Maj 07, 2024, 02:06:48 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: XXXIXen
X3MShop banner

Autor Tema: Da li ce i Srbija progutati paradu?  (Pročitano 193464 puta)

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #675 poslato: Oktobar 04, 2012, 01:01:05 pre podne »
Zato ja vozim na plin :P mada i cena plina skace -.-

Ti si punoletan?

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #676 poslato: Oktobar 04, 2012, 01:12:37 pre podne »
Da...

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #677 poslato: Oktobar 04, 2012, 09:04:05 pre podne »

 Thor, kako cujem jos uvek mozes da se kandidujes za DS
Ko brani neku partiju ili nekog politicara u Srbiji treba ga tuci pre svakog obroka !

 Sistem je pokvaren odavno i vrši se negativna selekcija. U stvari, biraju se ljudi koji su poslušni i ulizice i po mogućnosti što ograničeniji - to su pravi stranački kadrovi koji mogu da napreduju. U top 100 DS-a je jednostavno nemoguće ući, to je organizacija u organizaciji...U ostalim strankama je to slično, s tim što naprednjaci nemaju dobre kadrove pa onda postoji šansa da zbog struke postave neke nove ljude relativno visoko, u nekim slučajevima. Iako se ne bih ni mrtav učlanio u njihovu stranku.
 Da rezimiram, šablon je potpuno isti: Traže se poslušnici gluplji od gospodara koji će bezuslovno ispunjavati sve što im se naredi. Zbog toga mi se gadi politika.

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #678 poslato: Oktobar 04, 2012, 09:05:25 pre podne »
Velika je šteta što se odrekao profesorskog posla u Nemačkoj i došao ovde da prosvećuje budale kojima nema leka.

SLAZEM SE!
kamo srece da se nikad nije vracao u Srbiju. Mnogo bi nam bilo lepse, on bi bio ziv, ama milina.

 A SPS bi povezao vladavinu od 1990 do 2012. Extra!

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #679 poslato: Oktobar 04, 2012, 09:40:45 pre podne »
Ne, samo bi reformu i promenu vlasti mozda uradili manji lopovi i manji kriminalci.
Pa na kraju krajeva i SPS da je ostao manje bi zlo bilo.
U SPS se kralo i lose zivelo al je sve bilo drzavno. Ovi su sve rasprodali, strpali pare i polozaje u svoje dzepove, narod prezaduzili i sad smo u daleko gorem polozaju nego 2000e.
Tad smo imali nesto da nas "vadi"
sad nemamo ni da prodamo nista da izguramo godinu, a ne da se nadamo necemu...

Zivkovic -Alkos iz nisa, sitan prevarant bez skole. Nije imao 50kvadrata u Nisu, sad ima Vinariju, hektare i hektare vinograda, gradjevinske firme....

Labus - sjebo je sve, nafatirao se i povuko se. To je zvanicno tako, ne karikiram.

Ceda Jovanovic - secam ga se kad je u Nis dolazio 98e - 99e godine u jednom braon dzemperu sa podrpanim farmerkama... Kad je bio sav uplasen klinac navaren 24h/7 i kad je trcao oko pravih politicara nebi li se zaposlio.
Danas mu svaki dan prolazim pored sive kamene vile (dvorca) u Pregrevici u najlepsem delu Zemuna. Dvorac iz ko zna kog veka. Danas ima Cirokije, danas zimuje za 10.000e, danas ima 20 ljudi u obezbedjenju...

Za Sutanovca mogu samo da pitam odkud gradi hiljade kvadrata u BGD?

Oliver Dulic, do pre 2 meseca glavni kandidat za predsednika DS, danas optuzen za 20 prevara, kradja, za korupciju, zloupotrebu polozaja...



To su ti najblizi saradnici "presvetog velikomucenika zemunsko - kolumbiskog Djikita"
Ovo napisano mojim recim i iz mog ugla gledanja. Nikad nisam bio clan "partije", imam i imao sam uvek posla preko glave bez da mi politicari trebaju. Ogradjujem se od "stranackih ubedjenja"

Zao mi Micunovica, Zarka Koraca... i mozda jos jednog al da ga se ne secam na "prvu loptu"

Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #680 poslato: Oktobar 04, 2012, 10:24:46 pre podne »
Koliko si imao godina 90ih?
Ne ulazim u politiku, nemam zivaca za tako nesto, ali reci da se 90ih zivelo isto je tesko glupost.

Pa skoro cele te 90e smo ratovali. Malo, malo pa krenu redovi za ulje, mleko, cigare i sl...

To sto je sve bilo drzavno mozes macku o rep, jer skoro nicega nije bilo...

Nije problem da se nesto proda i ode u strano ili domace privatno vlasnistvo, vec sta ce taj neko da radi sa tim. Meni se to drzavno vlasnistvo i ne svidja previse, jer to ovde kod nas znaci da moze da ga zajase ko i kako oce...

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #681 poslato: Oktobar 04, 2012, 11:08:30 pre podne »
Koliko si imao godina 90ih?
Ne ulazim u politiku, nemam zivaca za tako nesto, ali reci da se 90ih zivelo isto je tesko glupost.

Pa skoro cele te 90e smo ratovali. Malo, malo pa krenu redovi za ulje, mleko, cigare i sl...

To sto je sve bilo drzavno mozes macku o rep, jer skoro nicega nije bilo...

Nije problem da se nesto proda i ode u strano ili domace privatno vlasnistvo, vec sta ce taj neko da radi sa tim. Meni se to drzavno vlasnistvo i ne svidja previse, jer to ovde kod nas znaci da moze da ga zajase ko i kako oce...
U pravu si malo malo pa se ratovalo a makar se branilo svoje, a evo ova demokratija je cudo samo tako bas nas briga uzese nam deo teritorije a niko ni da pisne jbg cutimo da nas ne bi karali, prepisava nas ko kako hoce jedna obicna Albanija koju bi mogli za nedelju dana skroz na skroz pocistimo pa onda mos mislit Hrvati kenjaju i oni na nas onda odozgo madjari oce neka svoja prava u vojvodini ili kako kazu ne mozemo u evropu ako im se ne vrate nekakve kuce ili ko zna sta su izmislili...pa onda braca crnogorci priznali nezavisnost zabili nam noz u ledja i sve najgore o srbiji pricaju ko da su Boga ti i njih bombardovali, ko da su oni ratovali u Hrvatskoj, Bih ili na Kosovu svi ispadose zrtve oko nas samo Srbija najveci zlocinac u evropi...a o siptarima sto su vadili organe ljudima i prodavali to svi cute u evropi ne sme da se pomene svi se prave ludi a kad nas covek pretuce nekog amerikanca odma skace cela amerika ma sramota bre i to ti je ta  dobra politika o kojoj vi pricate, srbija prima svaki dan neke ultimatume..sad se ponosite time kada kazete da u I Svetskom ratu Srbija nije htela da se pokori Austriji da smo prkosili tolikoj sili al smo sacuvali obraz hvalite se svakome a sta ces sutra reci kako smo primi kurac u bulju, kako smo izgubili teritorije, kako smo proglaseni najvecim zlocincima, kako su nas politicari prodali...ova zemlja vise ne zna ni gde ide ni sta oce..ja u tu evropu da se pitam ne bi ziv uso jer meni ne treba njihova unija, ta unija je napravljena za mnogo vece lopovske zemlje kao sto su Velika Britanija, Nemacka, Francuska, Austrija a ne za Srbiju i koga mi to imamo od prijatelja u toj uniji ? Svi pricaju o nekoj izvanrednoj politisi spoljnih poslova a nijedna zemlja nece da stane uz Srbiju zbog nas vec zbog svojih interesa...zabole njih za Srbiju

Van mreže Milan_Kresojevic

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
    • Official site-Milan Kresojevic
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #682 poslato: Oktobar 04, 2012, 11:15:24 pre podne »
Ma nema pedrijade,otkazana,rekao mi juce lik iz interventne.Dacic rekao NE :)
« Poslednja izmena: Oktobar 04, 2012, 11:42:59 pre podne Milan_Kresojevic »

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #683 poslato: Oktobar 04, 2012, 11:16:08 pre podne »
A znamo nego se sad rasprava vodi o politici :D

Van mreže Milan_Kresojevic

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
    • Official site-Milan Kresojevic
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #684 poslato: Oktobar 04, 2012, 11:42:35 pre podne »
A znamo nego se sad rasprava vodi o politici :D


A ok,ja reko' da javim ... :D

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #685 poslato: Oktobar 04, 2012, 02:12:56 posle podne »
Koliko si imao godina 90ih?
Ne ulazim u politiku, nemam zivaca za tako nesto, ali reci da se 90ih zivelo isto je tesko glupost.

Pa skoro cele te 90e smo ratovali. Malo, malo pa krenu redovi za ulje, mleko, cigare i sl...

To sto je sve bilo drzavno mozes macku o rep, jer skoro nicega nije bilo...

Nije problem da se nesto proda i ode u strano ili domace privatno vlasnistvo, vec sta ce taj neko da radi sa tim. Meni se to drzavno vlasnistvo i ne svidja previse, jer to ovde kod nas znaci da moze da ga zajase ko i kako oce...

pa vidi, devedesetih sam se vozio u Golfa dvojku, a sad 2012 cale i daje vozi.... GOLFA DVOJKU. toliko o napretku.
Devedesetih sam kiselio dupe u Budvi po 2 meseca, sad cale ne pomislja na banju.
Devedesetih cale sa dedom napravi kucu od 210 kvadrata za 3 meseca a sad u drugoj kuci ne moze da stigne da zameni strujomer.
Nismo mi ratovali devedesetih, to nije bio RAT DEVEDESETIH. Raspadala se drzava, pukla je jos pre Slobe, on je dokusurio i valjalo je braniti Srbe. Pa boze moj, ni jedna generacija od kako je pojam SRBIN i SRBIJA nije prosla bez rata.
Najcrnje je sto glasacko telo DEMOKRATA nebitno kojeg krila, ne gleda kako zivi, vec ima neke stavke oko kojih nece da ukljuci mozak. Realno, demokratska strana celokupna, bi danas na izborima smela da dobije 10% ukupno. Eto toliko gradjana sad zivi isto ili bolje. Ostali bi trebali ne da pale skupstinu, nego da izbace slovo D iz azbuke.
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #686 poslato: Oktobar 04, 2012, 02:14:43 posle podne »
Ali posto vam je DJINDJIC idol i politicar srbije 21-og veka, ajde molim vas da mi navedete zasto!
Ne ono sto je pokusavao NAVODNO! i ono oko cega se zalagao!!! nego ono sto je za par godina uspeo da uradi. Nista drugo.
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #687 poslato: Oktobar 04, 2012, 02:41:49 posle podne »
pa vidi, devedesetih sam se vozio u Golfa dvojku, a sad 2012 cale i daje vozi.... GOLFA DVOJKU. toliko o napretku.
Devedesetih sam kiselio dupe u Budvi po 2 meseca, sad cale ne pomislja na banju.
Devedesetih cale sa dedom napravi kucu od 210 kvadrata za 3 meseca a sad u drugoj kuci ne moze da stigne da zameni strujomer.
Nismo mi ratovali devedesetih, to nije bio RAT DEVEDESETIH. Raspadala se drzava, pukla je jos pre Slobe, on je dokusurio i valjalo je braniti Srbe. Pa boze moj, ni jedna generacija od kako je pojam SRBIN i SRBIJA nije prosla bez rata.
Najcrnje je sto glasacko telo DEMOKRATA nebitno kojeg krila, ne gleda kako zivi, vec ima neke stavke oko kojih nece da ukljuci mozak. Realno, demokratska strana celokupna, bi danas na izborima smela da dobije 10% ukupno. Eto toliko gradjana sad zivi isto ili bolje. Ostali bi trebali ne da pale skupstinu, nego da izbace slovo D iz azbuke.

Sta pricas bre ti, jesi li normalan? Sta ti je otac radio devedesetih? Bio je svercer, mafijas? Ako kazes da je bolje ziveo tad nego sad, onda je moguce samo da je bio jedno od ta 2. Slobine genijalne ideje cemo mi osecati jos dugo, samo sto to niko jos nije svestan, a sa politikom koju nasa drzava vodi od 2004, necemo daleko dogurati. Kamo lepe srece da je Djindjic ostao ziv, sad valja cekati sledecih 100 godina da se jedan takav ponovo rodi.

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #688 poslato: Oktobar 04, 2012, 03:03:24 posle podne »
Ne rodjace, radio je na NIS pumpi. Radnik obican, ni sef  nije bio.
Onaj isti koji kad su kupili Rusi, dali su mu otkaz dok je bio na amputaciji prstiju zbog secera...
A vidi, ARGUMENTI!!!! ne preispituj jesam li normalan to tvoja stvar nije, nego bi te molio da se pristojno ponasas i fino odgovaras ko sto sam i ja tebi. Bez lozenja i vredjanja ako je to ikako u tvojoj mogucnosti.
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #689 poslato: Oktobar 04, 2012, 03:12:54 posle podne »
Citat
A uskoro prelazimo na bicikl :P

Mnogo zdravija varijanta.