Maj 14, 2024, 04:25:38 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.136 poruka u 18.752 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Steroidi prvi put !  (Pročitano 13018 puta)

Van mreže Danijel_92

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Steroidi prvi put !
« poslato: Jul 08, 2011, 07:45:20 posle podne »
Pre svega postovanje svim clanovima , zovem se Danijel imam 19 godina , 83 kg redovno se bavim sportom, treniram ragbi 3 godine , idem u teretanu 4 godine, imam iskustva nisam pocetnik,  pio sam proteine,kreatine,amino ... znate kako to vec ide,na ishranu pazim itd... :) . E sada hteo sam da vas pitam, nadam se da sam na pravom mestu,  da mi date savete ,  i da mi preporucite sta mi je najbolje za pocetak ,koje zastite itd. Hvala unapred .  :)
No pain , no gain ! :)

Van mreže Manojlovic Petar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: Steroidi prvi put !
« Odgovor #1 poslato: Jul 08, 2011, 08:20:45 posle podne »
Ovo cak i ja mogu da odgovorim. :) Mlad si za to,nista pre 21 godine u najgorem slucaju...
Ko zna zasto je to dobro.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.551
Odg: Steroidi prvi put !
« Odgovor #2 poslato: Jul 08, 2011, 08:22:02 posle podne »
 jos koristi genetski potencijal , pogotovo sad u tvojim godinama kad inace si pun prirodnog testosterona(greota da ga sabijas AAS om ali stvarno), i jos si redovan u sportu , teretani itd, a imas i staz...  sad u stvari najvise bujas 19 ta , prve godine 20 te najbolji napredak se pravi , niko ti ne bi preporucio sad da se roknes... nastavi sa dobrim supsima i samo budi redovan i istrajan uporedi slike sad i za jendo tri godine ih uporedi:)  takodje procitaj malo na forumu o suplementaciji pre tokom i posle treninga , znacice ti...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Steroidi prvi put !
« Odgovor #3 poslato: Jul 08, 2011, 08:50:30 posle podne »
pazi svaki clan foruma ce ti reci da batalis to sada,tako da batali nastavi da se hranis dobro,treniraj jako,pij suplemente(ako ti finansije dozvoljavaju)i bices PRAVI!!
bolje napisi kako se hranis,kako treniras,sta pijes pa da tu napravimo da bude kako treba ;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Danijel_92

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Steroidi prvi put !
« Odgovor #4 poslato: Jul 09, 2011, 01:59:12 posle podne »
Ok , hvala svima na savetima , jasno mi je sve , nastavicu ovako kako sam trenirao bez steroida . Naturalni jedan dan cu da napisem ishranu moju i kada treniram , pa da vidite jel valja, ako ne, da sredimo i to ,Hvala jos jednom . :)
No pain , no gain ! :)

Van mreže DinoIvana

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 211
  • respect treba zasluziti
Odg: Steroidi prvi put !
« Odgovor #5 poslato: Jul 09, 2011, 09:48:56 posle podne »
slabo kometarisem na forumu jer ne bih nekada da ispadnem prepametan, ali ljudi po meni, koji ne planiraju nesto ozbiljno tipa radi bavljenje ovim sportom,takmicenja i cvrsto odluce o tome i svate sta znaci rec DOPING i sta sve to nosi sa sobom i posle toga,  ne bi trebali  ni u ludulu da posezu za nekim stvarima!
po meni idi max. sa svim suplementima  ukoliko imas novca, i hrani se dobro i vidi kako ti ide to. i nako toga i brdo treninga videces dali ti treba nesto za dalje TO STO ZELIS.  NE SVATAJ TAKO OLAHKO ASS!
JER ZA SVAKI REZULTAT TREBA DORO OZNOJITI GUZU!

Van mreže awram26

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Steroidi prvi put !
« Odgovor #6 poslato: Jul 24, 2011, 10:48:00 posle podne »
da ne zapocinjem novu temu
Hteo sam da probam sa steroidima ail problem mi je gde da ih nabavim,jer koga god da pitam niko ne koristi to(satro).
Pa sam na fejsu naso neko ko reklamira da prodaje setroide i salje na kucnu adresu. Sta vi mislite o svemu ovome,da li je to u redu tako naruciti.

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Steroidi prvi put !
« Odgovor #7 poslato: Jul 24, 2011, 10:57:44 posle podne »
ima dosta laznjaka na trzistu...tako da se raspitaj dobro...

Van mreže awram26

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Steroidi prvi put !
« Odgovor #8 poslato: Jul 24, 2011, 11:08:14 posle podne »
ali on salje na kucnu adresu ja nemam pojma sta ce mi poslati. Moze da mi posalje i tik tak a nemam pojma ni ko je ni sta je,kom da vratim.

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Steroidi prvi put !
« Odgovor #9 poslato: Jul 24, 2011, 11:33:40 posle podne »
nisam ja u tim vodama tako da ti ne mogu pomoci...ali imas ovde na forumu dosta "hemicara" pa se raspitaj kako,gde,sta,zasto...
ne znam da li se varam al imam utisak da si se malo zaleteo??? da nisi bas upucen u pricu,a stvar uopste nije za zajebanciju...pazi sta ces i kako ces

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Steroidi prvi put !
« Odgovor #10 poslato: Jul 24, 2011, 11:38:49 posle podne »
i ja i dalje ne znam sto se bakcete sa sumljivim tipovima i sumljivom robom...test depo-jeftino,provereno,predozirano,cisto
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Steroidi prvi put !
« Odgovor #11 poslato: Jul 24, 2011, 11:48:14 posle podne »
i ja i dalje ne znam sto se bakcete sa sumljivim tipovima i sumljivom robom...test depo-jeftino,provereno,predozirano,cisto
Ali dileri kazu da ne valja :D

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Steroidi prvi put !
« Odgovor #12 poslato: Jul 25, 2011, 12:06:59 pre podne »
i ja i dalje ne znam sto se bakcete sa sumljivim tipovima i sumljivom robom...test depo-jeftino,provereno,predozirano,cisto
x2

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Steroidi prvi put !
« Odgovor #13 poslato: Jul 25, 2011, 03:13:23 pre podne »
i ja i dalje ne znam sto se bakcete sa sumljivim tipovima i sumljivom robom...test depo-jeftino,provereno,predozirano,cisto
Ali dileri kazu da ne valja :D

p da,UG labovi imaju proverene sertifikate o cistoci,depo je prljav ;D  mada i on poskupeo mamu im lopovsku :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Steroidi prvi put !
« Odgovor #14 poslato: Jul 25, 2011, 10:35:14 pre podne »
u BiH je Test Depo u apoteci 1ampula 250ml=1,25eur