Maj 09, 2024, 09:43:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.110 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3097051 puta)

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5835 poslato: Jul 11, 2014, 02:04:14 posle podne »
najbolja varijanta ti je da nadjes u salamuri neku
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Siki_16

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 111
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5836 poslato: Jul 11, 2014, 11:43:57 posle podne »
Znam da je ta najbolja, nego me zanima da li je neko mozda ovu probao... Ima pasulja i kukuruza secerca... Uh+protein :-)

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5837 poslato: Jul 12, 2014, 12:03:12 pre podne »
Znam da je ta najbolja, nego me zanima da li je neko mozda ovu probao... Ima pasulja i kukuruza secerca... Uh+protein :-)

ja sam koristio to ,sranje zivo nikakva korist, to povrce ocajno,unutra 30 grama ribe nema nista bukvalno a 200 i nesto dinara apsolutno beskorisno.

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5838 poslato: Jul 12, 2014, 12:14:13 pre podne »
Ma problem je taj,sto je vecina tunjevina konzerviranih,kod nas losa,sa izuzetkom par proizvodjaca,koje su skupe ko djavo...
Ja bas pre neki dan uzeo neku u salamuri od oko 110 dinara,sranje zivo,ono nisu ni komadici,vise lici na splacinu...
A i ukus je ono...los.
Meni moji,posto rade u Italiji,salju s vremena na vreme po neko pakovanje tunjevine,i maltene koju god tamo da uzmes,ne moze da se poredi ni u snu sa ovim skartom ovde...
Ja retko jedem tunjevinu,samo kad ne stignem da spremim meso...

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5839 poslato: Jul 12, 2014, 12:22:20 pre podne »
Ma problem je taj,sto je vecina tunjevina konzerviranih,kod nas losa,sa izuzetkom par proizvodjaca,koje su skupe ko djavo...
Ja bas pre neki dan uzeo neku u salamuri od oko 110 dinara,sranje zivo,ono nisu ni komadici,vise lici na splacinu...
A i ukus je ono...los.
Meni moji,posto rade u Italiji,salju s vremena na vreme po neko pakovanje tunjevine,i maltene koju god tamo da uzmes,ne moze da se poredi ni u snu sa ovim skartom ovde...
Ja retko jedem tunjevinu,samo kad ne stignem da spremim meso...

ajde ne preteruj brate vama sve ovde u srbiji smeta i nista ne valja,JA jedem tunnjevinu u salamuri marka PREMIA 150din kosa SASVIM korektna tuna ,Kompletno meso jako finog ukusa i oko 130-150 gr mesa ima u njoj.moja ocena jaka 4

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5840 poslato: Jul 12, 2014, 12:28:40 pre podne »
Premia je sasvim ok,ona je po meni super...
Ali ona Happy tuna,ili slicne...pa ja nzm kome ono moze da bude dobro...
Inace,Eva,Rial,pored Premie...sasvim dobre tunjevine...

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5841 poslato: Jul 12, 2014, 12:34:18 pre podne »
Premia je sasvim ok,ona je po meni super...
Ali ona Happy tuna,ili slicne...pa ja nzm kome ono moze da bude dobro...
Inace,Eva,Rial,pored Premie...sasvim dobre tunjevine...

eva ne znam..... rial da korektna skroz

Van mreže nemanja1234

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5842 poslato: Jul 12, 2014, 01:40:49 pre podne »
Ma problem je taj,sto je vecina tunjevina konzerviranih,kod nas losa,sa izuzetkom par proizvodjaca,koje su skupe ko djavo...
Ja bas pre neki dan uzeo neku u salamuri od oko 110 dinara,sranje zivo,ono nisu ni komadici,vise lici na splacinu...
A i ukus je ono...los.
Meni moji,posto rade u Italiji,salju s vremena na vreme po neko pakovanje tunjevine,i maltene koju god tamo da uzmes,ne moze da se poredi ni u snu sa ovim skartom ovde...
Ja retko jedem tunjevinu,samo kad ne stignem da spremim meso...

ajde ne preteruj brate vama sve ovde u srbiji smeta i nista ne valja,JA jedem tunnjevinu u salamuri marka PREMIA 150din kosa SASVIM korektna tuna ,Kompletno meso jako finog ukusa i oko 130-150 gr mesa ima u njoj.moja ocena jaka 4
Ima tacno 70% tune (od 180g konzerve), sto znaci 126g tune po konzervi.

Van mreže Siki_16

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 111
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5843 poslato: Jul 12, 2014, 01:49:48 pre podne »
Tu si u pravu oko gramaze nema ni 30 gr tune... Preskupo a nema koristi za taj novac... Ove malo jace firme drze cenu, a ima i ovih znj proizvodjaca sa smesnom cenom al losa roba. Rial ima dobre tunjevine.

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5844 poslato: Jul 12, 2014, 02:01:14 pre podne »
Tu si u pravu oko gramaze nema ni 30 gr tune... Preskupo a nema koristi za taj novac... Ove malo jace firme drze cenu, a ima i ovih znj proizvodjaca sa smesnom cenom al losa roba. Rial ima dobre tunjevine.

ne radi se samo o proizodjacu nego konkretno te salate sa tunjevinama meksicna mediteranska itd itd ne valjaju jer nema dovoljnu kolicinu ribe pa cak i da je RIO MARE opet nema vise od 30 gr mesa u njoj

Van mreže Siki_16

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 111
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5845 poslato: Jul 12, 2014, 02:36:23 pre podne »
Kada sam napisao da jace firme drze cenu mislio sam na tunjevinu bez dodataka jer je evidentno da te gluposti ne vrede taj novac ma kako god ih zvali po proizvodjacu. Za te pare uzmem bolje piletine :-)

Van mreže murbi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 115
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5846 poslato: Jul 12, 2014, 03:44:28 pre podne »
Najjaci su komadici u sojinom ulju, veci deo su u stvari komadici soje maskirani medju komadicima otpada od ribe, radi se uglavnom o najjeftinijim tunjevinama, tipa 80 din.

Riba je zaista najbolji izvor proteina ali dzaba kad je preskupa, recimo pastrmka 450 din kg, kad otpadne glava, rep i kosti ispadne meso 900-1000 din kg, skusa za nijansu jeftinije, medjutim nece dusa onaj miris nikako, a opet drasticno skuplja od piletine i junetine...

Van mreže pekipro

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5847 poslato: Jul 12, 2014, 10:33:20 posle podne »
Sta je bolje za ocuvanje misica na defki,glutamin ili bcaa?

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5848 poslato: Jul 12, 2014, 10:43:42 posle podne »
i jedno i drugo je idealno u kombinaciji,ali ako se nema love,onda je bolje uzeti bcaa (aminokiseline razgranatog lanca tj. isoleucin,leucin,valin).


Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5849 poslato: Jul 12, 2014, 10:46:54 posle podne »
Sta je bolje za ocuvanje misica na defki,glutamin ili bcaa?

BCAA je bolji jer bas cuva misice od katabolizma,Glutamin je za brzi oporavak