Maj 10, 2024, 11:04:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.114 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!  (Pročitano 91040 puta)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #180 poslato: Septembar 30, 2011, 09:20:20 posle podne »
ma to je promenljivo,nekad idem eksplozivno gore,nekad bas sporo,ali gledam da onako kako sma zapoceo prvu seriju,teram do zadnje sto se tempa tice....btw meni je majke mi mnogo teze ici eksplozivno kada su vece tezine nego lagano :D

a to 150-180,pa kazem ti periodizacija,evo sada radim verovatno malo eksplozivnije jer sam an dijeti pa idem brze serije i vece kilaze manja ponavljanja jer bas i nemam snage za extra sporo :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Blaster

  • Gost
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #181 poslato: Septembar 30, 2011, 10:57:47 posle podne »
upravo tako nemas snage jer kada je kalorijski deficit misicu nagomilavanje metabolita mnogo teze pada i brze dolazi do otkaza..nasuprot neuralnoj stimulaciji gde je metabolicki faktor minimalan... a teze ti pada jer si verovatno neuralno neefikasan,tj treba ti mnogo serija do max kilaze da bi se aktivirao za te velike posto skoro nikad nisi zalazio  u te zone...slicno meni...npr kad radim zadnju seriju bencha 5kg gore menja situaciju.!znaci 5kg dole i super kontrolisem a 5kg gore i oce mi padne na glavu teg....a pre toga opusteni skokovi 10-20kg... forgive me al odlutao sam u aspekte treninga tipa snage ,ali i dalje u nivou bodibildinga,Thibs me odusevljava kao i zaciorski a kad si natural stvarno trazis sve moguce nacine da napredujes konstantno i ovo sto sam video u zadnjih pola godine koliko god nelogicno nekima zvucalo je zaista tako...stronger muscle is a bigger miscle...a ne mora da znaci obratno ..unistismo coveku temu...uglavno smatram da je cheating kao vid intezifikacije preko otkaza ok -i to smatram samo u slucaju da se dumbell curl ne pretvavra u deadlift to power snatch :D

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #182 poslato: Oktobar 01, 2011, 02:34:51 pre podne »
ma odaljismo se od teme ovde,pogledajte one videe i sami procenite koliko je to dobro raditi i da li je to chiting ili totalno druga vezba,buduci da onako pogadjate listove koliko i biceps prakticno :/
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Blaster

  • Gost
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #183 poslato: Oktobar 01, 2011, 07:29:32 posle podne »
aaa videe?cek cek?ja mislio ti pricas globalno o cheatingu a ti u stvari pricas o nekom klipu?gde? nisam vido :D

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #184 poslato: Oktobar 02, 2011, 01:11:41 posle podne »
aaa videe?cek cek?ja mislio ti pricas globalno o cheatingu a ti u stvari pricas o nekom klipu?gde? nisam vido :D


pogledaj mu u potpisu,izvodi biceps pregib dvorucni
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže jocifer

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 134
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #185 poslato: Oktobar 02, 2011, 06:15:01 posle podne »


Ovaj tvrdi da je natural takodje.. ::)
Da ne bude samo da Vladimir izgleda predobro bez aas...

Van mreže *Robert*

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
    • Pansport
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #186 poslato: Oktobar 02, 2011, 07:11:41 posle podne »
To je rekao i Cutler u jednoj emisiji. :D

Van mreže Vladimir Versic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #187 poslato: Oktobar 03, 2011, 10:21:09 pre podne »
kakvi su planovi za dalje? neko takmicenje?
Zasad najvažniji mi je porast snage cijelog tijela a sa tim će ići i masa, što se tiče natjecanja izašao bi na neko natural natjecanje u Europi ali otom potom.

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #188 poslato: Oktobar 03, 2011, 03:20:55 posle podne »
 ;D ti nikad nist nes napraviti u BB ni na kakvom takmicenju pa makar to bilo i natural jer ti pojma nemas ni o ovom sportu a ni o sportu di je snaga u pitanju...jer veze nemas o ishrani a ni o tehnici dizanja utega...mlatis bezveze tim tegovima koda nikad nisi usao u teretanu...neka grmase i gofoze izovdis ....evo sve kud se snimas jos vidice djeca neka pa ce misliti da imas veze s ovim sportom pa ce to prakticirati tako sto ce 100% dovest ih do povrede nedaj boze...a ovo da je moj forum ovaku laprdiju bih isbrisao!!

Van mreže Vladimir Versic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #189 poslato: Oktobar 07, 2011, 07:48:48 pre podne »
ma odaljismo se od teme ovde,pogledajte one videe i sami procenite koliko je to dobro raditi i da li je to chiting ili totalno druga vezba,buduci da onako pogadjate listove koliko i biceps prakticno :/
Pogledaj malo Arnija ima negdje slika na netu u mlađim danima gdje radi cheating na biceps dvoručnim utegom gdje su mu ledja prakticki paralelna sa podom u gornjem položaju, ja nisam ni blizu tolikog varanja, mislim da će teško doći do povrede leđa kod treninga bicepsa ipak je to mala skupina i ne koriste se toliko velika opterećenja i naravno cheating je pod kontrolom ali nije bitno nek svako radi kako misli da je najbolje za njega ok? :)
« Poslednja izmena: Oktobar 07, 2011, 07:54:35 pre podne Vladimir Versic »

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #190 poslato: Oktobar 08, 2011, 01:37:32 pre podne »
ma odaljismo se od teme ovde,pogledajte one videe i sami procenite koliko je to dobro raditi i da li je to chiting ili totalno druga vezba,buduci da onako pogadjate listove koliko i biceps prakticno :/
Pogledaj malo Arnija ima negdje slika na netu u mlađim danima gdje radi cheating na biceps dvoručnim utegom gdje su mu ledja prakticki paralelna sa podom u gornjem položaju, ja nisam ni blizu tolikog varanja, mislim da će teško doći do povrede leđa kod treninga bicepsa ipak je to mala skupina i ne koriste se toliko velika opterećenja i naravno cheating je pod kontrolom ali nije bitno nek svako radi kako misli da je najbolje za njega ok? :)

Arni je od mladjih dana (15-16god) na hemiji,tako da ko sto rekoh,kada ste na hemiji mozete malo slobodnije trenirati,rezultati nece izostati.Ti si naturalac jel,i ja samo ne kontam kako je moguce da ti natural onako ista uradis??Mislim,onda si prvi u svetu,shvatas li to,zasto se ne reklamiras na bodybuilding.com jebes nase forume,tamo ces odma da dobijes sponzorstvo posto si natural a imas takvu formu na takvu masu.Jednostavno nevidjeno,toplo preporucujem.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #191 poslato: Oktobar 08, 2011, 07:58:31 pre podne »
Citat
Arni je od mladjih dana (15-16god) na hemiji
NIJE TACNO
znaci litre i litre mleka,tata mu je radio u lozionici a on da bi izgledao tako je radio po 19 sati dnevno da bi kupio mleko i sir!!!
Otisao je na svoje prvo takmienje gde je video neverovatnog OLIVU koji je bdw bio natural,i posle na zagrevanju ga je pitao kako je tako veliki,a ovaj mu je odgovrio da jede MESO,i od tada je ARNI znao gde je pogresio
THE REST IS HISTORY

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #192 poslato: Oktobar 08, 2011, 09:46:20 posle podne »
Citat
Arni je od mladjih dana (15-16god) na hemiji
NIJE TACNO
znaci litre i litre mleka,tata mu je radio u lozionici a on da bi izgledao tako je radio po 19 sati dnevno da bi kupio mleko i sir!!!
Otisao je na svoje prvo takmienje gde je video neverovatnog OLIVU koji je bdw bio natural,i posle na zagrevanju ga je pitao kako je tako veliki,a ovaj mu je odgovrio da jede MESO,i od tada je ARNI znao gde je pogresio
THE REST IS HISTORY

cuti bre vidis da pokusavam da ih sve nagovorim na hemiju a ti mi kvaris spiku :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Vladimir Versic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #193 poslato: Oktobar 09, 2011, 12:10:04 posle podne »
Citat
Arni je od mladjih dana (15-16god) na hemiji
NIJE TACNO
znaci litre i litre mleka,tata mu je radio u lozionici a on da bi izgledao tako je radio po 19 sati dnevno da bi kupio mleko i sir!!!
Otisao je na svoje prvo takmienje gde je video neverovatnog OLIVU koji je bdw bio natural,i posle na zagrevanju ga je pitao kako je tako veliki,a ovaj mu je odgovrio da jede MESO,i od tada je ARNI znao gde je pogresio
THE REST IS HISTORY
Šala ili? :)

Van mreže urlich

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
  • Храброст није порицање ни одсутност страха
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #194 poslato: Oktobar 12, 2011, 02:23:19 posle podne »
Kad smo vec kod forme izodjenja gledaj ti ovu muscle mind conection.http://www.youtube.com/watch?v=yu-IguOi2No&feature=related