Maj 09, 2024, 11:13:44 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.114 poruka u 18.753 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Evo i mene :)  (Pročitano 9821 puta)

Van mreže LakIIII

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Evo i mene :)
« poslato: Decembar 15, 2011, 05:32:15 posle podne »
pozdrav :) Prvo da kazem nesto o sebi..Imam 18 god,visok sam 183cm trenutna tezina 90kg..Treniram oko godinu,ali i ranije je bilo nekih nazovi treninga,pocevsi od svoje 13-14 godine,tipa pocnem pa batalim..sto naravno nije ok :) Posledja 4 mjeseca intenzivno treniram i sredjujem ishranu ali opet sto se tice ishrane svjestan sam da to nije ono pravo,sto cu naravno gledati da korigujem u zavisnosti od finansijskih mogucnosti :) Moj cilj nije BB(sto ne znaci da ne volim da treniram i da se hranim,makar koliko mogu ,kao oni),dakle studiram bezbjednost,iz Crne Gore sam,tacnije iz Niksica :)  Sto se tice suplementacije,prije 3 mjeseca poceo da uzimam whey+dex kao PWM,ali nekad i umjesto obroka sa ovsenim :) Dakle sve ovo je neki pocetak ozbiljnijeg pristupa treniranju,jer to stvarno volim i trudim se koliko mogu :) Prve slike su od prije nekih 3 mjeseca...slikano je kamerom sa telefona,tako da su sl lose ali sta da radim :D

Van mreže LakIIII

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #1 poslato: Decembar 15, 2011, 05:35:30 posle podne »
Evo i nekih slika od skoro...Sve ovo je tek pocetak ali eto cisto da imate neku predstavu o meni :))

Van mreže LakIIII

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #2 poslato: Decembar 15, 2011, 05:38:24 posle podne »
...
« Poslednja izmena: Decembar 15, 2011, 06:18:41 posle podne LakIIII »

Van mreže LakIIII

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #3 poslato: Decembar 15, 2011, 05:48:36 posle podne »
.
« Poslednja izmena: Decembar 15, 2011, 06:17:53 posle podne LakIIII »

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #4 poslato: Decembar 15, 2011, 07:41:50 posle podne »
Ovaj, mlad si - pa jedan dobronameran savet - smanji tezine sa kojima radis, ne za 20%, nego duplo - povredices se...  ;)

Jer neko ko radi "testeru"sa 50kg u striktnoj formi bi trebalo da izgleda mnogo drugacije...

Takodje, mozda nije lose da napises jelovnik, dace ti momci sigurno neki dobar savet..

Samo guraj, pozz  ;)


Van mreže LakIIII

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #5 poslato: Decembar 15, 2011, 11:41:32 posle podne »
Ok Milose,hvala,sve mi je jasno....Nijesam smanjio ove slike a i uzasna je kamera tako da i ono sto ima ne vidi se,bas lose.....zato sam i govorio Pedji da makne temu pa da sve to lijepo slozim i smanjim...i meni smeta za oci kad su ovolike slike :D a jos kamera od 1.3 mega pixela :D Pedja,ako moze delete,pa da se opet ubaci :)

Van mreže LakIIII

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #6 poslato: Decembar 15, 2011, 11:47:32 posle podne »
Jer neko ko radi "testeru"sa 50kg u striktnoj formi bi trebalo da izgleda mnogo drugacije...
Ja kad sam rekao da je radim sa toliko,znaci radim je....nego glupo mi da se raspravljem oko toga majke mi...ali druga je stvar sto mozda ja treba da smanjim tu tezinu i uradim mozda nekih 12-15 ponavljanja,sto bi vjerovatno znacilo i vecu skoncentrisanost na ciljani misic,a pri tom smanjim tezinu....to je druga stvar...ali ja ne lazem!! Evo nadjite nekog ko me poznaje sa foruma a da je moj sugradjanin ili slicno....otici cemo u gim i neka vam kaze jel' istina ili ne...raspolozen sam uvijek...NEGO NA STA JA TROSIM VRIJEME,OVO JE SUVISNA PRICA...Ne mislim licno na tebe Milose nego neki momak mi je isto nesto prigovarao na tu temu....a mrzim to...Ti si kulturno rekao svoj stav i hvala ti...ali ovaj tvoj citat sam izdvojio zbog toga sto me posjetilo na tog tipa....Pa evo mu neka cita! Pozdrav Milose za tebe :)

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #7 poslato: Decembar 16, 2011, 12:08:35 pre podne »
Nista, moj ti je savet, snimis klip, postavis na youtube i bacis link i izbegnuta rasprava.
Dobar izgled za godinu dana treninga. Kazes da BB ti nije cilj, sta ti je cilj?
No curling in the squat rack!

Van mreže Modulator

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #8 poslato: Decembar 16, 2011, 12:04:43 posle podne »
Kao prvo, niko ti nije rekao da ti ne radis sa 50kg, cak sto je najgore ja mislim da ti stvarno i radis sa 50kg "testeru". Stvar je u tome da ti, sa ovakvim izgledom nema sanse da to radis sa ispravnom tehnikom. Jedna je stvar podici teg, a skroz druga podici teg pravilno. Ljuti se koliko hoces, ovo ti je nista drugo no dobronamerni savet, zato sto sam i ja nekada bio kao ti. Radio vezbe sa kilazama koje su mi bile ocigledno prevelike, dok nisam naucio poentu BB vezbanja, a to je: vezbaj misic, a ne ego!
Месо млевено мангулице печено. За снагу је важно да не обедује зелено.

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #9 poslato: Decembar 16, 2011, 12:32:21 posle podne »
ja bih obrisao sa svih onih tegova kilaze,pa uzmes koji ti se cini da ti najvise odgovara u tom trenutku,da pogodis misic... :)...i mr.Ego je mrtav.
« Poslednja izmena: Decembar 16, 2011, 12:34:43 posle podne Black&Decker »

Van mreže Modulator

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #10 poslato: Decembar 16, 2011, 01:19:14 posle podne »
ja bih obrisao sa svih onih tegova kilaze,pa uzmes koji ti se cini da ti najvise odgovara u tom trenutku,da pogodis misic... :)...i mr.Ego je mrtav.

Amin :)
Месо млевено мангулице печено. За снагу је важно да не обедује зелено.

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #11 poslato: Decembar 16, 2011, 01:45:22 posle podne »
sve preko 15kg je losa forma za tebe, moguce je podici velike te tezine u tom polozaju naravno, ali ne latovima.. svasta 50 kg hahaha vise radi testeru nego bench kapiram :D

Van mreže tetrapak

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #12 poslato: Decembar 16, 2011, 01:55:53 posle podne »
a kako radis tu testeru sa 50kg, imate bucke od 50?

ako nekako i uspes da podignes 50kg verujem da si vise izvezbao kvadove nego ledja...

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #13 poslato: Decembar 16, 2011, 03:14:23 posle podne »
da, i to sto kazes...
ja bih dobio kilu da vucem bucicu 50kg 5metara od postolja do klupe i nazad....
ali ozbiljno bih se izlomio,zamolio bih nekog da mi pomogne da prenesemo nazad :)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #14 poslato: Decembar 16, 2011, 03:33:52 posle podne »
Rekao je decko da sam vezba tj montira kilazu po zeljama na sipku a ne u teretani sa bucicama...
Men sana in corpore sano !