Jun 16, 2024, 10:43:00 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Evo i mene :)  (Pročitano 9923 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #15 poslato: Decembar 16, 2011, 04:09:59 posle podne »
Ja radim testeru sa 36 kg najacu seriju 8-10 ponavljanja a kad radim u supersetu sa oko 25! A imam 105 kila i bio na hemiji do pre nedelju dve a i ta vezba mi je jedna od jacih strana. Tako da .. Snimi tih 50 kg i pokazi nam kako to radis. Voleo bih da vidim i da ti cestitam ako je zaista ok.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže LakIIII

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #16 poslato: Decembar 16, 2011, 06:51:18 posle podne »
Rekao je decko da sam vezba tj montira kilazu po zeljama na sipku a ne u teretani sa bucicama...
A Vlado momci sporo kapiraju treba 15 puta da ponovim da sam pravim tezinu :D

Van mreže LakIIII

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #17 poslato: Decembar 16, 2011, 06:56:31 posle podne »
Ko ste vi da ja pravim snimke kako radim!? Ako ne vjerujete iskulirajte drugari i kraj price :D Jel ima admina ovdje da maknu ovu temu,koji je ovo put da kazem da su slike velike i da mi smeta...ako moze brate da se makne tema pa cu ih postaviti umanjene,ili u opste necu postavljati,vidjecu...jer meni slike sluze radi uporedjivanja,a nisam jedan od onih sto cekaju da se "napucaju" zargonski receno,pa tek onda slike na forum :D Ajde jos jednom bih molio nekog od admina da makne ovo iz toga razloga,pozdrav.

Van mreže LakIIII

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #18 poslato: Decembar 16, 2011, 07:03:31 posle podne »
sve preko 15kg je losa forma za tebe, moguce je podici velike te tezine u tom polozaju naravno, ali ne latovima.. svasta 50 kg hahaha vise radi testeru nego bench kapiram :D
Zezas li to to mene svega ti? :D Pretjerao si druze,15kg smijesno majke mi sta pricas...ti vjerovatno imas duzi staz od mene i bolje izgledas i sve,svaka cast! Ali nije fino potcjenjivati nekoga,kazes 15kg,zar to nije malo ponizavajuce druze? Ajde da si rekao 30,ali 15....smijesno sta pricas...

Van mreže Modulator

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #19 poslato: Decembar 16, 2011, 07:08:55 posle podne »
Pokusavaju momci da ti pomognu, ali ne, ti moras da budes magarac. Ti citas ali ne shvatas sta pise... Verujemo mi da ti radis sa 50, ali to ne znaci da pravilno radis sa 50. Ne znam da li si upoznat sa terminom cheating?
A i ovo da li te neko zeza ili ne, to je prost primer toga koliki si ti primitvac... Nije to potcenjivanje, nego procenjivanje, znaci nije sramota ako radis sa 15kg ili sa 5kg, nego je to odgovarajuca kilaza za tebe i tvoju kolicinu misica!
« Poslednja izmena: Decembar 16, 2011, 07:12:26 posle podne Modulator »
Месо млевено мангулице печено. За снагу је важно да не обедује зелено.

Van mreže LakIIII

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #20 poslato: Decembar 16, 2011, 07:15:06 posle podne »
Pokusavaju momci da ti pomognu, ali ne, ti moras da budes magarac. Ti citas ali ne shvatas sta pise... Verujemo mi da ti radis sa 50, ali to ne znaci da pravilno radis sa 50. Ne znam da li si upoznat sa terminom cheating?
Prvo nemoj da vrijedjas avetinjo jedna,ja sa tobom fino pricam,magarac ti je tata!!!Jeste ne znam sta je cheating,ma daj....Ok,radim cheating,ne radim pravilno...Sa manjom tezinom cu da radim,sve je ok.Hvala onima koji su dali dobronamjeran savjet!

Van mreže LakIIII

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #21 poslato: Decembar 16, 2011, 07:17:53 posle podne »
Nije to potcenjivanje, nego procenjivanje, znaci nije sramota ako radis sa 15kg ili sa 5kg, nego je to odgovarajuca kilaza za tebe i tvoju kolicinu misica!
Onda je za tvoju kolicinu misica odgovarajuce da radis mrtvo sa 20kg,ili samo stavi sipku olimpijsku i ne treba ti nista vise

Van mreže LakIIII

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #22 poslato: Decembar 16, 2011, 07:25:43 posle podne »
Pedja cekam da maknes temu!! Unosim nervozu zbog glupih stvari..Ja koji je uvijek bio za ono da tezine nisu prioritet treba sada da se prepirem sa nekim o tezinama.....nmg da vjerujem da je do toga doslo!!

Van mreže urlich

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
  • Храброст није порицање ни одсутност страха
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #23 poslato: Decembar 16, 2011, 07:28:57 posle podne »
Radio i ja sa 50 kg jednorucno, ali shvatih da nema potrebe za tim jer moze mnogo vise da se postigne sa manjom kilazom.Veruj mi uzmi bucicu od 10 kg probaj pokret da dovedes do perfekcije tako da mozes da osetis misic da radi bez ikakve aktivacije drugih delova tela,izvrtanja, cimanja itd...i onda povecas kilazu sve dok mozes da zadrzis tu formu pokreta i sa tom kilazom radis.Jednostavno ljudima je previse ispran mozak klipovima poput road mrX na olimpiu itd...Ne shvataju ljudi da su oni na gramima svega i svacega...Znaci za nas naturalce pravilna forma,bez preterivanja i dovoljno odmora!

Van mreže Modulator

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #24 poslato: Decembar 16, 2011, 07:34:34 posle podne »
Ma decku nema pomoci...
Месо млевено мангулице печено. За снагу је важно да не обедује зелено.

Van mreže LakIIII

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #25 poslato: Decembar 16, 2011, 07:42:52 posle podne »
Radio i ja sa 50 kg jednorucno, ali shvatih da nema potrebe za tim jer moze mnogo vise da se postigne sa manjom kilazom.Veruj mi uzmi bucicu od 10 kg probaj pokret da dovedes do perfekcije tako da mozes da osetis misic da radi bez ikakve aktivacije drugih delova tela,izvrtanja, cimanja itd...i onda povecas kilazu sve dok mozes da zadrzis tu formu pokreta i sa tom kilazom radis.Jednostavno ljudima je previse ispran mozak klipovima poput road mrX na olimpiu itd...Ne shvataju ljudi da su oni na gramima svega i svacega...Znaci za nas naturalce pravilna forma,bez preterivanja i dovoljno odmora!
OK,hvala na savjetu,ja sam razuman i prihvaticu savjet,jer znam sta se desava kada se pretjeruje sa tezinama,em postoji mogucnost da se povrijedis,em ne pogodis ciljani misic.To si sasvim u pravu..Nego sam malo burno reagovao,moja greska,obaveze umor...sve to sustigne i onda onako umoran dodjem sa faxa iz drugog grada,sjednem za komp i u trenutku covjek drugacije reaguje..jbg..Ali me iznerviralo to sto su neki mislili da je nemoguce tu vjezbu raditi sa tom kilazom,kao da je tona a ne 50kg...Ali shvatam,glupo je zaista,ne treba pretjerivati i ako se moze,zbog vise razloga :)

Van mreže LakIIII

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #26 poslato: Decembar 16, 2011, 07:46:14 posle podne »
Tek sad treba da treniram jer nijesam stigao danas....vidim ja nista od danasnjeg treninga.. :/

Van mreže LakIIII

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #27 poslato: Decembar 16, 2011, 07:46:42 posle podne »

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #28 poslato: Decembar 16, 2011, 07:47:33 posle podne »
Jos si mali naucices. Ja mogu da je radim sa ko zna koliko kila ali to vise nije ta vezba posto onda pogadja i doljnji deo ledja i kvdriceps i biceps... Uci formu jel najbolje je nauciti pravilno ko nauci nepravilno posle ga niko vise nikada ne popravi.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže LakIIII

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Evo i mene :)
« Odgovor #29 poslato: Decembar 16, 2011, 07:49:58 posle podne »
Dobar izgled za godinu dana treninga. Kazes da BB ti nije cilj, sta ti je cilj?
Ne mozes vidjeti druze nista slikano je pod sijalicom i to kamerom koja nema ni 1.3mp ja mislim :D tako da slike ove zaboravi :D A napisao sam sta mi je cilj i sta mi je buduca profesija. :)