Maj 19, 2024, 08:19:31 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Da li ce i Srbija progutati paradu?  (Pročitano 193713 puta)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #540 poslato: Februar 05, 2012, 04:46:16 posle podne »
Kupio sam pres u petak, video ovaj naslov i momentalno bacio novinu. Jebem ti zivot
Men sana in corpore sano !

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #541 poslato: Mart 03, 2012, 03:30:54 posle podne »
Sad mi drug salje poruku, otisao je na Pazar - Partizan i nisu ih pustili na stadion a onaj muftija doterao iz Turske navijace Fenerbahcea. Pa se posle cudimo sto ce da ostane Beograd i okolina. E Srbijo medju sljivama.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #542 poslato: Mart 03, 2012, 03:43:10 posle podne »
Sad mi drug salje poruku, otisao je na Pazar - Partizan i nisu ih pustili na stadion a onaj muftija doterao iz Turske navijace Fenerbahcea. Pa se posle cudimo sto ce da ostane Beograd i okolina. E Srbijo medju sljivama.

sta?

Van mreže etaoin

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #543 poslato: Mart 03, 2012, 05:17:33 posle podne »
Навијачи Пазара и Фенерахчеа су у братским односима и синоћ су навијачи Фенербахчеа дочекани на тргу са текбирањем, песмам Ово је Турска и ко не скаче тај је четник. Све у свему, еј Србијо међу шљивама :

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/210987/Hiljade-Novopazaraca-docekalo-navijace-Fenerbahcea-uz-Ovo-je-Turska


Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #544 poslato: Mart 03, 2012, 05:27:45 posle podne »
gde je sad policija da hapsi?!?! pre neki dan su nasi zandari gurali puske u usta nasim ljudima na barikadma, a sad ne mogu da poapse turke cccc.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #545 poslato: Mart 03, 2012, 06:53:05 posle podne »
To prije 11-12 godina nije moglo da se desi...

Ali...ovo su izgleda neka nova vremena,sa nekim novim (evropskim) vrednostima...

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #546 poslato: Mart 03, 2012, 07:05:26 posle podne »
I treba da nas karaju kad smo glupi...za saku dolara se prodajemo

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #547 poslato: Mart 03, 2012, 07:47:26 posle podne »
danas je cluni ispricao vic o nekim misevima..mac mac mac..je pomnjao

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #548 poslato: Maj 22, 2012, 02:51:47 posle podne »
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=05&dd=22&nav_category=12&nav_id=611492

Auuuu kako neko zeli razvaljenu guzu,ali dobice malo vise od ocekivanog ;D ;D ;D ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #549 poslato: Maj 22, 2012, 03:20:03 posle podne »
Hahahahahah a ja sve gledam da nije neki tekst od 1. aprila  ;D

Van mreže vsns

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 122
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #550 poslato: Maj 22, 2012, 04:07:50 posle podne »
ma treba to sve pod led,da ne truju ovo drustvo koje je i onako zatrovano.
u svetu imaju i ovako lepo misljenje o nama,te da smo teroristi te da smo cetnici.... a sad treba da popravljamo los glas na konto toga sto cemo biti naj pederi....

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #551 poslato: Maj 22, 2012, 04:36:02 posle podne »
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=05&dd=22&nav_category=12&nav_id=611492

Auuuu kako neko zeli razvaljenu guzu,ali dobice malo vise od ocekivanog ;D ;D ;D ;D

Ja stvarno počinjem da verujem da ove majmune neko finasira samo tako da počnu da se kurče po BG i da ih narod macolama jure i stignu...dalje znate šta bi bilo, da bi sutra dan neko još imao povoda da nas uzjaše ili uperi prstom u ovog što štrajkuje glađu 2-3dana pa odustane i rekli "eto opet je loš režim u Srbiji ajmo sankcije, ajmo ovo ajmo ono"  i da opet postanemo crna rupa u sred evrope.

Jbli ih pederi !!!

Nadam se da će ko god odlučivao o tome da ZABRANI bilo kakvu aktivnost na tu temu jer stvarno nebi voleo da nas opet isprovociraju što im je OČIGLEDNO namera i da nas svet vidi po ko zna koji put kao grubijane koji bi samo da se biju.

Ovakvo degenerativno ponašanje "šupak meraklija" samo doprinosi destabilizaciji SRBIJE i ko god bio na vlasti treba se uzeti u pamet da se odobravanjem bilo kakvog šetanja 1dan ili 8dana, može samo da započne lavinu koju niko živi neće moći zaustaviti.
Alooooo bre kakvih 8dana.
Ko god da je na vlasti da mi je iz oka ispao nadam se da neće dozvoliti da se po mojoj SRBIJI šetaju i šalju parole "gay je ok".
FUUUJ bre
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #552 poslato: Maj 22, 2012, 04:54:13 posle podne »
Ako bude gey parade biće 10 gore nego ovo:

razbijanje gej parade u Beogradu!!!

Ko god to odobrio ne želi dobro svome narodu.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže vsns

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 122
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #553 poslato: Maj 22, 2012, 05:10:03 posle podne »
ako bude trajala 8 dana ima vrena da dodju i oni iz naj udaljenijih krajeva,naravno da tuku
uopste sam protiv nasilja ali ako bude tako kako najavljujem to je neizbezno da ne kazem obavezno

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #554 poslato: Maj 22, 2012, 05:22:56 posle podne »
ako bude trajala 8 dana ima vrena da dodju i oni iz naj udaljenijih krajeva,naravno da tuku
uopste sam protiv nasilja ali ako bude tako kako najavljujem to je neizbezno da ne kazem obavezno

Ma znaju oni da nemogu 8dana, ali samo provociraju i teraju narod da ih mrzi sve VIŠE I VIŠE, e kasnije kukaju kad dobiju po pi..ci.
Ne podržavam nasilje, žao mi je što tu ima ljudi koji nastradaju ni krivi ni dužni (drotovi), što strada imovina narodu, što se izdvajaju desetine hiljada eura da se bolesnici obezbede...da bi se prošetala grupa ljudi i urlala "ja njega, on mene i to je super"?

Ja sam prvi od 99,9% nas koga zabole ona stvar ko šta radi u svojoj kući/stanu ali izvinite ne želim da mi dete gleda i kaže "to je ok". To isto je kao kad bi gledala da neko krade u sred bela dana i shvati da je to ok.

To su najobičniji provokatori koji smišljeno hoće da nas destabilizuju.

Po milioniti put kažem ako je to uslov da uđemo u jbnu EU neka se nose u 3pm, možda ću lošije živeti (možda) ali mi bar ćerka neće dovesti za 10godina svoju "devojku".


Pain is temporary, Pride is forever