Maj 07, 2024, 12:13:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: XXXIXen
X3MShop banner

Autor Tema: Da li ce i Srbija progutati paradu?  (Pročitano 193462 puta)

Van mreže jerema93

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 83
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #570 poslato: Maj 27, 2012, 09:55:58 posle podne »
ma ako bude trajalo 18 dana ima da nema Beogada ceo ce biti izlupan ;D
Your Diet is number 1! You can live in the gym but if you dont eat clean you're wasting your time"

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #571 poslato: Jun 05, 2012, 07:30:06 posle podne »
Ma sutite samo, sto se opterecujete ionako ce nama ostati vise slobodnih cura/zena. ;D

Spartak

  • Gost
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #572 poslato: Jun 05, 2012, 07:52:12 posle podne »
ma ako bude trajalo 18 dana ima da nema Beogada ceo ce biti izlupan ;D

onda ces da se preselis u Kikindu ? :)

Van mreže jerema93

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 83
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #573 poslato: Jun 05, 2012, 09:52:33 posle podne »
hahhah ma nisam ja iz Beograda care :)
a da moram da se preselim isao bi u Cacak ;D
Your Diet is number 1! You can live in the gym but if you dont eat clean you're wasting your time"

Spartak

  • Gost
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #574 poslato: Jun 05, 2012, 09:57:44 posle podne »
hahhah ma nisam ja iz Beograda care :)
a da moram da se preselim isao bi u Cacak ;D

a ok :)
onda lomi :) hahahahha

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #575 poslato: Jun 05, 2012, 10:48:36 posle podne »
 Šta se svi toliko lože oko te gay parade? Mene lično savršeno zabole što će neki šabani da se prošetaju jedan dan godišnje kroz nekoliko ulica, ali zato ima hiljadu prženica koji će to da iskoriste kao savršenu priliku za demoliranje svega što im padne pod ruku iz čiste obesti. Treba im lepo ukinuti medijsko praćenje i niko neće znati za glupu paradu.

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #576 poslato: Jun 06, 2012, 11:23:58 pre podne »
Šta se svi toliko lože oko te gay parade? Mene lično savršeno zabole što će neki šabani da se prošetaju jedan dan godišnje kroz nekoliko ulica, 

Na takav način razmišlja neko ko nema decu i koji ne razmišlja na duže staze u šta se pretvara okolina u kojoj živimo. Veruj mi trenutak kad ćeš postati roditelj se približava a ti ćeš se možda tek tad zapitati "zašto nisam pokušao da sprečim ovu gadost da moje dete to ne gleda"  ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #577 poslato: Jun 06, 2012, 06:54:20 posle podne »
ma koja gej parada... nece to proci, ne brinite
The training is nothing, will is everything.

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #578 poslato: Jun 06, 2012, 09:15:49 posle podne »
Šta se svi toliko lože oko te gay parade? Mene lično savršeno zabole što će neki šabani da se prošetaju jedan dan godišnje kroz nekoliko ulica, 

Na takav način razmišlja neko ko nema decu i koji ne razmišlja na duže staze u šta se pretvara okolina u kojoj živimo. Veruj mi trenutak kad ćeš postati roditelj se približava a ti ćeš se možda tek tad zapitati "zašto nisam pokušao da sprečim ovu gadost da moje dete to ne gleda"  ;)

 Ma nemoj? Tvoje dete neće slučajno naleteti na slike ili video na netu sa pederima? To je ok, ali je strašno da vidi neke kako se šetaju sa nekim transparentima. Ajde mani me tih priča. Ako je dete straight, to ga uopšte neće tangirati.
 Ti ćeš razbijanjem grada nešto postići? To će sve platiti poreski obveznici, tj mi.

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #579 poslato: Jun 06, 2012, 09:29:55 posle podne »
Ti ćeš razbijanjem grada nešto postići? To će sve platiti poreski obveznici, tj mi.

Niko nije pominjao razbijanje grada, ja to razbijanje ne podržavam neka druga razbijanja da.
I znam da će taj pederluk pre ili kasnije doći ALI je meni bitno da to nisam podržavao i kroz takav stav će i moje dete ako Bog da biti strejt.
A ako gleda roditelje da ne čine ništa malo će drugačiji pogled imati na sve to.

Ma samo napred ti teraj po svome ja ću kako znam i kako mislim da je ispravno.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #580 poslato: Jun 06, 2012, 09:44:09 posle podne »
Ti ćeš razbijanjem grada nešto postići? To će sve platiti poreski obveznici, tj mi.

Niko nije pominjao razbijanje grada, ja to razbijanje ne podržavam neka druga razbijanja da.
I znam da će taj pederluk pre ili kasnije doći ALI je meni bitno da to nisam podržavao i kroz takav stav će i moje dete ako Bog da biti strejt.
A ako gleda roditelje da ne čine ništa malo će drugačiji pogled imati na sve to.

Ma samo napred ti teraj po svome ja ću kako znam i kako mislim da je ispravno.

 Znaš kako, problem ljudi, ako je to problem, je u tome što strahuju da će im dete postati peder. I to je prilično egoističan stav, u smislu, nije meni krivo što je on peder, nego šta će komšije/prijatelji/alkosi iz ulice misliti o MENI. Zbog toga su se mnogi odrekli rođene dece što je idiotizam. Ne bih bio oduševljen da mi se dete rodi kao gay ali ne bih ga se sigurno odrekao zbog toga.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #581 poslato: Jun 06, 2012, 10:00:42 posle podne »
Šta se svi toliko lože oko te gay parade? Mene lično savršeno zabole što će neki šabani da se prošetaju jedan dan godišnje kroz nekoliko ulica, 

Na takav način razmišlja neko ko nema decu i koji ne razmišlja na duže staze u šta se pretvara okolina u kojoj živimo. Veruj mi trenutak kad ćeš postati roditelj se približava a ti ćeš se možda tek tad zapitati "zašto nisam pokušao da sprečim ovu gadost da moje dete to ne gleda"  ;)

 Ma nemoj? Tvoje dete neće slučajno naleteti na slike ili video na netu sa pederima? To je ok, ali je strašno da vidi neke kako se šetaju sa nekim transparentima. Ajde mani me tih priča. Ako je dete straight, to ga uopšte neće tangirati.
 Ti ćeš razbijanjem grada nešto postići? To će sve platiti poreski obveznici, tj mi.

Na internetu moze da se vidi mnogo toga sto nije normalno,ubustva,silovanja,klanja...pa ljudi znaju da to nije u redu...Ali kad tako nesto gledas svaki dan na ulici,to je vec problem...

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #582 poslato: Jun 06, 2012, 10:02:20 posle podne »
Šta se svi toliko lože oko te gay parade? Mene lično savršeno zabole što će neki šabani da se prošetaju jedan dan godišnje kroz nekoliko ulica, 

Na takav način razmišlja neko ko nema decu i koji ne razmišlja na duže staze u šta se pretvara okolina u kojoj živimo. Veruj mi trenutak kad ćeš postati roditelj se približava a ti ćeš se možda tek tad zapitati "zašto nisam pokušao da sprečim ovu gadost da moje dete to ne gleda"  ;)

 Ma nemoj? Tvoje dete neće slučajno naleteti na slike ili video na netu sa pederima? To je ok, ali je strašno da vidi neke kako se šetaju sa nekim transparentima. Ajde mani me tih priča. Ako je dete straight, to ga uopšte neće tangirati.
 Ti ćeš razbijanjem grada nešto postići? To će sve platiti poreski obveznici, tj mi.

Na internetu moze da se vidi mnogo toga sto nije normalno,ubustva,silovanja,klanja...pa ljudi znaju da to nije u redu...Ali kad tako nesto gledas svaki dan na ulici,to je vec problem...



 Pa ako ih ograniče na jedan dan, preživećemo nekako :D Ne izađemo na ulicu taj dan, i ignorišemo medije i rešen problem.

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #583 poslato: Jun 06, 2012, 10:12:13 posle podne »
Znaš kako, problem ljudi, ako je to problem, je u tome što strahuju da će im dete postati peder. I to je prilično egoističan stav

Nije egoizam već se dete usmerava koliko je to moguće šta je ispravno a šta nije, meni nije ispravno da dete ima 2mame ili 2oca i kao i svaki normalni roditelj se trudim da USMERIM dete i da ga naučim moralnim vrednostima koje JA smatram da su ok, e sad dali je taj moj stav ispravan ili ne jbmi se ko će šta da kaže ja ga usmeravam kako ja mislim da treba a ne kako komšija iz EU to misli.

E sad da mi dete nedaj Bože postane nastrano nebi ga se odrekao ali bi imao do znanja da ja to ne odobravam i podržavam. Jbg može dete da mi sutra dan ubije nekog zbog gluposti, ne mogu ga se odreći ali mu mogu reći da to nije ok, a ne da mu u takvim situacijama budem "vetar u leđa" i da nastavi sa glupostima u životu.

Nemo posmatranje svega oko nas šta nam se dešava, ignorisanje problema nas i dovode do toga da nam se sutra dan dešavaju MNOGO gore stvari samo zato što ĆUTIMO ko mindže a posle nam je kriv neko drugi ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #584 poslato: Jun 06, 2012, 10:28:52 posle podne »
Znaš kako, problem ljudi, ako je to problem, je u tome što strahuju da će im dete postati peder. I to je prilično egoističan stav

Nije egoizam već se dete usmerava koliko je to moguće šta je ispravno a šta nije, meni nije ispravno da dete ima 2mame ili 2oca i kao i svaki normalni roditelj se trudim da USMERIM dete i da ga naučim moralnim vrednostima koje JA smatram da su ok, e sad dali je taj moj stav ispravan ili ne jbmi se ko će šta da kaže ja ga usmeravam kako ja mislim da treba a ne kako komšija iz EU to misli.

E sad da mi dete nedaj Bože postane nastrano nebi ga se odrekao ali bi imao do znanja da ja to ne odobravam i podržavam. Jbg može dete da mi sutra dan ubije nekog zbog gluposti, ne mogu ga se odreći ali mu mogu reći da to nije ok, a ne da mu u takvim situacijama budem "vetar u leđa" i da nastavi sa glupostima u životu.

Nemo posmatranje svega oko nas šta nam se dešava, ignorisanje problema nas i dovode do toga da nam se sutra dan dešavaju MNOGO gore stvari samo zato što ĆUTIMO ko mindže a posle nam je kriv neko drugi ;)

 Pa normalno je da ga neću učiti da je super biti gay... Ali time što ćeš prebiti nekog pedera ili nemam pojma kako drugačije misliš da izraziš protivljenje, i nećeš postići neki efekat.
 A što se tiče homosexualnih brakova, ja sam protiv toga, jer je nenormalna atmosfera za odgajanje deteta. Jedino mi na pamet pada da recimo mora da u odgajanju deteta da učestvuje još jedna osoba suprotnog pola, makar i dadilja. Mada je bolje da se takav kretenski zakon nikada ni ne donese.