Maj 07, 2024, 02:04:04 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Myofusion vs Labrada pro v 60  (Pročitano 8901 puta)

Van mreže Zivac89

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Myofusion vs Labrada pro v 60
« poslato: Februar 06, 2011, 01:33:50 pre podne »
Ako izuzmemo da myofusion ima extra ukus,sta mislite koji je bolji protein i zasto?hvala unapred na odgovoru

Van mreže Paladin

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: Myofusion vs Labrada pro v 60
« Odgovor #1 poslato: Februar 06, 2011, 01:11:56 posle podne »
Pozdrav Zivac i DOBRODOSAO na forum

Evo da stavim neki pametniji odgovor od onoga sto je izbrisan.  ;D

Kao prvo nadam se da ces u buduce imati vise vremena da posvetis citanju ovoga foruma jer ovakve i slicne odgovore mozes da nadjes u vec postojecim temama.

Sto se tice ova dva proizvoda ja cu da ti dam moje misljenje. Nisam nasao neki detaljni sastav ovih proizvoda tako da po ovome sto sam procitao na Pansportovom sajtu pro v60 izgleda privlacnije
Citat
Bogat je prirodan izvor aminokiselina razgranatog lanca (BCAA), glutamina i svih esencijalnih aminokiselina.
ali cena je u proseku 25% visa, kada bih se dvoumio oko ova dva proizvoda uzeo bih ovaj jeftiniji a za pare koje su ostale moze da se kupi jos neki npr. glutamin. Posto predpostavljam da nisi neki profesionalac, kao ni ja, za tebe bi mozda najbolji izbor bio http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30244 , cena mu je manja od ova dva ranije pomenuta a neku razliku neces osetiti, stavise mnogi ljudi sa foruma su ga koristili ili ga koriste i svi ga hvale. Pare pametno ulozi u neki dodatni suplement.

Pozdrav
My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked
3. Be loyal to The General

Van mreže Zivac89

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Myofusion vs Labrada pro v 60
« Odgovor #2 poslato: Februar 06, 2011, 02:46:38 posle podne »
Nisam video sta je bilo napisano,pa mi reci,treba saslusati svacije misljenje...:D
ova dva sto sam postavio su blendovi,mesavina vise vrsta proteina,a ovaj sto si mi ti dao je koliko vidim obican whey...citam skoro sve postove na vise foruma...nego imam 189 cm a 74 kg...idem vec tri godine u teretanu...koliko sam video niko ne preporucuje gejnere,pa sam odustao od kupovine...i mislis da je labradin bolji???

Van mreže Exsvmod

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Myofusion vs Labrada pro v 60
« Odgovor #3 poslato: Februar 06, 2011, 03:21:34 posle podne »
Nisam video sta je bilo napisano,pa mi reci,treba saslusati svacije misljenje...:D
ova dva sto sam postavio su blendovi,mesavina vise vrsta proteina,a ovaj sto si mi ti dao je koliko vidim obican whey...citam skoro sve postove na vise foruma...nego imam 189 cm a 74 kg...idem vec tri godine u teretanu...koliko sam video niko ne preporucuje gejnere,pa sam odustao od kupovine...i mislis da je labradin bolji???
Druze ovako,ja sam probao i jedan i drugi,nema sta sto kaze kolega Paladin da izlgeda privlacnije sednes i preracunas,masti,proteine i uh ,labrada je bolji po sastavu kad se izracuna procenat proteina unutar pakovanja,i manje je mastan redji je,ukusa sto se tice u malo vode penusav sa blagoma romom i dosta sladi,sa vise vode ttoalno redak sa jacom aromom i manje sladi,dok je myofusion u glavnom dosta sladak i gust.....mislim da je myo fusion sporiji,da ima vise kazeinata u sebi,moze biti da je labrada redja zbog manje masti ali je evidentno da i na spisku krece whey koncentrat,pa izolat pa td......sta god da uzmes neces pogresiti,ja bih uzo albradu jel je i inace koristim...
Edit:Paladine,u toj labradi kao i svemu drugom ima u izobilju glutaminske kiseline i prekursora glutamina sto nema veze sa samim glutaminom,to je jedan od njegova dva sastojka ali to nije glutamin.... @Zivac ako imas ishranu drmaj ovo i ubaci bcaa,a glutamin ufazi skidanja sala ;)

Van mreže Zivac89

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Myofusion vs Labrada pro v 60
« Odgovor #4 poslato: Februar 06, 2011, 04:24:16 posle podne »
pa planirao sam da uz labradu uzmem i scitecov kreatin...ako imas neki bolji predlog za kreatin reci mi...

Van mreže SkyLine019

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: Myofusion vs Labrada pro v 60
« Odgovor #5 poslato: Februar 06, 2011, 04:52:55 posle podne »
Od kreatina Dymatize,Labrada,Ultimate..
Power of will !

Van mreže Exsvmod

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Myofusion vs Labrada pro v 60
« Odgovor #6 poslato: Februar 06, 2011, 04:55:33 posle podne »
Kazi mi samo cilj kreatina?Mislim sta zelis?Ako zelis znagu uzmi kre alkaline ili kreati PhX,BetaK opasan za snagu..Labrada je kao puder,definitvno...

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: Myofusion vs Labrada pro v 60
« Odgovor #7 poslato: Februar 06, 2011, 04:57:27 posle podne »
Zasto lepo ne uznes neki WHEY a ne BLEND...blend je za u toku dana a whey odmah posle treninga(i to ti je najpotrebnije)
kreatin definitrivno LABRADA

Van mreže SkyLine019

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: Myofusion vs Labrada pro v 60
« Odgovor #8 poslato: Februar 06, 2011, 04:58:54 posle podne »
Pa kakav cilj mozes da ima kod kreatina...masa,izdrzljivost a uz to naravno da ce da dobije na snazi..
Power of will !

Van mreže Exsvmod

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Myofusion vs Labrada pro v 60
« Odgovor #9 poslato: Februar 06, 2011, 06:34:16 posle podne »
Pa zavisi koji cilj,jel postoje likovi koji clen zalivaju no reaktorima,pa pitam decka zasto?jel ne znam ni na kom je rezimu,da ga uzima bez 3 meseca nista,to pijem ga 10 dana pa 10 odmaram.. :D
Ako navuce vodu moze i da se izmasti,jel je osnova cutinga rehidratacija celija,a uz tako ensto idu alkalisani i puferisani oblici....A najnovije je da je cak extra da se posle treninga djuska whey i casein,tako da mu je labrada kao brzi,extra...

Van mreže Zivac89

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Myofusion vs Labrada pro v 60
« Odgovor #10 poslato: Februar 06, 2011, 06:48:36 posle podne »
Pa uzeo bih neki za snagu,i masu naravno...koliko vidim cene su manje vise slicne,sem ovog ultimatovog i labradinog...mada ako je neka ogromna razlika u kvalitetu skupio bih pare...jeste da nije tema,ali recite mi koji je najbolji od ovih sto je Exsvmod nabrojao...
uzimao sam whey ali svi mi kazu da je za mene najbolje da uzimam neke proteine za telesnu masu,kao sto su blendovi ili gejneri...siroka je ponuda,verovatno su nijanse u pitanju,samo ne zelim da bacam pare...myofusion sam koristio nije los,probacu sa labradom najverovatnije...

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Myofusion vs Labrada pro v 60
« Odgovor #11 poslato: Februar 06, 2011, 08:39:08 posle podne »
Nece tebi pomoci ni sav kreatin ni whey ovog sveta. Napisi ti kako se HRANIS pa ces znati zasto nisi bio zadovoljan whey-om.
Misici se grade samo od proteina, a ne o kretina. Moras da naucis razliku izmedju blenda i wheya, jedan je sporiji i ima svoju primenu, a drugi je brzi i ima svoju primenu.
Zakljucak, masa (misici) se dobijaju u kuhinji, a suplemeti su samo dodaci ishrani!!!

Van mreže Zivac89

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Myofusion vs Labrada pro v 60
« Odgovor #12 poslato: Februar 07, 2011, 12:18:46 pre podne »
1.obrok ovsene pahuljice sa mlekom i ako imam dodam protein
2 obrok kajgana od 4 jaja sa nekih okvirno 100 g slanine
3 obrok nesto kuvano,ili sta se spremi
trening odmah posle protein
4 obrok piletina ili tunjevina sa kromirom uz salatu neku
5 obrok sta stignem...uglavnom voce ili nesto slatko...
ne vodim racuna tacno sta jedem,ali svaki dan jedem meso i jaja...i to obrok 4 uglavnom oko 200 g pa nekad i vise...po tablici unosim u proseku oko 130 g proteina dnevno...a za taj whey ne znam koliko je tacno pricaju da je za definiciju,sad kolko je to tacno ne znam...

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Myofusion vs Labrada pro v 60
« Odgovor #13 poslato: Februar 07, 2011, 12:26:42 pre podne »
1.obrok ovsene pahuljice sa mlekom i ako imam dodam protein
2 obrok kajgana od 4 jaja sa nekih okvirno 100 g slanine
3 obrok nesto kuvano,ili sta se spremi
trening odmah posle protein
4 obrok piletina ili tunjevina sa kromirom uz salatu neku
5 obrok sta stignem...uglavnom voce ili nesto slatko...
ne vodim racuna tacno sta jedem,ali svaki dan jedem meso i jaja...i to obrok 4 uglavnom oko 200 g pa nekad i vise...po tablici unosim u proseku oko 130 g proteina dnevno...a za taj whey ne znam koliko je tacno pricaju da je za definiciju,sad kolko je to tacno ne znam...

Pa da si citao malo forum, znao bi. U svakom slucaju, obrok 2 je kriminalan. Naravno, ni ostali ne valjaju. :)

Van mreže Zivac89

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Myofusion vs Labrada pro v 60
« Odgovor #14 poslato: Februar 07, 2011, 12:38:07 pre podne »
slusajte ovako jedem inace,gledao sam po forumima i video sam kako se hrane drugi ljudi...hranio bih se i ja tako da imam vremena i para...ovaj drugi verovatno ne valja,zato sto svi da pogodim jedete samo belanca...ovaj poslednji obrok ne planiram sta da jedem nego sta dohvatim,normalno je da ne valja slatko da se jede pred spavanje...a i trazio sam ella sir nema ga nigde...