Maj 17, 2024, 07:16:04 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3103628 puta)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6915 poslato: Maj 20, 2015, 09:43:33 pre podne »
Drze se one "sve ispod grama sedmicno je natural"...

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6916 poslato: Maj 20, 2015, 11:13:06 pre podne »
Citat
sta znaci to tacno i da  li si siguran da likovi koriste samo "keratin" jer obicno je to samo ono...brate ..nistaaaa ali nista osim kredze..
Код мене је један почео тек да пије креатин, букнуо одједном, само расте.
Реко' мајку му мора да је онај мој покварен био или само нисам пио дианабол уз њега :Д

Van mreže matke56a

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6917 poslato: Maj 20, 2015, 01:30:50 posle podne »
Ma muguce da ovaj Amix i nije bas najbolji...Probacu sa Univerzalovim kreatinom, mozda ce bolje reagovati na mene

Van mreže Bogdan99

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6918 poslato: Maj 20, 2015, 01:35:07 posle podne »
Ma muguce da ovaj Amix i nije bas najbolji...Probacu sa Univerzalovim kreatinom, mozda ce bolje reagovati na mene
Svaki monohidrat je isti, zasto bi placao vise?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6919 poslato: Maj 20, 2015, 01:49:40 posle podne »
Ma muguce da ovaj Amix i nije bas najbolji...Probacu sa Univerzalovim kreatinom, mozda ce bolje reagovati na mene

apsolutno nikakve veze
cak sta vise
jedino je universal (nemam pojma iz kog razloga) ostao dosledan krupnici granulata i kao da pijes sljunak.
Sada su svi kratini HPLC ,pure micornized i kreatin je kreatin i da ga milion puta okrenes naipacke ,uvek ces da dobijes kreatin i nista vise.
Placanje pojednih brendova po xxx skuljim cenama,je nista vise od placanje brenda i marze.
AMix kreatin je inace sasvim i vise nego korektan crm

Van mreže matke56a

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6920 poslato: Maj 20, 2015, 02:42:39 posle podne »
Ma muguce da ovaj Amix i nije bas najbolji...Probacu sa Univerzalovim kreatinom, mozda ce bolje reagovati na mene

apsolutno nikakve veze
cak sta vise
jedino je universal (nemam pojma iz kog razloga) ostao dosledan krupnici granulata i kao da pijes sljunak.
Sada su svi kratini HPLC ,pure micornized i kreatin je kreatin i da ga milion puta okrenes naipacke ,uvek ces da dobijes kreatin i nista vise.
Placanje pojednih brendova po xxx skuljim cenama,je nista vise od placanje brenda i marze.
AMix kreatin je inace sasvim i vise nego korektan crm
Slazem se, svako ima svoje misljenje.. Prosli put sam uzimao Dymatize 500g i odradio je ono sto sam tada ocekivao od njega..hteo sam i sada da uzmem njega ali nazalost nije bio u radnji tada.. A naravno prodavci su sve najbolje ispricali o ovom Amixu i ubede me da ga uzmem...... i nekoliko ljudi u teretani mi je reklo fazon "Nebih da te skenjam, ali mene nista nije uradio" a oni su ceo zivot u tome svemu... NEma veze, popicu ga nece mi nista skoditi.. A sledeci put cu uzeti Dymatize ili Universal sigurno.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6921 poslato: Maj 20, 2015, 02:48:41 posle podne »
Citat
svako ima svoje misljenje.

vec sam jednom napisao da je MISLJENJE kao GUZICA-svako je ima i svako misli da tudje VISE i DALJE smrdi

dakle
ovde niej rec o MISLJENJIMA jer da bi imao misljenje nije dovljno reci: to mi je rekao neko ko je dugo u svemu,vec se misljenja iznose na osnovu EMPRIZIMA i prakse i relevatnih rezulatat!!!

PRica: to me je uradilo do jaja-je smesna prica drugar iz razloga sto je vise nego ocigledno da pridajes enorman znacaj jednom preparatu kao sto je kreatin,a ovo nije MISLJNJE vec je CINJENICA da kreatin dymatize i kreatin amix su JEDNO TE ISTO i nemogu da budu nista drugo
Da ti pokusam pribliziti
Rekao si istu stvar kao da si napisao: uzeo sam kod Mileta u pekari kiflu i nije me zasitila,dok kod Baneta u pekari je DO JAJA!
Razlog zasto je kod Baneta bolja je verovatno taj sto ostatatk ortaka jede kod Baneta pa je samim tim i po defauoltu BOLJA

tI SI SA TIM KOJI SU CEO ZIVOT U OVOME  ;D,trebao mali da popricas na temu:

Citat
Prosli put sam uzimao Dymatize 500g i odradio je ono sto sam tada ocekivao od njega.

dakle
neznam STA si ockuevao i sta si DOBIO osim sto si mogao da dobiejs par litara vode,i evenutalno uz dobru ishranu neki mali pmak u snazi i nista vise ,ali si trebao da ramzislis o npr reci ;RECEPTORI..a?
e sad..pitaj te svoje sto su u ovome jako dugo,sta su to recepotri i kada dolazi do zasicenja istih i zasto se to desava da kretin kao celijski vulmizator jednostavno ne reaguje tj celija ne reaguje an njega?

ako ti nato odgovore,onda sam siguran da ce ti i samom biti smesno ovo sto si napisa...

Van mreže matke56a

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6922 poslato: Maj 20, 2015, 03:01:46 posle podne »
Citat
svako ima svoje misljenje.

vec sam jednom napisao da je MISLJENJE kao GUZICA-svako je ima i svako misli da tudje VISE i DALJE smrdi

dakle
ovde niej rec o MISLJENJIMA jer da bi imao misljenje nije dovljno reci: to mi je rekao neko ko je dugo u svemu,vec se misljenja iznose na osnovu EMPRIZIMA i prakse i relevatnih rezulatat!!!

PRica: to me je uradilo do jaja-je smesna prica drugar iz razloga sto je vise nego ocigledno da pridajes enorman znacaj jednom preparatu kao sto je kreatin,a ovo nije MISLJNJE vec je CINJENICA da kreatin dymatize i kreatin amix su JEDNO TE ISTO i nemogu da budu nista drugo
Da ti pokusam pribliziti
Rekao si istu stvar kao da si napisao: uzeo sam kod Mileta u pekari kiflu i nije me zasitila,dok kod Baneta u pekari je DO JAJA!
Razlog zasto je kod Baneta bolja je verovatno taj sto ostatatk ortaka jede kod Baneta pa je samim tim i po defauoltu BOLJA

tI SI SA TIM KOJI SU CEO ZIVOT U OVOME  ;D,trebao mali da popricas na temu:

Citat
Prosli put sam uzimao Dymatize 500g i odradio je ono sto sam tada ocekivao od njega.

dakle
neznam STA si ockuevao i sta si DOBIO osim sto si mogao da dobiejs par litara vode,i evenutalno uz dobru ishranu neki mali pmak u snazi i nista vise ,ali si trebao da ramzislis o npr reci ;RECEPTORI..a?
e sad..pitaj te svoje sto su u ovome jako dugo,sta su to recepotri i kada dolazi do zasicenja istih i zasto se to desava da kretin kao celijski vulmizator jednostavno ne reaguje tj celija ne reaguje an njega?

ako ti nato odgovore,onda sam siguran da ce ti i samom biti smesno ovo sto si napisa...
Okej, ako dobijem par litara vode samo i ako PAZIM na ishranu dobijem MALO snage.. Cemu onda uopste uzimanje kreatina???  :/

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6923 poslato: Maj 20, 2015, 03:12:27 posle podne »
Stvar je u tome da malo snage i treba da dobiješ jer, da se mnogo dobija, niko ne bi uzimao hemiju. Garantujem da 99% ljudi koji misle da su nonresponderi, zapravo imaju prevelika očekivanja od kreatina... ne znam šta si očekivao, ali ako ti je, kao što kažeš:

110 mi je bilo max 6 ponavljanja,  a sada radim 8...


onda je to-to. Radi te kreatin ali sigurno ne kao metan. Te priče o ne znam kakvom napretku od kratina pričaju ljudi koji kriju da su na hemiji pa onda ljudi za sebe misle da su nonresponderi.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6924 poslato: Maj 20, 2015, 03:20:51 posle podne »
Citat
mu onda uopste uzimanje kreatina???
vazo celije,poboljsanja perofmasni na treningu u smislu snage i nesto malo izdrsljivosti ali sigurno i ne da se:
DOBIJE NA MSIICNOJ MASI
DA SE GURA 250 kg u benchu jer npr ti kazes da guras 110 kg na benchu 6 R (neznam koja je svha ovog broja ponavljnja,ali kako ja shvatam poentu tvog pisanja ti si na MASI) a onda u startu ova prica postaoije aposlutno irelvatna za bilo kakvu daljnju komunkaciju.
Ali bez obzira na to,ja cu da ti kazem tj TVRDIM decidno da bih indenticno iste rezulatete imao u tvom slucaju ( 2-3 kg gore dole ) i bez upotrebe kreatina.

Kao sto Filip je napisao
problem kod vas maldih je prica: uzmi kredzu i ima da buknes..ja sam se uradio sa tim i te bezobrazno glupe fore,koje vec decniju i vise kruze (od kada se pojavio kreatin pre 20 god) po teretanama.
Nikako da pihvattie cinjenicu da se od KREATINA NECES nabudziti (ma sta god to da znacilo) i da uz pomoc kreatina neces digunti 200 kg u benchu tj ako i dignes uloga kreatina u tome bi bila 15-20 % (cak ni toliko jer i to ovisi od osobe do osobe) a da ne rpicam i poinavlkjam pricu o RECEPTORIMA ali to je deo koji tebe ociglendo ne intresuje i onda jbg..nema smisla gubiti vreme

I jos ensto
pokusaj da ukaprias da se ja BAVIM sa prodajem supelemtacije i da ovo sto npisem mi sigurno ne ide u prilog i onda pokusaj da povezes da li imam bilo kakvog intesa da u opste pisem ovako ili samo govrom ISTINU tj CINJENICE zansovane na empirji itd itd i
« Poslednja izmena: Maj 20, 2015, 03:22:40 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže matke56a

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6925 poslato: Maj 20, 2015, 03:49:45 posle podne »
Citat
mu onda uopste uzimanje kreatina???
vazo celije,poboljsanja perofmasni na treningu u smislu snage i nesto malo izdrsljivosti ali sigurno i ne da se:
DOBIJE NA MSIICNOJ MASI
DA SE GURA 250 kg u benchu jer npr ti kazes da guras 110 kg na benchu 6 R (neznam koja je svha ovog broja ponavljnja,ali kako ja shvatam poentu tvog pisanja ti si na MASI) a onda u startu ova prica postaoije aposlutno irelvatna za bilo kakvu daljnju komunkaciju.
Ali bez obzira na to,ja cu da ti kazem tj TVRDIM decidno da bih indenticno iste rezulatete imao u tvom slucaju ( 2-3 kg gore dole ) i bez upotrebe kreatina.

Kao sto Filip je napisao
problem kod vas maldih je prica: uzmi kredzu i ima da buknes..ja sam se uradio sa tim i te bezobrazno glupe fore,koje vec decniju i vise kruze (od kada se pojavio kreatin pre 20 god) po teretanama.
Nikako da pihvattie cinjenicu da se od KREATINA NECES nabudziti (ma sta god to da znacilo) i da uz pomoc kreatina neces digunti 200 kg u benchu tj ako i dignes uloga kreatina u tome bi bila 15-20 % (cak ni toliko jer i to ovisi od osobe do osobe) a da ne rpicam i poinavlkjam pricu o RECEPTORIMA ali to je deo koji tebe ociglendo ne intresuje i onda jbg..nema smisla gubiti vreme

I jos ensto
pokusaj da ukaprias da se ja BAVIM sa prodajem supelemtacije i da ovo sto npisem mi sigurno ne ide u prilog i onda pokusaj da povezes da li imam bilo kakvog intesa da u opste pisem ovako ili samo govrom ISTINU tj CINJENICE zansovane na empirji itd itd i
Svaka cast na tekstu... A prica o receptorima me zanima, pa ako te ne mrzi mogao bi nesto ukratko napisati o njima.

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6926 poslato: Maj 20, 2015, 03:58:11 posle podne »
Sto ga duze vreme koristis dolazi do zasicenosti receptora samim tim ti treba veca doza da bih osetio isti efekat.Tako ti je i sa kreatinom.Malo se ocisti od supstance pa probaj opet.To ti je u kratkim crtama.
Be patient,results will come !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6927 poslato: Maj 20, 2015, 05:04:38 posle podne »
Citat
pa ako te ne mrzi mogao bi nesto ukratko napisati o njima.

antraks ti je dole u kratko odgovrio
a da ne ulazim u pricu,jer smo mnogo puta pricali o tome
bolje savet:
uradi off od kredze od 30 dana i onda uzmi bilo koji i biti ces iznenadjen da te ponovo radi..veruj mi

Van mreže Bulldozer

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6928 poslato: Maj 20, 2015, 05:08:33 posle podne »
Jedni kreatin koji sam ja na sebi osetio da me "radi" je EAS phosphagen, do duse tad sam imao 17-18 god i to mi je prvi kreatin koji sam uzeo, naduvao sam se kao da su me ose izujedale, navukao mi je vodurine boga oca, ali je bio prisutan i porast snage, posle toga probao jos 3-4 vrste u narednih nekoliko godina (jer njega nije bilo na trzistu, a valjda ga nema ni sad?) i nije me ni 1 tako "radio". Sad kad malo sagledam sve to, ipak ce biti da je to sve bilo vise u glavi nego sto je on zaista tu nesto radio. Po meni bolje je dati tih par hiljada na neki bcaa, glut i sl. ili belo meso :)

Zaboravih da kazem da sam dobar deo toga sto sam od njega "dobio" kasnije ispiskio, a da ne govorim o mukama na "punjenju"...

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6929 poslato: Maj 20, 2015, 06:20:20 posle podne »
Neke likove koliko radi, to je nenormalno

sta znaci to tacno i da  li si siguran da likovi koriste samo "keratin" jer obicno je to samo ono...brate ..nistaaaa ali nista osim kredze..
ne znam pravo da ti kažem, meni su rekli da samo to koriste.. ništa nije isključeno :)