Jun 16, 2024, 07:39:27 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: IBFF World Championship 2011  (Pročitano 45418 puta)

Van mreže Pionesa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #60 poslato: Oktobar 25, 2011, 11:09:06 posle podne »
Ne znam, ja sam uvek govorio ako su sudije slepe da narod nije corav...Ovo sto sam rekao se ne odnosi na ovo takmicenje..

Ti to o sebi ili?
Pa ne bas o sebi...nego samo pricam realno ako mi jedna osoba kaze da sam lud necu ga shvatati ozbiljno e sad ako mi kazu njih 20 koje nisam nikad ni video u zivotu onda cu malo da razmislim...
"Confidence is the most important thing you can teach someone... if you can teach them confidence, you don't have to teach them anything else."

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #61 poslato: Oktobar 26, 2011, 12:52:25 pre podne »
Uz svo duzno postovanje prema svima.. Moram da napisem opet svoje misljenje.. Najvise iz razloga da ne ispadnem neka curica koja place za plasman...

Kao prvo meni je bilo veoma veliko zadovoljstvo sto sam se takmicio na ovakvom prestiznom tekmicenju, koje je kao sto sam rekao bilo veoma lepo organizovano..

U vezi toga sto sam napisao da su bili 6 sudija italijana, to sam cuo od dvojice sudija koje su sudili moju kategoriju. Ako to nije tacno, kao sto Dusan kaze da nije, evo ja se javno izvinjavam sto sam pomenuo da su od 11 sudija njih 6 bili italijani.. Moja greska sto se prvo nisam detaljno raspitao pa tek onda da napisem, ali sam mislio da je to sto su mi rekle ova dvojica sudija merodavno, jer su sedeli pored njih za istim stolom..

I ja se slazem da slike i video nisu merodavne, ali moram samo da naglasim da su i slike i video slikane tik iza sudijskih glava, na mozda 1 metar iza sudija.. Tako da kao sto kaze Kolundzija nije slikano iz 15-tog reda.. Ali dobro.. i ja se slazem sa time.. uvek sam i ja govorio da nije isto gledati slike i gledati uzivo iz polozaja sudija.. Jos jedno izvinjenje od mene.. :)

Ali kada covek sidje sa bine recimo posle uporednih i ceka slobodan nastup.. i kada mu svi, ali apsolutno svi.. ne samo prijatelji, koji su inace isto takmicari i koji su prosli takmicenja i takmicenja kazu da je najbolji od svih.. a ti ljudi su isto stajali iza sudijskih glava uglavnom.. Pa cak i kada mu sudije (vise njih) kazu posle proglasenja da je bio ostecen.. Onda covek stekne takav utisak da je to zaista tako..

Nego dobro.. nije bitno.. jos jednom napominjem da nisam od onih koji kukaju, vec naprotiv, ovo ce mi dati jos vise snage i motiva da se za neki sledeci put spremim i da budem za jos jednu klasu bolji.. Sto je upravo i poenta ovog sporta..

Jos jednom se izvinjavam svima na mojoj nepromisljenosti sto sam pominjao sudije..

Ja sam zadovoljan cinjenicom da sam mozda po prvi put u zivotu pogodio formu onakvu kakvu sam zamisljao.. I drago mi je sto mi moji prijatelji i ljudi koji me i ne poznaju kazu da sam bio dobar.. i da im se dopada moja forma.. Sledeci put ce biti jos bolje..

Sportski pozdrav svima.. :)

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #62 poslato: Oktobar 26, 2011, 12:56:28 pre podne »
;D sudit ce narod na internetu stavljajte slike, a mi cemo lajkati :):):):) ko vise lajkove pobjednik :D kad su sudije sve sux :D

Opaquer.. malo je off... ali kada cemo tebe videti na nekom takmicenju... Koliko znam jos uvek se nisi takmicio nigde.. Da malo osetis binu i da vidis kako to sve izgleda.. Cisto prijateljski savet.. ;)

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #63 poslato: Oktobar 26, 2011, 11:06:04 pre podne »
Uz svo duzno postovanje prema svima.. Moram da napisem opet svoje misljenje.. Najvise iz razloga da ne ispadnem neka curica koja place za plasman...

Kao prvo meni je bilo veoma veliko zadovoljstvo sto sam se takmicio na ovakvom prestiznom tekmicenju, koje je kao sto sam rekao bilo veoma lepo organizovano..

U vezi toga sto sam napisao da su bili 6 sudija italijana, to sam cuo od dvojice sudija koje su sudili moju kategoriju. Ako to nije tacno, kao sto Dusan kaze da nije, evo ja se javno izvinjavam sto sam pomenuo da su od 11 sudija njih 6 bili italijani.. Moja greska sto se prvo nisam detaljno raspitao pa tek onda da napisem, ali sam mislio da je to sto su mi rekle ova dvojica sudija merodavno, jer su sedeli pored njih za istim stolom..

I ja se slazem da slike i video nisu merodavne, ali moram samo da naglasim da su i slike i video slikane tik iza sudijskih glava, na mozda 1 metar iza sudija.. Tako da kao sto kaze Kolundzija nije slikano iz 15-tog reda.. Ali dobro.. i ja se slazem sa time.. uvek sam i ja govorio da nije isto gledati slike i gledati uzivo iz polozaja sudija.. Jos jedno izvinjenje od mene.. :)

Ali kada covek sidje sa bine recimo posle uporednih i ceka slobodan nastup.. i kada mu svi, ali apsolutno svi.. ne samo prijatelji, koji su inace isto takmicari i koji su prosli takmicenja i takmicenja kazu da je najbolji od svih.. a ti ljudi su isto stajali iza sudijskih glava uglavnom.. Pa cak i kada mu sudije (vise njih) kazu posle proglasenja da je bio ostecen.. Onda covek stekne takav utisak da je to zaista tako..

Nego dobro.. nije bitno.. jos jednom napominjem da nisam od onih koji kukaju, vec naprotiv, ovo ce mi dati jos vise snage i motiva da se za neki sledeci put spremim i da budem za jos jednu klasu bolji.. Sto je upravo i poenta ovog sporta..

Jos jednom se izvinjavam svima na mojoj nepromisljenosti sto sam pominjao sudije..

Ja sam zadovoljan cinjenicom da sam mozda po prvi put u zivotu pogodio formu onakvu kakvu sam zamisljao.. I drago mi je sto mi moji prijatelji i ljudi koji me i ne poznaju kazu da sam bio dobar.. i da im se dopada moja forma.. Sledeci put ce biti jos bolje..

Sportski pozdrav svima.. :)

Ja ti rekoh da uopšte ne pričam o ovom takmičenju konkretno niti o tebi i tvom plasmanu...niti kažem da nema loših odluka...
Dule mi je dao šlagvort da se samo nadovežem na ono što je u poslednje vreme postalo trend a to je ocenjivanje preko slika i mišljenje "prijatelja"....mene samo nervira što većina njih ni ne ide na takmičenja jer bože moj,teško je isplanirati 2-3 takmičenja u godini a kao vole to...
Ti si i sam pričao da radiš sve ovo jer voliš,zato cepaj dalje da budeš toliko dobar da nikada ne bude nedoumica!;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #64 poslato: Oktobar 26, 2011, 11:44:57 pre podne »
Citat
mene samo nervira što većina njih ni ne ide na takmičenja jer bože moj,teško je isplanirati 2-3 takmičenja u godini a kao vole to

evo ja sam jedan od tih  :)
mada me je Milos uvek kinjio zbog toga,ali sam uvek sam sebi na zalost dokazao da veoma tesko tj NIKAKO ne mogu da povezem 3 takmicenja a da forma bude najbolje
mogu da izadjem na drugo takmicenje u boljoj formi nego na prvom npr,zarad vaznosti tog drugog tj ako je ovo prvo neke kvalifikacije ili slicno (kao sto je bakic uradio ove godine pre arnolda npr) ,a da izadjem na trece takmicenje kao na drugo..NEMA SANSE...

dakle..dva takmicenja u prvom delu sezone i jedno ili dva u drugom je OK
sve ostalo je cisto maltretioranje i sebe i drugih i sudija i svih ostalih..
a sigurno sam jedan od onih koji MNOGO VISE VOLI ovaj sporit nego neki koji naokolo kokodacu kako ga vole a u u stini im puca q..c za sve ovo... 8) 8)

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #65 poslato: Oktobar 26, 2011, 11:57:25 pre podne »
Nisam mislio na takmicare nego na one koji kao vole ovaj sport a ne mogu da odu da pogledaju jedno!Lakse je iz fotelje ;)
Mada ti spadas i u ovu grupu hahaha :D
Ti imas svoje razloge i to je ok..da ne razvlacim vise,znas sta sam hteo da kazem..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #66 poslato: Oktobar 26, 2011, 12:19:16 posle podne »
Citat
Mada ti spadas i u ovu grupu hahaha

TO LUTKO!!
buraz,znas moj stav o takmicenjima itd..tj ne o takmicenjeima vec o ljudima koji se tu vrte i jednsotavno smatram da je zdravije i po mene a i po njih da se ne motam tuda u to vreme.
veliki sam emotivac  8),i mogu emocije od jednom da mi navru na srce i jbg  ;D

strana takmicenja ne mogu da gledam zbog pacova..taj covek mi se jednostavno gadi i na slici a kamoli LIVE
za ovo takmicenje sam se duletu izvinio jer me je dule zvao da sudim,ali sam bio na putu 7 dana pre toga,vratio se doma u petak tj vec je bila subota 3 izjutra i odista nisam mogao da jurim u slov.
zao mi je nekih ljudi koje davno nisam video a voleo bih a bili su tamo...i jbg...
a da je fotelja lepa...LEPA JE BRATE ;D ;D

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #67 poslato: Oktobar 26, 2011, 01:32:45 posle podne »
Ko je pacov :)?
Men sana in corpore sano !

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #68 poslato: Oktobar 26, 2011, 01:47:50 posle podne »
Rafael Santonja
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #69 poslato: Oktobar 26, 2011, 01:57:17 posle podne »
ali stvarno, ako neki covek lici na covpa to je on :D

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #70 poslato: Oktobar 26, 2011, 01:58:50 posle podne »
Hvala:-)
Men sana in corpore sano !

Van mreže Dusko Madzarovich

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 138
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #71 poslato: Oktobar 26, 2011, 04:20:35 posle podne »
ETO PREGLEDAO SAM DANAS OPET SVE SUDSKE ODLUKE. U Mr Fitness Tall bilo je 19 takmičara, vrlo jaka konkurencija i vrlo lako dolazi u takvoj situaciji do variacije konačnih odluka za mjesto gore - dole. Saša Dimitrijević je bio za jedan poen iza Francuza, mada su svi takmičari bili u top 7 na knap sa poenima. Pobednik iz Italije u maloj prednosti pred ostalima, 2-3-4 na tijesno, pa posle toga 5-6-7 na tijesno.

Ja nisam sudio ( nebi bilo fer - spremao sam nekoliko takmičara ) ali sam našao i svoje papire. To nema nikakve veze sa konačnom odlukom, kao info samo : 1. Italijan 2. Dimitrijević, 3. Lekić ,4. Francus i 5 . Slovenac Košir. Ponavljam, moje mišljenje nema veze sa konačnom odlukom.

Isto tako je bilo u Mr Athletic Tall, gdje je Bakić izgubio samo za jedan poen. Italijan stvarno odran do kraja, ali Bakić na bini perfektan ( mada nije bio u svojoj 100% formi ).

Nadam se da ovakve situacije ne obeshrabre nikoga, to je deo BB, sudske odluke mogu bit objektivne-subjektivne, uvijek je tu faktor čovjek, nadam se da i Dimitrijević i Bakić sledeće godine pokušaju da uzmu titulu. Eto i Bakića na proglašenju, zaista perfektno deluje.


Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #72 poslato: Oktobar 26, 2011, 04:41:00 posle podne »
;D sudit ce narod na internetu stavljajte slike, a mi cemo lajkati :):):):) ko vise lajkove pobjednik :D kad su sudije sve sux :D

Opaquer.. malo je off... ali kada cemo tebe videti na nekom takmicenju... Koliko znam jos uvek se nisi takmicio nigde.. Da malo osetis binu i da vidis kako to sve izgleda.. Cisto prijateljski savet.. ;)

sale sad bi mogli pricati 100 godina :D bio si u zivotnoj formi pobjedio si opet sam sebe...boli te briga za ostale i sudije su rekle kako su rekle...stos sad ti ispraviti >?
sto se mene tice ja sam rekreativac i nikad me nije bina privlacila iskreno jedino me privlaci takmicenje da dodjem kao gledalac jer uzivam gledati BB...fasciniraju me takmicari svojom pojavom i formom na bini...uzivam gledati slobodni pozing... a sto se mog sporta tice ja se sportom bavim(20godina) rekreativno u slobodno vrijeme...moj je zivot otisao drugim smjerom pravim zube i sretan sam...dok je tvoj zivot takmicarski bb i od toga zivis i zelim ti sve naj...itd...i da ti recem jos nesto nisam bas mislio na tebe nego na neke druge ljude sto su po netu izbacivali e ovaj je 3 a ja taj i taj itd...pa si ti krenuo njihovim stopama sa bacanjem slika po netu trazeci pravdu-to se meni nesvidja...al to takmicenje i 4mj je veliki uspjeh a forma ti je vrh cista petica to mi je super ;)

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #73 poslato: Oktobar 26, 2011, 05:39:00 posle podne »
ETO PREGLEDAO SAM DANAS OPET SVE SUDSKE ODLUKE. U Mr Fitness Tall bilo je 19 takmičara, vrlo jaka konkurencija i vrlo lako dolazi u takvoj situaciji do variacije konačnih odluka za mjesto gore - dole. Saša Dimitrijević je bio za jedan poen iza Francuza, mada su svi takmičari bili u top 7 na knap sa poenima. Pobednik iz Italije u maloj prednosti pred ostalima, 2-3-4 na tijesno, pa posle toga 5-6-7 na tijesno.

Ja nisam sudio ( nebi bilo fer - spremao sam nekoliko takmičara ) ali sam našao i svoje papire. To nema nikakve veze sa konačnom odlukom, kao info samo : 1. Italijan 2. Dimitrijević, 3. Lekić ,4. Francus i 5 . Slovenac Košir. Ponavljam, moje mišljenje nema veze sa konačnom odlukom.

Isto tako je bilo u Mr Athletic Tall, gdje je Bakić izgubio samo za jedan poen. Italijan stvarno odran do kraja, ali Bakić na bini perfektan ( mada nije bio u svojoj 100% formi ).

Nadam se da ovakve situacije ne obeshrabre nikoga, to je deo BB, sudske odluke mogu bit objektivne-subjektivne, uvijek je tu faktor čovjek, nadam se da i Dimitrijević i Bakić sledeće godine pokušaju da uzmu titulu. Eto i Bakića na proglašenju, zaista perfektno deluje.



Hvala Duško na pohvalama, zadovoljstvo je bilo biti Vaš gost, bilo je lepo druženje, pogotovo što sam bio sa meni dragim ljudima, žao mi je što je taj jedan poen presudio, ali bože moj....kao što Peđa gore reče nemoguće je vezati 3 takmičenja u mesec dana i biti dobar stalno i u full formi, pamet u glavu za sledeći put...jednostavno telo ne može da izdrži i neće da odreaguje na izbacivanje vode uvek isto. Toga dana nisam bio to ja jednostavno i pored želje da ponovim približnu formu telo nije htelo,ostao je mali film potkožne vode koji je došao do izražaja pod reflektorima. Sve u svemu nauk za drugi put, ako se spremaš onda izadješ kao Borko na jedno takmičenje u godinu dana i napraviš bum i tačka.

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #74 poslato: Oktobar 27, 2011, 06:23:12 pre podne »
Ova ti je Sale bila za 10. Najbolji su momci koji n ijednu takmicarsku dietu nisi odrzali i nikad stali na scenu a komentara su puni kako je sta trebalo da izlgeda i koji misic fali kome i kakav je kome pozing itd itd itd.... Stani Prvo na scenu kao sto ti je Sasa rekao pa onda se pravi pametan jer nemas pojma o kakvim je odricanjima rec kad je takmicenje u pitanju ako probas nekad shvatices. Sasa samo rokaj dalje :))

;D sudit ce narod na internetu stavljajte slike, a mi cemo lajkati :):):):) ko vise lajkove pobjednik :D kad su sudije sve sux :D

Opaquer.. malo je off... ali kada cemo tebe videti na nekom takmicenju... Koliko znam jos uvek se nisi takmicio nigde.. Da malo osetis binu i da vidis kako to sve izgleda.. Cisto prijateljski savet.. ;)

Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju