Maj 03, 2024, 11:34:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim  (Pročitano 19370 puta)

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #30 poslato: Septembar 09, 2011, 09:58:00 pre podne »
kako mrzim kada ljudi pocnu da seru, o ukusima, o detaljima, brendovima, picke materine, brate treba biti srecan da uvek imas WHEY i CAOOOOOOOOOO, najgore je kada nemas sta da popijes posle treninga !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #31 poslato: Septembar 09, 2011, 09:59:47 pre podne »
ma ovde je prica o koncentratima,nekome ce tesko napraviti razliku 75% i 85% koncentart realno,Hidrolizat je skroz druga prica. A opet i sa hidrolizatom tesko da ce primetiti razliku posle mesec dva pijenja kako on tvrdi.

fiki buraz
ne pricam ja sada ovde dali neko oseti razliku ili ne.to si dobro objasnio
ja sam samo rekao da postoje razlike u KVALITETU PROTEINA zbog razlicituh termickih obrada sirovine.tako da sigurno ima razlike sve i da su 2 proteina iste vrste tj obradjivana istom metodom ali razlicita sirovina i odmah nisu u startu isti..

a ovo si u pravu

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #32 poslato: Septembar 09, 2011, 10:00:21 pre podne »
kako mrzim kada ljudi pocnu da seru, o ukusima, o detaljima, brendovima, picke materine, brate treba biti srecan da uvek imas WHEY i CAOOOOOOOOOO, najgore je kada nemas sta da popijes posle treninga !

genius
ovo nesto na moj racun?

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #33 poslato: Septembar 09, 2011, 10:27:55 pre podne »
kako mrzim kada ljudi pocnu da seru, o ukusima, o detaljima, brendovima, picke materine, brate treba biti srecan da uvek imas WHEY i CAOOOOOOOOOO, najgore je kada nemas sta da popijes posle treninga !

genius
ovo nesto na moj racun?

ma jok... na milanov

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #34 poslato: Septembar 09, 2011, 11:52:21 pre podne »
@milan
na koje tacno iskustvo sa proteinima mislis?
ovo drugo ne bih komentarisao osim sto cu reci da nije samo razlika u pakovanju (kutije-kese) radi smanjivanja cene nekog proizvoda, jer sigurno nije isto neki koncentrat dobijem npr CF tehonlogijom i sa vrednoscu 70-72 % i neki koncnetrat koji je dobijen CMF tehnologijom i napravljen cisti denaturizovan koncnetrat i vrednost mu samim tim porasla na 79-81% a da ne govorim o isolatima ,hydrolisatima itd,jer na zalost nema svaka firma tj lab iste tehonlogije obrade sirovine ( I KOJEE) ITD-a da kutija igra veliku ulogu kod srpskog kupca TO JE SIGURNO ( sto sarenije-po defaultu BOLJE)

na ovo sam mislio direktno na celokupan deo

Proteini

TRENING I ISHRAHA SU MI KONSTANTNO ISTI (mala odstupanja) TAKO DA MOGU PO IZGLEDU PRIMETITI POSLE ODTEDJENOG PERIODA DA LI SE NESTO DESAVA ILI NE!!

1. Dymatize nikad vise.... meni se ukus licno nije svideo ni jedan, a proabao sam vanila, cokolada, moka i sumsko voce... a i rezultat nikakav popio sam oko 30 libra
2. Champion nutrition dve kutije od 5 libra ukus super sastav zadovoljavajuci
3.Muscletech isto nisam zadovoljan
4. Optimum nutrition stvarno vrhunski protein bez daljneg, ukus osrednji, ako imas para ima veliko pakovanje od 10libra tu nema greske
5.Ultimate nutrition pro star, trenutno vanila, rum cokolada... Cena malo visoka, ali bez daljenjeg vredi svaku paru.. rum mi se nesvidja ukus
6. The nutrition trenutno Casein koji pijem uvece pred spavanje, ukus super lesnik, odnos cena kvalitet stvarno korektno, od kad ovo pijem primetio sam da ujutru lakse podnosim treninge, a i cinimi se da sam dobio malo i na tonusu misica...
7. sto se blendova tice stize Gasparijev, pa javljam moje iskustvo
8. All max, Doryan, nutra bolic, mozda je tu jos necega bilo, na mene nije ostavilo znacajan utisak...

Izolate nisam uzimao.. ali polako testirrac sve...


PEDJA SITUACA NEIDE U SMERU UKOME SAM JA MISLIO, MOJE ISKUSTVO SAM HTEO DA PODELIM ZBOG POCETNIKA JER I JA SEBE SMATRAM POCETNIKOM
ZATO TE MOLIM LOCK I  BRISI MOJU TEMU, POSLEDNJ IPUT SAM NESTO NAPISAO SVE STO ME ZANIMA SALJEM TI PRIVATNO MAIL ILI SE CUJEMO HVALA JOS JEDNOM

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #35 poslato: Septembar 09, 2011, 11:57:15 pre podne »
Citat
na ovo sam mislio direktno na celokupan deo

ok milance

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #36 poslato: Septembar 09, 2011, 11:57:23 pre podne »
Kazes da si popio dymatize 30 libra i nisi nista primjetio, sta si primjetio od ostalih, a da to nije ukus?

Do tog kazeina vidim samo da ocjenjujes ukus...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #37 poslato: Septembar 09, 2011, 12:05:50 posle podne »
Kazes da si popio dymatize 30 libra i nisi nista primjetio, sta si primjetio od ostalih, a da to nije ukus?

Do tog kazeina vidim samo da ocjenjujes ukus...

vidi
neznam zasto se stalno hvatate na to sta je neko primetio
ok
a dali moze suprotno pitanje
a sta ste npr VI primetili od nekoh jefitnijige osim sto ste primetili da nemate para za skuplji?
pravdati se sa tim SVE JE TO ISTI q...xc NIJE TACNO jer nije,tj da jeste onda ne bi postojala kategorizacija
isto bi bilo da kazete..jebe mi se koji je auto samo da ide..NIJE TACNO..svi mi imamo zelju da vozimo nesto dobro,besno itd.
svi ono koji tvrde drugacije su LICEMERI I PICKE jer su mozda svesni da nikada nece moci BOLJE VISE DALJE i onda je linija manje odbrane...sve je to isti kurac.

ja sam gore objasnio da protein do rptoeina NIJE ISTI KURAC i nemoze da bude
dali to neko moze da shvati ili ne,to je neki drugi par opanaka,ali je cinjenica da nije isti

sta je ko osetio..
pa zar mora da se oseti?
zar treba da ti znak da se neki protein dobro ne muti ne bude dovljan pa da ne vidis da je uradjen od jefitine sirovone i sa mozda...nalgasvam MOZDA CROS LOW filtracijom (najprimitivjnojom u 21 st)..

zar treba da se primeti da od nekog proteina imas bolje benefite ako posle treniga sto pre dospe u krv??...zar treba biti dovljno glup da se ne razlikuje nesto sto je KVALITETNO I URADJENO KAKO TREBA zarad toga i toga za razliku do necega sto je uradjeno sa nekim drugim metodama i zasnovano na nekim drugim principima.

zar treba biti dovoljno glup da NEZNAS STA JE DOBRO ZA TEBE/

zar NE TREBA imati pravo da odlucis sta je dobro za tebe?

zar se treba nabedjvati po internetu o tome kako ja mogu da pijem prostar i nista drugo ne valja tj da mi je isti kurac i da li je CF i MUSLETECH....??-iz razloga sto nemam para za MT??


aman...
« Poslednja izmena: Septembar 09, 2011, 12:08:05 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #38 poslato: Septembar 09, 2011, 12:22:31 posle podne »
skoro svi ovde vi ste hemicari.... Ja na patike vise dajem nego vi na suplemente, ja za jedan trening vise iztrcim nego vi za celu godinu na traci.. ja sam u zadnjih sest meseci pocepao 3 para patika... svaki trening sebe doteram do krajnih granica, sport treba da nas ucini da imamo malo tolerancije razumevanja, lepg ponasanja.. a ne.... nevredi... Malo vas je ovde prvo dostiglo svoj fizicki maksimum -pa onda poteglo za hemijom... uglavnom vecina ljudi koji idu u teretanu su ufazonu moram nesto da uzmem inace cu se brzo smoriti.. to je problem nemate psihu... a moji treninzi ti prave psihu jer kroz bol iszrpljenje spoznajes sebe kao osobu, spozas da li si lopov, prevarant, lazov ili pak u tebi postoji nesto ljudski... ali to vi necete osetiti nikad... zato ste tu gde jeste ispred ogledala gledate svoje obime i divite se iglicama u svojim torbama...

Van mreže srebrni vuk

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
  • THE EASY DAY WAS YESTERDAY
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #39 poslato: Septembar 09, 2011, 12:26:57 posle podne »
...rece macak i smaza slaninu :-)
Κύριε ἐλέησον

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #40 poslato: Septembar 09, 2011, 12:28:30 posle podne »
BRAVO GENERALE  :) ZATO SI I TU GDE JE SI, COVEK JEDNOSTAVNO NESEBICNO IZNOSI SVOJE ZNANJE SA POSTOVANJEM PREMA SVIMA I PREMA ONIMA KOJI ZNAJU I PREMA ONIMA KOJI MANJE ZNAJU....

PA MOGLI BI MAKAR SVI MI DA IMAMO MALO TOLERANCIJE I RAZUMEVANJA JEDNI PREMA DRUGIMA PA DA CITAMO STO VISE OVAJ FORUM I NJEGOVA IZLAANJA< PA DA TEK ONDA IZNOSIMO SVOJA MISLJENJA I ISKUSTVA< DA I ON OSETI DA TO STO PISE NIJE UZLUD< DA SE I ON OSETI PONOSNIM, DA BUDE PONOSAN NA NAS I DA OVO SVE NIJE UZALUD...

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #41 poslato: Septembar 09, 2011, 12:31:42 posle podne »
...rece macak i smaza slaninu :-)

PA DA IMA ISTINE :),  NISAM JA PROTIV HEMIJE, DA RASPITIVAO SAM SE, DA PRIPREMAM TEREN, ALI SAM ZA DA PRVO DOSTIGNES SVOJ MAKSIMUM... A MOJ MAKSIMUM CE BITI KAD SA SUPLEMENTIMA NEBUDE VISE NIKAKVE PROMENE...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #42 poslato: Septembar 09, 2011, 12:41:55 posle podne »
Citat
svi ono koji tvrde drugacije su LICEMERI I PICKE jer su mozda svesni da nikada nece moci BOLJE VISE DALJE i onda je linija manje odbrane...sve je to isti kurac.

x2 ova ti se pozlatila... nema tog coveka na svetu koji je gadljiv na pare ... "ako ne znas sta je bolje , pitaj sta je skuplje" - istina u preko 90 % slucajeva ... dokazano i teoretiski i empiriijski i u praksi i kako hoces... :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #43 poslato: Septembar 09, 2011, 01:00:53 posle podne »
ovo nema smisla dalje
LOCK