Maj 09, 2024, 03:08:58 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.110 poruka u 18.752 tema - 20.951 članova - Poslednji član: migInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3097247 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6480 poslato: Mart 02, 2015, 02:48:16 posle podne »
Koje su tecne kiseline bolje, Biotech Nitron ili QNT Amino?
koje god da uzmes-i nema neke razlike
moza QNT zbog cene

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6481 poslato: Mart 03, 2015, 03:45:30 pre podne »
Jedno omaleno pitanje,svaki put pre treninga jedem oko 200gr pirinca ali samo pirinac bez icega, sto je puna serpa fakticki i kada to skrljam ono krece iskakanje vena vrucina i bukvalno mi se prispava.Ali kad odem na trening full pumpa i energija iako ta pumpa se ne desava od UH zapravo,moje pitanje da bataljujem ja uopste ovo zbog ovakve pojave ,mislim kolko je pametno radi9ti ovako iako ja imam dosta benefita od ovoga oko mase i energije
« Poslednja izmena: Mart 03, 2015, 03:53:59 pre podne djLE »

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6482 poslato: Mart 03, 2015, 07:19:59 pre podne »
Kakve benefite imas od krljanja 200 grama pirinca pred trening?

Necu da komentarisem ovo za energiju, teska glupost...energiju za trening sigurno nemas od obroka koji si pojeo sat, dva vremena prije istog vec od obroka od zadnjih par dana bar...

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6483 poslato: Mart 03, 2015, 09:25:18 pre podne »
Jedno omaleno pitanje,svaki put pre treninga jedem oko 200gr pirinca ali samo pirinac bez icega, sto je puna serpa fakticki i kada to skrljam ono krece iskakanje vena vrucina i bukvalno mi se prispava.Ali kad odem na trening full pumpa i energija iako ta pumpa se ne desava od UH zapravo,moje pitanje da bataljujem ja uopste ovo zbog ovakve pojave ,mislim kolko je pametno radi9ti ovako iako ja imam dosta benefita od ovoga oko mase i energije
ti si zbunjen :D
btv tensa je u pravu..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6484 poslato: Mart 03, 2015, 10:09:15 pre podne »
Citat
Kakve benefite imas od krljanja 200 grama pirinca pred trening?

pa za energiju
kako ne rauzmes... ;D ;D

Van mreže nikoladodic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6485 poslato: Mart 03, 2015, 03:29:49 posle podne »
Mišljenje o pilećim batacima kao izvoru proteina?  ;D
U svakom porazu ja sam video deo slobode, i kad je gotovo, za mene znaj, tek tad je počelo.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6486 poslato: Mart 03, 2015, 04:03:45 posle podne »
Mišljenje o pilećim batacima kao izvoru proteina?  ;D
nista..

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6487 poslato: Mart 03, 2015, 05:36:38 posle podne »
koji si pojeo sat, dva vremena prije istog vec od obroka od zadnjih par dana bar...
par dana>? znaci WTHEFUCK!? Inace ovo je Phil hitov savet koji je i rich piana potvrdio a radi se to tome da treba uzeti pre svakog treninga odredjenu kolicinu UH sa nizom kolicinom P da bi imali jos veci napredak u masi i da bi sacuvali masu itd itd. E sad ja sam primetio da mi je to kao mali izvor energije pred trening bas ta kombinacija s tim sto ja samo ponekad dodam i P ,sad da li se ja to tripujem uglavnom izaziva mi osecaj sitosti pa je mozda zbog toga,,, inace ako ne ovo sta onda jesti pre treninga?? Mene zanima samo sto se prispava toliko znam da je od UH ali da je dobro ovo sto radim ili da batalim

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6488 poslato: Mart 03, 2015, 05:47:26 posle podne »
Citat
sad da li se ja to tripujem uglavnom izaziva mi osecaj sitosti pa je mozda zbog toga

200 grama rize sa mesom stvori osjecaj sitosti?



Citat
inace ako ne ovo sta onda jesti pre treninga?
Nije niko rekao da ne valja, vec da je glupost zbog energije to raditi, imas ljude koji rade odlicne treninge i na prazan stomak... glupost je trpati u sebe 200 grama rize prije treninga, nema potrebe opterecivati toliko zeludac...Ja pojedem 5 jaja i odem vjezbati, hidrate jedem poslije treninga uglavnom...

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6489 poslato: Mart 03, 2015, 06:40:14 posle podne »


...Ja pojedem 5 jaja i odem vjezbati, hidrate jedem poslije treninga uglavnom...


postujem svacije misljenje i rad ali bez uvrede po meni je ovo jos veca glupost od moje,jaja koja imaju najvecu biolosku vrednost 100% jesi pre treninga umesto pojesti ih odmah nakon treninga i imati duplo veci benefit nego pre,za izvor energije su se uvek UH koristili ne znam gde je nastao problem sad,hidarti se i jedu posle treninga ali u manjoj kolicini ,bitniji su pre treninga da se ispostuju

edit:Zaboravih jedino ako neko trenira rano ujutro pa ide na trening posle dorucka onda Jaja+Uh najbolja kombinacija,ali samo u ovom slucaju odobravam ovo za sve ostalo nikako
« Poslednja izmena: Mart 03, 2015, 06:51:20 posle podne djLE »

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6490 poslato: Mart 03, 2015, 07:02:42 posle podne »
Ako ti ne odobravas onda necu vise tako jesti jaja ujutru, izvinjavam se...

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6491 poslato: Mart 03, 2015, 07:16:25 posle podne »
Djle opet nesto... kakve veze ima da li su uh ili masti.

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6492 poslato: Mart 03, 2015, 07:22:14 posle podne »
Djle opet nesto... kakve veze ima da li su uh ili masti.
Pa ne mogu se masti koristiti kao izvor energije,samo UH to im je i jedina svrha :D



Ako ti ne odobravas onda necu vise tako jesti jaja ujutru, izvinjavam se...

AKo treniras ujutru i imas dorucak pre treninga onda kao sto sam napisao gore jaja + UH odlicno,ali ako treniras kasnije mislim da je kvalitetnije i bolje pojesti jaja odmah nakon treninga radi vece koristi...mislim prosto pricam

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6493 poslato: Mart 03, 2015, 07:30:14 posle podne »
Da, a ostali na forumu piju whey i jedu meso poslije treninga, budale...


Gledaj, totalno ti je nebitno da li ces tih 200 grama rize skrkati prije, poslije ili ces rasporediti fino, ja ti govorim da je pametnija da ih rasporedis jer je glupost opterecivati toliko stomak prije treninga, time apsolutno nista ne dobijas, a pogotovo ne energiju, za nekoga ko je registrovan vec skoro 5 godina stvarno slabo baratas materijom, doduse nisi ni morao procitati tako nesto, mogao si do sada vidjeti na sebi kroz toliko godina da nece biti nikakve razlike u treningu...dalje, radi slobodno kako hoces...na tebi je...ja sam napisao svoje sta i kako...

edit:

Citat
Pa ne mogu se masti koristiti kao izvor energije
ovo je vec zalosno ovako nesto izjaviti...pogotovo nakon toliko godina provedenih na forumu...a o keto dijeti onoliko stranica...
« Poslednja izmena: Mart 03, 2015, 07:32:25 posle podne tenssa »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6494 poslato: Mart 03, 2015, 07:30:25 posle podne »
Djle opet nesto... kakve veze ima da li su uh ili masti.
Pa ne mogu se masti koristiti kao izvor energije,samo UH to im je i jedina svrha :D



Ako ti ne odobravas onda necu vise tako jesti jaja ujutru, izvinjavam se...

AKo treniras ujutru i imas dorucak pre treninga onda kao sto sam napisao gore jaja + UH odlicno,ali ako treniras kasnije mislim da je kvalitetnije i bolje pojesti jaja odmah nakon treninga radi vece koristi...mislim prosto pricam

Ok ...