Maj 28, 2024, 09:10:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Danilo1994
X3MShop banner

Autor Tema: Najbolji Whey  (Pročitano 115837 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #300 poslato: Septembar 26, 2007, 09:52:47 posle podne »
Шта фали Prolabu,EAS,Optimumu...???

Apsolutno nista!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #301 poslato: Septembar 27, 2007, 09:46:02 pre podne »
И ја сам прочитао предходне странице и уопште не мислим да баш морам да користим Dymatize... Шта фали Prolabu,EAS,Optimumu...???Имају 1,2 гр.мање протеина у мерици него тај фамозни Dymatize... Ma daj...
A јефтинији су од њега...
е сада коме цена није проблем...молим лепо
Koliko ja znam NIKO nije rekao da treba da koristis dymatize, to je bio savet onih koji imaju neke efekte koriscenem dymatize-a...ali dobro ti ako mislis da je samo razlika u tome sto imaju 1-2 gr mproteina manje, onda je opravdan tvoj post...
Liberte toujours

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.558
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #302 poslato: Novembar 19, 2007, 01:09:56 posle podne »
Champion Nutrition Pure Whey.... skoro sam ga pazario... ne znam kako se kotira po kvalitetu ali ima nekih 27 g proteina po merici...koncentrat+izolat... imaju neke zanimljive ukuse, za pocetak sam na jagodi.. :)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #303 poslato: Novembar 19, 2007, 03:00:11 posle podne »
Champion Nutrition Pure Whey.... skoro sam ga pazario... ne znam kako se kotira po kvalitetu ali ima nekih 27 g proteina po merici...koncentrat+izolat... imaju neke zanimljive ukuse, za pocetak sam na jagodi.. :)

Da te ispravim,champion whey ta varijanta sadrzi 23gr.proteina svi ukusi osim keksa koji ima 24gr.proteina na mericu..Trebalo bi da je prilicno dobar jer jedna merica sadrzi 5,4 gr BCAA ili na 100gr citavih 22gr su BCAA..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #304 poslato: Novembar 19, 2007, 03:43:47 posle podne »
polomoc...zar ti stvarno misli sa se nekome ispalti stavljati na 5 lbs 1kg BCAA cak i vise i tolike kolicine glutamina...sta smo onda dobili

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #305 poslato: Novembar 19, 2007, 03:53:34 posle podne »
polomoc...zar ti stvarno misli sa se nekome ispalti stavljati na 5 lbs 1kg BCAA cak i vise i tolike kolicine glutamina...sta smo onda dobili
Lazu svi to stoji..Ali posteno meni ovaj protein nije los..U ovom kako oni kazu ima oko 450gr bcaa na kantu,valjda ne lazu puno...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #306 poslato: Novembar 19, 2007, 04:01:38 posle podne »
nisam ja rekao da je champion los protein..cak sto vise..extra je

nego..po toj racunici ispadne da ima preko 1kg na 5 lbs

nismo mi srbi bozasnki narod pa kako neko rece negde drugde..pa da mi znamo sve..

nego mi smo veoma lako podlozni nekim drugim stvarima

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.558
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #307 poslato: Novembar 19, 2007, 04:11:35 posle podne »
Champion Nutrition Pure Whey.... skoro sam ga pazario... ne znam kako se kotira po kvalitetu ali ima nekih 27 g proteina po merici...koncentrat+izolat... imaju neke zanimljive ukuse, za pocetak sam na jagodi.. :)

Da te ispravim,champion whey ta varijanta sadrzi 23gr.proteina svi ukusi osim keksa koji ima 24gr.proteina na mericu..Trebalo bi da je prilicno dobar jer jedna merica sadrzi 5,4 gr BCAA ili na 100gr citavih 22gr su BCAA..
i pravu si ,  23 g je... ucinilo mi se da pisse drugacije... e sada ne znam... da li lazu ili ne lazu... sto se tice rastvaranja i ukusa je ok... e sada koliko tu glutamina i bcaa ima... ne znam ... ako je kao sto pisse , onda je cena kvalitet skroz ok... nego kad ce to poskupljenje whey-a?  cene su i dalje iste...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #308 poslato: Novembar 19, 2007, 04:18:52 posle podne »
pa sta te briga...sada si kupio svoj whey hhahahahahhahahhahaha

jebes poskupljenje....a i sta tebi znaci da poskupoi..i onako ti traje jako dugo..svjedno

a ako hoces odgovr...cek da se potrose zalihe...eto tada...a to ti je vec sredinom decenbra..hahhahahhahah

Van mreže dester

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #309 poslato: Novembar 19, 2007, 04:20:26 posle podne »
Ја користим Champion Nutrition,укус је тропско воће и има 26 гр протеина у мерици,што је највећи број протеина  гледано за све укусе(укус чоколаде има 23 гр)
Овај произвођач има свакако најбоље укусе по мени,а цена му је врло добра(3.900 дин.) с обзиром на количину протеина у мерици...
Јел може неко да напише зашто баш Whey-тропско воће има више прот. од нпр. Whey-a са укусом јагоде или кекса???

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.558
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #310 poslato: Novembar 19, 2007, 04:27:59 posle podne »
pa sta te briga...sada si kupio svoj whey hhahahahahhahahhahaha

jebes poskupljenje....a i sta tebi znaci da poskupoi..i onako ti traje jako dugo..svjedno

a ako hoces odgovr...cek da se potrose zalihe...eto tada...a to ti je vec sredinom decenbra..hahhahahhahah
jako smesno....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #311 poslato: Novembar 19, 2007, 04:37:24 posle podne »
PA NA SMESNO PITANJE..JA SAM DAO VEOMA OZBILJAN ODGOVR...A SADA TO STO TI NE VOLIS DA CUJES..

HEHHEHEHEHE..TVOJ PROBLEMOS AMIGOS

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #312 poslato: Novembar 19, 2007, 05:57:00 posle podne »
Pa odavno su bila poskupljenja... pirat pogledaj malo cenovnike :D

Van mreže big v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #313 poslato: Novembar 19, 2007, 10:01:51 posle podne »
Labrada pro v 60, top.

Van mreže manfree

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #314 poslato: Novembar 20, 2007, 09:42:09 pre podne »
Ја користим Champion Nutrition,укус је тропско воће и има 26 гр протеина у мерици,што је највећи број протеина  гледано за све укусе(укус чоколаде има 23 гр)
Овај произвођач има свакако најбоље укусе по мени,а цена му је врло добра(3.900 дин.) с обзиром на количину протеина у мерици...
Јел може неко да напише зашто баш Whey-тропско воће има више прот. од нпр. Whey-a са укусом јагоде или кекса???
Ne mogu da odgovorim zašto baš tropsko voće ima najviše proteina ali to je normalno da u zavisnosti od ukusa varira i količina proteina. da bi se dobio taj ukus moraju da stave neke arome, i sad što više te "arome" (ne znam kako to da nazovem) manji procenat proteina. Tako je kod svih proizvođača, kod Optimuma recimo ima ista količina proteina po svim ukusima ali varira broj merica po kutiji (najmanje ima tropical punch i cookies pa obična čokolada a najviše vanila i jagoda)