,pa eto mu (im) beograd onda
zasto taj panudr nije rekao dole nakosovu nekom siptaru iz alb -STO SI OVDE DOSAO IZ ABANIJE DA UZIMAS MOJE KOSOVO ili neko vreme pre toga na nekim drugim emstima?
aha..da...to je zbog TE ISTE EVROPE...izivni dejo..malo sam se raspisao a zabopravio sam da mi ipak stremiamo da udjemo u eu i da imamo evropske kodekse i u tom pisanju ja zaboravih da taj padnur NIJE BIO NA KSOOVU JER NIJE IMAO JAJA TADA DA BUDE a i DA JE BIO VEROVATNO NE BI SMEO DA KAZE NIKOME-STO SI BRE DOSAO DA UZIMAS MOJE KOSOVO PICKA TI MATREINA.
i tako....prici nikada kraja..jel da..

Citat
E da,kad se lomilo 5. oktobra,to je bilo ok,a ovo danas je huliganstvo?

ne brate-toje tada bilo za ponos i to su tada bila DEMOKRATSKA SREDSTVA kada je ona pijana budala sa bagerom dosao ispred skupstine

Citat
Kazem, ovo je SAMO politicarima koristilo

verovatno,samo ce SE CUTI KOJIMA,jer ovih je odista BILO DOSTA

Citat
STA je to lomljenje postiglo osim onoga sto sam gore rekao

ti mora da si u DS
uhvatio si se lomljenja kao MUTAV TELEFONA
zar je BITNO DA JE BILO I VISE LOMLJENJA U USTA GA JEBEM od onoga sta je bio UZROK TOG LOMELJNJA A TO SU PEDERI I 12 000 policjaca na ulici covece......uhvattio si se za lomljenje i kao ovi sa TV odgovr drzave ce biti zestok..odlicno..
svi ti momci koji su u zatovrima ce do petka da budu osedueni verovatno bez obzira na strajk pravosudja jer ce verovatno a im sudi sam tadija i dacic ali sva sreca pa nece jos dugo da budu na vlasti tako da ce momci otici na jedan kraci godisnji odmor i vec na prolece cim ovi odu na kajmane i kipar da trose mukom stecenu paru u srbiji-ce biti pusteni....HVALA BOGU

e da..
bito je da je u sluzbenom glasniku izaslo kako je drzava VEOMA JAKA I KAKO SU ODUZETA ODLIKOVANJA LEGIJI,ZVEKIJU I GUMARU  :D :D :D :D :D
e to je bitno od svega ovoga

Citat
otici ce pola za popravku pola nekome u dzep sto je omogucio popravku..

pa naravn
kao i sve kod ove vlasti
verovatno ce da bg popravlja neciji kum cija ce faktura biti oko 2 mil eu..
u normlanoj zemlji bi izasla komisija,uradila se procena stete i od svih koji se bave sa tom delatosnit se uzelo po nesto i niko osetio ne bi nista a grad bi bio opet na istom..ali neeeeeeeee......jucer je veropvatno vec neko iz vlade trljao ruke u vezi tog tendera...
dakle..
svaka susa u bg moze da skupi 10ak firmi od kojih ce da svako da po nesto i problem redsen,nikome ne fale velike pare i cao...

Citat
Vise bi postigli...

pa u pravu si..vise bi postigli oni sto su pre neki dan strajkovali da nisu 2 godine dobili platu pa ih policija rasterala da su negde tamo gde si i ti i da rade ..gle cuda..za PLATU EJBOTE...jel to ima negde jos???....
vise bipostigli da svi odemo u EU i da onda preko interneta navijamo za tamo neke "huligane"./u pravu si

Citat
I sta da rade? Lome jos vise

a ne dejo zlato ..
vec da niste otisli tamo i da mozete da zivite u ovoj drzavi pa da ste svi bilio ovde i izasli u subotu GDE NIJE BILO LOMLJENJA NITI BILO CEGA..
ali gde ce bre da neko dolazi..hahhaha
pa nije u subotu bilo lomljenja dejo i sta se postiglo?????

Citat
izlazak na ulice i huliganstvo nisu predlog

hajde nas prosvetli molim te...

Citat
tvoj predlog je da se naguzis

 :D :D :D ;D ;D ;D

Citat
Rekao je da je iz Beograda u svet poslata izrazito loša poruka, koja može negativno da utiče na odluku Holandije o daljem napretku Srbije na putu ka EU.

ODLICNO
TREBALO BI I DANAS DA SE URADI ISTO AKO JE TO RECEPT DA SE ZAUSTAVI PUT U EU

Citat
Slike Beograda u opsadnom stanju, koje su obišle svet, šalju izrazito lošu poruku o pomanjkanju elementarne tolerancije prema manjinama u Srbiji,

meni nikako nije jasno da ovaj nardo moze da bude ovakav apatacina
pa srbi u srbiji imaju najmanja prava jbt..
u sve i jednoj jebenoj zemlji tog zapada PRVU STVAR STO MORAS DA NAUCIS JE NJIHOV JEZIK BRE....pa niko nece da prica sa tobom ako ne naucis njihov jezik
samo u srbiji MANJINA sa licnom kartom Rep SRBIJE NEZNA DA PRICA SPRSKI JEZIk ..I TO NIJE PRETVARANJE..ja pricam o onome sto licno znam...
dakle...
a da ne pricamo o svemu drugim..

kavki su pederi manjina bre?????....njih 1000 manjina??...koja??...cija/?...kakva??..
majdari su manjina.rumuni,cesi.slovaci,romi,hrvati itd itd itd...pa alo bre dali je iko ovde normalan..
GDE U SVETU JEDNA MANJINA IZLAZI NA ULICE I BLOKIRA MILONSKI GRAD ZARAD BILO CEGA?
IMAS SVOJE OBICAJE I OK..POSTUJ IH U KUCI I RADI SVE STO HOCES ALI U KUCI...
PA BAS BIH VOLEO DA VIDIM DA SE..ma bolje i da ne pricam...
cuj PEDERI MANJINA  :'( :'( :'( :'(


Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #273 poslato: Oktobar 11, 2010, 10:07:06 pre podne »
da nije bilo usrane gej parade nista od ovoga ne bi bilo...to su znali svi politicari...sad nek cute sami su krivi zbog toga sto se desilo...ne pratim politiku i nisam opredeljen ni za jednu stranku...ali rekao je djilas...znalo se sta ce da bude ako se bude organizovala parada...samo ce biti problema na ulicama...niti ce ti pederi imati veca prava...cak sta vise...mrzece ih jos vise sad
al se nekad dobro jelo

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #274 poslato: Oktobar 11, 2010, 10:07:28 pre podne »
Ma samo da spakuju ove zivotinjesto razbijaju da mogu ko covek da prodjem krajem. Da ne gledam da me neka nadopana budala nabode radi 200 dinara

pa zar ti ono ne zivis u ns?
hahahhahahahhahahahhahahahhahahah

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #275 poslato: Oktobar 11, 2010, 10:08:55 pre podne »
Citat
nekog,lupili samar gradjanima Beograda i Srbije.

PA PEDERI SU JUCER POPLJUVALI SVE BEOGRADJANE KADA SU REKALI DA JE BEOGRAD KONACNO IZGUBIO NEVINOST.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #276 poslato: Oktobar 11, 2010, 10:09:56 pre podne »
posle ovoga nece vise biti ni pomisli na paradu  :)... ne podrzavam nasilje , ali realno i objektivno, nazalost, danas izgleda samo tako moze nesto da se postigne kod nas... znaci niko ovde nije ni izgubio ni pobedio u globalu , dokazano je samo da nema demokratije... jer da je ovo demokratska zemlja, pobedilo bi vecinsko misljenje naroda , a to je da parade u Srbiji ne moze biti (i pokusali smo na miran nacin)...na kraju krajeva nije se ovde nikad vodila rec o netoleranciji prema homoseksualcima, ja iskreno dok im se nije javila ta ideja da se eksponiraju i da traze neka" prava"... nikad nisam imao nista protiv bilo kojeg od njih... jer na kraju krajeva svako gleda svoja posla i svako zivi kako misli da treba da zivi... znaci drustvo ih je sasvim dovoljno tolerisalo , sami su sebi napravili medvedju uslugu i sami su sebe deklarisali kao manjina ... jbg mozda negde drugde  ali ovde u Srbiji ne...  pa da bude njih 100 u urgentnom, zbog cega ... jebala ih njihova seksualnost... izazvase nam sranje koje nam sada uopste pored toliko drugih stvari nije trebalo...

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #277 poslato: Oktobar 11, 2010, 10:23:25 pre podne »
Slomljneo je samo milion evra sta je to? Pa iste tollike pare su date za onog idiota ako se secate sto je prebio onog amera pa nikom nista..Placali smo razna sranja platicemo i ovo..Poenta je da necemo dozvoliti da nam uzmu i ono malo sto je u nama ostalo a to je vera u Boga!!

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #278 poslato: Oktobar 11, 2010, 10:23:37 pre podne »
Ja ni 5oktobra nisam odobravao da se pali i ruši ono što će u krajnoj računici narod tj mi svi da platimo.
Znate svi vrlo dobro da se glas jednog spremnog za rušenje mnogo jače čuje nego 99 mirnih protestanata koji sticajem okolnosti i sami postanu huligani.
Huligan se postaje i iz nemoći da se postigne cilj zbog koga je 90% njih došlo...da skrcaju pederčine, e kad su nemoćni to da urade bes se preusmeri tamo gde ne treba na žalost.
Meni je žao što se nije sve malo bolje organizovalo (sad će mi neko reći NE TUPI NEGO dođi da organizuješ) i što se nije postigao cilj....izlomiti bolesne mozgove koji su došli da se ponose sa svojim bolesnim ponašanjem, pederi se izvukli bez posledica.

Dobronamerni savet bez cilja da se sa nekim raspravljam, šta je bilo bilo je ali sledeći put ORGANIZACIJA, SVI na jednom mestu, razbiti kordon policije da bi se došlo do koga treba da se dođe uz najmanje posledice za drotove i razbiti PEDERČINE.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #279 poslato: Oktobar 11, 2010, 10:30:35 pre podne »
bebac voli kad ga razbiju zato i pise kako se organizovati sledeci put :D
hahaha ja se izvinjavam na off
al se nekad dobro jelo

Van mreže srebrni vuk

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
  • THE EASY DAY WAS YESTERDAY
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #280 poslato: Oktobar 11, 2010, 10:34:47 pre podne »
Slomljneo je samo milion evra sta je to? Pa iste tollike pare su date za onog idiota ako se secate sto je prebio onog amera pa nikom nista..Placali smo razna sranja platicemo i ovo..Poenta je da necemo dozvoliti da nam uzmu i ono malo sto je u nama ostalo a to je vera u Boga!!
X2
Κύριε ἐλέησον

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #281 poslato: Oktobar 11, 2010, 11:07:46 pre podne »
bebac voli kad ga razbiju zato i pise kako se organizovati sledeci put :D
hahaha ja se izvinjavam na off

Kako zna moj brat, dobro je pa sam pratio upustva organizatora juče pa sam sačuvao živu glavu hahahahaha

Sad ću Vam reći šta će biti:
Pohapsiće koga mogu, i ko je provaljen da je radio nešto:kamenovao, palio, krao, tukao se... i naravno sve će ih osuditi i sledeće godine će proći parada bez mnogo cimanja.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #282 poslato: Oktobar 11, 2010, 11:31:25 pre podne »
Bice tako,ako ova govna ostanu na vlasti do tada i ako budemo cutali sledecih godinu dana.
Jedna vest je u svemu ovome prosla ne zapazeno, kako famozni clan 11 vazi  za Srbe, ali ne i za pedere i to u istom danu, to je valjda ta ravnopravnost.

"Policijska uprava u Novom Pazaru zabranila je danas održavanje skupa "Za srpski Novi Pazar", koji je bio zakazan za nedelju u 11.00 časova.
"Zabranili smo održavanje ovog skupa, na osnovu člana 11. Zakona o okupljanju građana", rekao je policijski zvaničnik koji je želeo da ostane anoniman."



  
« Poslednja izmena: Oktobar 11, 2010, 11:37:50 pre podne Ted Arcidi »


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #283 poslato: Oktobar 11, 2010, 11:52:48 pre podne »
Znaci i za taj usrani 5. oktobar kazes isto...Praznoglavi huligani i interesne grupe (mada je ovo i vise nego tacno)?
Pa i jeste, sjahao kurta da uzjase murta...


Mnogo gori murta kako se ispostavilo...


Da ste svi blejali lepo i niko nista nije pricao o demonstracijima, ne bi dobili ovoliku publiku, ne bi nam truntao Bramerc i Kacin ponovo, mozda ne bi ni doslo do parade.
Kao sto sam 20 puta rekao i Ted bolje objasnio, ovo je sve iscenirao neko, vi ste samo bili pijuni...

Ma jebe mi se bre za Bramenca, Kacina i ostala govna...Jesu nam oni mama i tata da nam govore sta da radimo i udaraju nam vaspitne kad god nesto nije po njihovoj volji i za njihov dzep?

I neka nam ne daju u tu usranu EU,kamo srece da je tako....Znaci jos jedna dobra stvar iz svega ovog bi proizasla
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #284 poslato: Oktobar 11, 2010, 12:03:16 posle podne »
Citat
Policijska uprava u Novom Pazaru zabranila je danas održavanje skupa "Za srpski Novi Pazar", koji je bio zakazan za nedelju u 11.00 časova.
"Zabranili smo održavanje ovog skupa, na osnovu člana 11. Zakona o okupljanju građana", rekao je policijski zvaničnik koji je želeo da ostane anoniman."

aj da ovu vest procitas negde drugde
ali da srpska policija zabranjuje okupljanje gradjana pod parolom ZA SRPSKI NOVI PAZAR..... :-X :-X :-X :'( :'(

pa sve je bilo jasno posle kosarkaske utakmice...jbg..