Maj 17, 2024, 06:17:35 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3103581 puta)

Van mreže pekipro

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5625 poslato: Jun 03, 2014, 03:01:27 pre podne »
Poceo sam ciklus(2 uboda) i razboleo se u medjuvremenu ,da nastavim ili da sacekam da prodje?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5626 poslato: Jun 03, 2014, 05:34:24 pre podne »
Jedna provera informacije:

Da li je tacno da je Whey koncentrat veoma male bioraspolozivosti, toliko da se ne isplati uzimati ga, samo izolat i hidrolizat nakon treninga?



naravno da NIJE tacno
a naravno da je tacno da je BV veca kada je u pitanju isolat ili hydrlisat
cudi me da taj strucnjak nije spomenuo i AK razbijene na peptide
mislim..sta je tu novo jbg..

Van mreže murbi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 115
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5627 poslato: Jun 03, 2014, 03:36:59 posle podne »
To je neka vrsta propagande po Amerikama, mozda stigne i do nas za neku godinu :)

Van mreže Floper

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5628 poslato: Jun 03, 2014, 04:26:31 posle podne »
Posto sam dosta oslabio sa kilazom, odlucio sam da krenem sa ishranom za masu, medjutim stvar je u tome sto se dvoumim ipak. Iako sam mrsav, oko stomaka imam malo masti i to me nervira, pa me zanima koja je vasa preporuka, da li prvo da skinem to pa da krenem sa ishranom za masu, ili prvo masa pa to posle da skidam?

Zahvaljujem :)

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5629 poslato: Jun 03, 2014, 04:43:54 posle podne »
Posto sam dosta oslabio sa kilazom, odlucio sam da krenem sa ishranom za masu, medjutim stvar je u tome sto se dvoumim ipak. Iako sam mrsav, oko stomaka imam malo masti i to me nervira, pa me zanima koja je vasa preporuka, da li prvo da skinem to pa da krenem sa ishranom za masu, ili prvo masa pa to posle da skidam?

Zahvaljujem :)
Sve zavisi kako je trenutno stanje sa misicnom masom kao i koja kolicina sala je ostala? Najbolje je da otvoris svoju, temu, ispises sve kako je isao proces skidanja kilaze i okaci slike da bi videli trenutno stanje...

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5630 poslato: Jun 06, 2014, 01:55:31 pre podne »
Jel moze da se jede onaj OMEGOL maslac? pise d aima dosta monozasicenih i omega 3

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5631 poslato: Jun 06, 2014, 05:37:00 pre podne »
Jel moze da se jede onaj OMEGOL maslac? pise d aima dosta monozasicenih i omega 3

jok

Van mreže HooD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5632 poslato: Jun 06, 2014, 11:40:57 pre podne »
Jednom ortaku je rekao neki lik da ne jede crveno povrce na definiciji, konkretno paradajz.. Pa jel' ima objasnjenje, zasto, kako ? Hvala 
"Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time." - Thomas A. Edison

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5633 poslato: Jun 06, 2014, 11:59:30 pre podne »
Jednom ortaku je rekao neki lik da ne jede crveno povrce na definiciji, konkretno paradajz.. Pa jel' ima objasnjenje, zasto, kako ? Hvala 

bilo bi lepo da on da objasnjenje zasto NE jer veruejm da on mnogo vise zna od nas koji smo ZA...
e sad

Van mreže HooD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5634 poslato: Jun 06, 2014, 12:06:56 posle podne »
Ma to mu rekao neki lik, kapiram klasican guru iz teretane, nego decko nije hteo da ulazi u diskusiju.
"Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time." - Thomas A. Edison

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5635 poslato: Jun 06, 2014, 12:21:53 posle podne »
Ma to mu rekao neki lik, kapiram klasican guru iz teretane, nego decko nije hteo da ulazi u diskusiju.

pametno

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5636 poslato: Jun 07, 2014, 03:20:54 posle podne »
pitanje oko hidrata znam da se ujutru uzima  najjveca kolicina UH ali me zanima neki pricaju da treba veliku kolicinu uzeti pre treninga a opet neki kazu mala kolicina pre a Velika posle treninga ?

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5637 poslato: Jun 07, 2014, 03:31:35 posle podne »
pitanje oko hidrata znam da se ujutru uzima  najjveca kolicina UH ali me zanima neki pricaju da treba veliku kolicinu uzeti pre treninga a opet neki kazu mala kolicina pre a Velika posle treninga ?
Svejedno, kako kome odgovara.

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5638 poslato: Jun 07, 2014, 03:49:36 posle podne »
pitanje oko hidrata znam da se ujutru uzima  najjveca kolicina UH ali me zanima neki pricaju da treba veliku kolicinu uzeti pre treninga a opet neki kazu mala kolicina pre a Velika posle treninga ?
Svejedno, kako kome odgovara.

hvala na brzom odg ali nije svejedno,zato i trazim strucnu pomoc, jer ako se unese velika kolicina UH pre treninga onda telo koristi izvor energije iz UH a ne iz masti  , mene samo interesuje jel treba ta velika kolicina UH posle treninga posto bi to trebalo da se transpottuje u glik rezerve jer su posle treninga prazne

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5639 poslato: Jun 07, 2014, 04:04:21 posle podne »
koliko uneses ce ti definisati 95% fizike konstritucije raspored je mozda 5%(ako i toliko) naravno podrazumevam da u svakom obroku imas slicnu kolicinu uha
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym