Maj 17, 2024, 01:51:52 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3103765 puta)

Van mreže exer86

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2955 poslato: Jun 19, 2013, 02:50:36 posle podne »
to i mene muci. ujutro super. ravan... cim nesto pojedem,, onda sranje,, cijeli dan mi bude naduvan.. a ujutro bas fino

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2956 poslato: Jun 19, 2013, 02:57:15 posle podne »
a zasto u dane kada ne treniras 150 g?

Van mreže riddler

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2957 poslato: Jun 19, 2013, 02:59:54 posle podne »
a zasto u dane kada ne treniras 150 g?
Pa vodim se logikom tad sam manje aktivan, pa mi treba manje hidrata
Jel bi trebalo drugacije?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2958 poslato: Jun 19, 2013, 03:25:57 posle podne »
a sta npr ako se desi da nemozes da vezbas na dan kada treba da imas najvise UH...sta ces onda?

Van mreže riddler

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2959 poslato: Jun 19, 2013, 03:31:14 posle podne »
Pa napravicu korekciju, tad manji unos, a danima kad bi inace pravio pauzu, tad bih trenirao i tad bih cepao vise UH

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2960 poslato: Jun 19, 2013, 05:02:36 posle podne »
bezvezna logika apsolutno
Zadnja 2dana sam zavrsavao sa stomakom nadutim kao da sam prase progutao.Znaci pred krevet mi stomak naduven stravicno.
Nista u ishrani nije toliko menjano sem sto sam jeo malo vise krastavaca i jaja(kapiram da je od toga). Danas ustnem ,kardio, sad je sve ok ..izbacio sam krastavac ubacio kupus kao salatu,jaja za dorucak bila,sve ok. Ako se vrati nadutost imate li neki predlog sta bih mogao da popijem,pojedem da sredim to?

ne optercujes se sa glupostima
rekacija tela na ove vrucine,adaptcija,povlacenje tecnosti...mani se ludosti
to su prirodni procesi koji se odvijaju

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2961 poslato: Jun 19, 2013, 05:06:36 posle podne »
Pa napravicu korekciju, tad manji unos, a danima kad bi inace pravio pauzu, tad bih trenirao i tad bih cepao vise UH


bezveze razmisljanje
ne rauzmem koji je razlg povecang unosa kada ttreniras-da imas energije (ne ti nego tako cesto slusam)
ako nekome treba da se nazidre sa uh pred trening sa uh zbog energije,onda neka promeni sport
a to da li ces u dan kada imas trening uneti 200 ili 400 gr Uh NIJE BITNO vec je bitno da unees onoliko koliko je zacrtano po planu i programo i sto daje razulatate
a te teroije
jesti cu vise uh u dane kada vezbam pa se necu mastiti..pa to je toika glupost da je to strasno..
ti mozes da vezbas i 34 sata dnevno,ako uneses i 5 gr vise nego sto ti treba-ciao
tako da ti treab da PRATIS RAZVOJ SITUACIJE U OGLEDALU  a ne da razmisljas o glupostima i bezveznim stvarima

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2962 poslato: Jun 19, 2013, 07:30:20 posle podne »
E samo jedno pitanje cisto onako..ja trening moj odradim za pola sata..e sad dal je to ok vreme i koliko vama treninzi u proseku traju? Posto vidim da dodjem npr poslednji u teretanu a prvi izadjem pa mi to cudno

Van mreže riddler

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2963 poslato: Jun 19, 2013, 10:27:38 posle podne »
Pa napravicu korekciju, tad manji unos, a danima kad bi inace pravio pauzu, tad bih trenirao i tad bih cepao vise UH


bezveze razmisljanje
ne rauzmem koji je razlg povecang unosa kada ttreniras-da imas energije (ne ti nego tako cesto slusam)
ako nekome treba da se nazidre sa uh pred trening sa uh zbog energije,onda neka promeni sport
a to da li ces u dan kada imas trening uneti 200 ili 400 gr Uh NIJE BITNO vec je bitno da unees onoliko koliko je zacrtano po planu i programo i sto daje razulatate
a te teroije
jesti cu vise uh u dane kada vezbam pa se necu mastiti..pa to je toika glupost da je to strasno..
ti mozes da vezbas i 34 sata dnevno,ako uneses i 5 gr vise nego sto ti treba-ciao
tako da ti treab da PRATIS RAZVOJ SITUACIJE U OGLEDALU  a ne da razmisljas o glupostima i bezveznim stvarima
OK, to je bilo neko moje razmisljanje, da sam bio siguran da je tacno ne bih postavljao pitanje ovde
A jel moze primer rotacije?

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2964 poslato: Jun 19, 2013, 11:27:00 posle podne »
Ee jedno me zanima posto sam video kod moje babe da joj je doktor preporucio da koristi umesto secera vestacke zasladjivace..iskreno prvi put sam i video tako nesto :D pa me zanima u vezi toga da li moze da se ubacuje u pirinac? Ili tako nesto ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2965 poslato: Jun 20, 2013, 05:58:18 pre podne »
Pa napravicu korekciju, tad manji unos, a danima kad bi inace pravio pauzu, tad bih trenirao i tad bih cepao vise UH


bezveze razmisljanje
ne rauzmem koji je razlg povecang unosa kada ttreniras-da imas energije (ne ti nego tako cesto slusam)
ako nekome treba da se nazidre sa uh pred trening sa uh zbog energije,onda neka promeni sport
a to da li ces u dan kada imas trening uneti 200 ili 400 gr Uh NIJE BITNO vec je bitno da unees onoliko koliko je zacrtano po planu i programo i sto daje razulatate
a te teroije
jesti cu vise uh u dane kada vezbam pa se necu mastiti..pa to je toika glupost da je to strasno..
ti mozes da vezbas i 34 sata dnevno,ako uneses i 5 gr vise nego sto ti treba-ciao
tako da ti treab da PRATIS RAZVOJ SITUACIJE U OGLEDALU  a ne da razmisljas o glupostima i bezveznim stvarima
OK, to je bilo neko moje razmisljanje, da sam bio siguran da je tacno ne bih postavljao pitanje ovde
A jel moze primer rotacije?

a na osnovu cega da ti se tako nesto napise?
sto si rekao trezinu i visinu i to je to?
nigde slike nigde nicega,
hemije-da ili ne
suplemetacija ako da STA
itd it itd..

Van mreže riddler

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2966 poslato: Jun 20, 2013, 08:06:28 pre podne »
Pa napravicu korekciju, tad manji unos, a danima kad bi inace pravio pauzu, tad bih trenirao i tad bih cepao vise UH


bezveze razmisljanje
ne rauzmem koji je razlg povecang unosa kada ttreniras-da imas energije (ne ti nego tako cesto slusam)
ako nekome treba da se nazidre sa uh pred trening sa uh zbog energije,onda neka promeni sport
a to da li ces u dan kada imas trening uneti 200 ili 400 gr Uh NIJE BITNO vec je bitno da unees onoliko koliko je zacrtano po planu i programo i sto daje razulatate
a te teroije
jesti cu vise uh u dane kada vezbam pa se necu mastiti..pa to je toika glupost da je to strasno..
ti mozes da vezbas i 34 sata dnevno,ako uneses i 5 gr vise nego sto ti treba-ciao
tako da ti treab da PRATIS RAZVOJ SITUACIJE U OGLEDALU  a ne da razmisljas o glupostima i bezveznim stvarima
OK, to je bilo neko moje razmisljanje, da sam bio siguran da je tacno ne bih postavljao pitanje ovde
A jel moze primer rotacije?

a na osnovu cega da ti se tako nesto napise?
sto si rekao trezinu i visinu i to je to?
nigde slike nigde nicega,
hemije-da ili ne
suplemetacija ako da STA
itd it itd..
hemija ne
supl- BCAA 10gr pre treninga, u PWM 1,5 merica wheya 10 gr BCAA 20 gr dex
unosim oko 2.5 gr proteina po kg, oko 60gr masti
sada unosim UH oko 3gr po kg, desetak grama gore-dole
treninzi 5 puta nedeljno
ishrana kvalitetna

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2967 poslato: Jun 20, 2013, 12:50:19 posle podne »
Ee jedno me zanima posto sam video kod moje babe da joj je doktor preporucio da koristi umesto secera vestacke zasladjivace..iskreno prvi put sam i video tako nesto :D pa me zanima u vezi toga da li moze da se ubacuje u pirinac? Ili tako nesto ?

Prvi put vidiš a čitaš ovaj forum? :D evo ja baš jedem pirinač + cimet + zaslađivač i kao sutlijaš (ako više ukuvaš pirinač)
suck it up, buttercup

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2968 poslato: Jun 20, 2013, 01:02:40 posle podne »
E samo jedno pitanje cisto onako..ja trening moj odradim za pola sata..e sad dal je to ok vreme i koliko vama treninzi u proseku traju? Posto vidim da dodjem npr poslednji u teretanu a prvi izadjem pa mi to cudno

I kako ti sebi izgledas kad se pogledas u ogledalo u odnosu na te u teretani? :D
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2969 poslato: Jun 20, 2013, 01:03:17 posle podne »
zasladjivac u pirinac..pored cimeta?!
R u a girl or something :D
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD