Maj 06, 2024, 12:03:09 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Vladimir Jovanovic - Vladica  (Pročitano 73286 puta)

Van mreže VLADICA.CLASSIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 118
    • www,fitnessclubvladica.com
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #90 poslato: Decembar 02, 2010, 11:31:36 posle podne »
u vansezoni moja ishrana izgleda ovako:prvi obrok 50gr ovsenih pahuljica + merica whey proteina+5gr glutamina+tableta minerala i vitamina;posle tri sata 150gr mlevenog juneceg
buta+50gr pirinca ili (heljdinih,integralnih,ovsenih,razenih)makarona,spageta pomesanih sa paradajz sokom.sledeci obrok nakon 3 sata moze da bude isti,ili umesto junetine zamenim sa 200gr pileceg belog sa rostilja+ ista gramaza uh u prethodnom obroku,ili zamenim sa 50gr crvenog pecenog krompira(u rerni bez ulja)gledam da u toku dana imam 5-6 obroka slicnih ovima sto sam napisao,i jos jedna varijanta tuna u salamuri+50gr pirinca+paradajz sok pomesan,umeto tune ubacujem pastrmku,skusu,list,losos sa rostilja.ovaj obrok gledam da bude poslednji u toku dana,nekada je sa uh,a nekada sa salatom ili barenim povrcem.od zacina koristim so,biber,bosiljak,kari,origano.pre treninga 30min no reaktor 1-2 tablete cofeina i 5min pre treninga bcaa 10gr+10gr glutamina,po zavrsetku treninga merica whey-a+ 10gr glutamina+banana ili 50gr dextroze.pre spavanja 10gr glutamina. u toku dana popijem 4l vode+2-3gr c-vitamina,zero kolu pijem po casu u toku obroka,od voca najvise jedem grejp 2 dnevno i omega 3,2-3 puta dnevno uz obrok.jedan dan u nedelji se totalno opusti i jedem sta mi padne pod ruku,nekada su to i dva dana.

Van mreže VLADICA.CLASSIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 118
    • www,fitnessclubvladica.com
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #91 poslato: Decembar 02, 2010, 11:41:15 posle podne »
a kada se spremam za takmicenje dosta je slicno samo sto smanjim UH za 50% ili radim variram sa UH,npr.pon-50gr,utorak 100gr,sreda 150gr,cet 200gr,petak 250gr,sub 100gr,nedeljom jedem sve.sto se tice junetine ostaje jedan obrok u toku dana,ostali obroci su pilece belo i jednom dnevno riba.i trening povecavam na 6 puta nedeljno,jer u vansezoni radim 3-4 puta

Van mreže VLADICA.CLASSIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 118
    • www,fitnessclubvladica.com
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #92 poslato: Decembar 03, 2010, 01:52:44 pre podne »
pozz za KOLUNDZIJU,lepo smo se druzili par dana

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #93 poslato: Decembar 03, 2010, 09:33:48 pre podne »
Interesantno da ides sa uh i u zadnjem obroku.

Hvala na odgovoru. :)

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #94 poslato: Decembar 03, 2010, 11:28:28 pre podne »
Vladice probaj ono sto sam ti poslao,videces razliku ! A ti Dimitrijevicu skapiraj kako hoces,Vladici samo mogu da pomognem sa svojim savetima,ne da mu kako ti kazes "ubijem temu"! >:(

Nemam ja sta da skapiram..
Poceo si da pises kako TI radis trening sa ledjima..

Ali ok, pomogni Vladici.. Posto ocigledno ne zna sta radi.. Sudeci po slikama ;)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #95 poslato: Decembar 03, 2010, 12:59:06 posle podne »
u vansezoni moja ishrana izgleda ovako:prvi obrok 50gr ovsenih pahuljica + merica whey proteina+5gr glutamina+tableta minerala i vitamina;posle tri sata 150gr mlevenog juneceg
buta+50gr pirinca ili (heljdinih,integralnih,ovsenih,razenih)makarona,spageta pomesanih sa paradajz sokom.sledeci obrok nakon 3 sata moze da bude isti,ili umesto junetine zamenim sa 200gr pileceg belog sa rostilja+ ista gramaza uh u prethodnom obroku,ili zamenim sa 50gr crvenog pecenog krompira(u rerni bez ulja)gledam da u toku dana imam 5-6 obroka slicnih ovima sto sam napisao,i jos jedna varijanta tuna u salamuri+50gr pirinca+paradajz sok pomesan,umeto tune ubacujem pastrmku,skusu,list,losos sa rostilja.ovaj obrok gledam da bude poslednji u toku dana,nekada je sa uh,a nekada sa salatom ili barenim povrcem.od zacina koristim so,biber,bosiljak,kari,origano.pre treninga 30min no reaktor 1-2 tablete cofeina i 5min pre treninga bcaa 10gr+10gr glutamina,po zavrsetku treninga merica whey-a+ 10gr glutamina+banana ili 50gr dextroze.pre spavanja 10gr glutamina. u toku dana popijem 4l vode+2-3gr c-vitamina,zero kolu pijem po casu u toku obroka,od voca najvise jedem grejp 2 dnevno i omega 3,2-3 puta dnevno uz obrok.jedan dan u nedelji se totalno opusti i jedem sta mi padne pod ruku,nekada su to i dva dana.
moj covek(za nedelju:D)
to je to,samo mi nije jasno nesto...ides u vansezoni sa niskim unosom  uh. sto?
da ne bude da sam indijanac neki sada,naravno da nisam ocekivao da ce da napise sada nesto sto ne znam,ali jako je malo NATURALNIH takmicara,pa me intresovalo kako izgleda jelovnik NATURALNOG VEZBACA tj. kolicina hrane i supsa,ja sam malo tezi od tebe i vislji 10cm pa jedem malo vise i supsa uzimam malo vise,ali nisam odran kao ti....svaka cast na postignutom i zelim ti srece u daljim takmicenjima...imas jednog navijaca od danas;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #96 poslato: Decembar 03, 2010, 01:11:49 posle podne »
pa rekao je da se trudi da drzi formu tokom cele godine, jer drzi personalne treninge, kontam da zbog toga ima nizak unos UH-a... ali i ja se pitam da se 100% natural i da je odran kao na slikama, hmmm...

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #97 poslato: Decembar 03, 2010, 01:13:16 posle podne »
pa rekao je da se trudi da drzi formu tokom cele godine, jer drzi personalne treninge, kontam da zbog toga ima nizak unos UH-a... ali i meni je sumljivo da je 100% natural i da je odran kao na slikama, hmmm...

Van mreže dex

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #98 poslato: Decembar 03, 2010, 01:38:18 posle podne »
jel posle treninga ne unosis bcaa, il si se zezno u kucanju?

Van mreže VLADICA.CLASSIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 118
    • www,fitnessclubvladica.com
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #99 poslato: Decembar 03, 2010, 04:10:51 posle podne »
napisao sam da je poslednji obrok nekada sa UH,a nekada sa salatom ili barenjim povrcem,tipa brokoli ili karfiol,zavisi da li sam gladan.A da budem iskren ranije sam jos manje jeo u vansezoni UH,sada je ocigledno da sam gresio,probacu jos da ih povecam pa cu videti kako ce biti.

Van mreže VLADICA.CLASSIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 118
    • www,fitnessclubvladica.com
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #100 poslato: Decembar 03, 2010, 04:13:45 posle podne »
ja sam rekao da sam se za svetsko prvenstvo spremao totalno natural!test sam radio mesec dana pred svetsko,tako da nisam imao vremena ni da uzmem pa da se cistim,evo i dokaza

Van mreže VLADICA.CLASSIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 118
    • www,fitnessclubvladica.com
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #101 poslato: Decembar 03, 2010, 04:46:51 posle podne »
ovo je forma sa 25dana jake dijete,tako da kada bude duze za bar dve,tri nedelje bice sigurno jos bolje,a verujte da moze,jel mi je mesec dana pred takmicenje i receno da se spremam i da cu ici na svetsko,a suplemente pre tih mesec dana nisam koristio jedno 4,5 meseci i kada sam ih ubacio,radili su me extra

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #102 poslato: Decembar 03, 2010, 04:51:09 posle podne »
ovo je forma sa 25dana jake dijete,tako da kada bude duze za bar dve,tri nedelje bice sigurno jos bolje,a verujte da moze,jel mi je mesec dana pred takmicenje i receno da se spremam i da cu ici na svetsko,a suplemente pre tih mesec dana nisam koristio jedno 4,5 meseci i kada sam ih ubacio,radili su me extra
verovatno nisi ni trenirao:D
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže VLADICA.CLASSIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 118
    • www,fitnessclubvladica.com
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #103 poslato: Decembar 03, 2010, 05:47:43 posle podne »
nema potrebe za time,sve sto sam napisao je 100% istinito,ja jesam probao hemiju  dva puta u zivotu i to prosle godine,i extra sam napredovao,dobio sam 6-7kg misica za 5 nedelja, a sada sam se vratio na moju staru kilazu takmicarsku 75kg,u vansezoni 81kg,ovo sam postavio zbog ljudi koji me ne poznaju,a oni koji me dobro poznaju,a ima ih dosta i ovde sa foruma mogu to da potvrde.Normalno da ce uvek biti onih koji ce da prozivaju i da neveruju,meni je to jasno,ali ja samo zelim da pokazem svoju formu,izgled,ishranu,trening i znanje i ne zelim da me ljudi shvate kao nekoga ko se hvali bez argumenata i nekoga ko govori neistinu.

Van mreže VLADICA.CLASSIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 118
    • www,fitnessclubvladica.com
Odg: Vladimir Jovanovic - Vladica
« Odgovor #104 poslato: Decembar 03, 2010, 05:49:30 posle podne »
hvala na podrsci Naturalni