Maj 17, 2024, 11:07:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3103706 puta)

Van mreže Syncopat

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 232
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6060 poslato: Septembar 23, 2014, 03:07:08 pre podne »
ja na zalost kao i svaki srbin ne mogu da odvojim od hleba. tako da sam odlucio da napravim svoj pa da vidim sta mislite o njemu.
u principu pomesam heljdino, ovseno, jecmeno i kukurzno brasno tako da dobijem smesu tezine 1kg. u to ubacim 25g praska za pecivo, maslinovo ulje, golicu, suncokret, litar vode i to je to..
dobijem preko 2kg hleba, jedem 3-4 dana to a i ukus je ok..

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6061 poslato: Septembar 23, 2014, 06:35:54 posle podne »
da nije puno 500gr+ dnevno hleba?

Van mreže Syncopat

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 232
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6062 poslato: Septembar 23, 2014, 06:54:44 posle podne »
pa to ti je 250g tog hleba i 250g vode :) jer on ima 2kg u kojih udje 1l vode

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6063 poslato: Septembar 23, 2014, 07:05:59 posle podne »
ja zderem ovaj hleb nekada...uz jajca il nesto
http://www.maxi.rs/code/navigate.php?Id=50&newsId=295

meni je ok ukus,volim pojedem koje parce.. nekako hleb najbolje ubija glad,nije dzaba hrana siromaha...
nzm nutritivnu tabelu...al neces utice valjda uz dorucak..il posle treninga

ja kada pojedem ovsene za dorucak,gladan sam posle 2 sata ko da nista nisam okusio..zato ih doruckujem samo kada sam gajbi pre podne

p.s. nisam pekar,ali valjda voda ispari :)
« Poslednja izmena: Septembar 23, 2014, 07:08:40 posle podne Black&Decker »

Van mreže HooD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6064 poslato: Septembar 23, 2014, 09:21:54 posle podne »
ja zderem ovaj hleb nekada...uz jajca il nesto
http://www.maxi.rs/code/navigate.php?Id=50&newsId=295

meni je ok ukus,volim pojedem koje parce.. nekako hleb najbolje ubija glad,nije dzaba hrana siromaha...
nzm nutritivnu tabelu...al neces utice valjda uz dorucak..il posle treninga

ja kada pojedem ovsene za dorucak,gladan sam posle 2 sata ko da nista nisam okusio..zato ih doruckujem samo kada sam gajbi pre podne

p.s. nisam pekar,ali valjda voda ispari :)
ispari odredjena kolicina, isto kao sa pirincem... al' da ima vode, ima.. nije sigurno 50/50, al' 65/35 verujem da da.
"Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time." - Thomas A. Edison

Van mreže Syncopat

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 232
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6065 poslato: Septembar 23, 2014, 09:44:52 posle podne »
pa i ja sam mislio da voda ispari. al kako onda hleb ima preko 2 kg ako sam koristio samo 1kg brasna.. msm jes da sam ubacio i semenke ali mozda 50-100g ukupno..
p.s. gde kupujes taj hleb od koprive i koliko kosta?

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6066 poslato: Septembar 23, 2014, 10:12:27 posle podne »
Neven hlebovi, po zdravim hranama.~120din za 400-500g hlebq.
suck it up, buttercup

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6067 poslato: Septembar 24, 2014, 06:49:48 pre podne »
u svakom masksiju, zato i uzimam njega... zato sto je parola maxija uvek sveze,uvek BLIZU :)
...mislim 116din..na sajtu ovom pise 100..350grama..ali meni traje par dana,ne susi se..a zasiti iako deluje malo parce
bas cu probam i ovaj milenin...vidim ima nekoliko vrsta..

Van mreže vlada75

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6068 poslato: Septembar 26, 2014, 07:51:35 posle podne »
Postobani, drugari. imam 39g. 90kg 176cm pauzu od 3g. u teranietani pre toga 2 g aktiivan u teretani. dali moze neki podsetnik,  za ishranu? moze i neki copyi past gde pogledati.Veliki pozdrav

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6069 poslato: Septembar 27, 2014, 11:31:24 pre podne »
Postobani, drugari. imam 39g. 90kg 176cm pauzu od 3g. u teranietani pre toga 2 g aktiivan u teretani. dali moze neki podsetnik,  za ishranu? moze i neki copyi past gde pogledati.Veliki pozdrav

valdo
pogledaj na temi NUTRITION ili ISHRANA
ima jako mnogo i gotovih opcija itd
ali ipak ti treba da prilagodis pricu sebi jer sam siguran da nema ni jedan jelovnik koji je neko napisao za sebe ,a da odgovara tebi

Van mreže vlada75

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6070 poslato: Septembar 27, 2014, 06:27:11 posle podne »
Tnx. Pekane. Ziv bio, dugo se mucim kako I sta Ali def. Ako Sam ne osetis gde ti je  mesto Niko ti pomoci nemoze' u svakom slucaju hvala puno!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6071 poslato: Septembar 28, 2014, 02:20:17 posle podne »
Tnx. Pekane. Ziv bio, dugo se mucim kako I sta Ali def. Ako Sam ne osetis gde ti je  mesto Niko ti pomoci nemoze' u svakom slucaju hvala puno!!

ma ne
nego jednostavno pisanje pojedinacnih jelovnika oduzima mnogo vremena i da bi se to moglo,trebo bi neko da od admina samo dane provodi i pise jelovnike ljudma koji hvala Bogu ima sve vise na forumu itd itd itd
ako me rauzmes sta zelim da ti kazem
TU SMO ZA KOREKCIJE i svaku vrstu pomoci

Van mreže dida

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6072 poslato: Septembar 29, 2014, 09:51:09 posle podne »
Pozz ljudi imam 2 pitanja, posto dosta ljudi kaze da se gejneri ne isplate da kuci sam mogu dodati dextroze koliko zelim i napraviti sam mislim na poslije treninga. Pa sam vas htio pitati da li je ok da posle treninga uzimam 30g whey 50g dex i 5g kreatin kao neki gejner inace stavljam manje dextroze oko cca 20g dal moze smetati ako stavim 50g. I jos nesto vezano za trening (cilj masa) ,da li je uz kvalitetnu prehranu ok da odvajam svaku misicnu grupu posebno , po 45 min intezivnog treninga 5 puta nedeljno uz adkvatnu suplementaciju i odmor, staz u teretani 6 mjeseci , jer neki kazu da tako rade samoprof, bodibilderi.

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6073 poslato: Septembar 29, 2014, 09:54:02 posle podne »
Pozz ljudi imam 2 pitanja, posto dosta ljudi kaze da se gejneri ne isplate da kuci sam mogu dodati dextroze koliko zelim i napraviti sam mislim na poslije treninga. Pa sam vas htio pitati da li je ok da posle treninga uzimam 30g whey 50g dex i 5g kreatin kao neki gejner inace stavljam manje dextroze oko cca 20g dal moze smetati ako stavim 50g. I jos nesto vezano za trening (cilj masa) ,da li je uz kvalitetnu prehranu ok da odvajam svaku misicnu grupu posebno , po 45 min intezivnog treninga 5 puta nedeljno uz adkvatnu suplementaciju i odmor, staz u teretani 6 mjeseci , jer neki kazu da tako rade samoprof, bodibilderi.
Nemas razloga to da radis, stavi 20-30 g deks/malto u pwm sa whey proteinom i kreatinom, to je sasvim dovoljno.
Nista neces postici sa tih dodatnih 20 g secera.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6074 poslato: Septembar 29, 2014, 09:55:36 posle podne »
20g deksa dosta. Deks ne sluzi nicemu sem da digne insulin. (procitaj sta i cemu sluzi isti)

Samo jedi kompleksne uh (pirinac, kormpir, ovsene) i bice mase, uz naravno dovoljnu kolicinu proteina.

Slobodno tako treniiraj, pusti sta kazu razni pametnjakovici.

^^
Stefan me pretece.