Maj 09, 2024, 07:19:54 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.110 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3096948 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4575 poslato: Januar 04, 2014, 04:32:43 posle podne »
a ujutru 200 gr ovsene

to je u redu
ali sigurno nema veze sa opcijom npr i da UJUTRO unosis plazma keks itd itd
da ne ulazimo sada u detalje iz kog razloga ti npr ne bi trebao da unosis plazma keks
i ne samo ti
vec mnogo mnogo njih kojima telo to sigurno nemoze da apsorbuje na ispravan nacin

Van mreže Ardžuna

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4576 poslato: Januar 04, 2014, 04:39:35 posle podne »
Da ne otvaram novu temu nego da pitam ovde. Citao sam u proslom broju MAXX-a o PHAT sistemu, tj treniranju slabije misicne partije dva puta nedeljno. Interesuje me da li je neko eksperimentisao sa tim, a narocito me interesuje Pedjino misljenje sta misli o tome... kolika je mogucnost da se padne u katabolizam, da se pretrenira pa da se dodje do kontraefekta i da ta grupa jos manje napreduje?
"Lepota nije lepota zarad toga da se bude voljen. To je lepota snage, zarad toga da se izbegne obeščašćenje. Kad osoba počne da se trudi da bude lepa da bi bila voljena, tada počinje feminizacija." - Jukio Mišima

Van mreže murbi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 115
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4577 poslato: Januar 04, 2014, 04:45:18 posle podne »
Zavisi o kojoj misicnoj partiji se radi, ukoliko treniras noge i ledja (velike partije) 2 puta nedeljno a natural si, sigurno ce doci do pretreniranja i katabolizma.

Biceps i triceps moze, ja ih recimo pojacavam na prolece kada radim definisanje i tonus koliko toliko, radim ih ponedeljkom i cetvrtkom, s tim sto cetvrtkom radim vezbe koje u ponedeljak nisam radio.

Za list, trapez i trbusnjake je cak i pozeljeno raditi ih 2 puta nedeljno.

Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4578 poslato: Januar 04, 2014, 04:51:38 posle podne »
Sigurno tu nije pisano da radis 5 vezbi sa 5 serija po 10 ponavljanja za svaku partiju 2 puta sedmicno. To je mozda Svajci nekad radio. :D Ali uz brdo hemije i planinu mesa. :D

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4579 poslato: Januar 04, 2014, 07:13:58 posle podne »
@Nitkobitan jel ti to nas ZAJEBAVAS ili STA?
Kakve to nebuloze od saveta dajes?
dva puta nedeljno jos kod naturalaca,a ovo za grdudi no comment.
Be patient,results will come !!!

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4580 poslato: Januar 04, 2014, 07:34:45 posle podne »
ne troluje ja sam tako radio kao naturalac... ista misicna grupa svaki treci-cetvrti dan
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4581 poslato: Januar 05, 2014, 11:11:20 pre podne »
Treba telu dati vremena za oporavak,a sa treniranjem jedne partije 2x nedeljno,ne znam koliko je to izvodljivo.
I plus,pitanje je kakvi ce ti treninzi biti ako se treniraju partije tako ucestalo.Mislim u smislu kvaliteta treninga...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4582 poslato: Januar 05, 2014, 11:18:48 pre podne »
ne troluje ja sam tako radio kao naturalac... ista misicna grupa svaki treci-cetvrti dan

TROLUJE
jer je to ona fora  sa HR foruma
njupas kaj ti stara skuha (samo manje) i treniras svaki drugi dan bic i samo natural
tako da...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4583 poslato: Januar 05, 2014, 11:20:32 pre podne »
Zavisi o kojoj misicnoj partiji se radi, ukoliko treniras noge i ledja (velike partije) 2 puta nedeljno a natural si, sigurno ce doci do pretreniranja i katabolizma.

Biceps i triceps moze, ja ih recimo pojacavam na prolece kada radim definisanje i tonus koliko toliko, radim ih ponedeljkom i cetvrtkom, s tim sto cetvrtkom radim vezbe koje u ponedeljak nisam radio.

Za list, trapez i trbusnjake je cak i pozeljeno raditi ih 2 puta nedeljno.

ja bih rekao tj SAVETOVAO obratno
ako vec BILO KO ima potrebu da trenira isti misic dva puta ned,onda bi to trebalo da budu vece partije
sinteza proteina sa ovim nema veze,vec sposobnost vlakna da se regenrise u odredjenom vr periodu (da na to utice ishrana misica-NARAVNO) ali da se isto moze oprovati pocepano vlakno moje,tvoje,perino ,mikino ,zikino i da je formula uvinerzalna-NIJE TACNO

Van mreže murbi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 115
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4584 poslato: Januar 05, 2014, 08:15:41 posle podne »
Ok, postujem misljenje, ja sam ovo izjavio a i povremeno kada se radi definicija ovako treniram (male partije 2x nedeljno) oslanjajuci se na  neki stari tekst Milana Strongman Jovanovica u kome objasnjava kako se mala grupa misica dovoljno isceli za sledeci trening za 2-3 dana a velika za 4-5. Kada se radi masa jedna grupa jedan dan, akcenat na tezinama i osnovnim vezbama i nema ladno.
« Poslednja izmena: Januar 05, 2014, 08:17:28 posle podne murbi »

Van mreže Borne

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4585 poslato: Januar 06, 2014, 12:49:10 pre podne »
Ljudi, dali je dobro da svaki dan napravim kombinaciju npr 300gr piletina+400gr ribe (oslic) ili mora bas da bude piletina? (ostalo da ne napisem....)

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4586 poslato: Januar 06, 2014, 12:55:03 pre podne »
Ljudi, dali je dobro da svaki dan napravim kombinaciju npr 300gr piletina+400gr ribe (oslic) ili mora bas da bude piletina? (ostalo da ne napisem....)
moze, ne mora samo piletina

Van mreže Borne

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4587 poslato: Januar 06, 2014, 01:01:58 pre podne »
Hvala!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4588 poslato: Januar 06, 2014, 09:20:48 pre podne »
Ok, postujem misljenje, ja sam ovo izjavio a i povremeno kada se radi definicija ovako treniram (male partije 2x nedeljno) oslanjajuci se na  neki stari tekst Milana Strongman Jovanovica u kome objasnjava kako se mala grupa misica dovoljno isceli za sledeci trening za 2-3 dana a velika za 4-5. Kada se radi masa jedna grupa jedan dan, akcenat na tezinama i osnovnim vezbama i nema ladno.

a zasto ne probas da razmislis sam i logicki?
da li je moguce da manji misic ima svojstvo brzeg oporavka pre, od velikog?

Van mreže murbi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 115
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4589 poslato: Januar 06, 2014, 12:37:27 posle podne »
Jbg, u bb nisam strucnjak vec rekreativac sa nekim trogodisnjim stazem, mada mi je logicki bilo upravo ovako kao sto je Milan Strongman napisao, jer ukoliko bismo pogledali upale, u velikim grupama traju skoro uvek duplo duze.

Ja vecim delom godine radim jednu grupu jedan dan ali me je interesovala i ova informacija po pitanju oporavka, pa cu pokusati da izguglam neko istrazivanje.