Maj 21, 2024, 10:39:00 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.149 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim  (Pročitano 19414 puta)

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #15 poslato: Septembar 07, 2011, 11:39:38 posle podne »
Beta K je kreatin, inace :)
jeste beta k je vrsta kreatina kombinacija beta alanina i kreakalina..  kreakalin koji je mnogo bolji od obicnog kreatina, samo nisam siguran koliko, ali to cu sada proveriti... jer mi je ideja da vidim kakav ce rezultat dati sam kreatin, a kakav kad ga posolim sa beta alaninom... mozda je adekvatna zamena, a manje novaca kosta.. ;)
« Poslednja izmena: Septembar 07, 2011, 11:42:06 posle podne milan.vts »

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #16 poslato: Septembar 07, 2011, 11:42:09 posle podne »
Pa evo ja sam pio i kre-alkalin i monohidrat, pa ne primetih da je mnogo bolji.
No curling in the squat rack!

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #17 poslato: Septembar 07, 2011, 11:43:38 posle podne »
Pa evo ja sam pio i kre-alkalin i monohidrat, pa ne primetih da je mnogo bolji.
Pa ok super... ja hocu da vidim kako deluje na mene i na moju vrstu treninga...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #18 poslato: Septembar 08, 2011, 07:29:10 pre podne »
Pa evo ja sam pio i kre-alkalin i monohidrat, pa ne primetih da je mnogo bolji.

o ovome smo vec rpicali zar ne?
ja npr monohidrat NE PODNOSIM apsolutno mada odlicno reagujem na njega i na male doze (2 x 5 gr) npr
dok sa krealky u kombianciji sa beta alaniniaom sam se osecao odlicno (veca snaga,izdrzljivost,bez bezpotrebnog zadrzavanja tecnosti kojeg sam od monohidrata imao UZAS -oticao sam kao kukurz)

ovo su iskustva
a neznam dali si probao krealky u ok dozama..mozda je tu caka kod tebe

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #19 poslato: Septembar 08, 2011, 07:41:08 pre podne »
Uh ja bi voleo malo da oteknem ko kukuruz :), zato sam i uzeo da vidim sta ce se desiti... :) Drugar sa treninga koristi, ima malo vode, ali ne preterano, meni se to svidelo, pa da probam.....


Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #20 poslato: Septembar 08, 2011, 07:46:29 pre podne »
Evo jednog testa....
od preparata trenutno
pre treninga, jeck 3d 2 merice, 10g glutamina,10g bcaa
posle treninga 10-g glutamina, 10 g bcaa, 2g soli, ace sumeca tableta 25 g dex i whey 30g  (sad cu povecati na 45)
uvece casein
vitamini minerali
omega 3
uvece zma
beta k prestao pre par nedelja

10 dana nisam nista uzimao, kilaza mi se sa 79 spustila na 75.. svi koji su me videli, rekli su da mi je obim ruke manji i da sam se nekako osusio....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #21 poslato: Septembar 08, 2011, 10:48:57 pre podne »
Evo jednog testa....
od preparata trenutno
pre treninga, jeck 3d 2 merice, 10g glutamina,10g bcaa
posle treninga 10-g glutamina, 10 g bcaa, 2g soli, ace sumeca tableta 25 g dex i whey 30g  (sad cu povecati na 45)
uvece casein
vitamini minerali
omega 3
uvece zma
beta k prestao pre par nedelja

10 dana nisam nista uzimao, kilaza mi se sa 79 spustila na 75.. svi koji su me videli, rekli su da mi je obim ruke manji i da sam se nekako osusio....

milance
zasto ova sol?

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #22 poslato: Septembar 08, 2011, 02:31:55 posle podne »
Evo jednog testa....
od preparata trenutno
pre treninga, jeck 3d 2 merice, 10g glutamina,10g bcaa
posle treninga 10-g glutamina, 10 g bcaa, 2g soli, ace sumeca tableta 25 g dex i whey 30g  (sad cu povecati na 45)
uvece casein
vitamini minerali
omega 3
uvece zma
beta k prestao pre par nedelja

10 dana nisam nista uzimao, kilaza mi se sa 79 spustila na 75.. svi koji su me videli, rekli su da mi je obim ruke manji i da sam se nekako osusio....

milance
zasto ova sol?

Aha evo ovako.. Drugar sa treninga praktikuje u sejk da stavlja sol zbog elektrolta, jer tvdi da mnogo izgubimo iste preko znoja tokom treninga pa da ih povratimo..ja sam ubacio da probam ...  kakvo je tvoje misljenje o ovome?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #23 poslato: Septembar 08, 2011, 03:39:18 posle podne »
milane
to je jako zastarleo i primitivno misljenje
u ELEKTORLITE tj minerale u rastovru spadaju natrijum,kalijum,kalcijum,hlor i fosfat....iz samog ovoga tebi ne trebam govirti da ti unosis samo jedan MINERAL i to onaj mozda najgori po nase telo
Na jeste mineral bez kojeg NE SMEMO da zivimo,ali je vise nego dovoljna kolcina od 2 gr koju preko dana unesemo kroz razno razne vidiove,zacine,salate,meso itd..
unositi Na preko mere znaci rizikovati mnoge probleme u organizmu a jedan od njih je onaj najgori a to je sto na zalost Na ima svojstvo da zadxrzava vodu u celiji i moze da prouzurukuje hieprtenziju na taj nacin
poremtiti elektorilite tj unositi neki vise o nekoga u sintetskom obliku je VEOMA OPASNA I RIZICNA IGRA jer disbalans elektorlita moze da dovede do veoma opasnih posledica
neznam dali znas sta mi radimo pred takmicenje tj igra sa elektrolitma odnosno kalijum - natirujum pumpa ali to je tolika riskanta igra da ne zelim o tome da govrim javno jer neznam dali znas za pojmove povisenog nivoa kalijuma ili obratno sto dovdi do zasotaja rada srcanog misica tj smrti a sve zbog prekomernog unosa natirujuma na ustrb kalijuma i onda obrnes loptu i pras......

nadam se da je ok objsanjenje

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #24 poslato: Septembar 08, 2011, 05:59:10 posle podne »
Pedja ovo si odlicno objasnio, imao sam priliku da cujem na dva mesta sa kakvim su se strahotama suocili ljudi koji su se zajebavali na ovaj nacin sa Na i jedna velika poruka za svakoga ko misli da se igra sa zdravljem je da prvo dobro razmisli o tome i raspita se na vise strana jer ovo su stvari koje uopste nisu za zajebanciju.
Men sana in corpore sano !

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #25 poslato: Septembar 08, 2011, 10:57:16 posle podne »
milane
to je jako zastarleo i primitivno misljenje
u ELEKTORLITE tj minerale u rastovru spadaju natrijum,kalijum,kalcijum,hlor i fosfat....iz samog ovoga tebi ne trebam govirti da ti unosis samo jedan MINERAL i to onaj mozda najgori po nase telo
Na jeste mineral bez kojeg NE SMEMO da zivimo,ali je vise nego dovoljna kolcina od 2 gr koju preko dana unesemo kroz razno razne vidiove,zacine,salate,meso itd..
unositi Na preko mere znaci rizikovati mnoge probleme u organizmu a jedan od njih je onaj najgori a to je sto na zalost Na ima svojstvo da zadxrzava vodu u celiji i moze da prouzurukuje hieprtenziju na taj nacin
poremtiti elektorilite tj unositi neki vise o nekoga u sintetskom obliku je VEOMA OPASNA I RIZICNA IGRA jer disbalans elektorlita moze da dovede do veoma opasnih posledica
neznam dali znas sta mi radimo pred takmicenje tj igra sa elektrolitma odnosno kalijum - natirujum pumpa ali to je tolika riskanta igra da ne zelim o tome da govrim javno jer neznam dali znas za pojmove povisenog nivoa kalijuma ili obratno sto dovdi do zasotaja rada srcanog misica tj smrti a sve zbog prekomernog unosa natirujuma na ustrb kalijuma i onda obrnes loptu i pras......

nadam se da je ok objsanjenje

Razumem, sve mi je jasno, od veceras greska ispravljena... Hvala na detaljnom objasnjenu, zato sam i ovde da ispravim istu  na vreme, kako nebi doslo do posledica....

Pedja voleo bi jos da prokomentarises moja iskustva sa proteinima, koliko je  realno mje iskustvo  ili pak mislis da sam se malo umislio sto nije nimalo netacno.....

JA SAM RADIJE ZA VARIJANTU DA SE ISTRIPUJEM U PROTEINE ZDRVAU ISHRATU TRENINGE NEGO DA RAZMISLJAM O RULETU GUDRI PIJANCENJU KRADJI... ITD

I da slazem se sa necim ako ides u teretanu i radis neki trning, ne ulazim kakav da mozda neces primetiti razliku u proteinima.. ali ako svaki trening dodovis sebe do svojih krajnih granica i iscrpljenosti itekako ti je svaki gram potreban... :)


NIJE BITNO KOJI JE PROTEIN  AJMO ONDA SVI NA BIO TEC... <<<<mislim da ce ovaj maltene svi zaobci...>>>

« Poslednja izmena: Septembar 08, 2011, 11:18:17 posle podne milan.vts »

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #26 poslato: Septembar 08, 2011, 11:55:51 posle podne »

NIJE BITNO KOJI JE PROTEIN  AJMO ONDA SVI NA BIO TEC... <<<<mislim da ce ovaj maltene svi zaobci...>>>

ne diraj mi BIO TECH! Oni prave NAJ NAJ NAJ BOLJE!!!! rukavice za 500 dinara :D
hahahhahah
evo 2 god ih imam, izlizala se koza, al jos su u akciji :D
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #27 poslato: Septembar 09, 2011, 12:02:02 pre podne »
milane
to je jako zastarleo i primitivno misljenje
u ELEKTORLITE tj minerale u rastovru spadaju natrijum,kalijum,kalcijum,hlor i fosfat....iz samog ovoga tebi ne trebam govirti da ti unosis samo jedan MINERAL i to onaj mozda najgori po nase telo
Na jeste mineral bez kojeg NE SMEMO da zivimo,ali je vise nego dovoljna kolcina od 2 gr koju preko dana unesemo kroz razno razne vidiove,zacine,salate,meso itd..
unositi Na preko mere znaci rizikovati mnoge probleme u organizmu a jedan od njih je onaj najgori a to je sto na zalost Na ima svojstvo da zadxrzava vodu u celiji i moze da prouzurukuje hieprtenziju na taj nacin
poremtiti elektorilite tj unositi neki vise o nekoga u sintetskom obliku je VEOMA OPASNA I RIZICNA IGRA jer disbalans elektorlita moze da dovede do veoma opasnih posledica
neznam dali znas sta mi radimo pred takmicenje tj igra sa elektrolitma odnosno kalijum - natirujum pumpa ali to je tolika riskanta igra da ne zelim o tome da govrim javno jer neznam dali znas za pojmove povisenog nivoa kalijuma ili obratno sto dovdi do zasotaja rada srcanog misica tj smrti a sve zbog prekomernog unosa natirujuma na ustrb kalijuma i onda obrnes loptu i pras......

nadam se da je ok objsanjenje

Razumem, sve mi je jasno, od veceras greska ispravljena... Hvala na detaljnom objasnjenu, zato sam i ovde da ispravim istu  na vreme, kako nebi doslo do posledica....

Pedja voleo bi jos da prokomentarises moja iskustva sa proteinima, koliko je  realno mje iskustvo  ili pak mislis da sam se malo umislio sto nije nimalo netacno.....

JA SAM RADIJE ZA VARIJANTU DA SE ISTRIPUJEM U PROTEINE ZDRVAU ISHRATU TRENINGE NEGO DA RAZMISLJAM O RULETU GUDRI PIJANCENJU KRADJI... ITD

I da slazem se sa necim ako ides u teretanu i radis neki trning, ne ulazim kakav da mozda neces primetiti razliku u proteinima.. ali ako svaki trening dodovis sebe do svojih krajnih granica i iscrpljenosti itekako ti je svaki gram potreban... :)


NIJE BITNO KOJI JE PROTEIN  AJMO ONDA SVI NA BIO TEC... <<<<mislim da ce ovaj maltene svi zaobci...>>>



a sta fali biotechu??Ti si neki sef njihovih proizvodnih linija pa znas nesto sto mi ne znamo??Voleo bih da vidim kakve rezultate ti razliek ti parve ti proteini koji ti koristis buduci da mora da su bo0lji od ovih koji ja jadonja pijem raznorazne... Pijem i biotech izmedju ostalih,razlika u odnosu na ostale je sto ga ne pakuju u kutije pa je shodno i jeftiniji.Btw mnogo filozofiras :)

p.s. Biotech tribulus isto koristim i prezadovljan kad smo vec kod bioteka,a whey sam bukvalno probao svaki koji ima kod nas a bogami i van dosta toga,i ja mora da sam neki skroz neosetljiv lik kada nisam priemtio da me je neki radio 7% bolje od drugog kao tebe...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #28 poslato: Septembar 09, 2011, 07:22:20 pre podne »
@milan
na koje tacno iskustvo sa proteinima mislis?
ovo drugo ne bih komentarisao osim sto cu reci da nije samo razlika u pakovanju (kutije-kese) radi smanjivanja cene nekog proizvoda, jer sigurno nije isto neki koncentrat dobijem npr CF tehonlogijom i sa vrednoscu 70-72 % i neki koncnetrat koji je dobijen CMF tehnologijom i napravljen cisti denaturizovan koncnetrat i vrednost mu samim tim porasla na 79-81% a da ne govorim o isolatima ,hydrolisatima itd,jer na zalost nema svaka firma tj lab iste tehonlogije obrade sirovine ( I KOJEE) ITD-a da kutija igra veliku ulogu kod srpskog kupca TO JE SIGURNO ( sto sarenije-po defaultu BOLJE)
« Poslednja izmena: Septembar 09, 2011, 07:37:09 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #29 poslato: Septembar 09, 2011, 09:49:25 pre podne »
ma ovde je prica o koncentratima,nekome ce tesko napraviti razliku 75% i 85% koncentart realno,Hidrolizat je skroz druga prica. A opet i sa hidrolizatom tesko da ce primetiti razliku posle mesec dva pijenja kako on tvrdi.
« Poslednja izmena: Septembar 09, 2011, 09:52:21 pre podne TeH FiLiP »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure