Maj 09, 2024, 04:21:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.110 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3097285 puta)

Van mreže medjoni

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 88
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1695 poslato: Februar 15, 2013, 05:51:22 posle podne »
cvekla,da ili ne?  :D

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1696 poslato: Februar 15, 2013, 05:53:43 posle podne »
cvekla,da ili ne?  :D

Da, zašto da ne. i, sam jedem istu jako često.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1697 poslato: Februar 15, 2013, 07:25:23 posle podne »
Tenssa
oko 4500 kcal
nisam nikad racunao

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1698 poslato: Februar 15, 2013, 07:30:09 posle podne »
Citat
Ne znam jel se zezas ili si ozbiljno pitas?

pa ti mi crtas bre kao da ti ja kazem dodji u pardon na kafu u BP..brate..
ali nije ni bitno
cuo sam se sa siletom pa mi je on rekao da je 120 kmh BL-PD
drzavno je tamo..i tako  ;) ;)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1699 poslato: Februar 15, 2013, 07:41:14 posle podne »
Citat
drzavno je tamo..i tako  ;) ;)
Totalno smetnuo...

Van mreže Viki

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1700 poslato: Februar 16, 2013, 12:00:40 pre podne »
Imam ja 2 blic pitanja, ako mi dozvolite.

Zanima me samo sta se desava sa telesnom tezinom osobe "A". Ako uzmemo za primer da neka osoba "A" teoretski za jedan dan trosi tacno 2500cal. Da li se ta osoba nece ugojiti sutradan ako za ceo taj jedan dan unese 2800cal iz belog mesa, pirinca, jaja i npr. ovsenih?
Drugo pitanje je da li ta ista osoba sutradan nece smrsati ako unese 2000cal taj dan koje ce doci samo iz nekoliko parcica belog mesa i dve cokolade? Zanima me samo kratak odgovor na ta dva pitanja.

Najozbiljnije me zanima sta, kako i zasto i obecavam da vise nikada necu da iznosim svoje misljenje i da pisem sta ja radim da slucajno neko drugi ne bi pomislio da i on tako moze, a zapravo nije tako jer za razliku od mene nema Bogom danu genetiku da tako moze jer zaista ne zelim da bezveze pravim adminima i moderatorima posao  :)

Zaista ne trolujem, ozbiljno pitam i ozbiljno me zanima da znam zasto nisam u pravu.

Van mreže Sljivko

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1701 poslato: Februar 16, 2013, 01:30:17 pre podne »
Ja molim za pomoc ...krenuo na rotacije zavrsavam trecu nedelju sada sve ide do jaja,samo me ubise bubuljice po ledjima.Pocele su ima nedelju dana,boze sacuvaj na sta mi ledja lice..Prvo sam mislio da je od znoja od kardia ali operem lepo ledja i nista ne pomaze.Od materijala nije sigurno posto iste majce koristim kao i ranije..w,ima li ko da preporuci bilo sta sto bi mogao mazati ili neki puder da ih probam zasusiti makar?

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1702 poslato: Februar 16, 2013, 06:23:36 pre podne »
Ja molim za pomoc ...krenuo na rotacije zavrsavam trecu nedelju sada sve ide do jaja,samo me ubise bubuljice po ledjima.Pocele su ima nedelju dana,boze sacuvaj na sta mi ledja lice..Prvo sam mislio da je od znoja od kardia ali operem lepo ledja i nista ne pomaze.Od materijala nije sigurno posto iste majce koristim kao i ranije..w,ima li ko da preporuci bilo sta sto bi mogao mazati ili neki puder da ih probam zasusiti makar?

jel uzimas neku hemiju?
a ako ne uzimas onda verovatno testosteron response:D
znaci da si plodan ki parip :D
salim se
pojacano luenje testa je sasvim normalna pojava
uzmi losion sa klindamicinom 5% I PRED SPAVANJE MAZE

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1703 poslato: Februar 16, 2013, 06:34:53 pre podne »
zadni put ti odgovaram i ovo radim zbog drugih a ne zbog tebe!!!!

Citat
. Ako uzmemo za primer da neka osoba "A" teoretski za jedan dan trosi tacno 2500cal. Da li se ta osoba nece ugojiti sutradan ako za ceo taj jedan dan unese 2800cal iz belog mesa, pirinca, jaja i npr. ovsenih?

pre svega izracuati tacnu potorsnjo osobe koja sebe "razara" sa glupim trenizima NIJE MOGUCE.
Cak nije moguce ni izracnati kod osobe koja se ne bavi ni sa kakvom fizikcom aktivnostu vec racunanje BMR i TDEE se uzima OKVIRNO i paramteri se menjaju ovisno od,uslova zivota,stresa,naicna ishrane,broja obroka,kvlaitata obroka itd itd itd itd itd itd i kao sto rekoh to se uzima kao POCETNA STAVKA na sonovu koje se pravi pocetni jelvink a koji se koriguje s obzirom na rezulatate.
Ciljano povecano DOBRIH CAL (M,kompplexni UH,B) se radi zbog progresinvog i kvalitetnog nabacivanja ciste MISICNE MASE
ako se tvoja osoba A zeli ugojtii onda je dovljno da pojede za droucak slalninu i cvarke,da ruca u McDonaldsu i da za veceru jede kobasice i svargle.sve to sa 2 litra mleka ili jogurta i naravno bez dve vekne hleba se nece nista uraditi.ako jos legne koje pivo-sreci nikada kraja!!

Citat
Drugo pitanje je da li ta ista osoba sutradan nece smrsati ako unese 2000cal taj dan koje ce doci samo iz nekoliko parcica belog mesa i dve cokolade? Zanima me samo kratak odgovor na ta dva pitanja.

NECE SMRSATI iz razloga sto unosi SMECE tj u tvom slucaju bi to bili PROSTI SECERI koji pankreas teraju da iritira inuslin a posto je inuslin kao najmcniji hormon u naselm telu zaduzen a preradu hranjivih materija a to PROSTI SECERI NISU i kao takve ih NE POZNAJE,preprada istih ce biti samo u "kratkim rafalima" a ostatak ce da se u jetri pretovri u glukozu i deponuje kao salo
slucaj je isti kada sa ZDRAVIH cal predjes na junk kal razlika u prepoznavanju tela je DRAMTACINA te ce telo da se trdui da sve prepzona kao visak za "kasnije" i taliziti ce ga kao salo
da ne ulazim u pricu o tome da telo zaustavlja stopu bazalnog metabolzima ukoliko su kalorije uglavnom is smetlista i da ne ulazim u pricu o besmislenosti da dete sa 20 god i tolikom fizickom aktivnoscu je  potrebno 2500 cal
ili da spsolviram.deficit od 800 cal bio bi dramtican i sigurno bi doslo do gubitke kg (verovatno i katabolizma) da se srezu KVALITETNE KALROJE ciji je ukupan broj iznosio 2800 i to se ne bi desilo sigurno u prvom danu nakon rezanja kal vec je za to potrebno vreme,ali
do toga NE MOZE i NECE DOCI iz razloga sto rez od 800 cal supstituiraju PRAZNE kal i to iz PROSTIH SECERA cija je ENERGETSKA VREDNOST velika a BV mala tj nikakva i telo kao takve ih ne prepoznaje u najvecoj meri
pored Bogom dane genetike,postoje i osobe koje sebe razaraju sa trenizima u nedostatku PAMETNIJEG POSLA  tj  visku slobodnog vremena,a trebalo bi da se zapitaju da tako citav zivot BITI NECE i da su kad tad u problemu.
i ovo stavi slobodno kao bookm jer ces se kad tada sigurno setiti sta sam ti napisao a i sam posebi mozes da zakljucis da si udario glavom u zid i da nemas dalje gde tj da STAGNIRAS i upleo si sam sebe u vrzino kolo

kao sto rekoh
ovo je zadnji put da ti odgovaram
« Poslednja izmena: Februar 16, 2013, 06:42:28 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže NikolaBeograd

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1704 poslato: Februar 16, 2013, 10:20:14 pre podne »
da li smem da uzmem 1 kasiku kokosovog ulja (tu ima msm oko 200 kalorija), kada mi zafale kalorije za dan. Npr uneo sam dovoljno proteina i UH, ali mi fale masti i takodje ukupne kalorije za dan ?
« Poslednja izmena: Februar 16, 2013, 10:23:39 pre podne NikolaBeograd »

Van mreže Volk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1705 poslato: Februar 16, 2013, 12:30:53 posle podne »
JEdno pitanje.
Gde da nadjem step sok,s obzirom da ga nema nigde?Koji sok je jos kompetentan da mogu da mesam sa pahuljicama a da nije mnogo skup,sve sto sam nasao po zdravim hranama je 200 din 750 ml.
Hvala.

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1706 poslato: Februar 16, 2013, 12:32:32 posle podne »
JEdno pitanje.
Gde da nadjem step sok,s obzirom da ga nema nigde?Koji sok je jos kompetentan da mogu da mesam sa pahuljicama a da nije mnogo skup,sve sto sam nasao po zdravim hranama je 200 din 750 ml.
Hvala.

Hahahaha kompetentan sok.
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Volk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1707 poslato: Februar 16, 2013, 12:35:29 posle podne »
JEdno pitanje.
Gde da nadjem step sok,s obzirom da ga nema nigde?Koji sok je jos kompetentan da mogu da mesam sa pahuljicama a da nije mnogo skup,sve sto sam nasao po zdravim hranama je 200 din 750 ml.
Hvala.

Hahahaha kompetentan sok.
Ne znam sta je smesno,kompetentan znaci isto sto i odgovarajuci,a to znaci da nema secera,razumece onaj koji je trebao.A ti vrv nemas dva grama mozga.

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1708 poslato: Februar 16, 2013, 02:05:29 posle podne »
da li smem da uzmem 1 kasiku kokosovog ulja (tu ima msm oko 200 kalorija), kada mi zafale kalorije za dan. Npr uneo sam dovoljno proteina i UH, ali mi fale masti i takodje ukupne kalorije za dan ?
unosis li ti uopste masti pored tih p i uh?
ili bi da ti ta kasicica kokosovog ulja bude jedini izvor masti?

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1709 poslato: Februar 16, 2013, 02:08:22 posle podne »
JEdno pitanje.
Gde da nadjem step sok,s obzirom da ga nema nigde?Koji sok je jos kompetentan da mogu da mesam sa pahuljicama a da nije mnogo skup,sve sto sam nasao po zdravim hranama je 200 din 750 ml.
Hvala.

Hahahaha kompetentan sok.
Ne znam sta je smesno,kompetentan znaci isto sto i odgovarajuci,a to znaci da nema secera,razumece onaj koji je trebao.A ti vrv nemas dva grama mozga.
prvo,vjerovatno da zna sto znaci kometentan,tako da nema potrebe da ga vrijedjas ;)
drugo,nasmijao se jer malo glupo zvuci kompetentan sok,ajd razmisli ;)
trece,nema ni kod nas step soka pa svi jedemo nekako te ovsene.Sa vodom mozes dodati malo onih vjestackih zasladjivaca,tipa natren,stevia i drugi.Ili ovsene+voda+1-2 doze blenda,voilaa! :)