Maj 09, 2024, 12:56:12 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.110 poruka u 18.752 tema - 20.951 članova - Poslednji član: migInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3097176 puta)

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5475 poslato: Maj 11, 2014, 06:08:52 posle podne »
Ne znam odakle si, da  nemaš možda onaj stomačni virus od loše vode?
suck it up, buttercup

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5476 poslato: Maj 11, 2014, 06:15:19 posle podne »
koliko je dobro/lose uzeti obrok samo masti na rotacijama? .... (kikiriki,badem...)
posto to cesto radim,kada se zadrzim neplanirano van kuce...reko bolje to nego da se dzanka ili gladuje...

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5477 poslato: Maj 11, 2014, 06:27:39 posle podne »
Pedja, obzirom da nemam tvrd san, da li bi i u kolikoj mjeri animal cuts uticao na san obzirom da ima kofeina?
Nemoj da ga koristis u kasnijim satima i neces imati problema.

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5478 poslato: Maj 11, 2014, 11:10:59 posle podne »
Pedja, obzirom da nemam tvrd san, da li bi i u kolikoj mjeri animal cuts uticao na san obzirom da ima kofeina?
Nemoj da ga koristis u kasnijim satima i neces imati problema.
nekad ranije sam koristio NO reaktor i nikako mi nije odgovarao. Mislio sam da ce srce da mi iskoci, prestao sam ga piti. Koliko vidim i animal cut se zasniva na kofeinu pa se dvoumim da li da ga uzmem, zbog cuke. Ili neki drugi sagorjevac, neka druga formula koja nema kofein, ne znam, neka preporuka? Hvala

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5479 poslato: Maj 12, 2014, 12:36:19 pre podne »
Kako si ranije koristio NO reaktore i sagorevace i koje konkretno. Verovatno si dosta osetljiv na kofein, ali se telo poprilicno brzo navikava i postaje rezistentno na njega. Sagorevac i sluzi da poveca broj otkucaja srca, ali je tebi ocigledno malo potrebno da bi do toga doslo. Najbolje je da krenes od slabijih sagorevaca ili NO reaktora, ne moras odmah preporucenu dozu.

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5480 poslato: Maj 12, 2014, 12:51:44 pre podne »
Cut's nije nikako za tebe, recimo nesto mekano za pocetak tipa BSN N.O Explode.
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5481 poslato: Maj 12, 2014, 06:23:57 pre podne »
Pedja, obzirom da nemam tvrd san, da li bi i u kolikoj mjeri animal cuts uticao na san obzirom da ima kofeina?

sigurno da bi uticao negativno na san

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5482 poslato: Maj 12, 2014, 09:02:03 pre podne »
Kako si ranije koristio NO reaktore i sagorevace i koje konkretno. Verovatno si dosta osetljiv na kofein, ali se telo poprilicno brzo navikava i postaje rezistentno na njega. Sagorevac i sluzi da poveca broj otkucaja srca, ali je tebi ocigledno malo potrebno da bi do toga doslo. Najbolje je da krenes od slabijih sagorevaca ili NO reaktora, ne moras odmah preporucenu dozu.
Koristio sam NO Xplode, uzimao preporucene doze, cak sam i smanjivao dozu, uzimao pred trening. Super sam ja odradjivao treninge ali nakon treninga srce lupalo ko ludo, morao sam dubooooko da disem da dodjem do daha, onda se tu uvuce i nervoza pa i kad legnem navece problem da zaspim, tako da sam ga brzo prestao piti, jednostavno mi nije odgovarao i brzo sam se vratio u normalu.

Moguce da mi je malo potrebno da se pojaca srcani ritam. Npr, kad radim hiit i odmah nakon sprinta otkucaji su od 140-150

Cekajte, sad bas i ne kontam, prepurucujete mi ili sagorjevac ili NO reaktor, zar to nisu dvije razlicite stvari? Zelim da istopim masnocu, imam dobru motivaciju i ne treba mi energija za trening... Znaci, neki suplement koji ce mi uz sredjenu ishranu i kardio pomoci da smanjim bf%? hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5483 poslato: Maj 12, 2014, 09:42:03 pre podne »
Kako si ranije koristio NO reaktore i sagorevace i koje konkretno. Verovatno si dosta osetljiv na kofein, ali se telo poprilicno brzo navikava i postaje rezistentno na njega. Sagorevac i sluzi da poveca broj otkucaja srca, ali je tebi ocigledno malo potrebno da bi do toga doslo. Najbolje je da krenes od slabijih sagorevaca ili NO reaktora, ne moras odmah preporucenu dozu.
Koristio sam NO Xplode, uzimao preporucene doze, cak sam i smanjivao dozu, uzimao pred trening. Super sam ja odradjivao treninge ali nakon treninga srce lupalo ko ludo, morao sam dubooooko da disem da dodjem do daha, onda se tu uvuce i nervoza pa i kad legnem navece problem da zaspim, tako da sam ga brzo prestao piti, jednostavno mi nije odgovarao i brzo sam se vratio u normalu.

Moguce da mi je malo potrebno da se pojaca srcani ritam. Npr, kad radim hiit i odmah nakon sprinta otkucaji su od 140-150

Cekajte, sad bas i ne kontam, prepurucujete mi ili sagorjevac ili NO reaktor, zar to nisu dvije razlicite stvari? Zelim da istopim masnocu, imam dobru motivaciju i ne treba mi energija za trening... Znaci, neki suplement koji ce mi uz sredjenu ishranu i kardio pomoci da smanjim bf%? hvala

nemoj da komplikujes stvari
uzmi neki sagorevac (ne najjaci odmah) i ako je cilj toplljenje sala,sredi ishranu,treniraj jako i to je cela prica

Van mreže weednn

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5484 poslato: Maj 12, 2014, 04:17:16 posle podne »
Ako pijem x pand pre treninga ne treba mi kreatin ? Ubacujem samo 5g u PWM i to je to ? tako ?

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5485 poslato: Maj 12, 2014, 05:01:17 posle podne »
Ako pijem x pand pre treninga ne treba mi kreatin ? Ubacujem samo 5g u PWM i to je to ? tako ?


da
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5486 poslato: Maj 12, 2014, 05:39:37 posle podne »
koliko je dobro/lose uzeti obrok samo masti na rotacijama? .... (kikiriki,badem...)
posto to cesto radim,kada se zadrzim neplanirano van kuce...reko bolje to nego da se dzanka ili gladuje...

I mene ovo zanima.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5487 poslato: Maj 12, 2014, 06:10:07 posle podne »
koliko je dobro/lose uzeti obrok samo masti na rotacijama? .... (kikiriki,badem...)
posto to cesto radim,kada se zadrzim neplanirano van kuce...reko bolje to nego da se dzanka ili gladuje...

I mene ovo zanima.

sigurno je bolje nego uzeti neko smece ili pregladneti
cak sta vise...

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5488 poslato: Maj 12, 2014, 06:57:27 posle podne »
nemoj da komplikujes stvari
uzmi neki sagorevac (ne najjaci odmah) i ako je cilj toplljenje sala,sredi ishranu,treniraj jako i to je cela prica
ok, shvatam, a jel mozes da mi das par prijedloga solidnih (ne jakih) sagorjevaca? ovde kod nas u RS nema neki izbor pa ako bi mogao da mi pomognes sta da trazim. Hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5489 poslato: Maj 12, 2014, 07:21:01 posle podne »
nemoj da komplikujes stvari
uzmi neki sagorevac (ne najjaci odmah) i ako je cilj toplljenje sala,sredi ishranu,treniraj jako i to je cela prica
ok, shvatam, a jel mozes da mi das par prijedloga solidnih (ne jakih) sagorjevaca? ovde kod nas u RS nema neki izbor pa ako bi mogao da mi pomognes sta da trazim. Hvala

pa kako da ti ja dam predlog kada i sam kazs da nemate izbor ,a ja pojma nemam ni sta to "nemate" ni sta "imate"
mislim..kako?
evo ti link kao predlog sa mog sajta,ali posto ti zivis u BIH ,onda to i nije nesto validno..ali ajd

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30155

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30017