Maj 03, 2024, 09:41:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Pionesa Jovanovic  (Pročitano 117178 puta)

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #210 poslato: Jul 02, 2011, 06:56:52 posle podne »
probaj se izrezati do nule

Ne mogu, ne koristim stroJide, salim se naravno...

ne pricajte napamet

Nisam ja nista rekao, osim da ne mogu da vjerujem da neko jede prosjecno, a izgleda naprosjecno, pored toga je kako on kaze jako siromasan, mislim stice se neki "pogresan" dojam... ali dobro, bilo kako bilo, Pionesa izgleda dobro... i zelim mu jos puno uspjeha...
« Poslednja izmena: Jul 02, 2011, 07:00:04 posle podne vlado0550 »

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #211 poslato: Jul 02, 2011, 07:00:33 posle podne »
pa sada jede prosecno,ali je zato za pripreme pukao boga oca...u tom smislu jesu steroidi cudo buduci da za 4 meseca mogu da transformisu skroz uz pisanje i znojenje krvi naravno.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže AnAeRob

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #212 poslato: Jul 02, 2011, 07:59:45 posle podne »
Slazem se s Naturalnim, djelimicno, mislim ljubav prema sportu je ok, ali zadnji dinar dati u nesto sto ti nece donjeti nista, neznam...

Puno testenina.Npr za 5 dana sam uspeo pojesti 2kg krema.Za obrok pojedem ceo hleb ali bukvalno.Imam 4-5 obroka big obroka i naravno + 2 shejka.

I dalje ne mogu da vjerujm da se neko ovoliko ozderava junkom, a izgleda tako... mislim jasno je meni da si kreno sa malog bf i da nije isto kao kad se neko vec mastan odzerava s junkom, ali iz dana u dan toliki junk, prosto neznam, dolazim do onog glupog zakljucka: Steroidi su cudo!

Covek ocigledno ima odlican metabolizam(dobru genetiku),sto potpomognuto sterosima moze da podnese veliku kolicinu junka i da se ne masti mnogo,barem neko vreme..  :)

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #213 poslato: Jul 02, 2011, 08:59:23 posle podne »
Da razjasnim nešto što možda neko nije skontao.

Dragan je pazio na ishranu kad se spremao i nije junkovao a sada posle par takmičenja i duge dijete može da junkuje jer se jednostavno čovek uželeo svega.
To što on i sada izgleda VRH je zaslužan glikogen i deluje još veći, jer mu se mišić povećava zbog priliva glikogena + vode koju on vezuje tako da i dalje izgleda VRH.

Ali to isto ne znači da on sad može tako da tera godinu dana i da mu se ne promeni BF čak i na AAS.

Telo nakon duge dijete bolje iskorišćava UH ali to ne traje večno ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Exsvmod

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #214 poslato: Jul 03, 2011, 04:55:17 posle podne »
Meni samo vec par puta jedna stvar ubada oci,da kazes Pionesa da si jako siromasan..a u prici se vrte kg fineti krema,forneti,hlebovi,te stvari nisu nimalo jeftine,i sav taj pristup me cudi..kao ono da sam kupujes meso i sam ga seces i sam ga peces...mislim ok...

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #215 poslato: Jul 03, 2011, 06:54:07 posle podne »
brate, kad se nesto voli, onda ti nije zao i posljednu marku dati na to. ako treba i posuditi, zaduziti se...
stavi sliku kako prozdires oni picu :D
hahahahaaha :D
kako se hranis sada u off-u? jel malo junka ili obimno kvalitetno :)
Pa iskreno samo junk(ja sam jako siromasan tako da nemam novca priustiti ono sto bih zeleo od hrane)dacu samo neke detalje.Puno testenina.Npr za 5 dana sam uspeo pojesti 2kg krema.Za obrok pojedem ceo hleb ali bukvalno.Imam 4-5 obroka big obroka i naravno + 2 shejka.Eto i radnja mi je propala :/ pa imam bar supse za sebe.Nisam se merio skoro ali nabacujem puno,vidim da brzo rastem i jako sam zadovoljan.
siromasan?
pa sto se onda upustas u sve ovo?
nije napad, ali ako  finansijski nisi dobar,cemu onda sve pare na ovo,bolje ulazi u neke druge stvari koje ce ti doneti pare...to je samo moje misljenje...
uglavnom svaka cast na uspehu sve najbolje u daljem radu

E jbg Emile...
Ko da mi svi neznamo da nema para od BB, čovek voli i to mu je preraslo u ljubav i opsesiju.

Ovde 99% ozbiljnih vežbača nema finansija, nema sreću da ima dobro radno mesto, dobija suplemente za DŽ...
pa bas zato ne treba zadnji dinar...ko mene kada pitaju sto se ne takmicis..ja kazem NEMAM TOLIKO PARA..kratko i jasno,naravno da bi voleo jednom da stanem na binu...ali da mi to izvadi soma eura iz dzepa da bi dobio aplauz i kutiju amina ne hvala,pre cu da obrnem tih soma pa da napravim 2 soma...to je moje razmisljanje mozda je ispravno mozda nije ali je moje....ja skidam kapu takmicarima,ali ako si SIROMASAN kao sto pionesa kaze,mislim cemu...

Ponekad je taj aplauz mnogo vredniji od para :) dok ne osetis to neces znati...

Van mreže Pionesa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #216 poslato: Jul 04, 2011, 02:11:01 pre podne »
E ovako....da vam kazem...Ja zivim u kuci koju je dodelila opstina mojoj majci koju nisam video 20 godi i nasao je pre 4 god..Otac koji je jako bog sa njim ne zivim niti mi je kad dao 1 din za protein niti mu trazim.pored toga.Imam brata blizanaca koji je hendikep od rodjenja.Majka mi se oporavlja od operacije raka,ona ne radi,brat ne moze,ja trazim posao.Zivimo od socijalnog 18000din i deciji 6000din.Pozajio sam brzo para i iskreno da vam kazem dao sam 3200e za ova takmicenja i gd esam napravio obrt???U bosni tj bihacu dobivsi za 1 mesto 100e e sad ja ne radim niti sam radio ovo iz interesa para ali tih 100e bar pokrijem put-farbu za takmicenje.Sto se tice toga da sam siromasan ja to ne krijem.Pozajmio sam mnogo da bih se spremio i sami moji rezultati govore koliko sam krvi propisao trenirajuci i davajuci sve iza sebe.Znaci tu kranticu krema ne pojedem za 1 dan.npr ovd kosta kantica krema dobro 250din i ja to pojedem za 5-7 dana sa velikom kolicinom hleba.Znaci jedem pasulj,buraniju sve kuvano,povrca dosta voca itd...Jedem sve i jedem sada cesto i to obilno.Ja mogu da kazem da sam jako prezadovoljan sto sam napravio od sebe za 4 god i izasao na 7 takmicenja od kojih sam bio 5x prvi(ukljucujuci i prvenstvo vojvodine)2x drugi 1 jedno 5 mesto.I da kazem bog me je pogledao pa ima dobrih ljudi ali u srbiji tesko...pa mi je prosao cv i poslao sam papire i sada samo cekam odobrenej vize i ja odoh za dubai.Jer ovde kao sto rekoh se ne ulaze u sport vec vecinom u drogu.I iskreno draze mi je dati pare za whey hranu aas nego za izlaske-garderobu-kola-itd...To je opet samo moje misljenje.Ja ne izlazim-ne pusim(cigare sam ostavio) ne izlazim..+ pored svega toga ja moram da brinem o mojim najmilijima a ko zivi u kuci i ima dvoriste znaju koliko posla tu ima.Vec sam stavljao na status na fb koliko mi je bilo tesko u jednom trenutku dok su mi trajale pripreme imao sam 2 selidbe prebacivao 6t uglja,riljao bastu mami ,pa kad dodje zima cisti kamin svako jutro sneg drva itd itd...nije sad ja da se zalim na to sve je to sastav moga zivota i necega sto se mora i sto meni nije tesko..jer jedina osoba koja me je gurala je moja majka koja je pozajmljivala pare da bih ja bio spreman za ono sto zelim i volim i radim svim srcem.I naravno...Na svakom od tih takmicenja kad cujes taj aplauz pune sale...Kad stanes na binu i ljudi kad ti vide da zinu u tebe i kazu wow brate...eee to kad osetis onda znas za sta si se zrtvovao..Jer taj pehar-medalju diplomu ne mozes da kupis ..moras da je zasluzis.I nisam ja ponosan sto sam ja sve to osvojio ..sve te pehare i diplome mogu sebi da nabijem u dupe!bitno je da sam uspeo u onome sto sam zeleo i da se tu otvorio jedan novi put za dalje....
"Confidence is the most important thing you can teach someone... if you can teach them confidence, you don't have to teach them anything else."

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #217 poslato: Jul 04, 2011, 02:14:43 pre podne »
Veliki Covek
Svaka ti cast!!!!

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #218 poslato: Jul 04, 2011, 08:35:23 pre podne »
Train hard or go home !
www.amino.ba

Van mreže BuKi_pit

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 701
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #219 poslato: Jul 04, 2011, 08:41:49 pre podne »
sada si jos veci u mojim ocima!!! RESPECT!!!!
The pain you feel today will be the strength you feel tomorow !!!

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #220 poslato: Jul 04, 2011, 09:34:12 pre podne »
E ovako....da vam kazem...Ja zivim u kuci koju je dodelila opstina mojoj majci koju nisam video 20 godi i nasao je pre 4 god..Otac koji je jako bog sa njim ne zivim niti mi je kad dao 1 din za protein niti mu trazim.pored toga.Imam brata blizanaca koji je hendikep od rodjenja.Majka mi se oporavlja od operacije raka,ona ne radi,brat ne moze,ja trazim posao.Zivimo od socijalnog 18000din i deciji 6000din.Pozajio sam brzo para i iskreno da vam kazem dao sam 3200e za ova takmicenja i gd esam napravio obrt???U bosni tj bihacu dobivsi za 1 mesto 100e e sad ja ne radim niti sam radio ovo iz interesa para ali tih 100e bar pokrijem put-farbu za takmicenje.Sto se tice toga da sam siromasan ja to ne krijem.Pozajmio sam mnogo da bih se spremio i sami moji rezultati govore koliko sam krvi propisao trenirajuci i davajuci sve iza sebe.Znaci tu kranticu krema ne pojedem za 1 dan.npr ovd kosta kantica krema dobro 250din i ja to pojedem za 5-7 dana sa velikom kolicinom hleba.Znaci jedem pasulj,buraniju sve kuvano,povrca dosta voca itd...Jedem sve i jedem sada cesto i to obilno.Ja mogu da kazem da sam jako prezadovoljan sto sam napravio od sebe za 4 god i izasao na 7 takmicenja od kojih sam bio 5x prvi(ukljucujuci i prvenstvo vojvodine)2x drugi 1 jedno 5 mesto.I da kazem bog me je pogledao pa ima dobrih ljudi ali u srbiji tesko...pa mi je prosao cv i poslao sam papire i sada samo cekam odobrenej vize i ja odoh za dubai.Jer ovde kao sto rekoh se ne ulaze u sport vec vecinom u drogu.I iskreno draze mi je dati pare za whey hranu aas nego za izlaske-garderobu-kola-itd...To je opet samo moje misljenje.Ja ne izlazim-ne pusim(cigare sam ostavio) ne izlazim..+ pored svega toga ja moram da brinem o mojim najmilijima a ko zivi u kuci i ima dvoriste znaju koliko posla tu ima.Vec sam stavljao na status na fb koliko mi je bilo tesko u jednom trenutku dok su mi trajale pripreme imao sam 2 selidbe prebacivao 6t uglja,riljao bastu mami ,pa kad dodje zima cisti kamin svako jutro sneg drva itd itd...nije sad ja da se zalim na to sve je to sastav moga zivota i necega sto se mora i sto meni nije tesko..jer jedina osoba koja me je gurala je moja majka koja je pozajmljivala pare da bih ja bio spreman za ono sto zelim i volim i radim svim srcem.I naravno...Na svakom od tih takmicenja kad cujes taj aplauz pune sale...Kad stanes na binu i ljudi kad ti vide da zinu u tebe i kazu wow brate...eee to kad osetis onda znas za sta si se zrtvovao..Jer taj pehar-medalju diplomu ne mozes da kupis ..moras da je zasluzis.I nisam ja ponosan sto sam ja sve to osvojio ..sve te pehare i diplome mogu sebi da nabijem u dupe!bitno je da sam uspeo u onome sto sam zeleo i da se tu otvorio jedan novi put za dalje....

Svaka rec je suvisna, svaka ti cast brate zelim ti da uspes u tom poslu i da krene nabolje.Puno pozdrava :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #221 poslato: Jul 04, 2011, 10:16:19 pre podne »
Brate,svaka cast za zrtvovanja i rezultate koje si ostvario u takvom okruzenju i situaciji u kojoj si se nasao!

A sad-pali iz ove zemlje koliko te noge brzo nose...

I puno srece :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #222 poslato: Jul 04, 2011, 10:48:43 pre podne »
Brate,svaka cast za zrtvovanja i rezultate koje si ostvario u takvom okruzenju i situaciji u kojoj si se nasao!

A sad-pali iz ove zemlje koliko te noge brzo nose...

I puno srece :wink:
x2

Van mreže Wroy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #223 poslato: Jul 04, 2011, 11:28:05 pre podne »
Brate,svaka cast za zrtvovanja i rezultate koje si ostvario u takvom okruzenju i situaciji u kojoj si se nasao!

A sad-pali iz ove zemlje koliko te noge brzo nose...

I puno srece :wink:
x3

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #224 poslato: Jul 04, 2011, 01:09:58 posle podne »
i posalji mi koji barel nafte :P
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure