Maj 09, 2024, 03:06:51 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.110 poruka u 18.752 tema - 20.951 članova - Poslednji član: migInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3097245 puta)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6690 poslato: April 16, 2015, 09:04:41 pre podne »
Da li se vama malo "osete" jaja kad ih pecete u mikrotalasnoj??
hahahah care

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.541
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6691 poslato: April 16, 2015, 12:41:28 posle podne »
Ja moram da pitam nesto, posto me bas nervira i ponekad ne mogu da spavam nocu zbog toga. U zadnjih od prilike 5-6 meseci mi srce dosta ubrzano radi. Nekada mi je puls u mirovanju oko 90, ponekad i 100. Najvise mi smeta uvece kada legnem da spavam, pa krene srce da lupa i lupa i ne mogu da spavam. Puls oko 100. A nekada je puls normalan.
Ne kontam sta da radim, neki su mi predlozili da prestanem sa treninzima 2 nedelje. Bas nista da ne radim. To nema sanse da uradim, ali stvarno... Neke ideje, saveti, neko vec imao iskustva sa ovim ?
jel unosis hranu neposredno pred spavanje? ako treniras kasno pokusaj da prebacis trening sto je ranije moguce(po meni jutarnji trening je nesto najbolje sto postoji )...  ovo sto sam ti naveo je problem koji moze da dolazi od zeludca... to mi je palo n apamet kada si spomenuo da imas problema u lezecem polozaju.. inace uopste nije naivna stvar...

Van mreže grfgrf

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6692 poslato: April 16, 2015, 02:00:56 posle podne »
Da li se vama malo "osete" jaja kad ih pecete u mikrotalasnoj??
hahahah care
Jaoo sto si prost....:D

Van mreže Mare012

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6693 poslato: April 16, 2015, 11:04:53 posle podne »
Da ne otvaram temu bezveze, imam jedno pitanje sto se tice monohidrata:
Da li je ok da nakon treninga u PWM stavim 10g kreatina, posto pre treninga kada popijem monohidrat podrigujem na treningu i malo me stomak zeza.

Van mreže Pulss

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
  • Sky's the limit.
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6694 poslato: April 16, 2015, 11:09:30 posle podne »
Da ne otvaram temu bezveze, imam jedno pitanje sto se tice monohidrata:
Da li je ok da nakon treninga u PWM stavim 10g kreatina, posto pre treninga kada popijem monohidrat podrigujem na treningu i malo me stomak zeza.
Slobodno.
The ones who say ''you can't'' and ''you won't'' are probably the ones scared that ''you will''.

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6695 poslato: April 16, 2015, 11:27:09 posle podne »
jel unosis hranu neposredno pred spavanje? ako treniras kasno pokusaj da prebacis trening sto je ranije moguce(po meni jutarnji trening je nesto najbolje sto postoji )...  ovo sto sam ti naveo je problem koji moze da dolazi od zeludca... to mi je palo n apamet kada si spomenuo da imas problema u lezecem polozaju.. inace uopste nije naivna stvar...
Dogadjalo mi se da se pretovarim pred samo spavanje, ali u izuzetnim siguacijama (bas retko). I tada mi je lupanje srca najjace, i tada obicno skoro i da ne spavam nocu. Vrtim se po krevetu i zaspim tamo pred jutro pa mi sledeci dan bude usran...
To za trening uvece mi se pre dogadjalo, ali samo nisam mogao da spavam. Srce nije lupalo. To sam provalio sam i od tada nikako ne idem na treninge kasno. :)

Izgleda da je Pedja i neki ljudi koji su mi isto govorili u pravu, i da sam upao u pretreniranost. U zadnje 3 nedelje sam trening spustio na 3 puta nedelja (zbog faxa i praznika, da je do mene nema sanse da bih mogao to da uradim :D) i mogu reci da mi je stvarno bolje. Bolje spavam, nema vise onih ''napada'' lupanja srca, puls mi se normalizovao rekao bih. Jos ove nedelje, pa od ponedeljka se vracam na staro.

Rekao bih da su mi treninzi jaki. Videcemo da li ce oporavak biti brzi na galeniki i nadam se da ce sve biti OK, u suprotnom moracu da pojacam hemiju. ^^


Nego, hteo bih jos da pitam. Koliko da dizem proteine na 2 ampule depoa nedeljno, 250g malo ? Mozda 300g ? Imam oko 92-93kg na 180cm mada nisam bas krt. I kada da dizem ? Mada i sada unosim blizu te cifre...
« Poslednja izmena: April 16, 2015, 11:29:26 posle podne ghg »

Van mreže Pulss

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
  • Sky's the limit.
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6696 poslato: April 16, 2015, 11:41:00 posle podne »
Kefir, da ili ne ?
The ones who say ''you can't'' and ''you won't'' are probably the ones scared that ''you will''.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6697 poslato: April 17, 2015, 06:19:26 pre podne »
Citat
Izgleda da je Pedja i

 ;D ;D

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6698 poslato: April 17, 2015, 06:42:39 pre podne »
Ja moram da pitam nesto, posto me bas nervira i ponekad ne mogu da spavam nocu zbog toga. U zadnjih od prilike 5-6 meseci mi srce dosta ubrzano radi. Nekada mi je puls u mirovanju oko 90, ponekad i 100. Najvise mi smeta uvece kada legnem da spavam, pa krene srce da lupa i lupa i ne mogu da spavam. Puls oko 100. A nekada je puls normalan.
Ne kontam sta da radim, neki su mi predlozili da prestanem sa treninzima 2 nedelje. Bas nista da ne radim. To nema sanse da uradim, ali stvarno... Neke ideje, saveti, neko vec imao iskustva sa ovim ?

E vidis ti sa ovakvim srcano zdravstvenim problemom ti srljas na steroide sto je suludo I na kraj pameti u ovoj situaciji i danas sutra nesto se desi (a sada su bas velike sanse za to) ljudi ce kriviti steroide , i svi ce pricati "ubila ga hemija" i upravo je to problem,jer dosta njih nije ni znalo da ima nekih zdravstvenih problema i jako velika vecina ljudi je stradala od steroida na taj nacin. A ti vec znas za prob i sav srecan krces na njih kao da ces imati neku strasnu promenu od toga a neces jer ljudi previse ocekuju od bednih 500mg testa,prosto ne mogu da verujem kolko zaslepljenih ljudi u zivotu ima.
Neka tahikardija ocigledno postoji i to dugacak period kolko vidim, sto moze biti alarmantno na kraju krajeva jer sa cukom nema igranja,100 puls u stanju mirovanja je ogromna brojka za mladog coveka,nemas sta i od koga da trazis savete ,znaci hitno kod lekara na Ekg,krvnu sliku a cak nije lose ni uraditi ultra zvuk kao detaljniju analizu, teretana jako umereno u ovom periodu dok se ne vidi sta je, pamet u glavu a hemiju zaboravi u ovakvoj situaciji

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6699 poslato: April 17, 2015, 07:02:05 pre podne »
Citat
jako velika vecina ljudi je stradala od steroida na taj nacin
Koja vecina, moze imena ili nesto?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6700 poslato: April 17, 2015, 09:16:47 pre podne »

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6701 poslato: April 17, 2015, 10:01:10 pre podne »
Citat
jako velika vecina ljudi je stradala od steroida na taj nacin
Koja vecina, moze imena ili nesto?
i mene zanima to ?
Djle u pitanju je pretreniranost nista ozbiljno, trening drzim na 3 puta nedeljno i to bez cucnja i mrtvog i puls je dosta mirniji, a i nema vise onih "napada" lupanja srca. Ici cu tako jos 1 ili 2 nedelje. A i veliki broj ljudi mi kazu da su najvise napredovali uz 3 treninga nedeljno...

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6702 poslato: April 17, 2015, 10:02:00 pre podne »
Nedelju dana je sasvim dovoljno da se vratis u normalu.

Van mreže Metak

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 760
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6703 poslato: April 17, 2015, 07:13:13 posle podne »
hepatrombin u tubu, neotvoren, al datum
isteko 02.2015 dal je bezbedno da se koristi

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.541
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6704 poslato: April 17, 2015, 08:02:59 posle podne »
moze ali ces imati slabiji efekat na modrice, sta vec ako ne uopste.. kupi nov... bolje ti je