Maj 28, 2024, 10:58:19 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Danilo1994
X3MShop banner

Autor Tema: Najbolji Whey  (Pročitano 115841 puta)

Van mreže dester

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #315 poslato: Novembar 20, 2007, 01:28:17 posle podne »
Ја користим Champion Nutrition,укус је тропско воће и има 26 гр протеина у мерици,што је највећи број протеина  гледано за све укусе(укус чоколаде има 23 гр)
Овај произвођач има свакако најбоље укусе по мени,а цена му је врло добра(3.900 дин.) с обзиром на количину протеина у мерици...
Јел може неко да напише зашто баш Whey-тропско воће има више прот. од нпр. Whey-a са укусом јагоде или кекса???
Ne mogu da odgovorim zašto baš tropsko voće ima najviše proteina ali to je normalno da u zavisnosti od ukusa varira i količina proteina. da bi se dobio taj ukus moraju da stave neke arome, i sad što više te "arome" (ne znam kako to da nazovem) manji procenat proteina. Tako je kod svih proizvođača, kod Optimuma recimo ima ista količina proteina po svim ukusima ali varira broj merica po kutiji (najmanje ima tropical punch i cookies pa obična čokolada a najviše vanila i jagoda)
ОК хвала...тако сам и предпоставио...

Van mreže Alex86

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #316 poslato: Novembar 27, 2007, 03:16:45 pre podne »
Iso 100 ili Isocool ???

Van mreže pecazemun

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #317 poslato: Novembar 27, 2007, 08:24:25 pre podne »
Ja sam kupio pre neki dan Ultimate nutrition 2,27kg za oko 4200,00 ukus vanile i jako je pitak, a po pitanju rastvorljivosti treba ga malko mesati ima neke granulice... Inace ko nije pio nikada belance u prahu POJMA NEMA sta je los ukus.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #318 poslato: Novembar 27, 2007, 03:30:20 posle podne »
Iso 100 ili Isocool ???

Skoro svejedno,ali ja ipak glasam za Isocool :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.558
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #319 poslato: Decembar 07, 2007, 09:24:48 pre podne »
Jeste videli za ovaj protein Optimum Whey Natural- mislim ko zna kad ce to kod nas da stigne...stavka koja mi je zapala za oko je-No Artificial Flavors, Sweeteners, or Colors
evo linka http://www.optimumnutrition.com/products/100-natural-whey-gold-standard-p-202.html
e sada meni nije bass jasno sta daje onda ukus kada ima od izbora i jagoda i vanila...

Van mreže Ivke_legenda

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #320 poslato: Decembar 07, 2007, 11:43:02 pre podne »
evo , ovo je najbolji whey   http://www.alun.dk/shop/valleprotein-whey.asp  pa ko ima para neka izvoli , ja cu verovatno naruciti da probam

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #321 poslato: Decembar 07, 2007, 12:13:03 posle podne »
Pre nego sto ti odgovorim, reci mi zbog cega mislis da je ovo najbolji protein surutke?

Van mreže Ivke_legenda

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #322 poslato: Decembar 07, 2007, 12:35:28 posle podne »
pa pre svega mleko od kojeg se dobija taj whey protein je od krava koje su zdrave , hrane se travom ,  ne dobija se iz pasterizovanog mleka , nije nus produkt ko kod drugih proizvodjaca , nije obradjeno na visokim temperaturama , protein je ostao u prirodnoj formi  itd.  to je info koji sam dobio od druga iz svedske

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #323 poslato: Decembar 07, 2007, 12:42:30 posle podne »
To je odgovor koji sam ocekivao, mada sam pomislio da ces reci jednu drugu stvar koja je mnogo kompleksnija ali ocigledno nije to u pitanju, tako da, nema veze...
Inace, i na nasem trzistu postoje proizvodi koji sadrze iskljucivo nedenaturisan izolat proteina surutke, dobijen ultra-hladnom metodom i sa svim ocuvanim mikro-frakcijama. O tome sam pisao u prethodnim brojevima magazina Maxx, ali evo da se podsetimo, to su Ultimate Iso-Cool i Isopreme, a pogotovo najnoviji Iso Sensation 93. Evo pogledao sam pazljivo oko ovog proteina koji ti pominjes, i ne postoji nijedan razloga da na primer pomenuti proizvodi od Ultimate Nutrution ne budu u najmanju ruku potpuno ravni - a Iso 93 je sigurno bolji, pogotovo imajuci u vidu da je pojacan glutaminskim i inzulin-oponajucim transportnim kompleksom.

Van mreže Ivke_legenda

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #324 poslato: Decembar 07, 2007, 12:52:42 posle podne »
ma znam ja to , CFM , CF , microfiltration , ion-exchange , ali ovo je od kvalittnog izvora , Norveska , Novi Zeland , oni prave najjbolje sirovine za whey , narocito skandinavci , oni bas vode racuna o kvalitetu proizvodnje i dobijenog proizvoda  , za Ultimate ne znam odakle nabavljaju sirovine , inace ameri vecinom nabavljaju sirovine wheya iz USA , a oni bas nisu nesto poznati po kvalitetnom wheyu , mislim ne kazem da je los ali nemoze da se meri sa ovim , ovaj je pravljen , proizveden radi wheya a ne kao nus produkt proizvodnje sira , ostale su sve frakcije sacuvane u  naturalnom obliku , i ovaj je dobijen CF  , inace imam u planu da nabavim i sa Novog Zelanda , i cisto da uporedim , imam drugara u USA koji  je u suplement industriji i on mi nabavlja iz njihovih najbojih fabrika , nemoze da se  uporedi ni jedan ovde koji se prodaje sa tim

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #325 poslato: Decembar 07, 2007, 01:02:15 posle podne »
Znam sta pokusavas da kazes, medjutim sve to su samo imaginacije, bez ikakvog prakticnog znacaja. Mogao bih sad da objasnjavam sta zasto i kako, ali iskreno mrzi me. Ali eto, kad vec pricamo, ako nekome nije dobar Iso-Cool ili Iso 93, onda .... jesi li cuo za onu izreku "rdjavom kurcu i dlaka smeta..."  ?

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #326 poslato: Decembar 07, 2007, 01:06:02 posle podne »
ili, hajde da budemo pristoji, znas ono "nema za Rajka kapa..." 
Mislim, ako ti moras da porucujes specijalne proteine sa Marsa i Meseca i nije ti dobro sve ovo sto je ovde u ponudi, onda ce pre biti da nesto nije u redu sa tobom nego sa proteinima koji se kod nas mogu nabaviti...
No offense, pricamo cisto principijelno i generalizovano...

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #327 poslato: Decembar 07, 2007, 01:18:56 posle podne »
Vec neko vreme Son Rej reklamira isto tako whey od jako kontrolisane supstance..Da neduzim sta sve ali rec je o whey proteinu Orix,tj.radjen je od najkalitetnijeg kozjeg mleka..Pa isto tako egzoticno sto sam i probao Dorianov PRO PEPTIDE koji takodje radjen od extra kvalitetnih sirovina i sadrzi probiotice,i AST proizvodi takodje imaju slicnu pricu,ali za vecinu jako skupe opcije...

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #328 poslato: Decembar 07, 2007, 01:20:41 posle podne »
@ maxx

kod mene u kraju se kaze krivom q dlaka smeta :D
al se nekad dobro jelo

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #329 poslato: Decembar 07, 2007, 01:25:42 posle podne »
"Rdjavom" je rec koja bolje pristaje, i generalno a i u ovom konkretnom slucaju...