Maj 19, 2024, 06:33:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Da li ce i Srbija progutati paradu?  (Pročitano 193711 puta)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #465 poslato: Septembar 28, 2011, 02:03:56 posle podne »
Evo jedan interesantan clanak pa verujem da ce se svako negde pronaci , neka protumaci svako kako zeli.
Da li uhvatite sebe kako menjate kanal na TV kad na vestima vidite naše političare kad pričaju o stanju u Srbiji, kako je kriza velika, kako građani teško žive, ali kako vlast ima rešenje za sve nedaće koje mogu da nas pogode?

Uhvatite li sebe da ponavljate „svi su isti" dok bezuspešno očekujete da od nekog opozicionara čujete šta bi to on drugačije radio od ovih na vlasti kako bi vama bilo bolje. I koliko se puta zapitate slušajući političare - ko je ovde lud?
Da li ste navikli na loše vesti sa Kosova i da gotovo nikakvu emociju više ne izazivaju snimci Srba kako na barikadama dočekuju zore? I da li kad krene priča o Kosovu prebacujete na kanal koji emituje beskonačne turske serije?
Preskačete li stranice u novinama sa naslovima „5.000 policajaca čuva gej paradu" jer ne možete da razumete zašto neko javno pokazuje svoju seksualnu opredeljenost kad su vas roditelji učili da je to sramota i da je to samo vaša stvar. Zapitate li se da li je moguće da u ovoj zemlji homoseksualci imaju više prava od vas? Da li sve manje čitate novine, a sve više komentare na internet novinskim sajtovima sladeći se uvredama na račun političara.
Da li vam baš ništa nije jasno kad čujete da smo se zadužili još milijardu dolara u evroobveznicama po kamati od 7,25 odsto? A onda pronađete podatak da su Hrvati pre par meseci po kamati od 5,875 odsto na istu foru uzeli 750 miliona evra. I da ste tako oguglali da vam ne pada na pamet da bi bio red, ako već i vi treba da vraćate tu milijardu, da vam neko kaže kako će trošiti ovaj novac?
Da li se iznervirate kad pročitate da je zbog korupcije uhapšen sudija iz Vrhovnog saveta sudstva čiji je posao da garantuje nezavisnost i samostalnost sudstva? I grizete usnu jer znate da niko od onih koji su tom korumpiranom sudiji omogućili da „garantuje nezavisnost sudstva" neće biti kažnjen! Osećate li da vam rastu magareće uši kad slušate kako je Svetlana Vukajlović jedini krivac za svinjskogripne vakcine i da je uhapšena zato što je lagala ministra?
Ako ste se bar negde prepoznali, onda znate da ste deo većine koja je digla ruke od svega osim od svojih malih života i problema koje on nosi. Vi ste deo većine koja je odlučila da ćuti i kojoj je svejedno šta će se događati u Srbiji, samo da to vas ne dotiče. Samo, ne zaboravite da zemlja sa takvom većinom nema nikakve šanse za uspeh.
Men sana in corpore sano !

Van mreže lafa011

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #466 poslato: Septembar 28, 2011, 02:25:21 posle podne »
To su mislili i Turci, a nama je trebalo oko 500 godina da izadjemo iz te apatije, mada mislim da će sada trebati daleko mnogo manje, cirka do godinu dana.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #467 poslato: Septembar 28, 2011, 02:26:53 posle podne »
Ali ljudi shvatite jedno-i taj bojkot i okretanje glave,njima ce dati znak da mogu slobodno da setaju ulicama i prikazuju svoju retardiranost

E vidi care , bas to nije okretanje glave nego super resenje koje bi trebalo da postane praksa . Jer nema sanse da se to smrdljivo paradiranje zabrani to je bar svima jasno nazalost voleo bi da gresim ,ovako im das do znanja sta stvarno Srbija misli o tome ,pa onda neka masu zastavama i piste u pistaljek sami sebi ( veruj mi nema coveka ,pedera koji se nece osetiti jadno i posrano u toj smrdljivoj koloni ) i onda ce stvarno videti sta srbija misli o pederima . Veruj mi 100% tacno ,samo sto je to malo problem uraditi u velikom gradu i ljudi manje vise su digli ruke od toga . Jer ovako ne bude nista oni ostanu netaknuti murija i ljudi koji izadju se marisu izmedju sebe , veruj mi da gamadi to vise odgovara i tad su zadovoljniji i blizi svom cilju ,jer su bezbrizni i znaju da ce murija  da prima sve na sebe  . Pa jel se secas sta je rekao onaj po meni najodvratniji od svih pedera prodsle godine . Bas me briga kome su slupani automobili i izlozi i ostalo ne tice me se taj fazon ...

Shvatas li da ce u tom slucaju poceti svaki dan nesmetano da setaju ulicama...Ako svi okrecu glavu,samim tim i dozvoljavaju takvo ponasanje
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #468 poslato: Septembar 28, 2011, 02:31:20 posle podne »
ljudi aj za početak da izadjemo u subotu u 14 h u protestnu šetnju i mirno izrazimo svoj protest, a ko želi biće prilke i u nedelju da protestvuje.


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #469 poslato: Septembar 28, 2011, 02:54:12 posle podne »
ja se samo nadam da ce biti MNOGO vise ljudi koji ce da bar da odvoje vreme za subotu, i skupe 00 za nedelju..  ::)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.554
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #470 poslato: Septembar 28, 2011, 04:18:48 posle podne »
ljudi aj za početak da izadjemo u subotu u 14 h u protestnu šetnju i mirno izrazimo svoj protest, a ko želi biće prilke i u nedelju da protestvuje.
x2

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #471 poslato: Septembar 28, 2011, 07:07:27 posle podne »
ljudia jel vi znate da postoje javna mesta gde se prave gej zurke itd?Mislim kao javna tajna jbt sta pricate ne smeju da se setaju,imaju gro klubova po gradu! secam se kad je beer fest bio,ne znam kako se zove zgrada pored brankovog mosta sa desne strane kad se ide sa nbg,tu je bila gej zurka,vijorile se zastave dugine itd.Niko nije prstom mrdnuo,bilo je skinsa po mostu,bilo je raznih a niko nije mrdnuo.Da ne pominjem sto ej bilo apr gejeva koji su most prelazili i drazali se za ruke,samo ih mrko pogledju,niko cak ni pisnuo na njih nije.Ako hocete da ih bijete,evo otidite na net bukvalno i naci cete gde ima gejeva,pa eto ako mislite da cete ista postici prebijanjem nekih bolesnih ljudi idite.ne branim ih,samo zelim da predocim da se ZNA GDE IZLAZE a i dalje s ekenja kako gej populacija ne sme da izlazi,ne sme kurac,ajde onda lepo skupite se i idite u mars po svim mestima gde ih ima,sve se zna,sve je jako transparentno.ILI lepo menjajte ovu vlast.Ali nemojte pricati "ma prebicu geja svakog ma ovo ono" a oni imaju gomilu mesta gde s eokupljaju...hajmo,vile u ruke i ajd kad ej nasilje resenje.


sada ce meni opet neko postaviti pitanje" dobro barte  akako daresimo ako en nasiljem?" PONAVLJAM,ne resavate se uzroka nego pokusavate da skenjate posledicu...ali dzaba pokusavate spreciti ginekomastiju ako i dalje rokate 3grama depoa!Zato prvo uklonite ovu depo vladu pa onda operaciona sala i odsrtanjivanje gej stecista.tolko od mene,nema potrebe da mi postavljate retoricka ili bilo kakva pitanja,izneo sma sta sma imao,tolko od mene o pederima.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #472 poslato: Septembar 28, 2011, 07:08:39 posle podne »
sorry na rukopisu,crkava mi tastatura lagano :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #473 poslato: Septembar 28, 2011, 07:10:36 posle podne »
ljudia jel vi znate da postoje javna mesta gde se prave gej zurke itd?Mislim kao javna tajna jbt sta pricate ne smeju da se setaju,imaju gro klubova po gradu! secam se kad je beer fest bio,ne znam kako se zove zgrada pored brankovog mosta sa desne strane kad se ide sa nbg,tu je bila gej zurka,vijorile se zastave dugine itd.Niko nije prstom mrdnuo,bilo je skinsa po mostu,bilo je raznih a niko nije mrdnuo.Da ne pominjem sto ej bilo apr gejeva koji su most prelazili i drazali se za ruke,samo ih mrko pogledju,niko cak ni pisnuo na njih nije.Ako hocete da ih bijete,evo otidite na net bukvalno i naci cete gde ima gejeva,pa eto ako mislite da cete ista postici prebijanjem nekih bolesnih ljudi idite.ne branim ih,samo zelim da predocim da se ZNA GDE IZLAZE a i dalje s ekenja kako gej populacija ne sme da izlazi,ne sme kurac,ajde onda lepo skupite se i idite u mars po svim mestima gde ih ima,sve se zna,sve je jako transparentno.ILI lepo menjajte ovu vlast.Ali nemojte pricati "ma prebicu geja svakog ma ovo ono" a oni imaju gomilu mesta gde s eokupljaju...hajmo,vile u ruke i ajd kad ej nasilje resenje.


sada ce meni opet neko postaviti pitanje" dobro barte  akako daresimo ako en nasiljem?" PONAVLJAM,ne resavate se uzroka nego pokusavate da skenjate posledicu...ali dzaba pokusavate spreciti ginekomastiju ako i dalje rokate 3grama depoa!Zato prvo uklonite ovu depo vladu pa onda operaciona sala i odsrtanjivanje gej stecista.tolko od mene,nema potrebe da mi postavljate retoricka ili bilo kakva pitanja,izneo sma sta sma imao,tolko od mene o pederima.

imam ja pitanje
a ako uzimamo arimidex?

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #474 poslato: Septembar 28, 2011, 07:11:36 posle podne »
nemamo para :p
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #475 poslato: Septembar 28, 2011, 07:12:11 posle podne »
nemamo para :p

e jbg..onda gyno ne gine hahahhahaha (mislim na 3 gr teche)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #476 poslato: Septembar 28, 2011, 07:12:27 posle podne »
http://vukajlija.com/zabava/posteri/279770   odlican opis situacije i koga treba tuci
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #477 poslato: Septembar 28, 2011, 07:54:25 posle podne »
ljudia jel vi znate da postoje javna mesta gde se prave gej zurke itd?Mislim kao javna tajna jbt sta pricate ne smeju da se setaju,imaju gro klubova po gradu! secam se kad je beer fest bio,ne znam kako se zove zgrada pored brankovog mosta sa desne strane kad se ide sa nbg,tu je bila gej zurka,vijorile se zastave dugine itd.Niko nije prstom mrdnuo,bilo je skinsa po mostu,bilo je raznih a niko nije mrdnuo.Da ne pominjem sto ej bilo apr gejeva koji su most prelazili i drazali se za ruke,samo ih mrko pogledju,niko cak ni pisnuo na njih nije.Ako hocete da ih bijete,evo otidite na net bukvalno i naci cete gde ima gejeva,pa eto ako mislite da cete ista postici prebijanjem nekih bolesnih ljudi idite.ne branim ih,samo zelim da predocim da se ZNA GDE IZLAZE a i dalje s ekenja kako gej populacija ne sme da izlazi,ne sme kurac,ajde onda lepo skupite se i idite u mars po svim mestima gde ih ima,sve se zna,sve je jako transparentno.ILI lepo menjajte ovu vlast.Ali nemojte pricati "ma prebicu geja svakog ma ovo ono" a oni imaju gomilu mesta gde s eokupljaju...hajmo,vile u ruke i ajd kad ej nasilje resenje.


sada ce meni opet neko postaviti pitanje" dobro barte  akako daresimo ako en nasiljem?" PONAVLJAM,ne resavate se uzroka nego pokusavate da skenjate posledicu...ali dzaba pokusavate spreciti ginekomastiju ako i dalje rokate 3grama depoa!Zato prvo uklonite ovu depo vladu pa onda operaciona sala i odsrtanjivanje gej stecista.tolko od mene,nema potrebe da mi postavljate retoricka ili bilo kakva pitanja,izneo sma sta sma imao,tolko od mene o pederima.

Zatvoreni klubovi su jedno,a setnja po gradu kao da je to normalno i usvajanje dece-nesto potpuno drugo...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #478 poslato: Septembar 28, 2011, 08:27:38 posle podne »
ja stvarno da vidim 2 pedera kako se drze za ruke i idu preko Brankovog... ne znam... neko bi leteo sa mosta...

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #479 poslato: Septembar 28, 2011, 08:32:56 posle podne »
ja stvarno da vidim 2 pedera kako se drze za ruke i idu preko Brankovog... ne znam... neko bi leteo sa mosta...
jbt na svakom jebenom cosku ima pedera, samo ako pogledas malo bolje- ako ih za ceo zivot u bg nisi video onda ne znam sta da ti kazem