Maj 12, 2024, 06:32:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.133 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Druga kura...  (Pročitano 7408 puta)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Druga kura...
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 30, 2011, 11:38:33 pre podne »
ne ocekuj cuda.

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: Druga kura...
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 30, 2011, 08:06:35 posle podne »
Ljudi nisu niti svjesni koliko se dobro moze izgledati samo sa supsima i hranom.
Kada mislim na supse hocu reci na 1kg BCAA i 1kg glutamina, pa wheya, kreatin, pa onda pilece bijelo, krumpir,riza...
Ima da sve puca :D, ali mora se biti konstantan.

Van mreže eR4s3R

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Druga kura...
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 31, 2011, 07:58:22 pre podne »
A da sacekas 3-4 meseca, ili koliko vec treba, i da skupis kes i isplaniras do detalja kompletan ciklus kao i oporavak posle ciklusa (sto se tice lekova, hrane, suplementacije itd)...

sa 100e mesecno za kasiku i supl. moje iskreno misljenje je da ces jebati receptore bez veze i da neces iskoristiti pun potencijal tela koje aj da kazemo ne poznaje lekove...

npr. pil. belo je oko 350din=1kg, x 30dana = 10.500din (100e), kao najjeftiniji izvor proteina, a gde su ovsene, pirinac, neki junk itd itd...  ;)
trenutno je tako kako je, 500g pil.belog, 300g pirinca 5 jaja 200g ovsenih, pola litra jogurta, 200g ella sir + whey - oko 250g proteina (3g/kg), u martu/aprilu bice to mnogo bolje pred sledecu kuru...

Gde je belo 350din Milose? Ja 500placam.
Ja 450 u Kraljevu, file bez kostiju.

ne ocekuj cuda.
Naravno, samo bih malo da odskocim do proleca, pa onda ide priming sa rotacijama uh i malo drugacijim treningom, ubacuju se i BCAA i glut uz whey, tecne amino, pa ubacujem bold uz test posto sam deku vec probao, videcemo sta je bolje...pa sledecu zimu i tren, sve je ovo u planu ako bude zdravlja i parica... Bitno mi je da sam u hrani i treningu disciplinovan. Okacicu fotke kad krenem s kurom i posle, da vidimo sta moze galenika solo...bez prajminga, bf mi je 12 btw...

Ljudi nisu niti svjesni koliko se dobro moze izgledati samo sa supsima i hranom.
Kada mislim na supse hocu reci na 1kg BCAA i 1kg glutamina, pa wheya, kreatin, pa onda pilece bijelo, krumpir,riza...
Ima da sve puca :D, ali mora se biti konstantan.
Tacno tako, Vendetha primer 100%. Sve pohvale. Ali jbga, spadam u nestrpljive, priznajem  ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Druga kura...
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 31, 2011, 10:14:29 pre podne »
Citat
.ja da imam uslova za ovakvu suplementaciju ne bih ni pomisljao na hemiju bar jos par godina.

wow owo wow owo wow....curik!!!
MOLIO BIH TE DA OVAKVE komentare koje NEKO MOZE DA SHVATI kao savet NE PISES OVDE NA FORUMU
nadam se da ces ovo sto pre da procitas da pobrisem ovu temu
pitanje za tebe:DALI SI TI SVESTAN KOLIKO SI TI GLUPOST OVDE ODVALIO i koliko je ovo opasno NEZNANJE??

Van mreže eR4s3R

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Druga kura...
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 31, 2011, 11:30:14 pre podne »
Joj bre, Pedja, ja kao da moram da crtam...naravno da ne svrstavam tren, bold i test u supse, to se odnosilo na deo recenice pre toga, lol  :D

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Druga kura...
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 31, 2011, 12:25:12 posle podne »
Potpuno se slazem sa nekim sa prosle stranice. Skupi pare pa udji u celu pricu spreman i izvuci 100% od hemije ako vec hoces da je koristis.  Ovako neces uraditi nista posebno... Ja gledam prvo pare za klopu pa za supse pa tek na kraju ako se ima za hemiju!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Druga kura...
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 31, 2011, 03:00:27 posle podne »
Ja ne znam sto mislite da maks sredjena ishrana i hemija nije neki rezultat??Jbt ja od suplemenata van kreatina i wheya nisam nista koristio skroo 3 godine...dal vi shvatate KONACNO da kroz povrce unosite vitamine i minerale,da kroz meso,jaja itd unosite protein...stvarno msilite da neko na hemiji treb ada brine o KATABOLIZMU nekom preteranom...mislim prezvakana tema i opet ja idem protiv vetrenjaca al nekad stvarno ne mogu istrpeti ove komente kao da su supsi jebena ambrozija... mislim i pored toga ja sam coveku rekao da je sve na njemu,po meni se ne hrani dobro i ne treba da ulazi u kuru.Moje misljenje.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Druga kura...
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 31, 2011, 03:03:48 posle podne »
mislim ne govorim protiv suplemenata,samo kazem da su to SUPLEMENTI,DODACIIIII ISHRANI.I tu su po stoti put kao OLAKSANJE,da ne biste morali jesti kilo povrca,ili 10 belanaca posle treninga,ili pola kg ele pred spavanje itd itd...ali ako neko moze to sve ispostovati iz hrane ne vidim potrebu za nekom preteranom suplementacijom,pogotovo ne recenicom da bez suplemenata nema nista...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Druga kura...
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 31, 2011, 03:57:59 posle podne »
mislim ne govorim protiv suplemenata,samo kazem da su to SUPLEMENTI,DODACIIIII ISHRANI.I tu su po stoti put kao OLAKSANJE,da ne biste morali jesti kilo povrca,ili 10 belanaca posle treninga,ili pola kg ele pred spavanje itd itd...ali ako neko moze to sve ispostovati iz hrane ne vidim potrebu za nekom preteranom suplementacijom,pogotovo ne recenicom da bez suplemenata nema nista...

fiki
ti kao da zaboraljvas KAKAV SI USPEH imao dok si bio natural ali sa FULL suplementacijom i koliko si para odvajao za istu- opravdano I KAKO SI IZLGEDAO u te dane
ali ni to nije bitno
ja ne vidim razloga zasto neko a ako moze bi morao da se nagurava sa mesom a ima mogucnost da neke stvari nadoknadi sa DODATCIMA ISHRANI kako si i sam rekao
niko ovde ne prica o tome da su suplemetni AMIN i da ih se treba drzati kao pijan plota,vec ovaj momak gore kaze tj pravi paralelu tipa IHHH JA DA IMAM PARA ZA SUPLEMENTE NE BI NIKADA UZEO HEMIJU??

jel i ti to hoces da kazes da u stvai je isti kurac samo jefitnija opcija je uzeti hemiju??

i ja ne vidim logicno objasnjenje uz koje bi se moglo i NA HEMIJI dobroj i sa adektvanim trenizima izbeci katabolizam bez suplementa
tacno je da sam i ja nekada sve radio BEZ ISTIH i ne samo ja vec mnogo nas,ali TADA SE MANJE I ZNALO a i REUZLTATI SU BILI ADEKVATNI TADASNJEM ZNANJU=DAKLE MANJI filipe
ja od kada krositim suplemente i ne samo ja vec njih mnogo oko i pored mene+IMAJU FANTASTICNE USPEHE
jel ti mislis da ti svoj uspeh dok si bio natural mozes da prirpises ssvom znanju? hrani? treningnu?...ne bih rekao fiki

a na tvoju opasku da ako neko moze da pojede 10 belanca posle treninga a dmu ne treba pwm-glupost.to je LINIJA MANJEG OTPORA (trenutno tvog)
NE KAZEM DA NE MOZE,ali KAZEM DA NIJE BOLJE
na svakom je da olduci STA JE BOLJE ZA NJEGA
a raditi recenica tipa-NEMAM PARA ZA PROTEIN PA CU DA UZMEM GALENIKU..daj molim te

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Druga kura...
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 31, 2011, 04:22:20 posle podne »
Pedja nisi lepo procitao post.Ja sam napisao da je glupost reci da uz max sredjenu ishranu +hemija ne mogu da se dobiju valjani rezultati.Nisam napisao da ih pokretac ove teme ima,buduci da sam napisoa i da mu ne bih svaetovao kuru jer mu je slaba ishrana.

i daleko  od toga da je logika moja da je hemija jeftiniji nacin da se dodje do msiica.Evo nek se jave ako zele samo ljudi sa ovog foruma koje sam odvratio i od prvih i od drugih kura bas zbog toga sto su isli ovom logikom zaobilazenja nekih stvari.

Suplementi ili ne,hemija se koristi kad lupite u neki plato i ide se izuzetno sporo ili se skoro uopste ne ide dalje.Tu valjda nema sta da se prica i moje misljenje o tome svi znaju.


e sad na tvoja pitanja tj izjave da odgovorim:

da trosio sam dosta na supse,bio sam natural,i opet bih isto uradio i ne bih posezao za aas dok ne stignem do nekog valjanog osnova da ne kazem platoa.ja sam lepo trenirao godinama,uz supse sam dostigao neki nivo i onda uz jos god dve istrazivanja krenuo u aas...mislim da nisam pogresio.

Ovo oko hemije kao jeftinije opcije sam ti vec odgovorio,nikako.nazalost tako trenutno radi 99% korisnika aas :/ i jbg mi s eovde borimo protiv toga,zato razumem sto si mozda protumacio moj post na los nacin.

Mislim evo primera...cujem dosta puta u teretani kaze lik "Ja kad nemam wheya ne treniram uopste" a moja izjava bi pre bila "Da ne mogu da unesem 250-350gr proteina i kilo UH dnevno,niti bih koristio aas niti bih se bavio ovime na ovom nivou nekog viseg rekreativca. A ti proteini i UH mi zaista nije bitno da li su iz wheya,kazeina,pirinca,vitarga ili jaja sve dokle god ih imam  za pojesti u dovoljnoj kolicini.
Hocu reci,pokusavam da nagnam ljude da supse shvataju kao dodatak majku mu,ne kao nesto bez cega nema treninga.Ako ti jedes dva kila mesa dnevno,samo rokaj tako i dalje,ne gresis,to je ono sto sam zeleo reci.

I jos jednom nigde ne pise ako nemam za protein uzecu galeniku.Ja licno na kuri evo koja ce za koji dan,znam da ne mogu bez wheya uneti potrebnu kolicinu proteina,i naravno da sam prvo uzeo supse pa tek onda dao koju stotinu jevreja na hemiju.To je moj primer,opet znam gomile koje prave svasta a ni ne liznu whey vec klopaju kao ludaci.Niko ne kaze da ne bi imali bolje rezultate sa full suplementacijom,vec je kritika ovde bila da je bez full supsa nemoguce napredovati iole dobro! nadam se da se razumemo sada.

« Poslednja izmena: Oktobar 31, 2011, 04:24:50 posle podne TeH FiLiP »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Druga kura...
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 31, 2011, 05:02:03 posle podne »
fixi  8) 8)
vidis kako se rauzmemo 8) 8)

Citat
  od toga da je logika moja da je hemija jeftiniji nacin da se dodje do msiica

a jel se ne kaze moja logika a ne LOGIKA moja ili si to pesnicki nadaren nesto u ovim poznim casovima vecernjim  ;D ;D

Citat
e sad na tvoja pitanja tj izjave da odgovorim:

thnx
nisu bile izjave vec opservacije  ;D ;D7

ali da ne kenjam vise

Citat
I jos jednom nigde ne pise ako nemam za protein uzecu galeniku

NISAM NI MISLIO NA TEBE
vec rekoh da tako na kraju balada ispadne i da ovo neko moze da procita i primeni
samo to i nista vise..

Citat
vec je kritika ovde bila da je bez full supsa nemoguce napredovati iole dobro!
a ja kazem da je MOGUCE ali sigurno ne tako DOBRO i tako LAGANO kao sa suplemetacijom
i pre ces zabosti PLATO sigurno sa obicnom ishranom nego sa vrstama i oblicima supsa koje danas sve postoje
tj hocu da kazem da ce telo pre da ti se adaptira na 700 gr mesa,15 belenaca,2 tunjevine,400 gr pirinca itd-svaki dan nego kada saras,menjas,uvodis,izbacujes,tj sto vise zbunjujes to bolje..

Citat
nadam se da se razumemo sada.

 :-* :-*




Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Druga kura...
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 31, 2011, 07:05:21 posle podne »
dvoje su se tako smuvali... ubice vas ta romantika i pesnistvo bre hehehehe  :D :P

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Druga kura...
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 31, 2011, 07:21:38 posle podne »
dvoje su se tako smuvali... ubice vas ta romantika i pesnistvo bre hehehehe  :D :P

lol

Van mreže eR4s3R

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Druga kura...
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 31, 2011, 09:30:24 posle podne »
AMAN BRE! Ishrana mi je sredjena, imacu para za WHEY i CREATINE, necu da uzimam BCAA, GLUTAMINE i NO jer nemam trenutno kinte. A sta su radili BB kad nije bilo BCAA i NO??? Sto da ne uzmem galeniku ako nisam imao AMA BAS NIKAKVIH PROBLEMA, (ovde ne pricam o "vidljivim i osetnim" - VADIO SAM KRV I RADIO HORMONE)! OVIM NIKAKO NE PODSTICEM BILO KOGA DA UZIMA HEMIJU - TO JE PREVELIKI RIZIK, DALEKO OD TOGA DA SAVETUJEM BILO KOGA, AKO SAM JA "LUD" TO JE ZA MENE I TACKA. Hemija je za profesionalce i tu je kraj, mi sto radimo na svoju ruku to je nas problem. Svaka tema u ovom podforumu se zavrsava ovako, ovo je zalosno... U svakom sl. hvala svima na izdvojenom vremenu, poslednje sto sam zeleo je da spamujem i da odemo u off, zato se i nisam oglasavao ranije, samo citao...i to DOSTA, vidimo se sa fotkicama za neki dan, pa za 2 meseca da vidite rezultate, napisao sam sve sta i kako cu da uzimam, pa prosudite sami na kraju... I jos jednom - OVO STO RADIM JE NA MOJU RUKU, ispod 23 god. ne POMISLJAJTE na steroide, hvala Bogu pa imamo ovakve forume i mozemo da se informisemo o svemu, jos jednom hvala svima, narocito Pedji koji izdvaja ogromno vreme da isprati sve na forumu kako treba...pozz

Van mreže car...kralj...prvak u skoku u dalj!!

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Odg: Druga kura...
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 31, 2011, 11:04:58 posle podne »
"Zivana" vas provalila... :D :) :)