Maj 09, 2024, 07:11:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.110 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3096943 puta)

Van mreže Volk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1845 poslato: Februar 27, 2013, 11:13:37 pre podne »
Kao sto je pedja rekao,samo prodavanje brenda.

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1846 poslato: Februar 27, 2013, 11:32:14 pre podne »
Citat
  .. A sto se tice samog benca iskreno da ti kazem ja vec jedno 5-6 meseci radim sa istim kilazama tj.ne mog da predjemo odredjenu granicu ..

Ako ne radiš neke određene treninge đe kilaža ne igra bitnu ulogu u svemu tome, onda ok, mogu da shvatim da ne napreduješ sa kilažom. I, sam radim treninge đe mi je cilj jedino da izazovem hipertrofiju mišića, tj kilaže su mi smiješne i onda je OK ne napredovati sa težinom, jer to nije ni cilj. Ali, ako se trudiš da napreduješ sa pomenutim a već pola godine ne uspijevaš da se pomjeriš sa mrtve tačke, onda nešto ne radiš kako treba. Posebno ti koji si početnik.
Ugl.radim gigantske i opadavajuce setove .. I takodje mi je cilj da izazovem hipertrofiju .. A napredak je i vise nego odlican ;) ..
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže Floper

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1847 poslato: Februar 27, 2013, 11:35:15 pre podne »
Hvala na odgovorima, moracu onda da skupim jos malo kinte za ovaj THE, pa javljam utiske :)

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1848 poslato: Februar 27, 2013, 11:43:42 pre podne »

[/quote]
Citat
  .. A sto se tice samog benca iskreno da ti kazem ja vec jedno 5-6 meseci radim sa istim kilazama tj.ne mog da predjemo odredjenu granicu ..

Ako ne radiš neke određene treninge đe kilaža ne igra bitnu ulogu u svemu tome, onda ok, mogu da shvatim da ne napreduješ sa kilažom. I, sam radim treninge đe mi je cilj jedino da izazovem hipertrofiju mišića, tj kilaže su mi smiješne i onda je OK ne napredovati sa težinom, jer to nije ni cilj. Ali, ako se trudiš da napreduješ sa pomenutim a već pola godine ne uspijevaš da se pomjeriš sa mrtve tačke, onda nešto ne radiš kako treba. Posebno ti koji si početnik.
Ugl.radim gigantske i opadavajuce setove .. I takodje mi je cilj da izazovem hipertrofiju .. A napredak je i vise nego odlican ;) ..

Pogledao sam tvoj plan ishrane, suplementaciju koju koristiš, kilažu koju imaš i staž u teretani. Sa svim tim raditi gigantske setove... ne znam.. ali, ok.. kada si ti zadovoljan, samo guraj..
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1849 poslato: Februar 27, 2013, 12:00:16 posle podne »

Citat
  .. A sto se tice samog benca iskreno da ti kazem ja vec jedno 5-6 meseci radim sa istim kilazama tj.ne mog da predjemo odredjenu granicu ..

Ako ne radiš neke određene treninge đe kilaža ne igra bitnu ulogu u svemu tome, onda ok, mogu da shvatim da ne napreduješ sa kilažom. I, sam radim treninge đe mi je cilj jedino da izazovem hipertrofiju mišića, tj kilaže su mi smiješne i onda je OK ne napredovati sa težinom, jer to nije ni cilj. Ali, ako se trudiš da napreduješ sa pomenutim a već pola godine ne uspijevaš da se pomjeriš sa mrtve tačke, onda nešto ne radiš kako treba. Posebno ti koji si početnik.

Ugl.radim gigantske i opadavajuce setove .. I takodje mi je cilj da izazovem hipertrofiju .. A napredak je i vise nego odlican ;) ..

Pogledao sam tvoj plan ishrane, suplementaciju koju koristiš, kilažu koju imaš i staž u teretani. Sa svim tim raditi gigantske setove... ne znam.. ali, ok.. kada si ti zadovoljan, samo guraj..
[/quote]
Ona ishrana sa moje teme je stara ,od tada sam sredio maximalno sto se tice moje tezine cak ponekad pojedem i vise nego sto treba a i suplementaciju sam ulepsao sa reaktorom i tecnim ak.. ali da ne idemo vise u off .. I ugl od Pedje uzimam sve savete sta i kako a ako on kaze da to moze tako onda msm da je glupo i pricati o tome..  :)
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1850 poslato: Februar 27, 2013, 02:58:57 posle podne »
Sto se tice treninga napretka mora biti, radio konvencionalni, super set, gigante, 531... inace nesto ne stima.
Znaci mislim na vecu tezinu,  veci broj ponavljaja ili kraca pauza

Van mreže mareee

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1851 poslato: Februar 27, 2013, 03:13:06 posle podne »
Da li bih mogao da radim trening 5/3/1 dok sam na rotaciji uh? Treninge bih radio danima kada unosim najvise hidrata.

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1852 poslato: Februar 27, 2013, 03:14:21 posle podne »
Sto se tice treninga napretka mora biti, radio konvencionalni, super set, gigante, 531... inace nesto ne stima.
Znaci mislim na vecu tezinu,  veci broj ponavljaja ili kraca pauza

Ne bih se baš složio u potpunosti sa tobom. Mislim da ima puno bitnijih stvari koje treba sredit prije treninga. Pod ovim podrazumijevam ishranu, suplementaciju, odmor itd... pa se tek onda može reći da bi mogao napredovati sa bilo kojim tipom treninga..
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1853 poslato: Februar 27, 2013, 03:28:50 posle podne »

Da li bih mogao da radim trening 5/3/1 dok sam na rotaciji uh? Treninge bih radio danima kada unosim najvise hidrata.

Zašto da ne.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1854 poslato: Februar 27, 2013, 03:33:51 posle podne »

Da li bih mogao da radim trening 5/3/1 dok sam na rotaciji uh? Treninge bih radio danima kada unosim najvise hidrata.

Zašto da ne.

cek
dali si druze razumeo za cega sluzi trening 5/3/1?

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1855 poslato: Februar 27, 2013, 03:38:34 posle podne »

Da li bih mogao da radim trening 5/3/1 dok sam na rotaciji uh? Treninge bih radio danima kada unosim najvise hidrata.

Zašto da ne.

cek
dali si druze razumeo za cega sluzi trening 5/3/1?

Za povećanje snage. I, sam ga radim s vremena na vrijeme. Samo što nijesam mislio da treba svaki trening. Već da ubaci ponekad, kao što je on rekao danima kada unosi najviše UH tj kada može da izvuče najviše snage. Opet, ne svaki dan i ne često.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1856 poslato: Februar 27, 2013, 03:47:47 posle podne »
Da li bih mogao da radim trening 5/3/1 dok sam na rotaciji uh? Treninge bih radio danima kada unosim najvise hidrata.

Sta je cilj? Defka, skidanje kg ili snaga ili ipak masa?  :-\
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1857 poslato: Februar 27, 2013, 03:49:14 posle podne »
Citat
Za povećanje snage. I, sam ga radim s vremena na vrijeme. Samo što nijesam mislio da treba svaki trening. Već da ubaci ponekad, kao što je on rekao danima kada unosi najviše UH tj kada može da izvuče najviše snage. Opet, ne svaki dan i ne često.

hmmm
vidi ovako
ako su ROTACIJE sa Uh u pitanju a u cilju SKIDANJA kg a pretpostavljam da jesu jer nesto nisam siguran da momak zna za neke druge stvari,onda ja ne vidim ama bas ni jedan razlog zasto RIZIKOVATI bilo sta sa ovim programom koji je namenjen tome sto si rekao i da je namanjen?
rotriati UH ne znaci da mozes da silujes tezine u danima sa viskom Uh (mada sama rec zvuci glupo jer ako su rotacije sa Uh za skidanje kg inda i NEMA FUCKING DANA SA VISKOM UH) ali i sve skupa da to prodje,telo nije U STANJU DA URADI SUPERKOMPENAZIJU  za manje od 24 h da bi bio siguran da je sposobno da teznisko opterecnje od tipa 80-90% RM...

stvarno ne vidim poentu ovoga i morao sam da reagujem da neko ne pomisli da radi ovo i da ode u bananeors

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1858 poslato: Februar 27, 2013, 03:52:58 posle podne »
Citat
Za povećanje snage. I, sam ga radim s vremena na vrijeme. Samo što nijesam mislio da treba svaki trening. Već da ubaci ponekad, kao što je on rekao danima kada unosi najviše UH tj kada može da izvuče najviše snage. Opet, ne svaki dan i ne često.

hmmm
vidi ovako
ako su ROTACIJE sa Uh u pitanju a u cilju SKIDANJA kg a pretpostavljam da jesu jer nesto nisam siguran da momak zna za neke druge stvari,onda ja ne vidim ama bas ni jedan razlog zasto RIZIKOVATI bilo sta sa ovim programom koji je namenjen tome sto si rekao i da je namanjen?
rotriati UH ne znaci da mozes da silujes tezine u danima sa viskom Uh (mada sama rec zvuci glupo jer ako su rotacije sa Uh za skidanje kg inda i NEMA FUCKING DANA SA VISKOM UH) ali i sve skupa da to prodje,telo nije U STANJU DA URADI SUPERKOMPENAZIJU  za manje od 24 h da bi bio siguran da je sposobno da teznisko opterecnje od tipa 80-90% RM...

stvarno ne vidim poentu ovoga i morao sam da reagujem da neko ne pomisli da radi ovo i da ode u bananeors

Generale, nemaš problema. I, treba da raguješ jer sam ja ostao nedorečen. Trebao sam uz ono još da napišem da može da ga radi ako mu je cilj povećanje snage. A, s obzirom da rotacije ne znače uvijek skidanje kilograma, zato sam i napisao onako tj mislio da je dovoljno.

Tu smo da se ispravimo. :)
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1859 poslato: Februar 27, 2013, 03:58:17 posle podne »
Citat
A, s obzirom da rotacije ne znače uvijek skidanje kilograma

slazem se
samo kao sto rekoh
nesto ne verujem da momak radi neke druge rotacije osim u cilju skidanja kg..