Jun 16, 2024, 05:57:18 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: pomoc oko treninga  (Pročitano 1383 puta)

Van mreže vozdovcanin88

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
pomoc oko treninga
« poslato: Novembar 01, 2010, 12:53:55 posle podne »
poz,hteo bih vase misljenje oko treninga. Bio sam pravio pauzu pa sam opet poceo sad da treniram mesao sam box i teretanu sada idem na kik box pon sred pet a ostali dani su mi za teretanu,e sad znaima me da li u teretani da radim po jednu partiju tipa grudi ledja ramena i da li je dosta da ih radim po jednom nedeljno,sobzirom da idem i na kik box pa da bi misic mogli da se odomore,inace hteo bih jos malo misicne mase ishranu imam onako malo kaloricniju a visok sam 185cm tezak 90kg

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pomoc oko treninga
« Odgovor #1 poslato: Novembar 02, 2010, 12:17:42 posle podne »
pozdrav
pa vidi ovako
sve ovisi sta ti je primarni cilj
dakle
ako je ozibljno to sa kick boxom onda sigurno razovj misicne mase TI NE MOZE BITI PRIMARAN ili obratno
ako si rekreativac po oba pitanja onda je to druga prica..
kazem
jako je tesko da ti se kaze bilo sta tj da se gubi vreme npr pisajcui kako je za tebe ok da radis jedan dan u teretani kruzni trening za dve msiicne grupe itd itd itd i onda ti kazes npr da ti nije primarni cilj kick box vec teretana
ako me razumes sta hocu da kazem

Van mreže vozdovcanin88

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: pomoc oko treninga
« Odgovor #2 poslato: Novembar 02, 2010, 05:19:00 posle podne »
razumem :),ali rekreativno se bavim kik boxom mada treniram sa takmicarima ali oni imaju plus jos neke treninge ja samo idem vise zbog kondicije i volim malo da sparingujem :),a cilj mi je teretana tj to mi je na prvom mestu,sad trenutno bih da nabacim jos malo misicne mase dok je zima pogotovu a posle cu visak ja lako da stesem,e sad mi reci jel ok da radim po jednu partiju jednom nedeljno ? znaci npr da radim grudi ledja ramena ruke ,ili tipa mozda grudi triceps ledja biceps ramena i noge ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pomoc oko treninga
« Odgovor #3 poslato: Novembar 02, 2010, 06:14:19 posle podne »
pa s obizrom da ti kick dodje kao cardio onda je sigurno bolje dd radis jedan misic jedna trening i ni slucjano vise od jednom nedljeno

Van mreže vozdovcanin88

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: pomoc oko treninga
« Odgovor #4 poslato: Novembar 02, 2010, 08:24:32 posle podne »
super,hvala na odgovoru :),tako sam i mislio ali reko da proverim