Maj 18, 2024, 05:44:52 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3104786 puta)

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6135 poslato: Oktobar 25, 2014, 07:06:58 posle podne »
Valja li ovo od povrca na rotacijama, posto video sam da se razne polemike vode oko sampinjni, cvekla, paprika? recimo 100g sampinjona uz neki obrok, ili cvekle ili paprike?
mozes slobodno na rotacijama,na keto malo teze.
Be patient,results will come !!!

Van mreže dida

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6136 poslato: Oktobar 25, 2014, 07:08:51 posle podne »
pozdrav ljudi ima par pitanja vezano za trening i supse. Prvo zanima me posto mi je kreatin bas gadan(grk nekako) za popiti kada ga uzimam prije treninga i u dane pauze jer ga uzimam sam onako sa vodom , da li moze izgubiti na vrednosti ili nesto tome slicno ako dodam malo domaceg soka od sipka(nar) koji bas promeni ukus i bude onako ok za popiti inace mi bude muka kad ga uzimam samo sa vodom mislim na kreatin al posle treninga sa whey-om i dextrozom ni ne osjetim los ukus.

Drugo vezano za treninga jedan lik iz teretane koji bas dobro izgleda znam da se razumije u bb mi je preporucio da jednom u toku nedelje ili mjeseca izdvojim jedan dan gdje cu raditi samo osnovne vjezbe cucanj ,bench , mrtvo i military zbog testosterona , pa vas ja pitam da li je ok ovo da radim i kako kojim danom dal da te nedelje radim samo taj jedan treninga i po koliko serija i ponavljanja  takodje ima li veze redosled vjezbi. Pozzz

Van mreže grfgrf

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6137 poslato: Oktobar 25, 2014, 09:29:50 posle podne »
Valja li ovo od povrca na rotacijama, posto video sam da se razne polemike vode oko sampinjni, cvekla, paprika? recimo 100g sampinjona uz neki obrok, ili cvekle ili paprike?
mozes slobodno na rotacijama,na keto malo teze.
Ja sam pitao nekog na forumu,u vezi sampinjona da li da racunam u dnevni unos UH i on mi je rekao ne.Isto su rotacije u pitanju.Racuna se pirinac,krompir,ovsene i eventualno int. Testenina.I?:s

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6138 poslato: Oktobar 25, 2014, 10:19:39 posle podne »
Pa ko je rekao da se racunaju u dnevni unos?
Upravo to sto si rekao se racuna u dnevni unos.
Be patient,results will come !!!

Van mreže grfgrf

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6139 poslato: Oktobar 25, 2014, 11:51:54 posle podne »
Pa ko je rekao da se racunaju u dnevni unos?
Upravo to sto si rekao se racuna u dnevni unos.
izgleda ja nisam dobro procitao sta je gore Marko Dj. napisao,moja greska,izvinjavam se za spam,jbg...

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6140 poslato: Oktobar 26, 2014, 12:02:23 pre podne »
ma nemas problem,desava se :)
Be patient,results will come !!!

Van mreže Millan B

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 351
  • OLD SCHOOL BB
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6141 poslato: Oktobar 26, 2014, 09:29:14 pre podne »
pozdrav ljudi ima par pitanja vezano za trening i supse. Prvo zanima me posto mi je kreatin bas gadan(grk nekako) za popiti kada ga uzimam prije treninga i u dane pauze jer ga uzimam sam onako sa vodom , da li moze izgubiti na vrednosti ili nesto tome slicno ako dodam malo domaceg soka od sipka(nar) koji bas promeni ukus i bude onako ok za popiti inace mi bude muka kad ga uzimam samo sa vodom mislim na kreatin al posle treninga sa whey-om i dextrozom ni ne osjetim los ukus.

Drugo vezano za treninga jedan lik iz teretane koji bas dobro izgleda znam da se razumije u bb mi je preporucio da jednom u toku nedelje ili mjeseca izdvojim jedan dan gdje cu raditi samo osnovne vjezbe cucanj ,bench , mrtvo i military zbog testosterona , pa vas ja pitam da li je ok ovo da radim i kako kojim danom dal da te nedelje radim samo taj jedan treninga i po koliko serija i ponavljanja  takodje ima li veze redosled vjezbi. Pozzz
 
 Nece izgubiti na vrednosti ali pre treninga u kombinaciji sa sokom nije najbolja opcija.
Kazes da je sok domaci a to opet znaci da je pun secera a secer pre treninga zna se kako deluje...
Sto se drugog pitanja tice - to jesu najbolje vezbe i njihovo izvođenje je i te kako bitno ali...
 Pitanje je kako ti inace treniras tj koliko sedmicno imas radnih dana, iskustva u treningu, mesta za oporavak, hrana, supsi i sll.. Kad se da odgovor na ova pitanja onda se moze nesto vise reci. Npr 1-2 puta mesecno uraditi takav trening
u sistemu 5x5 ...
LARGER THAN LIFE, STRONGER THAN EVER ! 

AKO UM HOCE, TELO MOZE !

Van mreže Bogdan99

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6142 poslato: Oktobar 26, 2014, 01:37:27 posle podne »
Kakvog je ukusa hot blood?
Dvoumim se izmedju njega i jos jednog reaktora, pa me zanima ukus...

Van mreže Metak

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 760
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6143 poslato: Oktobar 26, 2014, 04:39:52 posle podne »
ma buraz jebes ukus, bitno da radi ahah
ja sam probao ukus guaranu, i bljak je :D

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6144 poslato: Oktobar 26, 2014, 10:08:47 posle podne »
Nisi dovoljno hardcore ako te brine ukus  :P

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6145 poslato: Oktobar 27, 2014, 11:39:01 posle podne »
Guarana ukus grozota, ja sam jedva popio...A sto se samog no reaktora tice mene ni pipnuo nije, ni pumpa ni kick, ali ja ni nisam nesto merodavan po tom pitanju posto mene retko sta od reaktora "radi" :P

Van mreže newer smoke alone

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6146 poslato: Oktobar 28, 2014, 05:04:49 posle podne »
finansije su takve kakve jesu da trenutno ne mogu sebi priustiti kanticu proteina vec uzimam onaj biotechov u kesici , pa me zanima da li je pametnije da popijem samo cokoladno mleko posle treninga umesto tog proteina (nisam siguran koliko je kvalitetan) i da se vise baziram na ishranu? tj. da li bi bio bolji efekat cokoladnog mleka nego biotechovog proteina? to je pravo pitanje. inace cilj je masa..

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6147 poslato: Oktobar 28, 2014, 05:05:47 posle podne »
Kupi mesa...

Van mreže newer smoke alone

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6148 poslato: Oktobar 29, 2014, 12:04:48 pre podne »
a ima li neko odgovor na moje pitanje? :D

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6149 poslato: Oktobar 29, 2014, 08:20:28 pre podne »
Dobio si odgovor. Ako su finansije problem ulozi novac u hranu (meso), a tek posle suplementi ako pretekne nesto novca. Cokoladno mleko nemoj da pijes, ne moze da menja whey.