Jun 16, 2024, 09:12:16 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Preporuka treninga za moj slucaj ! Potrebna pomoc  (Pročitano 1394 puta)

Van mreže dzenotiii

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Preporuka treninga za moj slucaj ! Potrebna pomoc
« poslato: Jun 19, 2011, 10:20:31 posle podne »
Pozdrav svima kao prvo, novi sam na ovom forumu pa imam jako jako puno pitanja a na ovom forumu ima jako jako puno postavljenih tema  koje sam pokusao procitat obracajuci focus na ono sto mi je potrebno medjutim nisam nasao pa sam odlucio napisat ovu temu s tim da cu dobit zeljeni odgovor

Situacija je sljedeca . . .
Kreno sam u teretanu  vec 2 mjeseca idem sad ce 3
22 godine  190 cm i 123 kg i imam zelju da se spustim  na 100 kg
Sad ako ima neko da mi preporuci najbolji trening   kolko setova koje vjezbe  kolko odmaranja medju vjezbama itd itd   znam da je  mozda puno ali bi bio jako zahvalan
Ova dva mjeseca koja sam proveo u teretani sam radio standardne vjezbe 2 misicne cjeine za 1 dan  3 radna dana 1 odmaranje npr
Pon
Lejda i biceps

Utor
Sisa i triceps

Srij
Ramena i noge

odmor   pa stalno ova rotacija   prateci ovo radio sam i standardne vjezbe uz 4 seta  sa 10 do 12 ponavljanja   da li da tako nastavim il da pocnem ubacivat neke druge vjezbe
kako sta      imam motivaciju i zelju tako da bi volio imat i dobar plan i program


Sto se tice ishrane konstovo sam se sa nutricionistom i napravio mi je plan i program ishrane  i uz teretanu cu ubacit kardio  svaki 2 dan     eventualno  neko lagano trcanje 30 min ili hit 20 min zavisi



Jako bi bio zahvalan kad bi mi neko od clanova mogao oko ovog pomoc i plan i program treniranja sastaviti

Hvala unaprijed


Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Preporuka treninga za moj slucaj ! Potrebna pomoc
« Odgovor #1 poslato: Jun 19, 2011, 10:45:40 posle podne »
Druze ne postoji program za skidanje kila niti za nabacivanje mase. Cilj treninga je da se pogode  misicna vlakna. A to o gubljenju kila ili dobijanju kila iskljucivo zavisi od toga sto jedes.
Napisi taj program ishrane koji ti je nutricionista napisao da se cudimo malo posto sam procitao par progama raznih "nutricionista" koji su 5 puta manje strucni od dosta momaka koji ce te posevetovati na ovom forumu.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Preporuka treninga za moj slucaj ! Potrebna pomoc
« Odgovor #2 poslato: Jun 20, 2011, 08:20:22 pre podne »
Upavo tako, bolje daj da vidimo tu ishranu, 90 posto sam siguran da je blagi uzas u pitanju...

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: Preporuka treninga za moj slucaj ! Potrebna pomoc
« Odgovor #3 poslato: Jun 20, 2011, 10:37:28 pre podne »
Upavo tako, bolje daj da vidimo tu ishranu, 90 posto sam siguran da je blagi uzas u pitanju...
x2
Train hard or go home !
www.amino.ba