Maj 18, 2024, 06:36:03 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: CLENBUTEROL  (Pročitano 258150 puta)

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #345 poslato: Maj 12, 2015, 09:41:21 posle podne »
Kod dilera ;)
Be patient,results will come !!!

Van mreže andro0

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #346 poslato: Maj 13, 2015, 12:04:18 pre podne »
pozz,kako uzimate klen,tj kako je najbolje?odjednom ujutro sve ili tokom dana raspodijelit,svatko drugacije prica pa nezz kako je najbolje,hvala :)

Van mreže tomek

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #347 poslato: Maj 27, 2015, 03:26:47 posle podne »
mislim da bi samo trebao prelistati malo ovu temu jer u njoj vec ima odgvor na to pitanje,sigurno bolje raspodjelit zbog nuspojava koje se javljaju

Van mreže Metak

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 760
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #348 poslato: Maj 30, 2015, 01:09:47 posle podne »
Sta ocekujes od clena?

Van mreže mladen_87

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #349 poslato: Maj 31, 2015, 10:33:31 posle podne »
Koliko vremena pre treninga se pije clen? Je l' dovoljno pola sata da pocne da deluje?

Van mreže Dzordze

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 240
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #350 poslato: Maj 31, 2015, 10:45:23 posle podne »
Iz kog razloga pijes clen i sta ocekujes od njega?

Van mreže mladen_87

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #351 poslato: Maj 31, 2015, 10:52:45 posle podne »
Dzordze, imas dve stranice ranije moje odgovore na tvoje pitanje da se ne ponavljam ovde i narusavam temu. Ima i jedna slika.
Cilj je naravno skidanje bf-a, koji je dosao do nekih recimo 14%. rotacije radim, dva treninga dnevno, cardio na prazan stomak posle podne tegovi.  Ishrana 100% sredjena.

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #352 poslato: Jun 01, 2015, 12:05:33 pre podne »
sta ce ti klen na rotacijama?
ako vec ides koristi ga kako treba.
Be patient,results will come !!!

Van mreže aleksandar1986

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #353 poslato: Jun 02, 2015, 10:26:19 posle podne »
interesuje me na koji nacin da doziram CLENBUTEROL i kako da ga koristim ....citao sam da se koristi u kombinaciji sa drugim lekovima pa me interesuje kako a cuo sam da se sa njim postize najbolji efekat hvala unapred na odgovoru

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #354 poslato: Jun 02, 2015, 10:42:11 posle podne »
Cuo, cuo i odmah da ga uzimas i odmah da neko napise na gotovo. A veze nemamo ni ko si ni sta si, ni kako izgledas, ama bas nista, osim da si aleksandar 86.

Van mreže BigM22

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #355 poslato: Jun 08, 2015, 09:47:28 pre podne »
Poz svima. Ime mi je Marko imam 26 godina. Treniram od svoje 17e, bez pauze od zime 2013. Imao sam svakakve faze i vrste treninga u toku ovih godina. Od januara sam na programu za dobijanje mase ali voleo bih malo i definicije da ubacim. Imam obicaj da nedeljno ubacim bar jedan do dva cardio treninga pored treninga za masu. Imam 86kg i 180 sam visok. U fazi sam informisanja o clenu i mislim da bi mogao da ga uzmem. Smatram da sam u dobroj formi. Ishrana mi je prilično sredjena(da sad ne kucam detalje) s tim da umem sebe da "pocastim" jednim do dva obroka u 10 dana koji se ne uklapa u zdravu ishranu. Do sada sam koristio od suplemenata Whey, NO, kreatin(monohidrat ili kre-alkalyn) i povremeno sagorevac i amino. Ono sto me interesuje za koju semu konzumacije se odluciti? Mislio sam piramidalno ali ne do 6 tabsa, nego mozda 1-2-3-2-1 po danima. I uzeo bih posle druge nedelje Ketotifen sirup. Ako sam dobro shvatio ili ides dve nedelje on/off ili sa sirupom bez pauze vise nedelja?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #356 poslato: Jun 08, 2015, 10:16:39 pre podne »
Poz svima. Ime mi je Marko imam 26 godina. Treniram od svoje 17e, bez pauze od zime 2013. Imao sam svakakve faze i vrste treninga u toku ovih godina. Od januara sam na programu za dobijanje mase ali voleo bih malo i definicije da ubacim. Imam obicaj da nedeljno ubacim bar jedan do dva cardio treninga pored treninga za masu. Imam 86kg i 180 sam visok. U fazi sam informisanja o clenu i mislim da bi mogao da ga uzmem. Smatram da sam u dobroj formi. Ishrana mi je prilično sredjena(da sad ne kucam detalje) s tim da umem sebe da "pocastim" jednim do dva obroka u 10 dana koji se ne uklapa u zdravu ishranu. Do sada sam koristio od suplemenata Whey, NO, kreatin(monohidrat ili kre-alkalyn) i povremeno sagorevac i amino. Ono sto me interesuje za koju semu konzumacije se odluciti? Mislio sam piramidalno ali ne do 6 tabsa, nego mozda 1-2-3-2-1 po danima. I uzeo bih posle druge nedelje Ketotifen sirup. Ako sam dobro shvatio ili ides dve nedelje on/off ili sa sirupom bez pauze vise nedelja?

pa schema je generalno ok (uvek postoje varijacije itd itd)
ali ono sto bode oci je
-trening za masu?
-ishranu te mrzi da kuckas

mislim da ces u tom slucaju,biti razocaran sa clenom i da  nema smisla ni da ga pocinjes a bas zbog gore navedenog

Van mreže BigM22

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #357 poslato: Jun 08, 2015, 10:33:23 pre podne »
Da. Da. Svestan sam da to bode oci. Ali zato sam napomenuo da pored treninga za masu radim i kardio i trudim se da postignem sve. A koliko sam shvatio clen uz odredjen trening i ishranu dovodi do gubitka masnoce bez znatnog smanjenja mišićne mase?
Ishrana mi je sledeca : dorucak ovsene pahuljice sa mlekom i suvim grozdjem i pola merice proteina. Rucak meso (belo, junetina) vecera tunjevina, niskomasni sir. Ne trudim se da imam 5-6 obroka jer mi to nikako ne ide. Ali jedem voce izmedju prva dva obroka. Alkohol gazirano hleb ne jedem. Slatko volim ali trudim se sto manje da ga jedem i uvek  uzimam Wellnes keks ili bonzite. Svestan sam da i tu mozda treba prepravki ali koliko radim dobro je i ovo da postižem. Ono oko cega se dvoumim je da li da uzimam clen sa sirupom bez pauze ili bez njega sa pauzom dve nedelje... I da li je problem da ujutru pijem clen a popodne da treniram, kad radim prvu smenu? Da li se on uvek pije ujutru ili je to samo savet zbog njegovog dejstva sto drzi budnim? I da li je bitno da li clen ide na prazan stomak?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #358 poslato: Jun 08, 2015, 11:02:25 pre podne »
Da. Da. Svestan sam da to bode oci. Ali zato sam napomenuo da pored treninga za masu radim i kardio i trudim se da postignem sve. A koliko sam shvatio clen uz odredjen trening i ishranu dovodi do gubitka masnoce bez znatnog smanjenja mišićne mase?
Ishrana mi je sledeca : dorucak ovsene pahuljice sa mlekom i suvim grozdjem i pola merice proteina. Rucak meso (belo, junetina) vecera tunjevina, niskomasni sir. Ne trudim se da imam 5-6 obroka jer mi to nikako ne ide. Ali jedem voce izmedju prva dva obroka. Alkohol gazirano hleb ne jedem. Slatko volim ali trudim se sto manje da ga jedem i uvek  uzimam Wellnes keks ili bonzite. Svestan sam da i tu mozda treba prepravki ali koliko radim dobro je i ovo da postižem. Ono oko cega se dvoumim je da li da uzimam clen sa sirupom bez pauze ili bez njega sa pauzom dve nedelje... I da li je problem da ujutru pijem clen a popodne da treniram, kad radim prvu smenu? Da li se on uvek pije ujutru ili je to samo savet zbog njegovog dejstva sto drzi budnim? I da li je bitno da li clen ide na prazan stomak?


Pa tako nesto sam i mislio i onda se zaista dolazi do polazne tacke da ti CLENBTEROL nije potreban kao i sto sam rekao,jer
-ne postoji TRENING ZA MASU
-isrhana ti je veoma losa,pa cak i da je za masu,a sa takvim rezimom ishrane,uz pomoc clenbuterolra,neces uraditi nista,tj uz pomoc BILO cega,neces uraditi nista,a pogtovo jer se bojim da ne shvatas da nemozes u isto vreme da RADIS masu i GUBIS salo

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #359 poslato: Jun 08, 2015, 11:09:51 pre podne »
Ishrana ti je smece, imas li kakve slike da vidimo tu "dobru formu"? Stavljam namjeno u navodnike jer je to jako relativan pojam.

Sa ovakvom ishranom ne bih nikada clen uzimao, i takodje ga ne bih uzimao dok mi se bar trbusnjaci ne naziru...