Maj 17, 2024, 04:24:18 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: CLENBUTEROL  (Pročitano 258108 puta)

Van mreže skituljko

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #255 poslato: April 27, 2014, 09:13:44 posle podne »
Čoveče šta se sve mota po forumu ovih dana, i svi ispod 20 god! :o

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #256 poslato: April 28, 2014, 06:07:43 pre podne »
Čoveče šta se sve mota po forumu ovih dana, i svi ispod 20 god! :o


pa mi smo jos dobri
na USA formuma ispod 20 dele SAVETE o ovome
znaci da su debelo ugazili u ..

Van mreže Dejana

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #257 poslato: Jun 25, 2014, 09:41:13 pre podne »
Zdravo!
Zamolicu sve upucenije za savet vezano za koriscenje clen-a.
Visoka sam 1.73, imam 64 kg, poslednjih 10 godina se bavim biciklizmom i uglavnom nisam imala problema sa kilogramima jer sam uvek bila fizicki aktivna i imam relativno zdrave navike kada je o ishrani rec.
Pre dva meseca sam imala abdominalnu hirursku intervenciju (oziljak je nalik carskom rezu) i zbog oporavka 2 meseca nisam smela da se bavim sportom uopste.
Metabolizam mi je strasno usporen, a zelim da se vratim na staru kilazu koju sam imala pre operacije, dakle 59 kg. Osim tih 5 kg viska, ostao mi je usled nepravilnog reza stomacic koji ne mogu da skinem klasicnim trbusnjacima jer jos uvek ne mogu da ih radim.
Vec mesec dana ponovo treniram-vozim biciklu do 2 sata svako vece, a posto ne dobijam vidljiviji rezultat, pocela sam i da trcim. Sada 3 puta nedeljno trcim po 40tak minuta, 2 puta vozim biciklu po 2 sata i od rezultata sam dobila samo bolji tonus i zategnutije telo.
Resila sam da ubacim pre treninga po 1 tabletu clen-a i imam nekoliko pitanja vezano za samo koriscenje clen-a. Napomenucu da nemam zdravstvenih ogranicenja u smislu srcanih smetnji i sl.
1. Kineski clen od 40, 100 tableta 1200 rsd- da li je ovo ok?
2. Ukoliko je ok, molim da mi pomognete savetom kako da doziram clen, koliko tableta dnevno, u kom vremenskom intervalu (treniram samo uvece, ujutru nisam u mogucnosti).
Hvala svima i izvinjavam se na malo duzem uvodu.
Pozdrav!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #258 poslato: Jun 25, 2014, 10:18:30 pre podne »
pozdrav
nekoliko pitanja za tebe

Citat
Metabolizam mi je strasno usporen,
kako a...?

Citat
10 godina se bavim biciklizmom i uglavnom nisam imala problema sa kilogramima jer sam uvek bila fizicki aktivna

pa
Citat
vozim biciklu do 2 sata svako vece, a posto ne dobijam vidljiviji rezultat, pocela sam i da trcim. Sada 3 puta nedeljno trcim po 40tak minuta, 2 puta vozim biciklu po 2 sata i od rezultata sam dobila samo bolji tonus i zategnutije telo.

mislis da je problem u metabolzimom?
ako da,onda zbog cega je to tako? (molio bih te da nam napises ishranu-mada se vec pribojavam i mislim da znam sta ces da napises)

i zasto misli da ce clenubtreol da resi tvoje zivbotine problema sa i oko 5 kg  viska?

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #259 poslato: Jun 25, 2014, 10:20:44 pre podne »
Zdravo!
Zamolicu sve upucenije za savet vezano za koriscenje clen-a.
Visoka sam 1.73, imam 64 kg, poslednjih 10 godina se bavim biciklizmom i uglavnom nisam imala problema sa kilogramima jer sam uvek bila fizicki aktivna i imam relativno zdrave navike kada je o ishrani rec.
Pre dva meseca sam imala abdominalnu hirursku intervenciju (oziljak je nalik carskom rezu) i zbog oporavka 2 meseca nisam smela da se bavim sportom uopste.
Metabolizam mi je strasno usporen, a zelim da se vratim na staru kilazu koju sam imala pre operacije, dakle 59 kg. Osim tih 5 kg viska, ostao mi je usled nepravilnog reza stomacic koji ne mogu da skinem klasicnim trbusnjacima jer jos uvek ne mogu da ih radim.
Vec mesec dana ponovo treniram-vozim biciklu do 2 sata svako vece, a posto ne dobijam vidljiviji rezultat, pocela sam i da trcim. Sada 3 puta nedeljno trcim po 40tak minuta, 2 puta vozim biciklu po 2 sata i od rezultata sam dobila samo bolji tonus i zategnutije telo.
Resila sam da ubacim pre treninga po 1 tabletu clen-a i imam nekoliko pitanja vezano za samo koriscenje clen-a. Napomenucu da nemam zdravstvenih ogranicenja u smislu srcanih smetnji i sl.
1. Kineski clen od 40, 100 tableta 1200 rsd- da li je ovo ok?
2. Ukoliko je ok, molim da mi pomognete savetom kako da doziram clen, koliko tableta dnevno, u kom vremenskom intervalu (treniram samo uvece, ujutru nisam u mogucnosti).
Hvala svima i izvinjavam se na malo duzem uvodu.
Pozdrav!
Evo ovako ja cu prvi da se javim.Batali se ti klene sto pre.Nece ti on dati to sto ti hoces.Sa rotacijom uh mozes sve da sedis za mesec-dva bez problema.Klen je u tvom slucaju bacanje para ;)
Be patient,results will come !!!

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #260 poslato: Jun 25, 2014, 10:21:18 pre podne »
Oh Pedja brzi :D
Be patient,results will come !!!

Van mreže Dejana

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #261 poslato: Jun 25, 2014, 11:06:48 pre podne »
Pa posto zaista ne zabusavam i vrlo sam disciplinovana po pitanju vezbanja, a ishranu cu napisati u nastavku, zaista mislim da je problem u metabolizmu ili jednostavno nesto ne radim kako treba.
A sto se clena tice, ima li neko iskustva sa tim kineskim? Uopsteno?

Napisacu kako otprilike izgleda moja ishrana:
 dorucak je oko 7.00h - pola solje muslija sa mlekom ili jedna proja od kukuruznog brasna sa jogurtom (mleko i jogurt sa 0% mlecne masti)

oko 11.00h uzina - uglavnom voce (sezonski sta mi je na raspolaganju-breskva, kajsija, jabuka, redje banana)

oko 13.30h kafa

kada dodjem s posla , obicno oko 16.30h je rucak , za rucak jedem supu sa povrcem, pilece meso ili kuvano jelo (boranija, grasak, krompir corba), hleb ne jedem nikad (ne zbog dijetalne ishrane vec ga ne volim)


u periodu od 19.30h do 22.30h obicno mi je vreme za trening, kako sam navela gore

Izmedju rucka i treninga ako ogladnim, pojedem salatu (isto sezonski-paradajz, krastavac, sveza paprika i sl.)

Pijem 2 kafe dnevno i minimum 2 litre vode. Ne pijem sokove, alkohol, ne pusim

To bi ukratko bilo to.

Volela bih makar da probam sa clenom cisto da vidim hoce li biti ikakvog pomaka, finansijski nije neki trosak, pod uslovom da mi ovde potvrdite da je taj kineski ok i da je cena od 1200 rsd adekvatna za 100 tableta.

Hvala jos jednom svima.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #262 poslato: Jun 25, 2014, 11:09:35 pre podne »
Ishrana losa. To je glavni uzrok i problem.

Van mreže Dejana

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #263 poslato: Jun 25, 2014, 11:17:51 pre podne »
Ako nije problem, molila bih da mi ukazete na to gde gresim?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #264 poslato: Jun 25, 2014, 11:22:35 pre podne »
Moras imati 4-5 obroka, ali obroka, kafa nije obrok. U svakom neki izvor proteina (jaja, meso, sir, riba), hidrati prilagodjeni potrebama, masti takodje. Povrca slobodno.

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,25311.msg312506.html#msg312506

Van mreže Dejana

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #265 poslato: Jun 25, 2014, 11:39:14 pre podne »
Ok, razumela sam. Svakako ja sam samo primerno navela ishranu, izostavila sam sir i tunjevinu koje jedem vrlo cesto. Jaja ne volim pa ih gotovo nikad ne jedem kao ni hleb, a sto se mesa tice, uglavnom je to piletina.

A odgovor na moje pitanje vezano za clen?

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #266 poslato: Jun 25, 2014, 11:45:44 pre podne »
Ok, razumela sam. Svakako ja sam samo primerno navela ishranu, izostavila sam sir i tunjevinu koje jedem vrlo cesto. Jaja ne volim pa ih gotovo nikad ne jedem kao ni hleb, a sto se mesa tice, uglavnom je to piletina.

A odgovor na moje pitanje vezano za clen?
Izbaci clen,nemas potrebe da ga uzimas.Cim sredis ishranu ti kilogrami ce da ti odu.
Be patient,results will come !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #267 poslato: Jun 25, 2014, 12:00:34 posle podne »
I jos jedna stvar koja mi bode oci - visak masti sa stomaka NECES skinuti trbusnjacima!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Dejana

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #268 poslato: Jun 25, 2014, 12:14:33 posle podne »
Sto se tog viska tice, ne radi se samo o salu. Pre operacije sam uvek imala ravan stomak, ali nakon operacije, donji trbusni misici su bukvalno preseceni i naravno potpuno atrofirali.
Vec sam rekla da mi trbusnjaci jos uvek i nisu opcija, a nemam drugu ideju kako bih ih ponovo aktivirala i zategla misice na stomaku.
Nije u pitanju samo estetski problem vec i psihicke prirode, vec sam dovoljno opterecena samom cinjenicom da imam jako ruzan oziljak na stomaku, tako da ne zelim da imam i salo pored toga.

Svesna sam da sve krece iz glave, tako da za mene verovatno niko od mojih poznanika ne bi ni rekao da imam problem, ali ja jednostavno nisam zadovoljna izgledom, a jos manje postignutim rezultatima u odnosu na ulozeni trud.

Zbog toga sam se i obratila za savet ljudima ovde koji su zivot posvetili fizickom izgledu i o postizanju dobre fizicke forme znaju mnogo vise od mene.
Ono sto hocu da kazem je, da mi nije dovoljan samo komentar da recimo stomak necu skinuti trbusnjacima, vec mi treba savet cime cu to postici?

Zbog cega smatrate da mi clen nece nista pomoci? BF je ispod 10%. Fizicki sam zdrava. Relativno imam uravnotezenu ishranu. Redovno imam cardio treninge.


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #269 poslato: Jun 25, 2014, 12:22:05 posle podne »
Citat
Ono sto hocu da kazem je, da mi nije dovoljan samo komentar da recimo stomak necu skinuti trbusnjacima, vec mi treba savet cime cu to postici?

-pravilnom ishrano (jer je tvoja ubistvo za metaiblizam)
-ubrzanjem stope metabozima,ali en sa LEKOVOVIMA
-ako je u ptianju 5 kg ili 10 % bf (neznam ko ti je tacno rekao da je stanje to koje jeste,ali adje) onda se taj problem resava sa PRIRODNIM DODACIMA ISHRANI tj sagorevacima i gore navedenim metodama

Zasto ne clen
pa zbog toga sto ces jos manje da imas potrebu za hranom -A
niko nije rekao da ti nece pomoci u tome da skines kg ili dva-B
-samo sto tebi niko nije rekao na zalost,da si onda posle te terpaije sa OPASNIM LEKOM (nadam se da si procitala kontraindikacije bar jednom,a kada je clenbuterol kao vrsta leka u pitanju) si jos u vecem problemu sa i onako tvojim unistenim metabolizom.

nadam se da si dobila odgovara koje nisi znala
verujem da ovo nisi zelela da cujes,ali..