Jun 16, 2024, 05:14:09 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!  (Pročitano 92074 puta)

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #75 poslato: Jul 29, 2011, 10:35:41 posle podne »
 ;D jbte se ja potrosio kucu para na suplamente i hranu i opet nisam nista napravio :(( krecem ovom metodom :D

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #76 poslato: Jul 29, 2011, 10:36:49 posle podne »
znaci jedino ti znas da treniras...posto si jedino ti ovo uspjeo
zeznuo si cak i Skipa i Tita...oni su bar imali 8 obroka dnevno...a ti samo na 4...
zalosna je ova prica...a jos tuznija prica da ti u Hrvatskoj ne dozvoljavaju pristup niit jednom forumu, jel nemogu da podnesu tvoj uspjeh...sta reci na to?

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #77 poslato: Jul 29, 2011, 10:37:16 posle podne »
ma je verujem da je natural sto da ne ja na alhoholom i i cokolade sam skoro dva meseca sad ne bas dva ali na odmoru 10tak dana i tek tuk sada a za junk food da ne pricam bolje  a trening mi je samo vratilo sklekovi i mn kardio eto slike forma je posle tri dana pojedeno jedno kilo ipo cokolade i razne gluposte ma sve zavisi od metabolzimu sad ja ne serem kao jedem gluposti i eto slike ja se hranim kao i svi tu pazim na ishranu odredzeni period ali sakam da kazem da moze nije ovo nedostizno i bas mi je sumljiva prica kad neko kaze radim kardio na prazan stomak rotiram hidrate radim keto a nigde rezyltate e ja u  te price ne verujem ako zapnes kako treba rezultati su tu i nema dalje pozz i nisam mislio nista lose samo verujem da je momak natural sto da ne

pa dobro buraz jel ti imas 2%bf?Jel na tih 2% imas 95kg buduci da imas 180+cm ?Pa sta pricas onda jbt.Bez neke uvrede sad ali mislis da je tvoj izgled nedostizan u odnosu na ovo?


i ja sam 10 dana jeo tulumbe i samo plivao i seksao,ali sam na 500depoa.A kad sam to natural radio,auu bato ala opada sve i dolazi salce.Tako da,nemojmo preterivati.Ti pepi izgledas OK ali nisi ni dosao do nekog natural maksimuma ni blizu.Jos moze tu mesa natural prilicno.A da si visok 165cm i da si na toj kilazi i formi,e onda bi i tebe flejmovali svi :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže marko.simicic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 100
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #78 poslato: Jul 29, 2011, 10:39:48 posle podne »
Svi mi koji volimo citati dugacke postove u kojima nema niti jednog interpunkcijskog znaka.

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #79 poslato: Jul 29, 2011, 11:03:46 posle podne »
Vi samo hejtujete coveka, on je konstantan u celoj prici 14 godina eeeeej breee... samo nije voleo da se slika u proslosti....  :D

Sad ima 35god i krece prirodni test da mu divlja - za 2 god. jos minimum 7-8kg cistih...


Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #80 poslato: Jul 29, 2011, 11:09:30 posle podne »
Ostalo mi ovde propionata jedno 4 gr i trena jedno 2 gr... To cu sve u kantu za djubre i krecem sa  Vladimirovom ishranom i treningom...

Bolje ti čuvaj to :)

Što se tiče cele priče...briga me dali je natural ili nije, nikada nebi razumeo da neko kaže jesam a nisam...ne vidim što to rade,? ali znam da ih ima takvih mali milion, srecem ih svaki dan i stalno se provaljuju.  ;D

I ako niste znali npr metan nije steroid on je anabolik :D xaxaxaxa (to sam čuo od odraslog čoveka koji je po njegovom rezonu " fantastično" upućen u AAS :)  )
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #81 poslato: Jul 29, 2011, 11:11:33 posle podne »
ja mislim  da se orali u opste ne racunaju :)

i dobro Milos rece, pa kad ce test i GH da mu krenu, ako nece u 35-oj? :D

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #82 poslato: Jul 29, 2011, 11:20:15 posle podne »
U ovoj temi nije mesto recima kao sto su hemija i anabolici... Samo zelene jabuke i cedevita  ;D

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #83 poslato: Jul 29, 2011, 11:21:39 posle podne »
ja mislim da se ovaj vise nece vracat na forum

Van mreže nemanja1234

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #84 poslato: Jul 29, 2011, 11:32:48 posle podne »
Ne zelim uopste da ulazim u pricu da li je neko natural ili ne, ali sam hteo da prokomentarisem ovo za broj obroka...
Nemaju svi po 6-8 obroka, pa dobro izgledaju:
http://www.leangains.com/
http://www.leangains.com/search/label/Client%20results

Cak i naucna istrazivanja podupiru ovu teoriju... i sposobnost tela da kompenzuje ukoliko se duze vreme nije unosila hrana (fasting), a onda se pojede veca kolicina... Na kraju se sve svede maltene na kolicinu proteina i kalorija tokom celog dana, a ne u broju obroka...

P.S. Ja licno imam 6 obroka (bez pwm-a), ali smatram da nije uredu da neko prica o necemu sto nije probao, bilo to dobro ili lose.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #85 poslato: Jul 29, 2011, 11:50:18 posle podne »
I ja se slazem za obroke oko 4 komada,ali na dijeti bez konstantnog obrokovanja...katabolizam tezak,fasting ima beneficije kada se radi o masi,ovde jednostavno kao nekom ko je natural najveca je borba katabolizam.A sansa da imati u isto vreme i misicnu masu vecu i bolesnu formu je ravno nuli zbog katabolizma koji bi stravicno jeo misic cim se padne ispod 5-6% bf
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #86 poslato: Jul 29, 2011, 11:52:01 posle podne »
p.s. pogledaj ovog lika sto se sliak ispred ogledala,ako je ovo ista osim average ebite me.Da lik ima 10kg vise e onda bi bilo epohalno otrkice,ovako nista spec imati tu formu kada bas i nema neku misicnu masu.O tome se radi u celoj prici oko naturalizma


a onaj lik dole marcus sto s etakmici,ako je on natural sa onom cvrstinom misica,ja sam kineska kraljica.
« Poslednja izmena: Jul 29, 2011, 11:54:24 posle podne TeH FiLiP »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #87 poslato: Jul 30, 2011, 12:20:25 pre podne »
@pepi bez uvrede .. ti izgledas lepo .. mnogo lepse od ovog lika, ali ti ne izgledas bilderski vec onako manekensi ^^.. tvoja forma je ogromna razlika sa ovom.. veoma daleko od nedostizne forme natural
« Poslednja izmena: Jul 30, 2011, 12:29:29 pre podne BokY_LA »

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #88 poslato: Jul 30, 2011, 12:44:30 pre podne »
ne znam zasto ljudi vole lagati oko hemije, ali ne oni ne shvataju da ne lazu nas, vec sebe ;)
Train hard or go home !
www.amino.ba

Van mreže pepi

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #89 poslato: Jul 30, 2011, 12:46:49 pre podne »
ma nisam ja imao nameru da se hvalim ili nesto ja nemam blage veze od bilderski izgled ne ni treniram kako treba nista to nema veze sa mnom nego hocu da kazem da verujem da moze da se postigne forma i sa manje proteina i dr gluposti i natural sve zavisi od coveka do coveka i metabolizma ja imam drugara koji jedva jede 150 gr proteina i manje jede torte beli hleb a ima 77 kg na 8%bf zadnji put kad je merio a da ne pricam kako trenira zato i verujem da je moguce ali sta je tu je mozda i gresim