Maj 14, 2024, 02:52:57 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.136 poruka u 18.752 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Petar Klančir  (Pročitano 102885 puta)

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #75 poslato: Novembar 04, 2012, 05:33:34 posle podne »
evo jos jedne  :o

Van mreže Srki022

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 322
  • FLEX Gym
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #76 poslato: Novembar 05, 2012, 02:21:10 pre podne »
ubedljivo najveci potencijal na balkanu!

Van mreže Milan_Kresojevic

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
    • Official site-Milan Kresojevic
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #77 poslato: Novembar 05, 2012, 11:05:13 pre podne »
E znaci rezon nekih ljudi ovde mi je fantastican majke mi...sto se za denisa  wolfa ne pise ''pa video sam i vece listove''...?:D
Zbog toga sto je to potpuno suvisan komentar...a decko IMA ogromne listove :)Al dobro,nebitno.

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #78 poslato: Novembar 06, 2012, 04:01:47 pre podne »
E znaci rezon nekih ljudi ovde mi je fantastican majke mi...sto se za denisa  wolfa ne pise ''pa video sam i vece listove''...?:D
Zbog toga sto je to potpuno suvisan komentar...a decko IMA ogromne listove :)Al dobro,nebitno.

Ja sam se htjeo ukljuciti s komentarom, uvjek ima vece od veceg, al bilo bi najvjerovatnije pogresno shvaceno... u svakom slucaju suvisan komentat, pogortovo od nekoga kao sto je Sparat, al ok.

Van mreže Dusko Madzarovich

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 138
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #79 poslato: Novembar 06, 2012, 06:57:42 posle podne »
Petar Klančir je uspio pobjediti NABBA Mr Universe, što je prije uspijelo ( sa naših prostora ) samo Miha Zupanu i Gregor Komanu, a na drugom mjestu su stajali Neven Čorak i Sašo Petek.

Legendarni NABBA Universe su osvojili mnogi, koji nešto znače u istoriji BB, pa prema tome možemo od našeg Pere očekivati samo to, vidno mjesto u istoriji svetskog BB.

Ja sam uz Peru vidio samo dva genetika - prava bodybuildera , Dejana i Igora. Ova dva nisu došla skroz do vrha, obojica su se zbog finansijskih problema ( čitaj - nema sponzora ) zaustavila na pola puta. Nadam se samo, da se Peri nadje neki konkretan sponzor, može on do Olympie.......samo pitanje vremena. ;)


Spartak

  • Gost
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #80 poslato: Novembar 06, 2012, 07:31:31 posle podne »
E znaci rezon nekih ljudi ovde mi je fantastican majke mi...sto se za denisa  wolfa ne pise ''pa video sam i vece listove''...?:D
Zbog toga sto je to potpuno suvisan komentar...a decko IMA ogromne listove :)Al dobro,nebitno.

Ogromne listove ima, al da su nesto nevjerovatno- I NISU. Primjera radi moj otac koji nikad nije trenirao sa tegovima ima priblizno iste listove, ne zaostaju ni u definiciji.
Denis Wolf ima smijesne listove, sto ne znaci da ce ga to sprijeciti da osvaja takmicenja, a ni Peru.
Da je suvisan komentar, pa i nije. Fala bogu svako ima pravo da da komentar i kritiku. Daleko da je ovo bila losa kritika,samo pojedini idioti mogu da je shvate kao losu. Cak nije ni bila kritika nego cinjenica.

U danasnje vrijeme kad se nekome pomenu mali listovi odma prorade neki kompleksi to je cudo. Kad nekome kazes da su mu listovi mali/bzvz/smijesni, to postaje gore nego kad opsujes majku.

Zakljucak, Pero ima dobre i velike listove, AL DALEKO DA SU NEKO GENETSKO NATPRIRODNO CUDO OD LISTOVA ( kao u slucaju Erica Frankhousera). Jel kapiras sad  ili da ti ilustrujem ?

Otpozdrav

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #81 poslato: Novembar 06, 2012, 08:23:19 posle podne »
E znaci rezon nekih ljudi ovde mi je fantastican majke mi...sto se za denisa  wolfa ne pise ''pa video sam i vece listove''...?:D
Zbog toga sto je to potpuno suvisan komentar...a decko IMA ogromne listove :)Al dobro,nebitno.


Ogromne listove ima, al da su nesto nevjerovatno- I NISU. Primjera radi moj otac koji nikad nije trenirao sa tegovima ima priblizno iste listove, ne zaostaju ni u definiciji.
Denis Wolf ima smijesne listove, sto ne znaci da ce ga to sprijeciti da osvaja takmicenja, a ni Peru.
Da je suvisan komentar, pa i nije. Fala bogu svako ima pravo da da komentar i kritiku. Daleko da je ovo bila losa kritika,samo pojedini idioti mogu da je shvate kao losu. Cak nije ni bila kritika nego cinjenica.

U danasnje vrijeme kad se nekome pomenu mali listovi odma prorade neki kompleksi to je cudo. Kad nekome kazes da su mu listovi mali/bzvz/smijesni, to postaje gore nego kad opsujes majku.

Zakljucak, Pero ima dobre i velike listove, AL DALEKO DA SU NEKO GENETSKO NATPRIRODNO CUDO OD LISTOVA ( kao u slucaju Erica Frankhousera). Jel kapiras sad  ili da ti ilustrujem ?

Otpozdrav


Pera ima sve kompletno dobro tako da nema potrebe za ilustracijom.

Spartak

  • Gost
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #82 poslato: Novembar 06, 2012, 08:25:46 posle podne »
E znaci rezon nekih ljudi ovde mi je fantastican majke mi...sto se za denisa  wolfa ne pise ''pa video sam i vece listove''...?:D
Zbog toga sto je to potpuno suvisan komentar...a decko IMA ogromne listove :)Al dobro,nebitno.


Ogromne listove ima, al da su nesto nevjerovatno- I NISU. Primjera radi moj otac koji nikad nije trenirao sa tegovima ima priblizno iste listove, ne zaostaju ni u definiciji.
Denis Wolf ima smijesne listove, sto ne znaci da ce ga to sprijeciti da osvaja takmicenja, a ni Peru.
Da je suvisan komentar, pa i nije. Fala bogu svako ima pravo da da komentar i kritiku. Daleko da je ovo bila losa kritika,samo pojedini idioti mogu da je shvate kao losu. Cak nije ni bila kritika nego cinjenica.

U danasnje vrijeme kad se nekome pomenu mali listovi odma prorade neki kompleksi to je cudo. Kad nekome kazes da su mu listovi mali/bzvz/smijesni, to postaje gore nego kad opsujes majku.

Zakljucak, Pero ima dobre i velike listove, AL DALEKO DA SU NEKO GENETSKO NATPRIRODNO CUDO OD LISTOVA ( kao u slucaju Erica Frankhousera). Jel kapiras sad  ili da ti ilustrujem ?

Otpozdrav


Pera ima sve kompletno dobro tako da nema potrebe za ilustracijom.

ma sto zboris ? :)

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #83 poslato: Novembar 06, 2012, 08:33:39 posle podne »
Petru da bilo sta fali sigurno nebi pobedio na takmicenju. Danas mnogo kriticara ima,a da porade na sebi malo to im dodje teze ;D

Van mreže Milan_Kresojevic

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
    • Official site-Milan Kresojevic
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #84 poslato: Novembar 06, 2012, 08:43:05 posle podne »
E znaci rezon nekih ljudi ovde mi je fantastican majke mi...sto se za denisa  wolfa ne pise ''pa video sam i vece listove''...?:D
Zbog toga sto je to potpuno suvisan komentar...a decko IMA ogromne listove :)Al dobro,nebitno.

Ogromne listove ima, al da su nesto nevjerovatno- I NISU. Primjera radi moj otac koji nikad nije trenirao sa tegovima ima priblizno iste listove, ne zaostaju ni u definiciji.
Denis Wolf ima smijesne listove, sto ne znaci da ce ga to sprijeciti da osvaja takmicenja, a ni Peru.
Da je suvisan komentar, pa i nije. Fala bogu svako ima pravo da da komentar i kritiku. Daleko da je ovo bila losa kritika,samo pojedini idioti mogu da je shvate kao losu. Cak nije ni bila kritika nego cinjenica.

U danasnje vrijeme kad se nekome pomenu mali listovi odma prorade neki kompleksi to je cudo. Kad nekome kazes da su mu listovi mali/bzvz/smijesni, to postaje gore nego kad opsujes majku.

Zakljucak, Pero ima dobre i velike listove, AL DALEKO DA SU NEKO GENETSKO NATPRIRODNO CUDO OD LISTOVA ( kao u slucaju Erica Frankhousera). Jel kapiras sad  ili da ti ilustrujem ?

Otpozdrav



Poenta mog posta je bila da ovde nisam video da neko mnogo losijima napise ''pa video sam i bolje'',a idi u Slike clanova i clanica foruma,pa nadji nekog ko mu je blizu,a da mu je napisano nesto slicno.Zanimljivo je kako cim se pojavi neko ko je dobar,cak natprosecno dobar za svoje godine(a i od mnogo starijih od sebe),odmah se nadju komenari poput ''pa video sam i boljeg''...a oni koji mu do malog prsta nisu su sjajni,fenomenalni i nikad bolji,samo zao sto su dostizni.
Kompleksi su jako interesantna stvar.U svakom slucaju,kao sto si ti konstatovao sta si vec konstatovao,konstatovali smo i decko koji je postovao ispod mene kao i ja,pa eto...pojedini idioti(da te citiram od malopre) ce i dalje nastaviti to da rade,tako da i ja u sustini samo iznosim cinjenicu i svoje misljenje kao i svi drugi ovde.Jedno je dati konstruktivnu kritiku ili savet,a drugo ISKLJUCIVO kritikovati i zaista dobrima traziti mane kako bi pokusali drugima da pokazemo kako ''oni u stvari nisu tako dobri kao sto se prica''...takvu vrstu kritikovanja treba potkrepiti jos necim osim sedenja iza ekrana kompa 24h dnevno da bi imala neku vrednost...
Otpozdrav i tebi

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #85 poslato: Novembar 06, 2012, 11:13:57 posle podne »
ja sam uzivo vidio peru kad nije bio ovako poznat na DiFu u zagrebu u teretani ;) prije par godina imao je tada ogromne noge...al tada me je fascinirala njegova snaga :D a Milana sam isto uzivo vidio u vukovaru davnooo imamo neke zajednicke frendove itd... pravi bilderi pojava su kad ih zraknes i pero i milan...tako vidio sam mnogo likova sa foruma al pero i kresa su bas kompletni ;) figura kako treba pravi bilder da izgleda!

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #86 poslato: Novembar 07, 2012, 01:11:53 pre podne »
Ma decko je bomba...


                               www.fitnessclubvladica.com

Spartak

  • Gost
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #87 poslato: Novembar 07, 2012, 01:53:35 posle podne »
Ma decko je bomba...

ja mislim da ima bzvz noge

Spartak

  • Gost
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #88 poslato: Novembar 07, 2012, 02:54:07 posle podne »
evo za retardirane koji ne znaju razliku izmedju nevjerovatnih listova i dobrih listova

nevjerovatni listovi :
http://img846.imageshack.us/img846/8494/fankcalves.jpg
http://legendspoon.com/wp-content/uploads/Erik-Fankhouser8.jpg
http://muscle.iuhu.org/wp-content/uploads/2010/04/jay-cutler-calves-olympia1.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_A8NvspqPit4/TTOs8Qc8LII/AAAAAAAAABE/rwdv7ZYCv0s/s1600/Calves+Erik+Fankhouser+Ben+Jeff+Long.jpg


sve ostalo su prilicno dobri listovi.
Ko ovo shvati kao omalovazavanje Pere, je jednostavno retardirana budala.

Uopste necu da raspravljam sa izgorenim mozgovima.
Odoh

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #89 poslato: Novembar 07, 2012, 07:36:02 posle podne »
evo za retardirane koji ne znaju razliku izmedju nevjerovatnih listova i dobrih listova

nevjerovatni listovi :
http://img846.imageshack.us/img846/8494/fankcalves.jpg
http://legendspoon.com/wp-content/uploads/Erik-Fankhouser8.jpg
http://muscle.iuhu.org/wp-content/uploads/2010/04/jay-cutler-calves-olympia1.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_A8NvspqPit4/TTOs8Qc8LII/AAAAAAAAABE/rwdv7ZYCv0s/s1600/Calves+Erik+Fankhouser+Ben+Jeff+Long.jpg


sve ostalo su prilicno dobri listovi.
Ko ovo shvati kao omalovazavanje Pere, je jednostavno retardirana budala.

Uopste necu da raspravljam sa izgorenim mozgovima.
Odoh

Spartak jel si popio u skorije vreme neki eliksir mudrosti?