Maj 09, 2024, 04:17:38 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.110 poruka u 18.752 tema - 20.951 članova - Poslednji član: migInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3097281 puta)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6780 poslato: April 30, 2015, 08:25:30 pre podne »
Da li konzumirate voce svakodnevno,koje i koliko?

Naravno. Crveno preferiram. 100-150g.

Van mreže nikoladodic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6781 poslato: April 30, 2015, 10:06:34 pre podne »
Da li konzumirate voce svakodnevno,koje i koliko?

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,100.0.html
Od kada sam pročitao ovu temu, ja se isključivo držim kao što reče Bukas crvenog voća, i to ne svakodnevno, nego kad osetim potrebu za njim. Uglavnom se nađe sveže, ali ponekad i iz kese, Frikom i slično. :D
U svakom porazu ja sam video deo slobode, i kad je gotovo, za mene znaj, tek tad je počelo.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6782 poslato: April 30, 2015, 10:09:53 pre podne »
Citat
al od 40g mislim da ništa neće da mu bude :)

naravno
nece ni da mu bude nista ni od 100 gr..ni od 200
samo je pitanje DA LI JE POTREBNO.. ;)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6783 poslato: April 30, 2015, 10:11:38 pre podne »
@nikola - A dobro, fruktoza nije za debele i tako treba posmatrati. Ne treba generalno sve uzimati i nije sve crno belo.
« Poslednja izmena: April 30, 2015, 10:14:22 pre podne BUKAS »

Van mreže nikoladodic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6784 poslato: April 30, 2015, 10:20:51 pre podne »
Do sada sam za večeru, kao poslednji obrok pred spavanje, uzimao pola Elle, kao izvor B. Ona je kod mene 180 dinara, znači svakog dana za nju trebam izdvojiti 90 din. Pa se nešto preračunavam, da li bi možda pametnije bilo da za tih 90 din npr. pojedem 9 belanaca(prim. out. - jaja kupujem za 10din.), a da smanjim količinu elle? Nastavio bih i dalje da kupujem Ellu, ali npr da unosim po 100gr, pa da mi jedna potraje nekih 4-5 dana. A možda i glavni razlog za ovaj korak bi mi bio taj što sam uvek u malom deficitu što se tiče B, tipa nekih 10-15gr na moju kilažu.  Unapred zahvalan na odgovoru!

@nikola - A dobro, fruktoza nije za debele i tako treba posmatrati. Ne treba generalno sve uzimati i nije sve crno belo.

Pa upravo to, nikada ne treba generalizovati. Ja sam probao na sebi, i dalo je rezultata, bananu zamenio crvenim voćem. :)
« Poslednja izmena: April 30, 2015, 12:04:50 posle podne mica86 »
U svakom porazu ja sam video deo slobode, i kad je gotovo, za mene znaj, tek tad je počelo.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6785 poslato: April 30, 2015, 10:31:32 pre podne »
Ne mora ela biti pred spavanje. Preracunaj se sta ti jeftinije. Ja sam je opet ubacio malo jer mi se jede, a nisam je jeo 8 meseci sigurno.

Van mreže nikoladodic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6786 poslato: April 30, 2015, 10:42:08 pre podne »
Konzumiram je tada zato što sam kako dan odmiče sve više mrzovoljan i lenj, pa mi je bilo super zato što ne moram da se bakćem da spremam nešto, nego dovatim kašiku i udri :D
Probaću ubuduće sa tipa 7,8 belanaca pa ćemo videti kako će se na duže staze odraziti, jer ću sa tim ispuniti deficit B i malo čak prebaciti. Hvala drugar :)
U svakom porazu ja sam video deo slobode, i kad je gotovo, za mene znaj, tek tad je počelo.

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6787 poslato: April 30, 2015, 10:42:40 pre podne »
Ja kod mene ellu uzimam za 130-157din (450g) Posto sam finansiram svoju ishranu od novca za uzinu jeftinije mi izadje da ellu kupujem svaki dan nekad i pojedem 700g plus neko parce mesa i nekoliko jaja.

Van mreže kapL0

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6788 poslato: April 30, 2015, 11:34:53 pre podne »
@stefan
Pa ella ti je odlican izvor proteina , ali najbolje pred spavanje , protein kazein koji se nalazi u elli je sporo apsorbujuci .

Van mreže grfgrf

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6789 poslato: April 30, 2015, 12:34:37 posle podne »
Bukas,Nikola hvala na odgovoru!

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6790 poslato: Maj 04, 2015, 06:53:17 posle podne »
Ako ne stignem da u toku dana unesem kolicinu ugljenih hidrata koja mi je za taj dan "rasporedjena", jel mogu to da ubacim u neki kasniji obrok, tipa pretposlednji? Jel nije problem sto uvece unosim hidrate?

ps rotacija UH je u pitanju

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6791 poslato: Maj 04, 2015, 07:03:06 posle podne »
Ako ne stignem da u toku dana unesem kolicinu ugljenih hidrata koja mi je za taj dan "rasporedjena", jel mogu to da ubacim u neki kasniji obrok, tipa pretposlednji? Jel nije problem sto uvece unosim hidrate?

ps rotacija UH je u pitanju

Svejedno je, ne treba toliko da se opterecujes. Unesi uvece, a ako ne stignes nastavi sutra sve po planu kao da se nista nije ni desilo.

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6792 poslato: Maj 04, 2015, 07:04:14 posle podne »
Ako ne stignem da u toku dana unesem kolicinu ugljenih hidrata koja mi je za taj dan "rasporedjena", jel mogu to da ubacim u neki kasniji obrok, tipa pretposlednji? Jel nije problem sto uvece unosim hidrate?

ps rotacija UH je u pitanju

Svejedno je, ne treba toliko da se opterecujes. Unesi uvece, a ako ne stignes nastavi sutra sve po planu kao da se nista nije ni desilo.
Vazi, hvala! ;)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6793 poslato: Maj 04, 2015, 10:39:40 posle podne »
Ako ne stignem da u toku dana unesem kolicinu ugljenih hidrata koja mi je za taj dan "rasporedjena", jel mogu to da ubacim u neki kasniji obrok, tipa pretposlednji? Jel nije problem sto uvece unosim hidrate?

ps rotacija UH je u pitanju

Naracno da mozes! Uh slobodno kasno uvece.

Van mreže AcMilan91

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
  • Everything is beastmode
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6794 poslato: Maj 05, 2015, 07:37:51 pre podne »
Jedno brzinsko pitanje,posto sam se usvinjio poslednjih par meseci,povreda,losa ishrana itd. krenuo sam da vezbam i krecem rotacije,zanima me da li je ok npr 5 dana u nedelji tegovi, bez kardia , ili mora kardio? Cilj:skidanje viska kilograma(definicija), samo me to zanima