Maj 18, 2024, 08:57:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3104918 puta)

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7365 poslato: Septembar 20, 2015, 01:39:51 pre podne »
Da li sam jedini koji voli ukus maslinovog ulja? :o

Nisi, ima ih jos... :P
A pogotovo lanenog... :D

Van mreže Перун

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 222
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7366 poslato: Septembar 20, 2015, 09:25:56 posle podne »
Haha onda mi je drago. ;D
"Zabrinuo" sam se.

Van mreže theanimal

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7367 poslato: Septembar 21, 2015, 10:21:54 pre podne »
Da li je ok da uzmem ZMA ako imam 17 godina,msm znam da imam sva tri u multivitaminskom kompleksu koji imam ali cuo sam da pomaze sa spavanjem,a imam jako nekvalitetan san,ishrana mi je sredjena,redovan trening,ali me to ubija sto nikako ne mogu da spojim noc a da se ne probudim 2-3 puta :S

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7368 poslato: Septembar 21, 2015, 12:04:06 posle podne »
Da li je ok da uzmem ZMA ako imam 17 godina,msm znam da imam sva tri u multivitaminskom kompleksu koji imam ali cuo sam da pomaze sa spavanjem,a imam jako nekvalitetan san,ishrana mi je sredjena,redovan trening,ali me to ubija sto nikako ne mogu da spojim noc a da se ne probudim 2-3 puta :S

naravno da smes

Van mreže gmns

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
    • Orthodox Celts
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7369 poslato: Septembar 21, 2015, 07:56:56 posle podne »
Da li je povećanje UH od 10% nedeljno posle rotacija premalo? Pročitao sam ovde na forumu da bi trebalo ići +15-20% UH nedeljno, ali plašim se da se ne zamastim pošto ne mogu da odradim svaki trening maksimalno (mali problem sa kolenom, ne bih da pogoršam stanje).

pa idi tako i prati rezulatate onda

Za četiri nedelje otkako sam završio rotacije izgubio sam 1,5 kg. Povećavam UH 10% nedeljno, masti sam povećao sa 0,3-0,5 na 0,8-1g/kg, ubacio sam neke ne potpuno clean stvari u ishranu (voće, jogurt, kefir, ponekad crna čokolada), kardio sam smanjio na minimum, uletelo je i par junk obroka... Jel normalno da sam i dalje u deficitu sa kalorijama?
Sad sam malo više povećao uh za ovu nedelju, videću šta će biti..
« Poslednja izmena: Septembar 21, 2015, 07:58:52 posle podne gmns »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7370 poslato: Septembar 22, 2015, 06:10:33 pre podne »
Citat
Jel normalno da sam i dalje u deficitu sa kalorijama?

nije da si u defititu niti mozes da budes
vec telo REAGUJE ispravno i kako treba-da je drugacije,bilo bi zabrinjavacuje
ako tako nastavis,veoma brzo ces videti da si i te kako u sufcitu i ako nastavis da unosis kako ti kazes " ne clean" hranu kao sto je kefir,cokolada lagano ce dolaziti do povecanja masnih naslaga jer tada krece deponovanje

Van mreže LazarPopovic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7371 poslato: Septembar 22, 2015, 08:58:31 posle podne »
Imam problem sa prednjim desnim ramenom. Kad radim grudi,benc,propadanja sklekovi,imam previse jak bol u prednjem desnom ramenu,kad radim ramena nista al kad grudi radim bas bas boli. Kupio sam Bengay i namazem prije treninga i onda mogu da rokam al bez bangay nmg da odradim nista. Dal neko zna kako da to rijesim,neka istezanja nesto?

Van mreže Bulldozer

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7372 poslato: Septembar 22, 2015, 09:24:52 posle podne »
Ja nemam problem sa bolom u ramenu, ali sam primetio da kad radim benc (bilo koji) sa bucicama i kad ih rotiram dok ih sastavljam onda osetim da mi radi i rame, a kad radim ravno tj. sake mi ostanu u polozaju kao da radim sa sipkom onda ne osetim rame, valjda bolje izolujem grudi. Znaci nema rotiranja od 90 stepeni dok sastavljas bucice, probaj mozda pomogne.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.554
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7373 poslato: Septembar 22, 2015, 09:55:02 posle podne »
probaj da zagrejes dobro rame pred tr. , glukosamin- msm -hodrotin ... kod vezbi koje si naveo gledaj da ti polozaj bude takav da gadja grudi , mene je bolelo to kod kosog bencha prednje rame , dok nisam izvalio da mi je tehnika losa da ne spustam sipku na prednji deo grudi sto znaci da polozaj laktova igra vaznu ulogu... kao i sirina hvata.... sada ako nastavi da boli ili ne daj boze pocinje dase bol povecava... bucice... a posle jbg...

Van mreže LazarPopovic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7374 poslato: Septembar 22, 2015, 10:00:58 posle podne »
Kad radim potiske ne rotiram ruke uopste,samo spojim bucice na kraju pokreta,a boli me i na razboju sto me najvise cudi jer ne radim sa opterecenjem. Vidjecu da ga zagrijem jos vise nego do sad,ako ne upali koristicu ovaj bengay idalje jer me stvarno uopste posle njega ne boli.
Hvala za savjete momci :D

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7375 poslato: Septembar 22, 2015, 10:53:46 posle podne »
ja uvek imam problem sa ramenima kad radim benč kao prvu vežbu.. kad bude druga, treća, nema problema

Van mreže Shinra

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7376 poslato: Septembar 23, 2015, 04:20:51 posle podne »
Par brzih pitanja, junetina, mljevena, koliko ima grama masti, da li zaista ima preko 80g u 500g koliko ja obicno jedem?
Konačno sam našao step sok, i spasio me što se tiče ovsenih, koliko je on okej?
Šta bih još pored whey i dex mogao da uzmem kao početnik nakon mjesec dana treniranja?
 :)

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7377 poslato: Septembar 23, 2015, 04:34:54 posle podne »
Ne moze ti niko reci koliko tacno ima grama masti, zavisi kakvo je parce.

Step sok, hmmm...okej, ali bez preterivanja, jeste da nema secera, ali ko zna sta ostalo ima unutra.

Za pocetak mozes kompleks vitamina i minerala kupiti (ja bih pre ovo kupio nego whey) i omega3 :D

Van mreže Shinra

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7378 poslato: Septembar 23, 2015, 05:03:16 posle podne »
Imam Omegu i vitmin, nego nisam napisao...
A za junetinu kontam da se ne može tačno odrediti, mada da uračunavam te masti, recimo ako držim masti na 100, da onda recimo ne uzimam večeras bademe, ako sam već prešao sa mastima za danas?

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7379 poslato: Septembar 23, 2015, 08:52:51 posle podne »
Mozda nekome bude interesantno a da ne otvaram novu temu.
Nesto kao sprajt, samo bez kalorija.
Hvala za ovo Mare. Danas uzeo da probam i sasvim mi je OK. Jos 45din 2l, za te pare cu ga pijem 24/7. :D Zero i Max me vise smorili...

Dijeta moze da krene. :D