Maj 15, 2024, 03:11:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.137 poruka u 18.752 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: testosteron-povisen prirodnim putem  (Pročitano 66994 puta)

Spartak

  • Gost
Odg: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #90 poslato: Mart 04, 2007, 10:04:39 posle podne »
Citat: BoRa_TS
Citat: doberman
Citat: materijalmen
Ja sam uzeo dav meseca tribulus od dymatiza...4tablete dnevno...nije nista posebno, za te pare vec sam mogao kupiti nesto..JACE :))))

kako se zove taj sto si uzimao 2 meseca i koliko ima u pakovanju?

znaci ne 100 puta vec hiljadu puta je bolje da uzmes ULTIMATE , mislim kad se vec raspitujes za DYMATIZE dadaj i kupi pravu stvar, DYMATIZE kao sto je i sam decko rekao nista posebno !
mozda bi brobao taj od ULTIMATe-a, ali ja mislim da napos je ipak...ali to je moj individualno misljenje
hhahahahah cush napos je ipak...:) trebao si napisat da je HGH je ipak majka

Van mreže Dusan2.0

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #91 poslato: Septembar 13, 2007, 04:45:31 posle podne »
Samo udri po masti pa ces da vidis sta je testosteron.
0101110000110

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #92 poslato: Septembar 13, 2007, 05:25:51 posle podne »
Samo udri po masti pa ces da vidis sta je testosteron.
"Samo udri po MASTI pa ces videti sta je testesteron.".......Ne razumem sta si hteo da kazes?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #93 poslato: Septembar 13, 2007, 05:31:00 posle podne »
Samo udri po masti pa ces da vidis sta je testosteron.
"Samo udri po MASTI pa ces videti sta je testesteron.".......Ne razumem sta si hteo da kazes?

NISTA BRATE..OPUSTI SE...NEGDE JE NACUO DA MASNA HRANA PODIZE NIVO TESTOSREONA..STO I JESTE TAKO....ALI NE U TOLIKOJ MERI KAKO ON ZAMILSJA..CAK BIH REKAO NI 1% KAKO ON ZAMISLJA......

DA NE OBJASNJVAM SADA KAKO SE TO DESAVA IKADA

Van mreže Dusan2.0

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #94 poslato: Septembar 13, 2007, 05:34:40 posle podne »
Pa i 1% je ipak nesto.
0101110000110

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #95 poslato: Septembar 13, 2007, 05:37:49 posle podne »
Pa i 1% je ipak nesto.
..jeste.....slazem se....ali da bi podigao test jeduci masnu hranu..pre toga mora da budes na dijeti jako dugo..ili prevedeno...posto je opste pzonato..a tebi nije..da se prilikom teskih deijta libido samnjuje...samim tim i lucenje testosterona je umenjeno....naglom promenom rezima ishrane koja u sebi sadrzi bilo koji vid masnoca utice na povecanje libida i lucenje testostreona..

e sada..posto ti veze blage nemas o dijetama...ti probaj da se tovars sa svinjitinom....samo pazi da ti i polni organ ne ostane kao u navedene zivotinje.,a da se ne bi vodio sa onom da ispod brda najbolji kukurz raste..

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #96 poslato: Septembar 13, 2007, 06:06:21 posle podne »
posto je opste pzonato..a tebi nije..da se prilikom teskih deijta libido samnjuje...samim tim i lucenje testosterona je umenjeno....naglom promenom rezima ishrane koja u sebi sadrzi bilo koji vid masnoca utice na povecanje libida i lucenje testostreona..
Konačno da nakon 10 meseci od naše debate (mislim da se sećaš o čemu se radi) napišeš isto ono što sam ja pokušavao da objasnim, al si tad na mene bacao drvlje i kamenje.
Možda je problem bio u tome da sam se ja loše izražavao, pa si me pogrešno razumeo, ali je upravo ovo ono što sam pokušavao da kažem.

Inače ovo nije nikakva provokacija, pa se nadam da je nećeš tako shvatiti.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #97 poslato: Septembar 13, 2007, 06:36:02 posle podne »
ne shvatam ja nista kao provokaciju....ali ti pronadji sta si ti tada govrio..da konzumirajcui gomile masnoa..bilo zdravih ili ne zdravih mozes da podgines nivo testa do te razine da ajd da se izrazim ovako..pocems da rastes..

dakle...trebao si procitaio i moj drugi post pa bi ti bilo jasnije kada se to moze desiti..ali to je trenutni i nagli skok aA NIKAKO KONSTATNATNA...tj nemoguce je sa masnom hranom KONSTATNO POVECAVATI NIVO TESSTOTREONA..

o bozeee

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #98 poslato: Septembar 13, 2007, 06:42:17 posle podne »
Kao što rekoh, ti si mene i tad pogrešno razumeo, a i sad me pogrešno razumeš. Nije bilo reči o nikakvim gomilama masnoće niti dizanju testosterona.
Ali za to sam verovatno sam kriv zato što sam na veoma loš način interpretirao ono što sam mislio.
Ukratko rečeno, u potpunosti se slažem sa svim što si napisao u ovoj temi.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #99 poslato: Septembar 13, 2007, 06:45:26 posle podne »
pa ok..ja se izivnjavam ako sam te krivo razumeo.....

a ujedno mi je i drago da ti mene dobro razumes...

to ej bitno...

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #100 poslato: Septembar 13, 2007, 06:49:07 posle podne »
A meni je drago da smo se konačno složili oko ove stvari i da smo shvatili da je do rasprave došlo samo zbog toga što sam se ja loše izrazio, a ti me pogrešno razumeo.

Van mreže bizon

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #101 poslato: Septembar 13, 2007, 11:10:21 posle podne »
Jel probao neko od MHP T-Bomb II? Planiram da narucim Tribestan ali kad sam video T-Bomb, svideo mi se naziv i video sta ima pa se razmiljam sad. A i medju prvih 5 je najprodavanijih tribulus proizvoda na bb.com! Ako neko zna nesto vise ....

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #102 poslato: Septembar 13, 2007, 11:19:19 posle podne »
Jel probao neko od MHP T-Bomb II? Planiram da narucim Tribestan ali kad sam video T-Bomb, svideo mi se naziv i video sta ima pa se razmiljam sad. A i medju prvih 5 je najprodavanijih tribulus proizvoda na bb.com! Ako neko zna nesto vise ....

Ako imas para za bacanje onda uzmi.
Sta mislis da su stavili naziv Atomic Bomb?! :)  BOOOOOOOOOOM!!!!!!!!!!!

Van mreže bizon

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #103 poslato: Septembar 13, 2007, 11:25:51 posle podne »
Gotivan je naziv skroz, ali nisam se zato zainteresovao. Nego zbog sastava, ima mnogo vise stvari nego tribestan. Npr. tribulus + eurycoma longifolia + saw palmetto + zn + mg i jos dosta. Dok je tribestan samo extract tribulusa i jos par stvari koje po prvi put cujem.

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #104 poslato: Septembar 13, 2007, 11:29:41 posle podne »
Gotivan je naziv skroz, ali nisam se zato zainteresovao. Nego zbog sastava, ima mnogo vise stvari nego tribestan. Npr. tribulus + eurycoma longifolia + saw palmetto + zn + mg i jos dosta. Dok je tribestan samo extract tribulusa i jos par stvari koje po prvi put cujem.

Imas 20 godina i taj supplement ti uopste ne treba. Bolje te pare utrosi na kvalitetan whey, kreatin, glutamin ili BCAA. Ali opet, tvoj dzep, nije moj.