Maj 17, 2024, 08:28:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3103642 puta)

Van mreže S.Z.

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1785 poslato: Februar 22, 2013, 12:36:04 pre podne »
Ajde malo glupih pitanja :)
1. kada ne trenirate, da li ubacite neki dodatni obrok posto nema PWM-a cisto da se dodaju B umesto sejka
2. da li na dan sa 0 uh unosite vise masti nego na dane sa vise uh
3. povrce na dijeti koje nije zeleno (sargarepa, cvekla,itd)/ +takvo povrce u danu sa 0 uh da/ne ?

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1786 poslato: Februar 22, 2013, 12:49:00 pre podne »
Ajde malo glupih pitanja :)
1. kada ne trenirate, da li ubacite neki dodatni obrok posto nema PWM-a cisto da se dodaju B umesto sejka
2. da li na dan sa 0 uh unosite vise masti nego na dane sa vise uh
3. povrce na dijeti koje nije zeleno (sargarepa, cvekla,itd)/ +takvo povrce u danu sa 0 uh da/ne ?
Probacu ja nekako .
1. Mozes slobodno ubaciti jos jedan obrok ali trebalo bi da znas da se pwm tj sejk ne racuna u racunanje B.
2. Mislim da nema potrebe.
3. Mislim da to ne predstavlja problem jer ipak povrce sadrzi vlaknaste UH za razliku od slozenih a to su pirinac,krompir itd..
Nek me neko od strucnijih ispravi ako sam nesto lose napisao . :)
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže S.Z.

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1787 poslato: Februar 22, 2013, 12:50:57 pre podne »
evo ja cu te ispraviti za 1. iako nisam strucan, zato sto sam 99% siguran da se sejk racuna u dnevne B ;)

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1788 poslato: Februar 22, 2013, 12:52:33 pre podne »
evo ja cu te ispraviti za 1. iako nisam strucan, zato sto sam 99% siguran da se sejk racuna u dnevne B ;)
Pa ok :D ..bar ja ga ne racunam a sad.. :)
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1789 poslato: Februar 22, 2013, 12:56:14 pre podne »
Imam jedno pitanje: Da li se nekom nekad desilo da mu Ela sir kad razmuti sa vodom ima male grudvice i neke male bele tackice izmedju
. da li to znaci da je pokvaren ili tek pocinje da se kvari? A ukus se samo malo izmenio,nista strasno.Ne razumem.. :)
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1790 poslato: Februar 22, 2013, 01:56:16 pre podne »
Protein iz pwm SE RACUNA u celokupan proteinski dnevni unos. UH iz povrca se NE racunaju.

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1791 poslato: Februar 22, 2013, 08:33:11 pre podne »
Imam jedno pitanje: Da li se nekom nekad desilo da mu Ela sir kad razmuti sa vodom ima male grudvice i neke male bele tackice izmedju
. da li to znaci da je pokvaren ili tek pocinje da se kvari? A ukus se samo malo izmenio,nista strasno.Ne razumem.. :)

Sasvim normalno sem ako ne smrdi.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Edge

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1792 poslato: Februar 22, 2013, 04:02:43 posle podne »
da li moze ohb12 i Dexason u isti spric? Mrsko mi da se bodem 2 puta

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1793 poslato: Februar 22, 2013, 04:04:31 posle podne »
da li moze ohb12 i Dexason u isti spric? Mrsko mi da se bodem 2 puta

za cega uziams dexason pobogu?

Van mreže Edge

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1794 poslato: Februar 22, 2013, 04:14:06 posle podne »
Operisao umnjak, prisili mi 4-5 kopci, napisao dr.  zbog bolova. Mada nema bas nekih bolova iako je anestezija prestala da deluje jedino sto sam natekao.
Inace danas mi je dan za b12.

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1795 poslato: Februar 22, 2013, 05:43:49 posle podne »
Samo cu ovo qoute-ovati: "30 times more potent than cortisone"

Jos jedna carska od strane nasih (nadri)lekara !
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Edge

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1796 poslato: Februar 22, 2013, 05:54:25 posle podne »
Jel to ponovo nemam srece sa lekarima ili mi se cini...

Van mreže Laki mne

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 93
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1797 poslato: Februar 24, 2013, 11:40:49 posle podne »
Jedno pitanje.. Kre aLKALIN ili obicni monohidrat?? neko ko je imao iskustva..jer cuo sam da nekom kre alkalin ne djeluje dobro kao sto se pise o njemu
"Um je granica" A.Schwarzenegger

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1798 poslato: Februar 25, 2013, 12:31:23 pre podne »
Jedno pitanje.. Kre aLKALIN ili obicni monohidrat?? neko ko je imao iskustva..jer cuo sam da nekom kre alkalin ne djeluje dobro kao sto se pise o njemu
Pa zavisi sta ocekujes od njega.. npr. monohidrat navlaci vise vodu na celiju dok kre alkyn nema tu tendenciju i utice direktno na snagu i explozivnost..
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže Laki mne

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 93
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1799 poslato: Februar 25, 2013, 01:37:33 pre podne »
Jedno pitanje.. Kre aLKALIN ili obicni monohidrat?? neko ko je imao iskustva..jer cuo sam da nekom kre alkalin ne djeluje dobro kao sto se pise o njemu
Pa zavisi sta ocekujes od njega.. npr. monohidrat navlaci vise vodu na celiju dok kre alkyn nema tu tendenciju i utice direktno na snagu i explozivnost..
snaga mi trebaaa..ali i ako navuce vodu nije steta jer nijesam na def. znaci bolje crealk.  Samo je li dovoljno 1 caps prije 1 posle za pocetak?
"Um je granica" A.Schwarzenegger