Maj 18, 2024, 03:38:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3104560 puta)

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5805 poslato: Jul 08, 2014, 03:10:26 posle podne »
To gledaj prema dnevnoj potrebnoj kolicini masti koju unosis, i zumanca i ostale izvore masti uracunas u dnevni unos i to je to...;)

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5806 poslato: Jul 08, 2014, 05:42:48 posle podne »
Vocni cajevi? Da ne? Pise nema secera hidrata 0.5g na 100ml?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5807 poslato: Jul 08, 2014, 05:50:47 posle podne »
Vocni cajevi? Da ne? Pise nema secera hidrata 0.5g na 100ml?

drzi se zelenog

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5808 poslato: Jul 09, 2014, 01:07:26 pre podne »
Zasto mora da se pravi pauza sa Cinkom?

Van mreže ovas

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5809 poslato: Jul 09, 2014, 02:00:38 pre podne »
1.  Da li je NEOPHODNO za nekog ko u teretanu ide 3,4 puta nedeljno i kome je to u zivotu hobi (kome je posvecen naravno ali ne suludo) da ima nesto vise od proteina, glutamina i omega 3 kapsula od svojih suplemenata.

Ako da, napisite sta molim.

2. Koliko kardia, kakvog, i kada, na danima trenigna ili odmora,  ako moze nesto sto traje krace i sto je intenzivnije, nasuprot trcanju,  ukratko nesto sto mogu da uradim u svom stanu umesto izlazenja do neke staze za trcanje ili do teretane opet na traku.

Cilj dobijanje misicne mase.


Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5810 poslato: Jul 09, 2014, 02:21:00 pre podne »
Citat
u teretanu ide 3,4 puta nedeljno i kome je to u zivotu hobi (kome je posvecen naravno ali ne suludo)
pa takvi smo vecinom ovde valjda..
a i kome nije hobi,kada ne moze da se zaradi od toga pa da se zove profesija :)
salim se,razume se pitanje

1. naravno da nije NEOPHODNO nista...
ali neka pozeljna bazicna varijanta whey (sa prostim secerima naravno) + multivitamin
kada cepas masu mozes kreatin ubacis... e sada dodas ovo dodas ono,tome nema kraja...to je na tebi...ali kazem ovo je osnovna eko varijanta whey+multi
ako je hrana na mestu,odmor,trening...ostalo su samo nijanse

2. pa kada si na masi, uopste ni ne moras da radis kardio... mozes ubacis neki lagani...
a posto je sada leto tu je i plivanje,bajs..neki sport fudbal,basket ..posle nekog slabijeg treninga mozes istrcis na traci,bajs...
« Poslednja izmena: Jul 09, 2014, 02:25:17 pre podne Black&Decker »

Van mreže ovas

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5811 poslato: Jul 09, 2014, 02:53:46 pre podne »
Razumeo si me :)  i Hvala ti.  Buni me taj kardio jer sad sem teretane zaista nemam f od fizicke aktivnosti, okej to je sasvim dovoljno jer imam sad taj cilj koji imam, ali bas odmaram, do kraja...krevet kuci, auto napolju, to je to...zadisem se dok se popnem do stana, doduse visoko je, i nemam lift :) Pa mi prodje kroz glavu s vremena na vreme  zbog zdravlja, srca... dal su tegovi dobri bez icega jos pored....

Ili je to neki glup mit koji mi se uvukao u glavu?

Eko varijanta mislis na finansijsko polje?  Nije to bitno, nego ovako ne znam, ne bih voleo da imam citav arsenal tih stvari u kuhinji...lepo sto si napisao da su sitnice sve preko, slozio bih se.   Znaci multivitamin? Koji bih mogao da kupim tj u radnjama za ovaj sport ili u apoteci, i kako se uzima? Napisao si vitamin plus whey, mislio si na ta dva generalno, ne da treba da se uzimaju u isto vreme jel?

« Poslednja izmena: Jul 09, 2014, 06:14:05 pre podne mica86 »

Van mreže AcMilan91

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
  • Everything is beastmode
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5812 poslato: Jul 09, 2014, 01:48:16 posle podne »
Gde kupiti bademe/lesnike/orahe na veliko po dobroj ceni,gde je najisplativije , npr 2-3 kg

Van mreže murbi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 115
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5813 poslato: Jul 09, 2014, 03:56:32 posle podne »
- ovas, sto se tice multivitamina, najbolji odnos cena-kvalitet je multi vit-mineral Twinlab Dualtabs, nema ga u apotekama, samo u prodavnicama sportskih suplemenata.

- AcMilan, 2-3 kg nije na veliko i za tu kolicinu ti niko nece spustiti cenu. Probaj kod seljaka, a veliko ti je otprilike +10kg za ovu vrstu robe.

Van mreže AcMilan91

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
  • Everything is beastmode
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5814 poslato: Jul 09, 2014, 04:11:15 posle podne »
ok posto mi je stigao bcaa,da li posle treninga pijem prvo whey ili bcaa ili to nema veze?

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5815 poslato: Jul 09, 2014, 04:26:00 posle podne »
ok posto mi je stigao bcaa,da li posle treninga pijem prvo whey ili bcaa ili to nema veze?
Prvo procitas ono sto je napisano mnogo puta pa tek onda pijes.
Popij zajedno posle treninga

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5816 poslato: Jul 09, 2014, 04:45:16 posle podne »
Razumeo si me :)  i Hvala ti.  Buni me taj kardio jer sad sem teretane zaista nemam f od fizicke aktivnosti, okej to je sasvim dovoljno jer imam sad taj cilj koji imam, ali bas odmaram, do kraja...krevet kuci, auto napolju, to je to...zadisem se dok se popnem do stana, doduse visoko je, i nemam lift :) Pa mi prodje kroz glavu s vremena na vreme  zbog zdravlja, srca... dal su tegovi dobri bez icega jos pored....

Ili je to neki glup mit koji mi se uvukao u glavu?

Eko varijanta mislis na finansijsko polje?  Nije to bitno, nego ovako ne znam, ne bih voleo da imam citav arsenal tih stvari u kuhinji...lepo sto si napisao da su sitnice sve preko, slozio bih se.   Znaci multivitamin? Koji bih mogao da kupim tj u radnjama za ovaj sport ili u apoteci, i kako se uzima? Napisao si vitamin plus whey, mislio si na ta dva generalno, ne da treba da se uzimaju u isto vreme jel?



valjalo bi imas neki lagani kardio,ako si vec toliko "lenj"... kao sto sam ti rekao gore 1 do 2x  nedeljno vidi imas neku aktivnost tog tipa... lepse ces i da se osecas :)

multi uzimas ujutru posle prvog obroka (nemoj te zacudi pisacka boje vanzemaljaca= izbaceni visak)... koji? pa nzm,gledaj supplement facts..da ne reklamiram... dymatize super multi,DualtabsTwin Lab,ISS SUPER VITAMIN, itd
whey sa prostim secerom posle treninga...mozes i nekada kao prvi obrok uz neki uh



Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5817 poslato: Jul 09, 2014, 05:02:15 posle podne »
Citat
najbolji odnos cena-kvalitet je multi vit-mineral Twinlab Dualtabs

pa i nije bas drugar
pogledaj malo supl facts drugih

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=categories.view&category_id=173

Van mreže SLABAA KRV

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
  • I don't stop when i'm tired, i stop when i'm done.
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5818 poslato: Jul 10, 2014, 01:02:02 pre podne »
na dijeti sam vec 2 meseca i nisam junkovao ni jednom jebeno :D da li mogu da junkujem u nedelju ceo dan da se restartujem?

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5819 poslato: Jul 10, 2014, 01:34:17 pre podne »
na dijeti sam vec 2 meseca i nisam junkovao ni jednom jebeno :D da li mogu da junkujem u nedelju ceo dan da se restartujem?

mozes buraz ne spremas se za olimpiju