Maj 09, 2024, 02:18:58 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.110 poruka u 18.752 tema - 20.951 članova - Poslednji član: migInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3097223 puta)

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6495 poslato: Mart 03, 2015, 08:47:51 posle podne »
Da, a ostali na forumu piju whey i jedu meso poslije treninga, budale...


Gledaj, totalno ti je nebitno da li ces tih 200 grama rize skrkati prije, poslije ili ces rasporediti fino, ja ti govorim da je pametnija da ih rasporedis jer je glupost opterecivati toliko stomak prije treninga, time apsolutno nista ne dobijas, a pogotovo ne energiju, za nekoga ko je registrovan vec skoro 5 godina stvarno slabo baratas materijom, doduse nisi ni morao procitati tako nesto, mogao si do sada vidjeti na sebi kroz toliko godina da nece biti nikakve razlike u treningu...dalje, radi slobodno kako hoces...na tebi je...ja sam napisao svoje sta i kako...

edit:

Citat
Pa ne mogu se masti koristiti kao izvor energije
ovo je vec zalosno ovako nesto izjaviti...pogotovo nakon toliko godina provedenih na forumu...a o keto dijeti onoliko stranica...
pa ja ih i rasporedjujem zapravo 200 pre 200 posle i oko 100 ujutru ali iz drugog izvora,za masti kao izvor energije sam procitao iz necije posta na drugom forumu,koji je bas u pravu oko razlike izmedju masti i UH kao izvora energije,Ja keto ne radim niti cu ikada raditi i drugo je kad se radi keto pa se koriste masti kao izvor a nesto sasvim drugo je to kada se koriste kompleksni UH za nabijanje velike mase.
gresis tensa mnogo, ja cu naravno nastaviti ovo sto radim jer imam fantasticnih rezultata ,moje prosto je pitanja bilo 3 put pisem "da li je opasno to sto mi toliko udari u glavu ti UH do te mere da mi se prispava?" i Voleo bih ako bi se cika pedja ukljucio sa konacnom presudom oko svega ovoga ili neko ko stvarno poznaje ovu materiju jer ipak tensa to sto pricas to je povrsno znanje oko UH koje jeste tacno ali s ene poklapa sa mojim pitanjem
« Poslednja izmena: Mart 03, 2015, 08:56:50 posle podne djLE »

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6496 poslato: Mart 03, 2015, 09:10:22 posle podne »
Citat
gresis tensa mnogo
Izvini i hvala sto si meni slijepome oci otvorio...

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6497 poslato: Mart 03, 2015, 09:41:47 posle podne »
a pa mora malo da se zaklapaju oci kada se prejedes... :) ja ako sednem posle krkanja,ne mogu da ustanem pola sata

nego, zato je organizmu problem da vari UH i proteine istovremeno? da li ste probali nekada da razdvojite i sta mislite o tome?

Van mreže Gumac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 489
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6498 poslato: Mart 03, 2015, 11:33:02 posle podne »
radi škole i obaveza u mogućnosti sam ić samo navečer u gym, oko 20:00h -  20:30h.. .shake... onda obrok poslje treninga oko cca 22:00h  ... 150g riže, 150g pileća prsa. Sad mi je pitanje dali da unesem oko 12:00 još 250g posnog ili tunu... ili da jednostavno odem na spavanje do 9 ujutro? .... jer da sam gladan poslije pwm-a i svega.. nisam al opet sam pojeo to bez problema. Samo pitanje dali da unosim zadnji obrok tako kasno ili da kroz masnoće nadopunim kalorije tjekom dana.. iako se ovdje ne radi o masnoćama.. 

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6499 poslato: Mart 03, 2015, 11:47:40 posle podne »
a pa mora malo da se zaklapaju oci kada se prejedes... :) ja ako sednem posle krkanja,ne mogu da ustanem pola sata

nego, zato je organizmu problem da vari UH i proteine istovremeno? da li ste probali nekada da razdvojite i sta mislite o tome?

Meni se prispava i od 100g ovsenih ujutru. Presaltam se na masti, nista od toga. nemam.

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6500 poslato: Mart 04, 2015, 02:29:15 pre podne »
a pa mora malo da se zaklapaju oci kada se prejedes... :) ja ako sednem posle krkanja,ne mogu da ustanem pola sata

nego, zato je organizmu problem da vari UH i proteine istovremeno? da li ste probali nekada da razdvojite i sta mislite o tome?

Meni se prispava i od 100g ovsenih ujutru. Presaltam se na masti, nista od toga. nemam.



Isto bukvalno.
« Poslednja izmena: Mart 04, 2015, 02:31:09 pre podne filip85 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6501 poslato: Mart 04, 2015, 05:48:11 pre podne »
Citat
" i Voleo bih ako bi se cika pedja ukljucio sa konacnom presudom oko svega ovoga ili neko ko stvarno poznaje ovu materiju jer ipak tensa to sto pricas to je povrsno znanje oko UH koje jeste tacno ali s ene poklapa sa mojim pitanjem
evo me

Citat
pre treninga umesto pojesti ih odmah nakon treninga i imati duplo veci benefit nego pre,za izvor energije su se uvek UH koristili ne znam gde je nastao problem sad,hidarti se i jedu posle treninga ali u manjoj kolicini ,bitniji su pre treninga da se ispostuju

nigde veze
pitanje za tebe pa razmisli
to sto ti NE radis keto dijetu i neces raditi aposlutno je za ovu pricu irevantna stvar tj ni ti ni ja niti bilo ko
NAJVECA glupost koja postoji je nazdirati se sa UH pred trening,a pod izgovroom da je treba energija za trening..
to je izgovor i nista vise
Razmisli,a bez obzira sto ti necs raditi keto dijetu  ;D,kako onda ljudi koji je rade?

Uh kao i MASTI jesu izvor energije,a ja kroz ovih 25 god  bavljenja bih uvek i sigurno preproucio MASTI kao izvor energije,ali za to terba znati,biti spreman itd itd itd.
Udari inuslina mogu bili nemolosrdni,

Citat
da li je opasno to sto mi toliko udari u glavu ti UH do te mere da mi se prispava?"

JESTE-ne sada i posledice mozes da osetis samo te koje osecas,ali na drugorocno gledajuci....i nije bas normalno i realno da dete sa 20ak godina ima inuslinske shokove do granice kome (spavanje) jer to nije spavanje

A kada kazes da imas rezulatete-jbg..to onda opravdava sve i tu nema sta onda
ajde ,rokni nam koju fotku i podeli sa nama reuzlatate
« Poslednja izmena: Mart 04, 2015, 05:53:44 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6502 poslato: Mart 04, 2015, 12:12:07 posle podne »
pedja moze malo detaljnije o tome? :o

i da li se pospanost nastaje usled naglih oscilacija secera  ili organizam trosi energiju za varenje hrane,odnosno zeludac se puni krvlju pa trpi cirkulacija...
mislio sam da je normalna pojava umora posle obroka... ja ako ne radim nesto i odma se pokrenem,nego se zabodem na krevet ,10 minuta postane pola sata vrlo lako :P

i pitanje...
Citat
nego, zasto je organizmu problem da vari UH i proteine istovremeno? da li ste probali nekada da razdvojite i sta mislite o tome?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6503 poslato: Mart 04, 2015, 01:05:39 posle podne »
pedja moze malo detaljnije o tome? :o

i da li se pospanost nastaje usled naglih oscilacija secera  ili organizam trosi energiju za varenje hrane,odnosno zeludac se puni krvlju pa trpi cirkulacija...
mislio sam da je normalna pojava umora posle obroka... ja ako ne radim nesto i odma se pokrenem,nego se zabodem na krevet ,10 minuta postane pola sata vrlo lako :P

i pitanje...
Citat
nego, zasto je organizmu problem da vari UH i proteine istovremeno? da li ste probali nekada da razdvojite i sta mislite o tome?

SAM si sebi odgvorio
a uzimati UH i B odovjeno..koja je poetna,ako se uzme u obzir da je za digestiju potrebno 30 min MINIMALNO ili do 60 min...sta?
provesti ces citav dan u hranjenu? razmisli sam
Ukoliko je ishrana pravilno izbalanisrana i unosi se materijaonoliko koliko je dovljno za ostvarivanje ovog ili onog cilja-onda je praksa koja se radi sigurno dobra
ukoliko jedes jednom ili dva puta dnevno,onda slobodno odvajaj UH i B (ali ne zbog toga sto je to TOP) vec sto ce ispasti da jedes 4 x na dan sto je mnogo bolje za tebe :D

Van mreže Bogdan99

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6504 poslato: Mart 04, 2015, 01:35:21 posle podne »
Da li magnezijum treba popiti pre, posle treninga ili bilo kada u toku dana? Jel ima neke razlike? Hvala unapred

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6505 poslato: Mart 04, 2015, 01:46:18 posle podne »
Mozes sa zadnjim obrokom,mozes poslije treninga..samo gledaj nemoj ujutro na prazan stomak.MENI je bilo tesko za zeludac.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6506 poslato: Mart 04, 2015, 01:48:50 posle podne »
Ja sam jednom dekn'o 6 magnezijuma na prazan stomak, bilo je to veoma interesantno iskustvo...

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6507 poslato: Mart 04, 2015, 04:17:41 posle podne »
hahah,lijepo lijepo! :D

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6508 poslato: Mart 04, 2015, 09:05:37 posle podne »
Citat
Ja sam jednom dekn'o 6 magnezijuma na prazan stomak, bilo je to veoma interesantno iskustvo...
Замислио сам те како спринташ кроз кућу до ВЦ шоље :)

Van mreže nikoladodic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6509 poslato: Mart 05, 2015, 02:21:39 posle podne »
Konzumiranje 1 do 2 case dnevno, napitka od jabuke i cimeta?
Dok sam bio na dijeti pio sam stalno, pa mi ostala navika. :D
U svakom porazu ja sam video deo slobode, i kad je gotovo, za mene znaj, tek tad je počelo.