Maj 15, 2024, 10:25:12 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.139 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3102607 puta)

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6855 poslato: Maj 13, 2015, 06:33:58 posle podne »
na mene kafa nema baš nikakav uticaj, ni 2 u 1 ni obična... od obične samo proradi stomak, pa trčim na wc šolju :D

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6856 poslato: Maj 13, 2015, 06:39:44 posle podne »
To ti je i dobro, ja nisam svoj dok ne popijem prvu jutarnju..spoj navike, placeba vrvt, ali i stvarnog dejstva..za 10 god mozda 10 dana nisam pio, al ozbiljno :)
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6857 poslato: Maj 13, 2015, 06:46:57 posle podne »
na mene kafa nema baš nikakav uticaj, ni 2 u 1 ni obična... od obične samo proradi stomak, pa trčim na wc šolju :D
Tako i meni isto,samo na wc solju jurim nigde vise :D
Nista dok ne zveknem 400mg cistgo kofeina,da vidis kako zvekce cns,radis kao navijen ;)
Be patient,results will come !!!

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6858 poslato: Maj 13, 2015, 07:01:08 posle podne »
Ја од 400 некако малаксам, мајку му, узимам по 300 и не знам осјетим ли што :Д

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6859 poslato: Maj 13, 2015, 07:10:40 posle podne »
To ti je i dobro, ja nisam svoj dok ne popijem prvu jutarnju..spoj navike, placeba vrvt, ali i stvarnog dejstva..za 10 god mozda 10 dana nisam pio, al ozbiljno :)


nije u pitanju samo placebo, kofein izaziva ozbiljnu fizičku zavisnost... ko redovno pije kafu (ne mislim na 3u1 jer tu nema kafe), zna kako mu je kad jedan dan preskoči, to su neverovatne glavobolje... kofein je i razlog zašto Kafetin deluje protiv glavobolje... :) ja imam "čišćenje" 2-3x godišnje i prve nedelje sam totalno nefunkcionalan, druge nedelje je već bolje... :)

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6860 poslato: Maj 13, 2015, 07:13:27 posle podne »
eh, a tek oni koji piju 4-5x dnevno kafu...kao moji roditelji, plus cigarete
ja kafu ne volim

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6861 poslato: Maj 13, 2015, 07:18:11 posle podne »
To ti je i dobro, ja nisam svoj dok ne popijem prvu jutarnju..spoj navike, placeba vrvt, ali i stvarnog dejstva..za 10 god mozda 10 dana nisam pio, al ozbiljno :)


nije u pitanju samo placebo, kofein izaziva ozbiljnu fizičku zavisnost... ko redovno pije kafu (ne mislim na 3u1 jer tu nema kafe), zna kako mu je kad jedan dan preskoči, to su neverovatne glavobolje... kofein je i razlog zašto Kafetin deluje protiv glavobolje... :) ja imam "čišćenje" 2-3x godišnje i prve nedelje sam totalno nefunkcionalan, druge nedelje je već bolje... :)
x2
nista gore nema od "ciscenja"

Van mreže murbi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 115
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6862 poslato: Maj 13, 2015, 07:51:16 posle podne »
Filipe mozes li mi malo pojasniti ovo oko ciscenja, sto, kad i kako se radi?

Ja sam se usavrsio pa uzimam kafu u zrnu, ove fabricke sa zitaricama i ostalim glupostima nigde veze sa kafom.

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6863 poslato: Maj 13, 2015, 08:17:58 posle podne »
To ti je i dobro, ja nisam svoj dok ne popijem prvu jutarnju..spoj navike, placeba vrvt, ali i stvarnog dejstva..za 10 god mozda 10 dana nisam pio, al ozbiljno :)


nije u pitanju samo placebo, kofein izaziva ozbiljnu fizičku zavisnost... ko redovno pije kafu (ne mislim na 3u1 jer tu nema kafe), zna kako mu je kad jedan dan preskoči, to su neverovatne glavobolje... kofein je i razlog zašto Kafetin deluje protiv glavobolje... :) ja imam "čišćenje" 2-3x godišnje i prve nedelje sam totalno nefunkcionalan, druge nedelje je već bolje... :)
Ee ovo se i meni desavalo kad se skidam sa kofeina.Muke Tantalove :D
To sto kazes jedno 10dana nervozan,nikakav,kao da mi je ceo svet kriv.Kasnije ide na bolje.
Mislio sam da su to gluposti za kofein ali iskusio sam na svojoj kozi. :D
Be patient,results will come !!!

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6864 poslato: Maj 13, 2015, 08:36:20 posle podne »
Kako vam se bre ljudi to sve desava kada cistite od kofeina ?
Ja obicno idem mesec dana 200mg kofeina, pa kad prestane da me radi posle npr. 4 nedelje onda poduplam dozu. I cim prestane da me radi, posle jos 3 nedelje, pravim pauzu mesec dana od kofeina pa opet. I nikada nista mi nije bilo, niti glavobolja, malaksalost, da ne mogu da spavam, nervoza ili sta vec...

Kafu ne pijem i niti cu, ne treba mi nista sto izaziva zavistost. Osim teretane, ozb. ;D

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6865 poslato: Maj 13, 2015, 08:51:33 posle podne »
HIIhihi
Mi smo adicted :D
Salim se.Prob je  brate sto ja krenem sa 200 posle ned dana zveknem odmah 400 posto onih 200 ne osecam+sto me devojka navukla na kafu bem joj i ponekad uzmem ZEro i eto ti kofeina koliko hoces :D
Preterano bre.
I ja tako drzim 3-4meseca kao blentav.I tek onda kad vidim da me i to neradi prestajem sa svim napitciima na bazi kofeina jedno mesec,dva.Kazem ti prvih 10kao da sam bio na kokiski koliko mi je lose :D
Al sad sam smanjio ponekad zero,kafa za sad kofein jos ne uzimam drzim se :D
Be patient,results will come !!!

Van mreže Athletes

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6866 poslato: Maj 13, 2015, 09:49:33 posle podne »
Koliko je dobro i kad piti nes kafu(naravno bez secera i mleka) za vreme dijete(skidanje masti, ocuvanje misica)..? jel dobar njen uticaj na gubljenje body fat-a?
Ako racunas da je dobro  to sto ne skodi onda mozes tako da kazes.Moze da ti pomogne tipa malo da ti ubrza metabolizam ali to je sve minijaturno.Ima ljudi koji popiju nes pred trcanje ali uglavnom to smeta stomaku.Ja recimo pijem,evo vec skoro 10 godina,200 mg pola sata pred trening i ne nameravam dozu da povecavam.Iscitaj malo o kofeinu mislim da nisi bas razumeo njegovu svrhu!
no pain no gain

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6867 poslato: Maj 14, 2015, 05:59:03 pre podne »
Dobar izvor masti,uzmi slobodno ali ne preteruj sa njima imaju dosta soli i ko zna cega jos bar ove sto ja uzimam ponekad u maxi :D
Msm da imaju nekih 10-11gr na 100gr.

jedna teglica na dva dana-kod mene ;)

Van mreže AcMilan91

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
  • Everything is beastmode
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6868 poslato: Maj 14, 2015, 08:46:14 pre podne »
Jel moze da mi bude muka ako uzmem vit kompleks na prazan stomak,jutros nisam imao nista u frizideru i kao uzeo vot kompleks sad mi muka ocu da povracam

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6869 poslato: Maj 14, 2015, 08:50:53 pre podne »
Dobar izvor masti,uzmi slobodno ali ne preteruj sa njima imaju dosta soli i ko zna cega jos bar ove sto ja uzimam ponekad u maxi :D
Msm da imaju nekih 10-11gr na 100gr.

jedna teglica na dva dana-kod mene ;)
Ja malo duze tu negde oko 4-5dana.
Ti bas volis masline :D
Be patient,results will come !!!