Jun 17, 2024, 08:03:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.195 poruka u 18.756 tema - 20.950 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Vladimir Jovanovic - Vladica  (Pročitano 73619 puta)

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #105 poslato: Decembar 03, 2010, 06:47:03 posle podne »
I da se razumemo nema naturalnih takmičara jbg ipak je ovo bodibilding a ne balet! Svi su nekad nešto uzeli ili probali...a nije nemoguće da se covek spremi i izadje natural, tj.bude na testu negativan....pravi takmičari znaju kako se to radi da bi na testu bio čist...uzima se jedan  period pa se stane, pa se čisti, a forma se čuva dijetom, suplimentima, insulinom, hGH......i ko mi kaže da nikad ništa nije uzeo i izašao je na neko veće takmičenje i pobedio, ja mu dajem sve moje medalje i pehare!!!!

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #106 poslato: Decembar 03, 2010, 06:48:34 posle podne »
A mom drugu Vladici veliko priznanje na postignutoj formi

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #107 poslato: Decembar 03, 2010, 07:00:36 posle podne »
I da se razumemo nema naturalnih takmičara jbg ipak je ovo bodibilding a ne balet! Svi su nekad nešto uzeli ili probali...a nije nemoguće da se covek spremi i izadje natural, tj.bude na testu negativan....pravi takmičari znaju kako se to radi da bi na testu bio čist...uzima se jedan  period pa se stane, pa se čisti, a forma se čuva dijetom, suplimentima, insulinom, hGH......i ko mi kaže da nikad ništa nije uzeo i izašao je na neko veće takmičenje i pobedio, ja mu dajem sve moje medalje i pehare!!!!
pa cekaj ti sada govoris da vladica nije cist???
jojjj nemoj da me neko pogresno razume stvarno
vladice ovo NISI TRENIRAO je sala stvarno
meni je drago ako si cist,jel je malo takvih...mogu samo da kazem da se ne slazem sa tobom oko tih 5kg misica za 5 nedelja jel je nemoguce...ali da ti skidam kapu skidam i ne zelim da umanjujem tvoj uspeh stvarno
SVAKA CAST jos jednom
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #108 poslato: Decembar 03, 2010, 07:31:09 posle podne »
Nisam rekao da nije čist već da nema tog takmičara koji nije probao hemiju!!! I sam je rekao da je uzimao..ranije...a za ovo takmičenje je bio čist...što je i doping test potvrdio..
I da se razumemo nema naturalnih takmičara jbg ipak je ovo bodibilding a ne balet! Svi su nekad nešto uzeli ili probali...a nije nemoguće da se covek spremi i izadje natural, tj.bude na testu negativan....pravi takmičari znaju kako se to radi da bi na testu bio čist...uzima se jedan  period pa se stane, pa se čisti, a forma se čuva dijetom, suplimentima, insulinom, hGH......i ko mi kaže da nikad ništa nije uzeo i izašao je na neko veće takmičenje i pobedio, ja mu dajem sve moje medalje i pehare!!!!
pa cekaj ti sada govoris da vladica nije cist???
jojjj nemoj da me neko pogresno razume stvarno
vladice ovo NISI TRENIRAO je sala stvarno
meni je drago ako si cist,jel je malo takvih...mogu samo da kazem da se ne slazem sa tobom oko tih 5kg misica za 5 nedelja jel je nemoguce...ali da ti skidam kapu skidam i ne zelim da umanjujem tvoj uspeh stvarno
SVAKA CAST jos jednom

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #109 poslato: Decembar 03, 2010, 07:37:37 posle podne »
Neću da bude zabune....zna se šta se kad uzima kad neko tempira formu i zna se koji preparat koliko dugo može da se pronađe tj detektuje na testu...tako da imate deku koja do 18 meseci može da se nađe ili winstrol 3 nedelje ili....a gh i insulin se ne detektuju nikako
I još nešto da se ne lažemo za nas sa malo kg (do 80 kg) i ne mora hemija neka da se koristi i da se spremi takmičar....ali gledajmo realno zamislite Milanovića,Petrovića,Paunovića i te prave bildere teškaše da se spremaju natural...alo bre kako da se održi ta masa od 100 i kusur kila,a dijete na do 100h UH dnevno max i kardio i trening...NEMOGUĆE!!!!!!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #110 poslato: Decembar 03, 2010, 08:06:45 posle podne »
Neću da bude zabune....zna se šta se kad uzima kad neko tempira formu i zna se koji preparat koliko dugo može da se pronađe tj detektuje na testu...tako da imate deku koja do 18 meseci može da se nađe ili winstrol 3 nedelje ili....a gh i insulin se ne detektuju nikako
I još nešto da se ne lažemo za nas sa malo kg (do 80 kg) i ne mora hemija neka da se koristi i da se spremi takmičar....ali gledajmo realno zamislite Milanovića,Petrovića,Paunovića i te prave bildere teškaše da se spremaju natural...alo bre kako da se održi ta masa od 100 i kusur kila,a dijete na do 100h UH dnevno max i kardio i trening...NEMOGUĆE!!!!!!
bakicu jasno je to meni sve,ponavljam NE ZELIM DA UMANJIM VLADICIN uspeh da ne ispadne tako;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #111 poslato: Decembar 03, 2010, 09:31:58 posle podne »
Hvala Bogu da je tako Naturalni....on je stvarno napravio uspeh i dobru formu

Van mreže VLADICA.CLASSIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 118
    • www,fitnessclubvladica.com
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #112 poslato: Decembar 03, 2010, 09:46:00 posle podne »
naravno da u bodybuildingu nema sta da se trazi bez hemije na iole ozbiljnijim takmicenjima to je jasna stvar!

Van mreže VLADICA.CLASSIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 118
    • www,fitnessclubvladica.com
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #113 poslato: Decembar 03, 2010, 09:53:52 posle podne »
ne ljutim se Naturalni naravno,nego sam ono sve i pisao,jer je Genius napisao da mu je nemoguce da sam natural,a na slikama se vidi da sam odran,veruj mi da je moguce i da moze to jos bolje,sa duzom dijetom,to sam vec napisao

Van mreže VLADICA.CLASSIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 118
    • www,fitnessclubvladica.com
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #114 poslato: Decembar 03, 2010, 10:00:02 posle podne »
.

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #115 poslato: Decembar 03, 2010, 11:30:38 posle podne »
Vladica je sjajan momak i dokaz većini forumaša da im ne trebaju "naučno fantastični" ciklusi koje postavljaju na podforumu steroidi.
Nadam se da će ih ove njegove slike motivisati da se cele godine pravilno hrane i budu istrajni.Rezultati će doći!
Naravno,nadam se da ste svesni da ipak ima ljudi kojima je bog dao prednost...i zato ne treba previše filozofirati o njegovoj ishrani...
iskreno,ja na takvoj dijeti bez tone kardio treninga ne bih skinuo 2kg za mesec dana koliko se on spremao...ali to ne znači da ću odustati od toga da izgledam kao on jednoga dana! :-*

Van mreže VLADICA.CLASSIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 118
    • www,fitnessclubvladica.com
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #116 poslato: Decembar 04, 2010, 02:02:23 pre podne »
Djole moram priznati da sam se zacrveneo,hvala druze veliki pozz

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #117 poslato: Decembar 04, 2010, 08:33:31 pre podne »
Citat
Nadam se da će ih ove njegove slike motivisati da se cele godine pravilno hrane i budu istrajni.
I te kako motivisu. :)

Van mreže VLADICA.CLASSIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 118
    • www,fitnessclubvladica.com
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #118 poslato: Decembar 04, 2010, 07:05:09 posle podne »
evo nesto 2009god Evropsko prvenstvo Novi Sad tada sam usao u finale,ovo je forma kada sam bio 100% natural,nisam probao ni hemiju nikada u zivotu,a pokazacu posle druge slike kada sam prvi put uzeo

Van mreže VLADICA.CLASSIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 118
    • www,fitnessclubvladica.com
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #119 poslato: Decembar 04, 2010, 07:06:30 posle podne »
.