Maj 17, 2024, 02:20:51 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3103769 puta)

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2250 poslato: April 04, 2013, 12:53:15 pre podne »
Vanila je specifican ukus, neki je obozavaju i samo nju piju, a neki je organski ne podnose. Ja sam pio Optimum od vanile i posle par sejkova mi je postao veoma odbojan i tesko da cu vise ikad piti bilo sta sa tim ukusom. Iskreno, meni su ostajale grudvice u tom optimum gold wheyu od vanile dok se double rich chocolate ukus rastvarao instant.

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2251 poslato: April 04, 2013, 01:06:13 pre podne »
ma drug ima od MT od jagode i ima gold standard od jagode kako ih naspes u sejker odma se rastvori,i ukus je fin al ja praktikujem preko zime uzimam cokolada,vanilija,tiramisu dajem primjer,jer mi se zimi trazi slatko stalno,  pa na neki nacin wheyom ubijem zelju za istim,dok preko leta mi cokolada i tiramisu stvaraju mucninu ,pa cu da uzmem jagodu ili u nekom slucaju narandzu :P vidio sam da ima olimpov takav pa vjerovtano ima ima i od ostalih proizvodjaca.

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2252 poslato: April 04, 2013, 03:33:04 posle podne »
Imam pitanje u vezi gripe... da li je pozeljno napraviti pauzu dok ne prodje ili mogu da treniram normalno? Zapusen mi malo nos i grlo me pomalo boli i to najvise kad ustanem ujutru.. pijem i vitamine,minerale i poceo sam cajeve,nosta od antibiotika.. vase misljenje?
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2253 poslato: April 04, 2013, 03:48:08 posle podne »
Napravi pauzu, neka ti se organizam oporavi...

Van mreže Milos-86

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
  • Eat Clen and Tren hard!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2254 poslato: April 04, 2013, 05:16:31 posle podne »
Da li je tokom rotacija ok jesti grašak (dinstan na vodi i luku), kao prilog uz meso?
Mislim - da li mogu da ga svrstam u salatu? S obzirom da salatu (kupus, zelenu) tamanim  :D pa sam mislio da ubacim malo i taj grašak..

Koristio sam pretragu ali sam samo našao postove tipa "grasak ne, kukuruz ne" ali nema objašnjenja...

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2255 poslato: April 04, 2013, 05:20:32 posle podne »
Imam pitanje u vezi gripe... da li je pozeljno napraviti pauzu dok ne prodje ili mogu da treniram normalno? Zapusen mi malo nos i grlo me pomalo boli i to najvise kad ustanem ujutru.. pijem i vitamine,minerale i poceo sam cajeve,nosta od antibiotika.. vase misljenje?
To nije grip

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2256 poslato: April 04, 2013, 05:21:33 posle podne »
Ne moze grasak-on spada u skrobasto povrce kao i pasulj itd.
Mozes jesti vlaknasto-kupus,zelena salata,paprika,krastavac,tikvice...

Van mreže Milos-86

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
  • Eat Clen and Tren hard!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2257 poslato: April 04, 2013, 06:57:48 posle podne »
Ne moze grasak-on spada u skrobasto povrce kao i pasulj itd.
Mozes jesti vlaknasto-kupus,zelena salata,paprika,krastavac,tikvice...

Hvala puno! Otišla jedna kutlača graška sa mesom posle treninga, nećemo to više  :D

Van mreže S.Z.

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2258 poslato: April 04, 2013, 08:47:37 posle podne »
pojavila mi se neka alergija crvene tackice po telu, najvise na ledjima i stomaku, i svrbi s vremena na vreme, jel moze to da bude od keto?

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2259 poslato: April 04, 2013, 09:24:58 posle podne »
ne. moze od kostunjavog voca ili ako si ubacio nesto novo. idi sistemom eliminacije jedno po jedno

Van mreže S.Z.

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2260 poslato: April 04, 2013, 09:35:27 posle podne »
jedino novo je sto mi je ovo treci na keto, jedem malo vise kostunjavog voca nego ranije ali nista specijalno,  a ovako generalno nista novo sto bi moglo da izazove nisam ubacivao, jbem li ga valjda ce se povuci..

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2261 poslato: April 04, 2013, 09:56:03 posle podne »
Pa ne mora znaciti da je bas od hrane. Mozda je od majice, nosi pamucne majice na treningu.

Van mreže Rakamakafon

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2262 poslato: April 04, 2013, 11:08:06 posle podne »
Veliki pozdrav svima na forumu! Zanima me istezanje nakon treninga sa tegovima, vidim da ima razlicitih misljenja!Posle trcanja se uglavnom istezem, jer mi odgovara, ali posle tegova izbegavam!
Unapred hvala!

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2263 poslato: April 04, 2013, 11:18:50 posle podne »
Naravno da treba da se teglis posle tegova,isto kao sto moras da se zagrejes pre treninga da be bi sjebo nesto ,isto tako i posle treninga treba istegliti misic..
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2264 poslato: April 04, 2013, 11:21:50 posle podne »
Veliki pozdrav svima na forumu! Zanima me istezanje nakon treninga sa tegovima, vidim da ima razlicitih misljenja!Posle trcanja se uglavnom istezem, jer mi odgovara, ali posle tegova izbegavam!
Unapred hvala!

Istezanjem poslije treninga se izbacuje mliječna kiselina iz mišiča i tako se smanjuje upala koja treba da uslijedi sjutradan.. itd itd... Uglavnom, treba se isteći nakon treninga kao i zagrijatai prije treninga.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..